כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג ריצוף וחיפוי או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

גמל ריצוף ורובה

9.4
גמל גמל
ריצוף וחיפוי
אזור השרון
כתובת העסק: ת.ד. 2630, קלנסווה

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

11 חוות דעת מהימנות

, מרץ 2015

ג'מל מבחינתי בעל מקצוע מצוין, הוא נותן איכות עבודה ברמה שהיא בלתי מתפשרת.
הזמנתי את ג'מל מחברת "גמל ריצוף ורובה" לעשות עבודת חיפוי, אני יכול לספר שבמהלך ימי העבודה הייתי מרוצה מהתפקוד שלו.
על ההתנהלות הכללית - אני יכול להגיד שהוא מתנהל בצורה מאד מקצועית. תמיד מגיע בזמן, עובד בשיתוף פעולה מלא, מוודא שהכול נעשה בצורה מושלמת - עבודה מורכבת אבל הוא עמד בה בכבוד!
מניסיון העבודה שיש לי עם ג'מל - אני יכול לספר שמדובר בבעל-מקצוע העושה את המוטל עליו על הצד האיכותי ביותר. תמיד מגיע בזמן, תמיד מספק עבודה איכותית - אין לי שום תלונה עליו.
ממליץ עליו בחום - בעל מקצוע מעולה, אמין ביותר, וכמובן שבעתיד אשמח להיעזר בשירותיו שוב.
גרגורי.

, מרץ 2015

ג'מל מחברת "גמל ריצוף ורובה" הוא איש מקצוע חרוץ, יסודי, עושה את המוטל עליו, ובעיקר מקצועי.
הגעתי אליו דרך ההמלצות באתר ובלי בירורים מיותרים החלטתי להזמין אותו גם לביתי בכדי לתת הצעת מחיר לריצוף של מקטע של 50 מטר רבוע.
ג'מל הגיע אלי הביתה, ייעץ לי לגבי העבודה ובסופו של דבר החלטתי ללכת על ריצוף קרמיקה דמוי עץ - הצעת המחיר שלו נראתה לי מאוד וסגרתי איתו את העבודה.
ג'מל עמד בכל מה שהתחייב, עמד גם במחיר שסוכם ובאמת ההתנהלות שלו הייתה יוצאת מן הכלל! הוא הגיע ליום העבודה בזמן עם כל הציוד הנדרש, היה מאוד מסודר ומאורגן, ביצע את כל השלבים וההכנות לפני התקנת הריצוף החדש, הוא באמת היה יסודי ודאג להתקין את המרצפות באופן ישר ואחיד. בסיום ההתקנה מרח רובה בין הרצפות עצמן והתוצאה הייתה מעולה.
הוא דאג לפנות את הפסולת מהבית, ניקה וסידר אחריו וכמו שכבר הזכרתי - עמד במילה שלו ולקח את הסכום המדויק שסגרנו מראש.
אני בהחלט מרוצה וממליץ עליו בחום!
אריה.

, מרץ 2015

אנחנו מאוד מרוצים מהעבודה שג'מל עשה אצלנו, מי שישכור את שירותיו יכול להירגע - הוא נמצא בידיים טובות!!!
אני מכירה את ג'מל כבר תקופה דיי ארוכה ולמעשה הוא עשה אצלי פעמיים עבודות וגם אצל ההורים שלי ותמיד יצאנו מרוצים!
בפעם הראשונה הזמנתי אותו בעקבות המלצה של חברה, לבצע עבודת ריצוף בגרניט פורצלן 60X60, הצעת המחיר שלו הייתה הוגנת מאוד, הוא עצמו עשה רושם אמין וסגרנו תאריך לביצוע העבודה.
ההתנהלות שלו הייתה מעל ומעבר למצופה, הוא דאג שהכל יתקתק וביצע עבודה ברמה גבוהה, מדובר בבעל-מקצוע פדנטי וזה מתבטא באיכות העבודה שלו, הוא לא מתפשר ומוציא את המיטב!
מכיוון שהייתי מאוד מרוצה ממנו, לקחתי אותו גם להורים של שרצו להחליף את הריצוף אצלם במרפסת, גם הפעם הצעת המחיר הייתה סבירה, והעבודה שהוא ביצע הייתה מעולה!
בפעם האחרונה, הזמנתי מג'מל עבודה של חיפוי של קירות הבית באבנים קטנטנות שנקראים "אבני קריסטל וויט", מדובר ממש באבנים בגודל של פסיפס, לא כל אחד יודע לבצע את מלאכת החיפוי, ואני יכולה להעיד שג'מל פשוט עשה עבודה של אמן - אין מילים!!!
מעבר לעבודה המקצועית, מדובר בבן אדם מקסים, נעים הליכות, נעים וכיף לעבוד איתו, ההרגשה טובה ולא מאיימת, הוא איש שיחה, תענוג להכניס בעל-מקצוע כזה אליך הביתה. אני ממליץ עליו מכל הלב!
אלירז.

