יוסי סמואל מאלף הכלבים

9.6
יוסי סמואל
אילוף כלבים
אזור המרכז, אזור השרון
כתובת העסק: בן יהודה 47, הרצליה

  99%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  86%

מחיר הוגן

10 חוות דעת מהימנות

, דצמבר 2018

יש לי כלב עם בעיית התנהגות קשה, החלטתי לחפש מאלף כלבים באינטרנט וכך מצאתי את יוסי סמואל המדהים והכי מקצועי שיש. נפגשתי עם יוסי לקבלת הצעת מחיר והסבר על תוכנית אילוף לכלב, הוא הסביר את כל מה שקשור לאילוף ולחינוך כלב קטן וכלב בוגר, במקרה שלי הכלב קטן, מתפרע, לא קשוב ועושה את צרכיו בכל מקום. יוסי נתן הצעת מחיר הוגנת והחלטתי להתחיל עם התהליך. הוא הגיע במועד שקבענו וביצע את המפגשים בביתי ולאחר מספר פעמים התחלנו לצאת החוצה עם הכלב. לאחר כשבועיים נראה כי ניכר שיפור מאוד גדול בהתנהגות הכלב ובמשמעת. יוסי פשוט נתן את כל כולו, הסביר כל דבר שביצע עם הכלב, פשוט אלוף! אין לי מילים להודות לו על השינוי שחל בביתי ובכלב, מומלץ!
אודי, הרצליה.

, דצמבר 2018

הגעתי ליוסי סמואל בעת שחיפשתי מאלף כלבים דרך האינטרנט ואין ספק שעשיתי בחירה נכונה. יוסי הגיע לביתי לפגישה ולמתן הצעת מחיר, הסברתי לו שחשוב לי שהכלב שלנו יהיה מחונך ומאולף, הוא ענה על כל השאלות ששאלתי והסביר לי על תוכנית האילוף. החלטתי לסגור איתו על ביצוע האילוף ולאחר מס' ימים הוא הגיע כפי שקבענו והתחיל לעבוד על תכנית האילוף. האילוף במקרה שלנו התבצע אצלנו בבית בהתחלה ולאחר מס' מפגשים יצאנו החוצה. עבדנו על אילוף בסגנון יותר מתקדם (לא אילוף בסיסי של חינוך גורים), האילוף התרכז יותר בתיאום ציפיות בנינו לבין הכלב, הליכה נכונה, ציות לפקודות של הבעלים, קולות מוסכמים למתי יוצרים קשר עין, משחקים והכל רק בהתניות חיוביות. הכלב פשוט ממושמע ואני ממליצה על יוסי בחום רב!
נועה, כפר סבא.

, אוגוסט 2018

על יוסי סמואל יש לי רק דברים טובים להגיד - פניתי אליו לצורך אילוף כלב בן חצי שנה ולאחר מכן גם השארתי את הכלב בפנסיון שלו והייתי מרוצה בכל פעם מחדש! הוא קיים את המפגשים גם בבית שלנו וגם בחוץ, היתה לו כימיה נהדרת עם הכלב, הוא תרגל איתו תרגילים שונים ונתן לנו טיפים כיצד להתמודד עם הכלב בבית לבד. מאחר והיינו מרוצים מההתנהלות שלו מול הכלב וראינו שהכלב מחבב אותו החלטנו לשים אותו אצל יוסי בפנסיון כשיצאנו לחופשה, יוסי אומנם אמר שהכלב מתגעגע אך טיפל בו במסירות רבה, דאג לו לאוכל ולמשחקים וסמכתי עליו בעיניים עצומות. אין לי ספק שמהיום והלאה אני משאירה אותו רק אצל יוסי! מומלץ!
טלי, הרצליה.

