כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג סוככים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

סוככי הכוכב

9.4
שלומי ואיציק אלבו
סוככים
אזור השפלה, אזור מודיעין והסביבה
כתובת העסק: משק 20, כפר אוריה

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  82%

מחיר הוגן

6 חוות דעת מהימנות

, אוקטובר 2012

אני ורעייתי חיפשנו פתרון להצללת המרפסת הגדולה של דירתנו הנמצאת בקומה החמישית בבניין מגורים. חיפשנו בעלי מקצוע באינטרנט אך לא הסתדרנו ופנינו אל שירות הלקוחות של האתר טוב תודה שם הפנו אותנו אל שלומי ואיציק מסוככי הכוכב.
קבענו איתם פגישה, הם הגיעו בזמן, הציגו לנו קטלוג מפורט ומקיף, נתנו הצעת מחיר, ובכל הקשור לתשלום הם באו כמה שיותר לקראתנו עד שהסתדרנו וקבענו תאריך לתחילת העבודה.
הם עבדו בצורה מדויקת ומסודרת, עמדו בזמנים, הגיעו בזמן, נתנו לנו הסברים מפורטים על העבודה ועל תחזוקת הסוכך.

איציק ושלומי התקינו לנו יחד סוכך זרועות חשמלי, הם באו מוכנים עם כל הציוד הנדרש, טיפסו על סולם לקדיחה בתקרה עבור החיבור של גוף הסוכך ולאחר מכן עשו כיוון של המנוע ודאגו לכך שחשמלאי מוסמך יעשה את החיבורים לחשמל. הם עשו עבודה מצוינת ומוקפדת, שמרו על הסדר והניקיון, ובסוף העבודה ניקו את הפסולת שנשארה. הם נתנו לנו הסברים כיצד לשמור על תוחלת החיים של הסוכך, כיצד לקפל אותו ברוח, והכל בגישה אדיבה ושירותית. יצאנו מרוצים עד הגג, או עד הסוכך במקרה הזה. בסיום העבודה קיבלנו חשבונית ואחריות לחמש שנים.
איציק ושלמה הם שני בעלי מקצוע אמינים ואדיבים שעושים את עבודתם ישר ולעניין ביעילות ומקצועיות שהרשימה אותנו, אנו שמחים להמליץ עליהם.

יוסף, ראשון לציון

, אוקטובר 2012

ברשותנו בית קפה מצליח, לקראת החורף רצינו לסגור את הרחבה שמחוץ לבית הקפה וחיפשנו פתרון שיהיה קל להרכבה ולפירוק כשיגיע הקיץ, ושיהיה גם נאה מבחינה עיצובית. מדובר בשטח של 60 מטר המיועד לישיבה חיצונית בבית הקפה אותם רצינו לתחם.
לסוככי הכוכב הגענו לאחר ששמענו המלצות מכמה חברים, אחרי שהם הגיעו למקום, הם נראו לי כאלה שיודעים מה הם עושים, קבענו על תכנית עבודה ומחיר.
החברה השאירו אותי ממש מרוצה. נתנו שירות מקצועי אמין וזריז. הם התקינו סככת ברזנט יפה עם פתיחות וסגירות, חלונות, הברזנט ניתן להעלאה והורדה, ויש בו פתח קבוע, בקיצור בדיוק כל מה שרצינו. את העבודה ההם עשו בזריזות ובלי לפגוע בפעילות העסק.
כרגע זה כבר החורף השני שאנחנו מרכיבים את הברזנט, הציוד נשמר כמו שצריך, הציוד מחזיק מעמד ונשמר תקין לגמרי, קל ונוח לפירוק והרכבה. עבודה של מקצוענים. ממליץ!

טל, מושב כפר אוריה

, מרץ 2011

סוככי הכוכב בנו אצלנו פרגולה עשויה כולה עץ. הפרגולה משמשת על תקן סוכך, ומותקנת ביציאה שמן הדירה אל המרפסת.
סוככי הכוכב הם חבר'ה מקצועיים שעומדים במילתם. עושים מה שצריך ועובדה שהתוצאות גם מדברות בעד עצמן... כל מי שמגיע אלינו למרפסת מתרשם ומאד מתלהב מהעבודה שסוככי הכוכב עשו אצלנו.
אני ממליץ עליהם ביותר. עבדתי עם הרבה מאד בעלי מקצוע, ואת הצוות של סוככי הכוכב, אני זוכר מבין כולם לטובה. הם היו ישרים מאד ברמת המחיר. לא לקחו שקל מעבר למה שסוכם איתם בהתחלה. דבר שהוא מבחינתי קריטי ומשמעותי, כי מניסיון יש הרבה מאד בעלי מקצוע שמנסים לסחוט כספים על גבם של הלקוחות מבלי לתת להם יכולת להתחמק.