, יולי 2014

אני חייבת להמליץ ולציין לטובה את בעל-המקצוע ג'מל שעשה אצלי עבודה פשוט נהדרת! מדובר באיש מקצועי ביותר, פשוט בן אדם מקסים, העבודה מולו נעימה מאוד - מקסים מקסים מקסים!!!! לא נתקלתי באיש מקצוע טוב ממנו!
לפני מספר ימים חיפשתי בעל-מקצוע בתחום הריצוף על-מנת שירצף לנו בבית שתי מרפסות שמש שגודלן ביחד 16 מ"ר. חיפשתי באינטרנט תחת מילות החיפוש "רצף מומלץ" וכך הגעתי לאתר שלכם, שם קראתי חוות דעת על מספר בעלי מקצוע, יש לציין שלקחתי כמה הצעות מחיר, אבל אף אחד לא מצא חן בעייני כמו ג'מל, שהיה היחיד שנתן לי הצעת מחיר פרונטלית ולא סתם זרק מחיר בטלפון.
כמו שהזכרתי, ג'מל הגיע אלי עוד באותו היום, ראה במה מדובר וישב איתי על אופציות של מרצפות. בסופו של דבר בחרתי במשהו מסוים וג'מל נתן לי הצעת מחיר מפורטת ומסודרת - ציין את עלות החומרים, עלות העבודה עצמה, מספר אנשי הצוות שיקדיש לעבודה ולוח זמנים.
התרשמתי ממנו מאוד לטובה וכמובן החלטתי לסגור איתו את העבודה - קבענו יום ושעה וכך היה. ג'מל הגיע עם שני אנשי צוות וכל החומרים הדרושים לריצוף כולל דבק, קרמיקות ורובה. הם עבדו במשך יומיים על חיפוי הקירות והריצוף, במהלך העבודה ג'מל היה מאוד קשוב לרצונות שלי כלקוחה, הלך לקראתי בכל מה שביקשתי ובאמת היה תענוג לעבוד איתו! הם עזרו לי להזיז את הריהוט בבית ולסדר הכל חזרה למקום ובסיום העבודה קיבלתי את הבית חזרה, נקי ומסודר כמו שהיה.
ג'מל עמד בכל מה שסוכם, עמד במחיר בזמנים ועשה עבודה פשוט מצוינת, על רמה! הריצוף ישר, הרובה מקצועית והפינשים ברמה מאוד גבוהה - אני מאוד מאוד מאוד מרוצה וממליצה על ג'מל מכל הלב!
אושרת, תל-אביב.

, דצמבר 2013

הגעתי לגמאל לאחר קריאת ההמלצות באתר זה. כל דבר שנכתב על עבודתו בהמלצות האחרות נכון בהחלט ובא לידי ביטוי בעבודה יוצאת מן הכלל שעשה עבורנו.
גמאל, זוהיר ואיברהים - צוות מצוין וחרוץ - הגיעו אלינו כדי להוסיף אריחי קרמיקה לאלו הקיימים בשתי אמבטיות גדולות - מדובר בעבודה לא קלה בכלל, משום שהם היו למעשה צריכים גם לתקן את העבודה של הרצף הקודם.
גמאל הגיע יחד עם זוהיר אל ביתנו על מנת לבחון את טיב העבודה מקרוב ונתנו הצעת מחיר טובה עבור העבודה.
כאדם שחשובה לו מאד שהעבודה תהיה מושלמת, גמאל וזוהיר לא אכזבו אותי וענו על כל מה שציפינו מעבודה באיכות גבוהה, במקומות בהם נתקלו בבעיה כמו קיר לא ישר, או אריחים שלא התאימו, הבעיה נפתרה מהר ולשביעות רצוננו המלאה.
בנוסף להיותם אנשי מקצוע מן השורה הראשונה, הם גם אנשים טובים. אי אפשר היה לפספס את השמחה שלהם כשהם ראו כמה אנחנו מרוצים מעבודתם.
כמי שעבדו לאחרונה עם בעלי מקצוע רבים לאחר מעבר לדירה חדשה, דיי התייאשנו מן הרמה המקצועית והרמה האישית של כמה מאנשי המקצוע איתם עבדנו. גמאל וזוהיר הראו לנו שיש עוד אנשי מקצוע שכל מה שחשוב להם הוא לראות את הלקוחות שלהם מרוצים.
אודליה אלון.