, אוגוסט 2018

יוסי סמואל הוא מאלף כלבים מדהים! הוא עשה עבודה מצוינת עם הכלב שלנו ואני ממליצה עליו בחום! אנחנו משפחה עם ניסיון רב עם כלבים, יש לנו שטח חקלאי גדול ולא מזמן הכלב שלנו נדרס מאחר והיה משוחרר בשטח ורץ אחר מכוניות. כשהבאנו את הכלב החדש החלטנו לחפש מאלף מומלץ שיקנה לו הרגלים טובים ונכונים בהם יוכל להיות משוחרר ולטייל באופן חופשי בשטח אך תוך שמירה על זהירות מירבית ולשמחתי הגעתי ליוסי שעשה עבודה פשוט יוצאת מן-הכלל! הוא הגיע לפגישה אחת בשטח עצמו ותרגל עם הכלב מס' תרגילים שלימדו אותו התנהגות נכונה בשטח, לאחר מכן הוא קיים מס' מפגשים נוספים בבית שלנו ומעבר לתרגילים עם הכלב הוא ייעץ לנו ונתן לנו טיפים טובים להתנהלות נכונה מול הכלב. הגישה שלו טובה ונעימה, הוא לא מקובע על שיטת טיפול אחת וכאשר ראה שאין צורך בתרגול מסוים הוא לא התעקש אלא התאים את את עצמו לכלב והערכתי את זה מאוד. יוסי אומנם כבר לא מגיע אלינו לפגישות כי כבר אין צורך אבל אני יודעת שבכל דבר שאצטרך אוכל לפנות אליו והוא יעזור לי בשמחה. ממליצה!
ליאת, כפר-סבא.

, אוקטובר 2016

לצורך אילוף של שלושה גורים יצרנו קשר דרך האתר עם יוסי מ"יוסי סמואל מאלף הכלבים" שיעזור לנו במשימה. למרות שאנחנו עדיין בתהליך האילוף, יוסי מגיע אלינו פעם בשבוע ומדריך אותנו עם סבלנות ומקצועיות כיצד אנחנו צריכים לנהוג עם הגורים, מה לעשות ולא לעשות. למרות שזהו תהליך אפשר לראות כבר שיפור בהתנהגות. המחיר תואם למה שיש בשוק.
קרולין, רמת גן.

, מאי 2016

יוסי אילף את שני הכלבים שלנו, דראגו וסמיילי בצורה נהדרת. הכלבים מאוד מחונכים ומאולפים, אנחנו נהנים מהם מאוד וחשים בטוחים לצאת איתם לטיולים ושיתנהגו יפה גם בסביבת אנשים וילדים. יוסי גם נתן לנו הרבה הסברים איך לחזק את האילוף של הכלבים ולשמר אותו, והוא זמין עבורנו לשאלות והתייעצויות גם לאחר שהסתיימו תהליכי האילוף. יוסי הוא בעל ידע נרחב מאוד וניסיון בלתי נדלה, ואנחנו מאוד שמחים שהוא המאלף של הכלבים שלנו.
דבר ראשון והכי חשוב מבחינת העבודה עם יוסי, הוא רואה כל לקוח באופן ייחודי ומתאים את צורת העבודה והדיבור והתנהגות ללקוח, המלצתי עליו להרבה אנשים וכולם נורא מרוצים. דבר שני שהיה מאוד חשוב בעיניי, כמו שציינתי, יוסי זמין לכל התייעצות או שאלה למשהו חדש, לא שומר את הידע אצלו. האילוף במקרה שלנו התבצע אצלנו בבית בהתחלה ואחרי כמה מפגשים יצאנו החוצה. עבדנו על אילוף בסגנון יותר מתקדם (לא אילוף בסיסי של חינוך גורים אלא מעבר) האילוף התרכז יותר בתיאום ציפיות בנינו לבין הכלבים, הליכה נכונה, לבוא אלי, ציות לפקודות של הבעלים, קולות מוסכמים למתי יוצרים קשר עין, משחקים והכל רק בהתניות חיוביות.
הכלבים היום מקסימים, מקשיבים לפקודות וכיף להסתובב ולטייל איתם גם כשיש הסחות דעת. אני המלצתי וממשיך להמליץ על יוסי לכל דורש.
ארז.

