כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג קבלני גבס או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

א.גילאור פרוייקטים

8.0
תומר קציר
קבלני גבס, צביעה וסיוד, אינסטלטורים, בניית דק, בניית פרגולות
אזור ירושלים, אזור מודיעין והסביבה
כתובת העסק: ירושלים, ירושלים

  88%

הגעה בזמן

  83%

מקצועיות

  67%

מחיר הוגן

6 חוות דעת מהימנות

, ספטמבר 2011

זהירות-תומר קציר-א.גילאור
שכרתי את הנ״ל לביצוע עבודת שיפוץ בדירתי.בהתחלה יצר רושם מצויין אבל מסתבר שהרושם הראשוני היה מטעה לחלוטין.למרות שהתחייב בחוזה כתוב,לא סיים את העבודה ונעלם.קיבל מאיתנו יחס כמו בן משפחה,כולל ארוח,לינה ועוד אבל לא התבייש לירוק לצלחת ממנה אכל.ככל שעבר הזמן,איכות עבודתו הלכה וירדה.התחייב לסיים את העבודה תוך 3 שבועות,אבל לא סיים אותה למרות שעברו 3 חודשים.בסוף ביקש עוד תשלום לרכישת חומרים ואחרי שקיבל אותו נעלם.השאיר אותנו עם עבודה לא גמורה.ממליץ בחום לא להתקרב אליו.אדם לא אמין ונוכל מתוחכם

, נובמבר 2010

תומר ביצע אצלנו לפני כמה חודשים עבודת שיפוצים קלה בסלון - בנייה של קיר גבס בשילוב עם נישות, מדפים ומזנון.
הגענו אליו, לאחר שיצא לנו לראות, עבודה מאד יפה, שעשה בזמנו אצל חברים. מאד התלהבנו, ובתקופה שהיינו במו"מ עם כמה בעלי מקצוע לצורך ביצוע של העבודה - זכרנו אותו לטובה, החלטנו להתקשר, ומאז הכל היסטוריה!
אני יכולה להגיד עליו שהוא איש מקצוע מדהים! בן אדם עם הרבה מאד סבלנות. פדנט ברמות על... כשהוא עושה משהו - הוא עושה את זה מכל הלב ועד הסוף. התוצאה - יצאה בהתאם... הכל חלק, ישר, נקי, לבן... ממש עבודת אומנות. גם חברים שמגיעם אלינו הבייתה, ורואים את שנעשה - מאד מתלהבים, שואלים מי עשה, ואנחנו כמובן ממליצים בחום על תומר, ואומרים שזה הכל בזכותו!
ממליצה עליו מאד - איש מקצועי, עם ידים של זהב - שווה פשוט כל אגורה!

עדנה,
מירושלים

, נובמבר 2010

ראינו פרגולה מאד יפה אצל זוג חברים שלנו. זה עשה לי ולאשתי חשק - לבנות גם כן פרגולה אצלנו בבית. שאלנו את אותו זוג חברים, מי עשה להם את העבודה, ואם הם מרוצים ממנו - הם המליצו לנו על חברת "גילאור פרויקטים", וככה בעצם נוצר הקשר שלנו עם תומר כדי שיבנה גם בבית שלנו משהו בסגנון.
תומר עשה עבודה מצויינת ומקצועית ביותר. מדובר בפרגולת מעץ אורן שנבנתה במרפסת, עם רשת הצללה מלמעלה לקירוי. לאחר שלב הדיבורים, תיאום הציפיות, סיכום המחיר והמדידות (תומר, יש לציין - גילה סבלנות של פיל, עם כל זה ששיגענו אותו...) - תומר ניגש לעבודה. תוך פחות משבוע, הפרגולה כבר עמדה מוכנה, גמורה וצבועה אצלנו במרפסת. יצא בדיוק כפי שרצינו, ואפילו קצת מעבר לציפיות שלנו! פרגולה מושקעת, מרהיבה - באמת סוג של עבודת אומנות.
המון תודה לתומר - אנחנו מרוצים, ונמליץ עליך בחום!