בתודה מראש,
אילן

, פברואר 2011

מאד ממליץ על שלומי ועל איציק מסוככי הכוכב! הגיעו להחליף לי בד ברזנט שהתבלה לאחר הרבה שנים של שימוש - בסוכך שיש לי במרפסת.
עשו עבודה מצויינת לשמה - אפילו דאגו לחזק לי את הברגים בתשתית הקיימת של הסוכך - ככה סתם מיוזמתם ועל הדרך, וכל זאת מבלי לקחת ממני על זה תשלום נוסף (חייבו אותי בפועל רק על הבד שרכשתי מהם וכמובן על העבודה).
למרות שהעבודה קצת התעכבה מעניינים אישיים שקשורים בי (למעלה מחודשיים היינו בקשר...) - הם הראו רצינות לאורך כל הדרך. קיימו איתי פגישה ראשונה בהתחלה, ואח"כ - כיוון שעבר הרבה זמן, עוד פגישה נוספת לרענון, כדי להראות לי מה ההיצע שלהם, על איזה סוג בד הם ממליצים, באיזה מידות, וגם באיזה גוון שמתאים לי - אחרי כל זאת העבודה בסופו של דבר יצאה לדרך.
את ההתקנה הם ביצעו ביום עבודה אחד, למעשה אפילו תוך פחות משעתיים. גם בנושא המחירים - הם היו מאד בסדר, והשתדלו כמה שיכלו לבוא לקראתי - אם זה בפריסת התשלומים ובמחיר הסופי.
באמת שהם חבר'ה נחמדים - ממש אנשי עבודה לשמם שלוקחים ברצינות את המקצוע. אנשים כמותם, לדעתי - עושים שם טוב לענף בעלי המקצוע בארץ...

איציק,
מהרצליה

, אוגוסט 2010

ההתרשמות שלי משלומי ומאיציק - "סוככי הכוכב" היא התרשמות מצויינת! מדובר בשני שותפים מקסימים, מלאי מוטיבציה, שמנסים ללכת לקראתך איפה שרק אפשר. הם עובדים בצורה יסודית, אם יש צורך לעשות שינויים או שיפורים, הם לא מתעסקים בקטנות, משתדלים לעשות כל מה שהם רק יכולים כדי שהלקוח יצא מרוצה ושמח וטוב לב :-)
ביצעו אצלנו התקנה של סוכך זרועות מיוחד, יחסית גדול, במידות של 4X4.5 מטר. אני חייב לציין שכשהם עשו את העבודה, הבית שלנו בת"א היה במסגרת שיפוצים כלליים מאד גדולים, כך שהסתובבו אצלנו המון בעלי מקצוע, והם בהחלט השתייכו מבחינתנו לקלאסה הגבוהה.
כמו שאמרתי, הם השתדלו ללכת לקראתנו איפה שרק יכלו. גם מבחינת המידות של הסוכך (שלא היו קונבנציונאליות), השתדלו למצוא פתרון יצירתי, כדי שבאמת הוא יצא טוב ותקין. בגלל שלא היה להם את הצבע של הבד שרצינו, אז הם לקחו סוכך קיים ופשוט צבעו אותו במיוחד בשבילנו בגוון שביקשנו. הייתה גם בעיה עם המיקום של המנואלה שאמורה להניע את הסוכך (היא לא הייתה מספיק נוחה לגישה), אז לבקשתנו - הם הזיזו אותה.
יצאו באמת עשר מכל הבחינות, גם במחירים השתדלו לבוא לקראתנו ולהיות גמישים. חבר'ב מוכשרים ויצירתיים עם המון כוונות טובות כמו... ממליץ עליהם מכל הלב!!

, יולי 2010

אני ממליץ על שלומי מסוככי הכוכב - היחיד מכל הבעלי מקצוע שנתן לי מענה מהיר ושירות טוב כשפניתי אליו (יתר הבעלי מקצוע - פשוט או לא ענו, או לא חזרו אלי או לא הגיעו למרות שתאמתי איתם מועד על מנת לקבל מהם הצעת מחיר).
כאמור - הוא באמת היה היחידי שממש התייחס - כבר למחרת השיחה שלנו, הגיע אלי הביתה כדי לראות את העבודה ולתת לי הצעת מחיר מסודרת. לאחר שסגרנו על סוג סוכך, מידות, סוג בד וכמובן מחיר - הוא בא גם לבצע את עבודת ההתקנה. התוצא הסופית היתה לשביעות רצוני המלאה - גם יפה, גם מקצועית וגם איכותית, ובעיקר במחירים נורמליים ושפויים!!

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור השפלה, אזור מודיעין והסביבה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

סוככים

התקנת סוככי זרועות
התקנת סוככי מסילות ומרקיזות
התקנת סוככי מסך ונופלות
תחזוקת סוככים

התמחויות

סוככים

התקנת סוככי זרועות
התקנת סוככי מסילות ומרקיזות
התקנת סוככי מסך ונופלות
תחזוקת סוככים

תאור העסק

חברת סוככי הכוכב מתמחה בעבודות עץ ונגרות חוץ, ומספקת פתרונות הצללה לפרטיים, עסקים ומוסדות. אנו שמים דגש על ביצוע כל עבודה בהתאם לדרישות הלקוח ותנאי השטח, ומספקים יעוץ והדרכה חינם. נשמח לעמוד לשרותכם.

סוככי הכוכב

סוככי הכוכב

שלומי ואיציק אלבו


9.4

054-7953004
 

סוככי הכוכב

שלומי ואיציק אלבו

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

054-7953004 חייג