כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג חברות ניקיון או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

סופר-קלין

9.2
חיים כהן
חברות ניקיון, ניקוי שטיחים
אזור המרכז, אזור השרון
כתובת העסק: שער הגיא 4, תל אביב

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  72%

מחיר הוגן

11 חוות דעת מהימנות

, אוגוסט 2012

בשלבי הסיום של שיפוץ קוטג'' 3 קומות חיפשתי איש לליטוש שיש באתר זה ובעל המקצוע שחיפשתי לא ענה אז השיחה עברה באופן אוטומטי לחיים. בסופו של דבר חיים הגיע לנקות לי את הבית.
חיים נתן לי הצעת מחיר בטלפון וקבענו מתי הניקיון יתבצע.
ביום שקבענו הגיע חיים עם שני עובדים, הם הגיעו בזמן עם שלל חומרי ניקיון וכלים שונים. הניקיון כלל חלונות, תריסים, ניקיון שיש לאחר ליטוש, חיפויים של קרמיקה, כלים סניטריים, ארונות, פוליש קרצוף לרצפה.
הצוות עבד במשך תשע שעות בערך והם עברו ביסודיות על כל פינה בבית. כשסיימו את המלאכה עברנו ביחד על הכל על מנת לוודא שאין לי הערות או מקומות לשיפור/ תיקון. לאחר מכן ראיתי שהעובדים פספסו את ההדברה והתקשרתי לחיים להגיד לו. נענתי בתגובה שאין שום בעיה וברגע שארצה הדברה אצטרך רק להרים טלפון אליו ואקבל זאת בשמחה.
חיים בחור סימפטי וסבלני, פירט לי מס'' פעמים מה הפעולות שיעשו או נעשו. התפלאתי בשלב התשלום כשלמרות שהמחיר נאמר בטלפון הוא נשאר באותו סכום וקיבלתי חשבונית.
אני מאוד מרוצה וממליצה בחום.
אביבית מהרצליה

, אוגוסט 2012

נכנסתי לדירת 100 מ"ר (בערך) והרצפת שיש הייתה דהויה עם מראה מת. החלטתי לחפש חברת ניקיון, מישהו שמבין עניין ויוכל להחיות אותה. חיים היה הבעל מקצוע היחיד שהסכים להגיע לראות במה מדובר על מנת לתת הצעת מחיר.
חיים הגיע עם עוד עובד והם החלו לנקות את הפאנלים, לבצע ליטוש ברשתות יהלום, הברקה קריסטלית ומריחת סילר. הם הביאו איתם חומרי ניקוי ואת מכונת הליטוש ובמשך יום שלום הם עבדו, קרצפו וצחצחו הכל בחיוך והמון סבלנות. מאחר והיו עוד בעלי מקצוע בבית, גם כשלכלכו להם מעט הם עברו על זה וניקו בלי תלונות ועצבים. חיים איש על הכיפאק, מאוד נחמד וישר.
התוצאה היייתה שהשיש קיבל צבע וברק, הופתעתי לראות אותו.
מעבר למקצועיות, העבודה היסודית והשירות המעולה, חיים בחור ישר ואמין. הוא עמד במחיר וקיבלתי חשבונית ואחריות לשנה.
ממליץ בחום.

אבי מבאר יעקב

, מאי 2011

פנינו לחברת סופר קלין, בכדי לנקות את הדירה שלנו שסיימה לעבור שיפוץ. הדירה הייתה במצב מאד מלוכלך - שאריות של שיפוצים, טיח מלט ואבק על הרצפה, הריצוף והקירות... לא היה מצב שהיינו מצליחים לנקות את כל הבלגאן הזה בעצמנו, ולכן החלטנו להזמין שירותים מקצועיים של חברת ניקיון.
הסתכלנו באתר טוב תודה, ומכולם הכי מצאה חן בעיננו חברת הניקיון סופר קלין - גם בגלל המחירים הזולים, וגם בגלל המחמאות הטובות שקיבלה באתר. דיברנו עם חיים הבעלים, ולאחר שהסברנו לו מה גודל הדירה ומצבה, הוא סיכם איתנו על מחיר (נתן לנו גם פירוט מורחב של מה העבודה בדיוק כוללת), יום עבודה ושעה.
ביום הניקיון - הגיע חיים ביחד עם עוד עוזר. הם עשו ניקוי יסודי של כל החלונות והתריסים. עשו גם כן ניקוי של ארונות המטבח מבפנים ומבחוץ. בנוסף - כדי להסיר שאריות של מלט ורובה, שהיו דבוקות לאריחי הריצוף בעקבות השיפוץ - הם הביאו איתם מכונות קרצוף משוכללות וגם השתמשו בחומרי ניקוי מיוחדים.
התוצאה יצאה מאד יפה. אהבתי גם את הדייקנות של חברת הניקיון סופר קלין ואת העמידה בזמנים. היה לנו חשוב שהעבודה תתחיל ותסוים בזמן, כי יום למחרת כבר קבענו עם חברת הובלה, שתכניס לביתנו חזרה את כל התכולה והדברים. סה"כ עלות העבודה: 1200 שקלים.