, ינואר 2013

מקצועי, זול, מהיר, אמין ואיכותי. הגענו לגמל בחיפוש אקראי באינטרנט, הזמנו אותו אחרי שקראנו עליו המלצות, הוא בא, סגר איתנו על מחיר טוב, התחייב בתוך ארבעה ימים לסיים את העבודה וסופו של דבר הוא אפילו הקדים וסיים בתוך יומיים וחצי.
גמל עבד יפה מאוד, עשה גימורים טובים והשקיע בעבודה מבוקר ועד הערב. הוא ריצף מחדש את חדר האמבטיה, חדר מקלחת ואת השירותים. הוא עמד בכל מה שסוכם איתו, עשה עבודה מאוד מקצועית, הוא פינה את רוב הלכלוך והפסולת הכבדה לפני שהלך וגם נתן שירות נעים אדיב וקשוב. אני בהחלט מרוצה ואם בעתיד נצטרך שוב עבודת ריצוף לשאר הבית נשמח לפנות לגמל שוב.

יעל, רמת גן

, ינואר 2013

גמל עשה עבודה טובה, הגיע בזמן, עשה כל מה שביקשנו באדיבות ובמחיר טוב מאוד, בא במיוחד ביום שישי שזה היום היחיד שנוח לי ואני בבית למרות שהוא לא עובד בדרך כלל בסופי שבוע, מאחר וזו הייתה עבודה קטנה יחסית גמל הסכים להתגמש ולהגיע לעשות זאת ביום שישי.
גמל פירק את הריצוף הקיים ופינה את כל הפסולת, הוא עשה עבודת ריצוף טובה ברמת גימור מעולה ואחידה וגבה בדיוק את התשלום עליו סיכמנו מההתחלה.
בסוף עבודה מאומצת יעילה וזריזה החדר היה מרוצף נקי ומוכן בתוך ארבע שעות. אני מעריך מאוד את העבודה המקצועית והיפה שקיבלנו.

גיל, אבן יהודה

, ספטמבר 2012

במהלך שיפוץ הבית התעניינתי לגבי קרמיקה ושם קיבלתי המלצה על גמל ובמקרה גם מהאדריכל שלי קיבלתי המלצה חמה עליו על כן שוחחתי עם גמל וקבענו מתי הוא יגיע לראות את העבודה ולתת לי הצעת מחיר.
גמל הגיע בזמן שקבענו לביצוע העבודה. הוא הגיע עם עובד נוסף וכל כלי העבודה והתחילו בעבודת הריצוף של 2 חדרי אמבטיה, מטבח וסלון. בסלון הם הרכיבו גרניט פורצלן על ריצוף קיים, באמבטיות פירקו ריצוף ישן ועל הבטון ריצפו קרמיקה כולל שיפוץ כללי שם ובמטבח על הקירות עשו פסיפס של קרמיקה וזכוכיות.
גמל והעובד שלו עשו עבודה ישרה ומדוייקת, הם מאוד ממוקדים בעבודה ואת כל הפסולת והלכלוף דאגו לפנות לא רק מהבית אלא למקומה מחוץ לבניין. הם עבדו במשך עשרה ימים כשבין לבין כל הערה שנתתי לגמל התקבלה בנועם ומענה ניתן בזמן הקצר ביותר שיכל גמל לתת. הוא בן אדם נעים שמאוד כייף לעבוד איתו, מנומס וסימפטי. גמל עמד בזמנים, במחיר והיה פתוח לעזור גם בדברים מעבר למחיר ושלא קשורים לסיכום ביננו. קיבלתי חשבונית ואחריות לשנה ואני ממליצה עליו בחום.