, אוקטובר 2010

בעקבות היתר בנייה שקיבלנו בבניין שלנו עבור בנייה של ארבע מרפסות (לארבע דירות שונות במבנה) - הגענו לתומר מ"גילאור פרויקטים", והוא, יחד עם הצוות שלו, היו בגדול אחראיים על בניית השלד של שתיים מהמרפסות שבנינו (השלד של השתיים האחרות בוצע ע"י קבלן שיפוצים אחר), ובנוסף על כל עבודת הפנים בכל ארבע המרפסות יחדיו (גם על אלו שאת השלד שלהם הוא לא בנה).
אל תומר הגענו, לאחר שקיבלנו עליו המלצה חמה, מאחד הדיירים אצלנו בבניין. לפני שסגרנו איתו חוזה עבודה, עם כל זה שהוא עשה רושם טוב, ונראה רציני - הוא נתן לנו טלפונים של לקוחות קודמים שלו, שאיתם גם דיברנו, וכולם, ללא יוצא מן הכלל, באמת שאמרו עליו רק דברים טובים, וחילקו קומפלימנטים, כך שזה באמת חיזק את התחושה שלנו לבחור באמת בו, לבצע את הפרויקט הכל-כך גדול הזה.
כמו שציינתי - תומר היה אחראי לעבודת הפנים בכל ארבע המרפסות שנבנו אצלנו בבניין. מתוך ארבע המרפסות - אחת הייתה בדירה שלי האישית.
ממה שאני יכולה להגיד על ההיכרות שלי עם תומר וההסתכלות שלי עליו מבצע את העבודה - הוא וגם כן כל צוות העובדים, שעובדים יחד איתו הם אנשים מאד חרוצים. עשו את כל עבודת הפנים במרפסת מ - א' ועד ת' - על כל מה שמשתמע מכך - אם זה איטום של המרפסת, ריצוף, עבודות אלומיניום (תריסים וחלונות), מעקה אלומיניום שנבנה, עבודת צנרת וניקוז שנעשתה, חשמל, עבודות גבס, צביעה, סיוד ועוד.
מההתחלה - הוא עשה איתנו הסכם עבודה מסודר ודבק בו. הוא לא אחד שעל כל שטות קטנה, מעלה את המחיר או משנה. אם היו דברים שהיו פחות לשביעות רצוני, או דרשו תיקון, הוא לא עשה פרצופים, לא לקח אקסטרה כסף ומיד דאג לתקן (לדוגמא: לאחר שבוצע האיטום על הגג, והוא והצוות שלו הציפו את הגג לוודא שהכל תקין ושאין נזילות. בגלל שהתגלו נזילות בכמה מקומות, אז הוא והצוות שלו מיד, דאגו להוסיף עוד שתי שכבות נוספות של יריעות ביטומניות ללא תוספת תשלום, עד שהאטימות הייתה מוחלטת. הם גם בדקו אותה מחדש בעזרת הצפה נוספת של הגג שעברה בפעם השנייה חלק).
על ההתנהלות הכללית של הצוות - אני יכולה להגיד שהם מתנהלים בצורה מאד מקצועיים. תמיד הגיעו בזמן, אף פעם לא איחרו. תומר דואג שלכל קבלני המשנה שלו, יהיו רשיונות עבודה מסודרים ושיהיו בעלי ניסיון וותק - אחרת הוא לא מעסיק (מה שלי מאד חשוב בתור קליינטית). הוא עובד איתם בשיתוף פעולה מלא, אך יחד עם זאת דואג לפקח עליהם מקרוב, ביחד עם מנהל העבודה השני - לוודא שהכל נעשה בצורה מושלמת.
בקיצור - אין לי טענות. העבודה ארכה קרוב לחודשיים ימים. אני באופן אישי, וגם שאר הדיירים בבניין, מאד מרוצים מהעבודה, ומהשיפוץ שנעשה. אני בהחלט ממליצה עליו בחום, ומאמינה שאם הוא צלח בפרויקט בסדר גודל כמו שלנו, אז פרויקטים בקנה מידה קטן יותר, הוא על בטוח גם כן מבצע בכישרון ובמקצועיות רבה!

בכבוד רב,
תמר מירושלים.

, ספטמבר 2010

תומר מ"גילאור פרויקטים" ביצע אצלי עבודת שיפוצים מאד גדולה בבית. היה בעצם מדובר בבית ישן שרכשתי. הבית היה במצב מאד מוזנח, והכוונה שלי הייתה לשפץ אותו מבפנים מ - א' ועד ת' כדי שיהיה ראוי למגורים, ואני אוכל באמת לעבור אליו.
הייתי במשא ומתן עם כמה שיפוצניקים, אבל ההחלטה שלי לבחור בתומר דווקא נבעה מכמה סיבות:
ראשית - ראיתי עבודות קודמות שלו ומאד התרשמתי.
שנית - קיבלתי עליו המלצות ממש חמות מאנשים שאני מכיר, על כך שהוא בחור אמין והגון, ולשמחתי בשטח - הוא גם לא איכזב.
שלישית - מבחינת המחירים, הוא ביקש מחיר סבור. לא היה יקר מדי, וגם מצד שני לא היה זול מדי, מה שאולי היה קצת יכול לגרום לי לחשוד בו (שהוא אולי סתם חובבן או חאפר, ושהוא לא יעשה עבודה טובה). לקח באמת מחירים הגיוניים שציפיתי להם, וגם בשלב המו"מ, וההתמקחות על המחיר הסופי, הוא השתדל לבוא לקראתי, כדי שאצא מרוצה.
דבר רביעי - הוא עמד בלוח זמנים בכבוד, אפילו סיים טיפה לפני. בשלב העבודה, הוא לא התחיל ופתאום נעלם - אלא באמת ביצע את העבודה במסירות ועד הסוף, עד שהכל היה מושלם. מניסיון - היו לי כבר בעלי מקצוע, שפתאום בגלל שנכנסה להם עוד עבודה נוספת, היו מתחילים אצלי את הפרויקט, ואז היו נעלמים להרבה מאד זמן, ומשאירים אותי לחכות להם עם כל הבלאגן, כדי שיסיימו. עם תומר זה פשוט לא קרה - הוא הראה מסירות ונאמנות עד שכל העבודה (עם כל זה שהייתה גדולה ומסובכת) - בוצעה!!