, דצמבר 2015

הייתי מאוד מאוד מרוצה מיוסי, מבחינת אילוף, הוא הכי מקצועי שיש היום בשוק, בעל ידע רב וגישה טובה לכלבים - ממליץ בחום!!!! ליוסי הגעתי בפעם הראשונה לשם קניית גורת כלבים חדשה, לאחר מכן החלטתי בהדרכתו לעבור עם הגורה קורס לימודי של אילוף ותוך כדי לאלף את הכלבה שלי.
אני רוצה לפני הכל לספר שיוסי אדם מיוחד, יש לו גישה מצוינת לכלבים, הוא יודע להתאים את שיטת האילוף לכלב, מדובר באדם בעל ניסיון רב בתחום - בוגר ומוסמך מטעם ביה"ס למאלפי כלבים בארה"ב "PRO-TRAIN Institute for dog trainin עבודת משמעת, עבודת הגנה. בוגר קורס מאלפים בשיטת No Limitation Dog Training בביה"ס לאילוף מקצועי באמצעות הקולר האלקטרוני SitMeansSit, אשר בלאס-וגאס, מרצה מוכר בארץ ובחו"ל - אילוף כלבים, התנהגות כלבים. ליוסי יש ניסיון של שנים באילוף כלבים למשטרה, אילוף כלבים לעבודות ריח, לנכים ולחרשים. בהדרכתו של יוסי למדתי ולמדתי את כלבתי אילוף בסיסי ומתקדם, האימון הבסיסי כלל ציות להוראות, משמעת והתנהגות בבית והאימון המתקדם כלל למידת משמעת בחוץ והגנה על הבעלים מפני תקיפות.
יוסי היה פשוט מצוין, אין מילים, למדתי ממנו הרבה ובזכותו אני היום מאלף כלבים מקצועי, התוצאות שלו ברמה גבוהה מאוד, הכלבה שלי עד היום כלבה מאולפת, צייתנית ומדהימה - ממליץ עליו באמת מכל הלב.
רונן שוורץ.

, דצמבר 2015

במהלך השנים קיבלתי מיוסי שני כלבי רועה אוסטרלי (הוא מתמחה באילוף וגידול הגזע הזה), הוא עזר לי במהלך השנים בטיפוח התנהגות חיוביות של הכלבים ואילופם - הייתי מרוצה מאוד ואני מודה לו על השירות המסור!
כמו שציינתי, בעבר קיבלתי מיוסי כלב רועה אוסטרלי שלצערי הרב כנראה עבר התעללות והיה מאוד חרדתי ולעתים כתוצאה מכך תוקפני, יוסי ליווה אותי באילוף, הוא הסביר לי שכל כלב עומד בפני עצמו, שקודם צריך להפריד אותו מהסביבה הישנה שהזיקה לו ואח"כ הוא הראה לי כל מיני שיטות ודרכים לקנות את אמונו של הכלב מחדש כלפי בני אדם בכלל וכלפי בפרט. השיטות של יוסי הועילו מאוד ומזערו את רמת החרדה והתוקפנות. כעבור כמה שנים קיבלתי ממנו כלב רועה אוסטרלי גור והעברתי אותו תחת ידיו של יוסי בקורס הדרכה לגורים - תכנית אישית המותאמת לצרכים הייחודיים של הבעלים. התוכנית פותרת בעיות בסיסיות כמו הרגלי ניקיון (עשיית צרכים מחוץ לבית), קפיצות על אנשים וילדים בתוך הבית וברחוב, הרגלי התנהגות בהתאם לרשימת המותר והאסור של התא המשפחתי הספציפי, 5 פקודות המשמעת (רגלי, שב, ארצה, הישאר והכנה לפקודה אלי) וכו'.. יוסי עזר לי מאוד, הכלב שלי משהו מיוחד, חמוד ובעל משמעת ברמה גבוהה, כיף לחיות איתו יחד באותו בית והכל נזקף לזכותו של יוסי.
מעבר לכך אחותי קיבלה ממנו כלב "קוקר ספניאל" חמוד שאין דברים כאלה, מדובר בכלב שעבר הדגמות אצל יוסי והיה מאולף מאוד, מאולף ברמה כזאת שאם אני או אחותי היינו עושות לידו אפצ'י בתוך הבית הוא היה רץ ומביא לנו טישו - משהו באמת מיוחד. אני רוצה לציין שיוסי מקפיד למי הוא מוסר את הכלבים, הוא תמיד מלווה את הבעלים ותמיד אומר שאם העניין לא מסתדר, הוא תמיד פנוי לקבל את הכלב חזרה העיקר שלא יעבור גלגולים וידיים של בעלים חדשים ועמותות. חשוב לו מאוד מהכלבים ורואים את האהבה הזאת מושרשת אצלו פנימה. ממליצה בחום על יוסי וכמובן על השותפה המקסימה שלו דרורה - האקדמיה הישראלית לכלבנות בשרון.
גילת כהן.