, מאי 2011

בסולם של אחד עד עשר, אני נותן לחברת "סופר קלין" ציון גבוה על עבודה יסודית ומקצועיות.
הזמנתי אותם לצורך ניקיון של דירה שעברה תהליך ממושך של שיפוץ. הדירה הייתה זקוקה לניקיון יסודי של כל הרצפה, הקירות, המשקופים החלונות - בעצם ניקיון כולל של כל "שאריות השיפוץ".
צלצלתי לטלפון של חיים המופיע באתר, להסביר לו מה העבודה המדוברת. הוא נקב בהתאם לגודל הדירה, ולנתונים שפרשתי לפניו מחיר של 1200 שקל, אך אמר שזה לא מחיר סופי ושהוא צריך בכל זאת להגיע ולראות במו עיניו את הדירה. יום אחרי חיים הגיע לדירתי. מכיוון שהדירה מרוצפת פרקט, הוא טען שמדובר בעבודה שהיא קצת יותר מורכבת וקשה (כי כשיש פרקט אי אפשר לשפוך מים ולנקות בצורה השגרתית והרגילה, צריך לנקות אותו יותר בצורה יותר זהירה), ולכן המחיר החדש שנקבע לעבודה היה 1500 ש"ח.
המחיר היה מקובל בעיניי (מחיר שאגב היה במעט יותר זול מהצעות אחרות שקיבלתי), ולכן החלטנו לסגור. סיכמנו על יום בשבוע שמתאים לשנינו ועל שעות עבודה.
חיים ביחד עם צוות של שניים, הגיעו ביום ובשעה שהוסכם. הם עבדו מהבוקר ועד שעות אחה"צ - עד שסיימו באמת הכל. כמו שהבטיחו הם באמת נזהרו על רצפת הפרקט, וניקו אותה בזהירות ולאט. גם ביתר הדברים - אם זה תריסים, חלונות, משקופים, מסילות, ארונות וכדו' - עשו עבודה ממש טובה.
הם עמדו בכל ההתחיבויות שלהם, כולל דברים נוספים שביקשתי מהם במהלך העבודה. בנוסף הם גם עשו על חשבונם הדברה. הייתי מרוצה מהתוצאות, כך שביוזמתי אפילו נתתי להם טיפ בנוסף.
שמחתי לעבוד איתם, ואני ממליץ עליהם בחום!

שמעון,
מתל אביב

, ינואר 2011

גם אני הגעתי לחברת הניקיון של חיים (סופר קלין) דרך האתר שלכם. הייתה לי חוויית שירות נעימה ביותר איתם, ואני ממליץ עליהם מאד.
העבודה המדוברת הייתה ניקיון של דירת שלושה חדרים - דירה חדשה, שאני ואשתי קנינו, עמדנו לעבור אליה, והיינו צריכים שתנוקה בצורה יסודית - לאחר שיפוץ הקבלן.
דיברתי עם חיים בטלפון, מספר ימים לפני - הסברתי לו מה גודל הדירה ומה היא כוללת (למעשה כלום - כי היא הייתה ריקה - אבל הסברתי לו כמה חלונות יש, כמה ארונות, באיזה גודל, כמה שירותים ואמבטיות יש וכיו"ב). ביום העבודה, שיצא ביום שישי בבוקר - חיים שלח צוות ניקיון שלו, כמו שהבטיח, והצוות עשה עבודה יסודית ומלאה, מבלי אפילו שהצטרכנו לשבת עליהם על הראש ולהיות בדירה. הייתי איתם רק בשלב ההתחלתי כדי לקבל אותם, ולהראות להם איפה כל דבר נמצא, ובשלב הסופי - לוודא שעשו כל מה שביקשתי, ולתת להם את התשלום.
רק אציין - שמבחינת התשלום יצאו מאד הוגנים ופיירים. יצא לי לשמוע על הרבה חברות ניקיון, שבמעמד התשלום פתאום מתחילות לרצות יותר כסף ולדרוש כפליים - החבר'ה של חיים - כמו שסוכם איתם - כך הם קיבלו, ואפילו המחיר שקיבלו היה זול בהרבה מכמה חברות אחרות שבדקתי לפניהן.
בהחלט תמורה מצויינת למחיר ששילמתי. שמרתי את הטלפון שלהם, ואני מאמין שאשתמש בו בהמשך - אם אזדקק להם לעבודות נוספות.