עבודת השיפוצים - כמו שציינתי, הייתה מאד מורכבת וגדולה. כללה ממש פירוק טוטאלי של כל הבית מבפנים ובנייה שלו מחדש. תומר החליף לי את כל המקלחת ואת כל חדר האמבטיה לחדש, הרכיב שם מערכת אינסטלציה חדשה וצנרת, עשה חיפוי קירות, הרכיב כלים סניטריים, עשה נקודות חשמל, בנה מקלחון חדש ומודרני ועוד.
ביחידת דיור נוספת שהייתה צמודה למבנה של הבית, הוא גם כן עשה בנייה של הכל מחדש. ביחידת דיור פשוט לא היה כלום - אז תומר חיבר אותה גם למערכת אינסטלציה, גם למערכת חשמל, עשה הולכה של חשמל מהארון חשמל ליחידת דיור, התקין שם גופי תאורה, עשה ריצוף וחיפוי על הקירות, התקין כלים סניטריים, צבע מחדש, התקין דלתות ועוד.

העבודה ארכה בערך כשלושה שבועות עד חודש. סוימה קצת לפני הדד ליין שהוערך ע"י תומר. לזכותו יאמר שהוא עבד באמת בצורה מקצועית ומושלמת. פשוט נהניתי לראות את המסירות וההשקעה שלו בזמן ביצוע העבודה... אני הכי מרוצה בעולם שבחרתי דווקא בו, ולכל מי שמחפש קבלן שיפוצים טוב - אפילו אם זה רק לעבודה קטנה, אני ממליץ בחום רק על תומר מ"גילאור פרויקטים" - כי הוא פשוט THE BEST ! !

, מאי 2010

בחור מצוין!! העניק לי חווית שירות נפלאה!! אני נותן לו ציון 10!!
גם השימוש באתר, היה לי מאד נוח, ומאד התרשמתי מהגימיק שאפשר לראות ולדעת מחירים, לפני שהבעל מקצוע מגיע!! יופי של אתר!!
פניתי לבחור כדי לבצע התקנה של אסלה חדשה בדירה של הבת שלי בירושלים (האסלה הישנה נזלה ועשתה בעיות, אז היה צריך להחליף אותה...)
הגיע בזמן, ביום ובשעה שקבענו איתו, לא נסחף עם המחיר, ועבד בצורה מאד מסודרת ונקיה.
שמרתי את הכרטיס ביקור שלו, ואני אשמח לפנות אליו גם בעתיד עבור עבודות נוספות!!

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור ירושלים, אזור מודיעין והסביבה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

קבלני גבס

עבודות גבס
התקנת תקרה אקוסטית
חיפוי קירות ותקרות
תוספות וגימור לקיר גבס
תיקונים ופירוקים לגבס

צביעה וסיוד

צביעת דירה
סיוד דירה ועבודות שפכטל
צביעת עץ
צביעת מתכות
צביעת קירות חיצוניים

אינסטלטורים

ביקור אינסטלטור
פתיחת סתימות
עבודות אינסטלציה
איתור נזילות מים
התקנת כלים סניטריים

בניית דק

בניית דק רגיל
בנית דק סמוי

בניית פרגולות

בניית פרגולות עץ
בניית פרגולות לוחות פלסטיק
בניית פרגולה הצללה
בניית פרגולה מאלומיניום

התמחויות

קבלני גבס

עבודות גבס
התקנת תקרה אקוסטית
חיפוי קירות ותקרות
תוספות וגימור לקיר גבס
תיקונים ופירוקים לגבס

צביעה וסיוד

צביעת דירה
סיוד דירה ועבודות שפכטל
צביעת עץ
צביעת מתכות
צביעת קירות חיצוניים

אינסטלטורים

ביקור אינסטלטור
פתיחת סתימות
עבודות אינסטלציה
איתור נזילות מים
התקנת כלים סניטריים

בניית דק

בניית דק רגיל
בנית דק סמוי

בניית פרגולות

בניית פרגולות עץ
בניית פרגולות לוחות פלסטיק
בניית פרגולה הצללה
בניית פרגולה מאלומיניום

תאור העסק

א. גילאור – פרויקטים ואחזקת מבנים א. גילאור מזה כעשור מספקת שירותי אחזקה ועבודות גמר בבתים ובמבנים. בין לקוחותינו נמנים ועדי בית, בית חולים ברזילי , מעבדות בקטוכם, שיפוץ והרחבת מפעל קליית יוסי ושיפוץ

א.גילאור פרוייקטים

א.גילאור פרוייקטים

תומר קציר


8.0

052-7222257
 

א.גילאור פרוייקטים

תומר קציר

8.0

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-7222257 חייג