כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג מנעולנים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

בריח לדלת

9.4
איציק קדוש
מנעולנים
אזור המרכז, אזור השפלה, אזור הדרום
כתובת העסק: האיריס 12, ראשון לציון

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

1 חוות דעת מהימנות

, אפריל 2011

איציק קדוש מ"בריח לדלת" הוא בעל מקצוע מצוין.
מאד ממליץ עליו - גם כי הוא תמיד זמין לתת שירות, גם כי הוא מקפיד להגיע מהר, וגם כי הוא עושה עבודה איכותית, וגם משדר ללקוחותיו הרבה אמינות.
אני מכיר את איציק כבר הרבה מאד שנים, עוד בזמנו כשקראתי לו לכל מיני תיקונים ועבודות אצלי בעסק. מרגע שראיתי שהוא טוב, הזמנתי אותו גם אלי לבית בכדי לבצע עבודות ותיקונים שונים מתי שאני צריך. מאז ועד היום - גם לאחרים, אני משתדל להמליץ עליו כמה שיותר. אני ממליץ עליו מכל הלב ובהרבה חום.
בין העבודות שאיציק השכיל לבצע אצלי היו: תיקונים במשקוף, עבודות של החלפת מנעולים ועבודות של התקנת מנעולים חדשים (לדוגמא: בסיטואציות שבהם עברנו דירה, או בפעמים שנזקקנו להתקין מנעול חדש כי זה הישן נשחק והתקלקל).
ברמת המחירים אני גם כן מאד בוטח בו. מאז שמצאתי אותו אני לא מקפיד לעשות יותר מדי סקרי שוק, אבל אני מאמין שהוא לוקח מחירים שהם סבירים. מעבר לזה, ולכל עבודה איציק תמיד גם דואג לספק אחריות - מה שאומר שתמיד יש אבא ואמא ולמי לפנות, כשיש איזה בעיה (לי אישית עדיין לא קרה איתו, אבל תמיד נעים לזכור ולדעת שהוא שם למקרה שאצטרך אותו...).
מומלץ ב ח-ו-ם!!

אבי
מחולון

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השפלה, אזור הדרום

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

מנעולנים

שרותי מנעולן
פריצת מנעולים
מנעולי רב בריח
שרותי צילינדרים

התמחויות

מנעולנים

שרותי מנעולן
פריצת מנעולים
מנעולי רב בריח
שרותי צילינדרים

תאור העסק

מתקין מורשה משנת 1994 מתמחחה בהחלפת מנעוליפ לכל סוגי הדלתות.התקנת מנעול כספת לפלדלת.פריצת מנעולים.החלפת ידיות.חידוש וציפוי דלתות פלדה.מכירה והתקנת דלתות פלדה.דלתות פלדה מעוצבות.דלתות חסינות אש.

בריח לדלת

בריח לדלת

איציק קדוש


9.4

052-2465105
 

בריח לדלת

איציק קדוש

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-2465105 חייג