, נובמבר 2010

בבעלותי דירת שלושה חדרים שעמדתי להשכיר. היה לי צורך לנקות אותה בצורה יסודית, לפני הכניסה של הדייר החדש. את אתר טוב תודה לא הכרתי לפני כן... חיפוש קצר באינטרנט "גילה" לי אותו. מתוך רשימת חברות הניקיון המומלצות שבאזור המרכז - פניתי לכמה כדי לקבל הצעת מחיר, אך לבסוף ההחלטה נפלה על חברת "סופר קלין"- גם בגלל הגישה המקצועית שהפגינו בטלפון, וגם בגלל המחיר שסוכם איתם.
ביום העבודה - הצוות של סופר קלין הגיע בזמן - בשעה המדוייקת שנקבעה איתם. במשך כמעט שש שעות ניקו את כל הדירה בצורה יסודית על כל מה שמשתמע מכך - תריסים, חלונות, דלתות, כלים סניטריים, ארונות מטבח, פנלים. את הרצפה הבריקו באמצעות חומר מיוחד (הצליחו אפילו להסיר כמה כתמים בעייתייים) ולסיום גם עשו הדברה.
אין לי תלונות. העבודה נעשתה בצורה הכי טובה שיכולתי לבקש. "סופר קלין" זו באמת חברה מקצועית, ואני שמח שיצא לי לעבוד איתם.

, נובמבר 2010

חברת "סופר קלין" הוזמנה על ידינו בכדי לבצע עבודת ניקיון לדירה שבבעלותנו, ושסיימה לעבור שיפוץ כללי. מדובר היה בדירת שלושה חדרים (סה"כ 70 מ"ר גודל) - שהיה צורך לנקות אותה בצורה יסודית - אם זה מכל כתמי המלט, הצבע, האבק, והבלאגן הכללי ש"חגג בה" כדי שנוכל סוף סוף להיכנס אליה בצורה נינוחה, וגם להעביר אליה חזרה את כל הדברים.
כשהצוות של סופר קלין הגיע - הדירה הייתה נקייה מרהיטים. ייאמר לזכותם שהם הקפידו להגיע בזמן, לא הבריזו, ולא איחרו או משהו כזה. ברמת העבודה - כיוון שלא נכחנו בזמן הניקיון בתוך הדירה, וצפינו בתוצאות רק ביום שלמחרת - היו כמה דברים שלא היו כל-כך לשביעות רצוננו ברמת הניקיון. אי לכך קראנו להם שוב, דיברנו עם חיים הבעלים - הוא שלח צוות נוסף שלו שוב, מיד ומהר - כדי שישלימו את העבודה. בסיום העבודה, חיים אפילו הגיע בכבוד ובעצמו - כדי לוודא שאנחנו באמת מרוצים, ושהכל לטעמנו, ושאין לנו שום טענות. כל הסיטואציה הזו - אמנם מעט עיכבה לנו את ההובלה והמעבר חזרה לדירה שהיה מתוכנן, אבל בשורה התחתונה, שמחנו לראות שיש כאן עם מי לדבר, ושגם דברים שלא נעשו בדיוק כפי שציפינו - תוקנו על ידיהם של חברת "סופר קלין" במהירות, בצורה מקצועית, ומבלי שנצטרך לרדוף אחריהם יותר מדי (לווה גם בהתנצלות שלהם לכל המקרה).
המחיר היה נורמאלי וסביר. לא עשיתי יותר מדי סקר שוק, אבל אני מאמינה שה - 1300 שקלים ששילמתי להם, זה המחיר המקובל בשוק.

