כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג סורגים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

מסגריית ליבוביץ

9.4
מוטי ליבוביץ
סורגים
אזור השרון, אזור חדרה והסביבה
כתובת העסק: קיבוץ ניר אליהו, כפר סבא

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

1 חוות דעת מהימנות

, מרץ 2011

לאחר פריצה חוזרת (בטווח של שמונה חודשים) שהייתה אצלנו בדירה, החלטנו להזמין איש מקצוע - כדי שיבצע עבודת מיגון מקיפה של התקנת סורגים בכל החלונות של הבית.
מוטי לייבוביץ' (ממסגרית לייבוביץ' - קיבוץ ניר אליהו) - היה האדם שבחרנו למשימה. מוטי ביחד עם הבן שלו עשו עבודה טובה ומדויקת ביותר. החששות שהיו לנו בהתחלה אם להזמינם או לא (היות וגם לא הכרנו אותם וגם לא קיבלנו עליהם אילו שהם המלצות) - התבדו מהר מאד. מוטי סיפק לנו את הסחורה במהירות ואפילו קצת לפני הזמן, ההתקנה - גם היא בוצעה תוך כמה שעות בודדות (שלוש שעות) ומבלי לעשות לנו יותר מדי בלגאן.
בהמלצת מוטי, החלטנו למגן שלושה חלקים של הבית:
1) המרפסת - שם מוטי התקין לנו סורגים עם דלת נפתחת (שנסגרים במנעול מיוחד). הסורגים הותקנו בצורה כזאת שגם תאפשר לנו גישה נוחה למסתור הכביסה.
2) חלון המטבח - שם מוטי התקין לנו סורגי בטן בצבע לבן, כדי שגם יראה יותר אסתטי, וכדי שגם תינתן לנו האפשרות להניח עציצים על אדן החלון אם נרצה
3) חלון חדר השינה - שם מוטי התקין לנו סורגים ישרים, גם כן בצבע לבן.
עלות העבודה כולה, כולל החומרים יצאה כ - 7000 שקלים. מאד הייתי מרוצה גם מהיחס האישי שמוטי נתן וגם מההתנהלות שלו כולה. ממליצה עליו ביותר, ומזמינה את כולם לבוא ולראות את התוצאות :)

המון המון תודה,
טובה אברהם - לקוחה מרוצה
מרעננה

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור השרון, אזור חדרה והסביבה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

סורגים

התקנת סורג קבוע
התקנת מעקות
התקנת סורגים מתקפלים
תיקון וניקוי סורגים

התמחויות

סורגים

התקנת סורג קבוע
התקנת מעקות
התקנת סורגים מתקפלים
תיקון וניקוי סורגים

תאור העסק

מסגריית ליבוביץ

מסגריית ליבוביץ

מוטי ליבוביץ


9.4

052-2727269
 

מסגריית ליבוביץ

מוטי ליבוביץ

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-2727269 חייג