, דצמבר 2015

היינו מאוד מאוד מרוצים משירות האילוף המקצועי של יוסי, מדובר בבן אדם יוצא דופן בגישתו לכלבים, משהו מיוחד, פשוט תענוג לעבוד איתו - ממליץ בחום!
יוסי עזר לנו בשני אספקטים, באספקט אחד, הוא זה שרכשנו ממנו את כלבתנו המקסימה (מזן רועה אוסטרלי), יוסי בקיא מאוד בגזע הזה, הוא האיש שהביא ופיתח את הגזע הזה לארץ, הוא רכז הגידול של הרועה אוסטרלי מטעם המועדון לכלבי רועים, החבר בהתאחדות הישראלית לכלבנות, אם לקנות כלבת רועים, זה רק מיוסי! באספקט השני, יוסי ליווה אותנו באילוף הכלבה (כיום בת ארבע) כשהייתה גורה, היא הגיעה אלינו בגיל שמונה שבועות ועברנו יחד עם יוסי אילוף שלה לחיק המשפחה והתאמתה לסביבה המשפחתית. תוך כדי הדרכתו של יוסי למדנו לזהות את הדרישות והצרכים האחד מהשני וההיפך. האילוף לא התרכז רק בעבודה בתוך הבית (התניה למשמעת כלפי הבית, על הרגלי התנהגות טובים של הכלב בסיטואציות השונות בבית) אלא גם במקביל למדנו כיצד להתנהג ברחוב, בגינת הכלבים, בטיול וכו'.
היתרון של יוסי הוא ביחס האבהי שלו כלפי הכלבים, לדעתי הוא מבין בצורה עמוקה ויסודית את התחום ואת הדרישות של כל כלב וכלב. יש לנו כלבה מדהימה ואני מודה לו על הכל וממליץ בחום!
חגי מורבסקי.

, דצמבר 2010

היה לי כלב פרוע ולא מחונך. נפגשתי עם מספר מאלפים שטענו שאת הכלב שלי אי אפשר לאלף בשיעורים כי יש לו בעיות התנהגות קשות לפיצוח.
הייתי מיואש, אבל החלטתי לא לוותר כשנפגשתי עם יוסי. הוא התייצב בדיוק בזמן שנקבע, בחן את הכלב ואמר "יש לך כלב פרא אדם, אבל חכם. יותר מהכל הוא לא ממש מבין מה אתה רוצה ממנו".
התחלנו לעבוד. הוא הגיע לשיעורים ואני ראיתי איך רוקי שלי משתנה לי מול העיניים משיעור לשיעור.
אני רוצה להודות ליוסי על העבודה המקצועית, הסבלנות ואהבתו לכלבים שיצרה עבורי ועבור הכלב שלי איכות חיים חדשה.
מומלץ ביותר.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

אילוף כלבים

חינוך גורים - פתרון בעיות התנהגות
אילוף כלבים מגיל שנה ומעלה

התמחויות

אילוף כלבים

חינוך גורים - פתרון בעיות התנהגות
אילוף כלבים מגיל שנה ומעלה

תאור העסק

יוסי סמואל בעל ותק של 45 שנים. נותן שירות איכותי לאילוף כלבים מכל הסוגים, חינוך גורים ומומחה מס' 1 להתנהגות כלבים. נותן שירות מקצועי, איכותי, אמין ומענה מיידי תוך מסירות לעבודה, אהבה רבה לכלבים וגם סובלנות. אני נותן שירות בכל אזור המרכז והשרון.

אתר העסק: http://www.samuel-y.co.il

יוסי סמואל מאלף הכלבים

יוסי סמואל מאלף הכלבים

יוסי סמואל


9.6

073-2721812
 

יוסי סמואל מאלף הכלבים

יוסי סמואל

9.6

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721812 חייג