, ספטמבר 2010

באו לבצע ניקיון של שטיחים מקיר לקיר (35 מ"ר) בגן ילדים שנמצא בבעלות שלי. מכיוון שמדובר בשטיחים מקיר לקיר שנמצאים על הקירות ולא על הרצפה - היה מדובר בעבודה שהיא יותר מורכבת טיפה מעבודת ניקוי שטיחים רגילה (לא כל החברות ניקיון שדיברתי איתם, גם הסכימו בכלל לעשות את זה).
חיים מסופר קלין, ביחד עם עוד עוזר שלו - עשו את זה בלי שום בעיות. המחיר שנסגר איתם, היה טיפה יותר גבוה מהמחיר שמפורסם באתר, כי כמו שאמרתי, מדובר היה בעבודה שהיא לא סטנדרטית, ולכן גם המחיר בהתאם (סה"כ על עבודת ניקיון של 35 מ"ר שטיחים - יצא לי לשלם כ - 600 שקלים).
בשורה התחתונה - אני יכול לאמר שמדובר בחבר'ה מאד נחמדים (חיים במיוחד!). עם כל הקושי הלוגיסטי שהיה בעבודה, עשו אותה בצורה יפה מאד. הגיעו בזמן, מתי שקבעתי איתם, עם כל הציוד הנדרש ועם כל החומרים המיוחדים של הניקוי. בסיום של כמה שעות עבודה טובות, עם הרבה חומרים שנשפכו, והמון מאמץ - השטיחים נוקו לשביעות רצוני המלאה, אפילו מעל ומעבר לציפיותיי.
אני חייב לציין שהופתעתי לטובה, ואני בהחלט אשמח להשתמש בשירותי הניקיון שלהם גם בעתיד!!

בתודה,
יואב קדוש,
מושב רינתיה

, ספטמבר 2010

חיים עשה אצלנו עבודה פשוט מדהימה ביותר !! ממליצה עליו בחום, פשוט שווה כל שקל !! ביצע אצלנו עבודת ניקיון בדירה שעמדנו לבצע אליה מעבר. בגלל שהדירה הייתה יחסית ישנה, וגם טיפה מוזנחת (כי לא התגוררו בה הרבה זמן) - פנינו אליו כדי שיציע לנו פתרון לחידוש המרצפות שבדירה - מדובר במרצפות מהסוג הישן, כך שהם נראו באמת במצב שהוא מתחת לכל ביקורת...
חיים הציע לנו לבצע ניקיון בשני שלבים - תחילה ליטוש בעזרת מכונת ליטוש מיוחדת שתבצע הסרה של השכבה ה"מאט", ולאחר מכן פוליש, בכדי להחזיר למרצפות את הברק והבוהק שלהן הטבעי.
העבודה, כמו שציינתי יצאה פשוט מדהימה, לא האמנו למראה עיניינו - המרצפות קיבלו מראה של כאילו מדובר במרצפות שיש - אין מילים, ואנחנו ממש ממש מרוצים!! על כל העבודה (עבדו בערך כשבע שעות על דירת ארבעה חדרים)- שילמנו להם כפי שסוכם - 2200 שקלים.

, אוגוסט 2010

ביצעו אצלי עבודה שכללה הסרה של שטיח מקיר לקיר בדירה + ניקוי של המרצפות שהיו מתחת לשטיח (בתוספת פוליש).
עשו באמת עבודה מעולה. יאמר לזכותם, שמבין כל החברות שבדקתי, הם התגלו כהכי זולים (בגלל שמדובר בשטיח שמכסה שני שליש דירה - כל החברות הניקיון האחרות שדיברתי איתם, רצו לקחת לי עבור עבודה שכזו קרוב ל - 2800 שקלים. חיים הסכים לעשות זאת עבור כחצי מהסכום).
בגלל שהשטיח היה גם מודבק מאד חזק לרצפה, וגם מאד ישן (שטיח בן קרוב ל - 20 שנה) - הם עבדו עליו קרוב ליומיים, עם מכונות מיוחדות ודיסקיות מיוחדות וערימות של חומרי ניקוי - עד שבאמת הכל הוסר ונוקה כמו שצריך. כל העבודה נעשתה בפיקוח מלא של חיים, שהגיע גם ביום הראשון של העבודה, וגם ביום השני - אחת לכמה שעות, לוודא שהכל מתנהל בצורה תקינה.
באמת שיש לי רק דברים טובים להגיד עליהם - למרות שהעבודה הייתה הרבה יותר קשה ממה שהם שיערו, וגם התארכה למעבר - הם לא התייאשו או ניסו לחפף. עבדו עד הסוף, והתוצאה באמת יצאה מעולה!! גם המחיר - היה כפי שסוכם עם חיים מלכתחילה, למרות, שכפי שציינתי הם באמת עבדו ממש ממש קשה.
בסה"כ ממליצה עליהם מאד, ואם אזדקק לחברת ניקיון בעתיד, בטוח אפנה אליהם, כי הם באמת עשו עליי רושם מצוין!!