יפה מנתניה

, יוני 2012

רכשתי מרצפות קרמיקה ל40 מ"ר והמוכר המליץ לי על גמל, לאחר שיחה עמו קבענו פגישה. גמל הגיע לפגישה בזמן, ראה במה מדובר ונתן לי הצעת מחיר שאחריה כבר קבענו מועד שבו הוא יגיע לרצף. גמל הגיע עם עוד עובד, עם הכלים הנדרשים והמרצפות שאני רכשתי כפי שציינתי וגמל דאג להובלה שלהן עד אליי. הם עשו עבודה מדוייקת וישרה והיו מאוד מרוכזים בעבודה, המרצפות הודבקו על ריצוף קיים. כשסיימו, לאחר יומיים של עבודה, הם אספו את הניילונים והורידו אותם לפח בחדר האשפה של הבניין והשאירו את המקום נקי יחסית. גמל עבר איתי על כל הפינות ועד שלא אישרתי שאני מרוצה הוא לא עזב את המקום. גמל איש נחמד ואמין, גם ששילמתי לו יום לפני סיום העבודה הוא התייצב בזמן יום למחרת ועבד באותה איכות. הוא היה לי זמין גם בטלפון, התשלום עבור העבודה היה בדיוק כפי שנקבע מראש ללא תוספות לא צפויות וקיבלתי חשבונית. בתחום הריצוף - גמל הוא האיש.

יעקב מנתניה.

, יוני 2012

ג''מל ביצע בחדר האמבטיה ושירותים חיפוי וריצוף קרמירה בקירות וכמובן שלפני כן הוא פירק ארת הריצוף הישן.
קיבלנו המלצות על ג''מל וקבענו איתו פגישה שבה הוא הגיע וראה את המקום והעבודה הנצרכת שם, לאחריה הוא נתן הצעת מחיר אטרקטיבית וסגרנו מתי הוא יגיע לעשות את העבודה.
גמל הגיע בזמן, מוכן לעבודה עם כלים וחומרים יחד עם פועל שלו. במשך שמונה ימים בערך הם עבדו בצורה רציפה ומקצועית תוך נתינת תשומת לב לפרטים הקטנים ושמירה על סדר וניקיון, לשם כך הם פרסו ניילונים וקרטונים במקומות שיכלו להתלכלך ועשו עבודה מקצועית. לאחר שסיימו הם אספו את הניילונים ופינו אותם מחוץ לבית, לפח הגדול שברחוב ואז עברנו ביחד, גמל ואני, על כל העבודה שעשה לראות שהכל נעשה לשביעות רצוני. גם צורת ההתייחסות שלו הייתה לעניין, הוא היה מנומס, קשוב ואדיב, לא עושה דברים על דעת עצמו אלא אם הלקוח מעוניין, מאשר ומרוצה. המחיר לא השתנה וקיבלתי חשבונית. אם אצטרך אפנה אליו שוב, בהחלט מומלץ.

רם ממושב ניצני עוז

, מאי 2012

פניתי לג''מל דרך האתר שלכם. באופן אקראי ולאחר שיחה עמו, הגעתי לראות עבודה שהוא ביצע באחד הישובים, התרשמתי לטובה ולאחר שסגרנו על המחיר וקיבלתי אותה בכתב החלה העבודה.
ג''מל ריצף 98 מ"ר, מרצפות קרמיקה פורצלן 60X60. הוא הגיע עם פועל ובמשך 4-5 ימים הם עבדו. חשוב לי לציין שאני בעצמי קבלן ובדרך כלל אני עושה את העבודות האלה כי אני לא אוהב ולא סומך על אנשי המקצוע בתחום, בעקבות פציעה החלטתי להביא מישהו אחר מקצועי. ג''מל עשה עבודה מאוד יפה, כשסיים אסף את כל הבלאגן והלכלוך והשאיר לי מקום נקי ומסודר, מה שגרם לי לתת לו טיפ. בן אדם מדהים, הפתיע אותי עם השירות. המחיר לא השתנה וקיבלתי חשבונית- ממליץ בכל מובן של המילה!!!!

עמית מגאולים.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור השרון

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

ריצוף וחיפוי

עבודות ריצוף (עד 30 מ"ר)
עבודות חיפוי (עד 10 מ"ר)

התמחויות

ריצוף וחיפוי

עבודות ריצוף (עד 30 מ"ר)
עבודות חיפוי (עד 10 מ"ר)

תאור העסק

כל סוגי הריצוף והרובה ברמת גימור גבוהה. פורצלן.קרמיקה,שיש,אבן,פסיפס

גמל ריצוף ורובה

גמל ריצוף ורובה

גמל גמל


9.4

052-4657116
 

גמל ריצוף ורובה

גמל גמל

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-4657116 חייג