, אוגוסט 2010

אל חיים כהן מ"סופר קלין", הגעתי בהמלצה של חברים טובים שהיו מאד מרוצים מעבודת הניקיון שחיים ביצע אצלהם.
אני פניתי אל חיים כדי שיבצע גם אצלי עבודת ניקיון בבית שהיה לאחר שיפוץ. הבית אומנם היה במצב יחסית חדש, אבל בעקבות עבודות השיפוצים שנערכו בו, נותר מטונף, ומלא באבק ובשאריות צבע - כך שהייתי באמת זקוקה לחברת ניקיון מקצועית, כדי שתנקה אותו בצורה יסודית, ותאפשר לנו לחזור לגור בו בצורה נעימה ונינוחה.
בתחילה - שוחחתי עם חיים בטלפון, כדי לתאר לו את אופי העבודה, ומהם הדרישות שלי. לאחר יום הוא גם כן הגיע, כדי לראות במו עיניו את הבית, וגם נתן לי הסבר קצר על שלבי הניקיון - מבחינת מה הוא מנקה, ומה לדעתו נדרש שיעשה. סיכמתי איתו גם על מחיר ועל מועד ביצוע העבודה.
ביום העבודה, חיים בעצמו ביחד עם עוד צוות של שלושה פועלים הגיעו כדי לנקות. מכיוון שהייתי בבית, הייתי גם יכולה לפקח עליהם, ויאמר לזכותם שכל מה שביקשתי שיעשו או כל מה שלא היה לשביעות רצוני המלאה - הם מיד דאגו לתקן ולנקות מחדש, וגם לקבל את אישורי הסופי על כך. עבדו במשך קרוב ל - 9 שעות, החל משעות הבוקר המוקדמות ועד לשעות אחה"צ המאוחרות - בפיקוחו המלא של חיים, וכמובן שלי. דאגו לנקות בצורה יסודית, כל חלקה טובה בבית וכל פינה, כפי שהתחייבו. בנוסף גם ביצעו פוליש לחידוש המרצפות, והדברה נגד מזיקים.
מדובר בחברה אחראית ביותר - אני בסה"כ מאד התרשמתי גם מרמת העבודה שלהם, מרמת הביצוע, וגם כמובן מהתוצאות. גם מבחינת המחיר - היו בהחלט הוגנים, ולמרות שלדעתי עבדו מעט יותר זמן ואפילו יותר קשה ממה שסוכם - התשלום ששילמתי להם זה התשלום שסוכם, אבל בנוסף גם דאגתי לתת לכל אחד מהפועלים תוספת של טיפ, כי באמת הייתי מאד שבעת רצון.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

חברות ניקיון

ניקיון דירות
שירותי ניקיון
ניקיון משרדים
שירותי פוליש וליטוש

ניקוי שטיחים

ניקוי שטיח רגיל
ניקוי שטיח מקיר לקיר

התמחויות

חברות ניקיון

ניקיון דירות
שירותי ניקיון
ניקיון משרדים
שירותי פוליש וליטוש

ניקוי שטיחים

ניקוי שטיח רגיל
ניקוי שטיח מקיר לקיר

תאור העסק

חברת ניקיון פוליש סופר קלין מהמקצועיות והוותיקות ביותר בתחום שירותי ניקיון למגזרים העיסקיים והפרטיים כאחד סופר קלין מנקה דירות ובתים לאחר שיפוצים ובנייה וכמובן שכולל פוליש והברקה,ניקוי שטיחים ריפודים

סופר-קלין

סופר-קלין

חיים כהן


9.2

052-6881837
 

סופר-קלין

חיים כהן

9.2

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-6881837 חייג