כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג פרקטים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

חן פרקט

9.9
חגי בן עמרם
פרקטים
אזור ירושלים, אזור מודיעין והסביבה
כתובת העסק: יד חרוצים 14, ירושלים

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  97%

מחיר הוגן

3 חוות דעת מהימנות

, יוני 2016

הייתי מרוצה מאוד, מכל הבחינות - מחיר שירות מקצועיות ומבחינת היחס - ממליצה על "חן פרקט" מכל הלב, הם ביצעו עבודה ברמה גבוהה.
חיפשתי בעל מקצוע מתחום הפרקטים שיהיה אחראי על התקנת פרקט במפלס אחד של הבית כולל התקנת מדרגות מפרקט עץ טבעי, אני רוצה לציין שפניתי להמון בעלי מקצוע בתחום שממש לא רוצו לקחת על עצמם את העבודה של המדרגות, אומנם באיטליה זה מקובל לעשות מדרגות מפרקט עץ, אבל פה בארץ זה לא נפוץ. בכל אופן מישהו תיווך ביני לחגי מחברת "חן פרקט", על ההתחלה הוא מצא חן בעיניי, ראיתי שהבן-אדם מקצועי ושהוא יודע על מה הוא מדבר. חן הגיע אלינו לראות את הבית ולקחת מידות, הוא ישב איתנו באופן מסודר והראה לנו דוגמאות לפרקטים. סגרנו על התקנת פרקט עץ טבעי, חגי היחיד שהסכים לקחת אחריות ולבצע את עבודת הפרקט גם במדרגות, התרשמתי לטובה מהמחיר מהשירות והמידע וסגרנו לוח זמנים משוער.
לימי ההתקנה חגי הגיע תמיד בזמן עם מספר אנשי צוות שעזרו לו בהתקנה, מדובר בצוות מקצועי ומאורגן, הם עבדו באופן יסודי, העבודה הייתה מדויקת מאוד, הכל ישב בול לפי המידות, הפרקט מאוד מושקע ואיכותי, המדרגות יצאו בדיוק כמו שרציתי וציפיתי לראות, לא יכולתי לבקש טוב מזה - ממליצה על חגי מכל הלב.
תמר.

, יוני 2016

חגי מעולה מכל הבחינות, ביצע אצלי עבודה של התקנת פרקט, אדם נהדר ועבודה מעולה - ציון 10! אני ממליצה בחום! בתור אדם ובתור בעל-מקצוע, הוא נדיר!
לחגי "חן פרקט" הגעתי דרך המלצות מפה לאוזן לצורך התקנת פרקט עץ, חיפשתי איש מקצוע ברמה גבוהה. חגי הגיע אליי לבית באופן מסודר, הראה לי קטלוגים ודוגמאות ויעץ לי איזה פרקט לבחור ולהתאים לבית, אחרי שסיכמנו את כל הפרטים הוא לקח מידות והתחייב לספק את הפרקט בתוך X זמן.
הייתי מרוצה מאוד מחגי והשירות שהוא נתן לי! מרגע תחילת העבודה חגי עבד ברציפות עם צוות מקצועי, הם ביצעו התקנה מאוד מקצועית. בסיום העבודה הוא עשה ניקיון ולקח את כל הפסולת והשאריות. מאז שהסתיימה ההתקנה הכל בסדר עם הפרקט, אין ליקויים, הפרקט נראה מצוין, הייתי מרוצה עד הגג! חגי עמד בכל המסוכם והתעלה מעל לציפיות שהיו לי - ממליצה בחום.
צופית.

, יוני 2016

אנחנו מאוד מאוד מרוצים מחגי, מדובר בבעל מקצוע ברמה מאוד גבוהה לדעתי לפי כל המדדים של זמן, איכות ושירות - ממליצה בחום! זאת כבר פעם שנייה שאני נעזרת בשירות של חגי "חן פרקט", לפני כעשר שנים יצרתי קשר עם חגי בנוגע להתקנת פרקט עץ בוילה בעלת שתי קומות, הגעתי אליו דרך המלצה, הייתי צריכה בעל מקצוע טוב ואמין, במחיר הוגן ואכן מצאתי את בעל-המקצוע הטוב ביותר שיכולתי לבקש. אני זוכרת שהתקשרתי לכמה בעלי מקצוע לפני חגי שנתנו הצעות מחיר והצעת המחיר של חגי הייתה האטרקטיבית מבין כולם, הוא ממש נתן לי הצעת מחיר ממש הוגנת. חוץ מהמחיר שהיה אטרקטיבי, חגי היה נראה לנו הכי מקצועי ומבין עניין - ישב איתנו על תוכנית עבודה, ייעץ לנו לגבי סוג הפרקט, העץ, ציין אפשרויות של צבעים ובהמלצתו סגרנו על עבודת התקנת פרקט עץ טבעי מאורן.
לכל אורך ההתקשרות בינינו, חגי לא מרח את הזמן, העבודה הייתה נורא מאורגנת, כולל מפגשים נוספים, העבודה עצמה בוצעה בדייקנות ואני יכולה להגיד שהיינו נורא מרוצים מהתוצאה, הפרקט נראה מדהים, חגי עמד בכל מילה והתחייבות שהייתה לו כלפינו, הוא עמד בלוחות הזמנים, לא עיכב אותנו בזמן השיפוץ ודאג לספק עבודה ברמה גבוהה. גרתי עם הפרקט הזה עשר שנים ועד היום לא הייתה לי שום בעיה אחת עם הפרקט, איכות מעולה.
כיום אנחנו עומדים לעבור לבית חדש, כמובן ששוב שכרתי את השירות של חגי להתקנת פרקט בכל שטח הבית לפני הכניסה אליו, אין לי ספק שגם הפעם העבודה תהיה לא פחות ממצוינת, תענוג להכיר חברה ובעל מקצוע כזה אמין ומקצועי - ממליצה על חגי וצוות "חן פרקט" מכל הלב.
תמי גור.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור ירושלים, אזור מודיעין והסביבה

 א'-ה' 08:00-17:30, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

פרקטים

התקנת פרקט למינציה
התקנת פרקט עץ
התקנת פנלים וספים
ניקוי פרקטים ותחזוקה

התמחויות

פרקטים

התקנת פרקט למינציה
התקנת פרקט עץ
התקנת פנלים וספים
ניקוי פרקטים ותחזוקה

תאור העסק

חן פרקטים מתמחה בכל סוגי הפרקטים (שכבתי, גושני, למינציה), התקנת פרגולות מיוחדות לקיץ ולחורף, דקים (כולל דקים מודולרים להרכבה עצמית), וכן מספקת מגוון של חומרים לניקוי ותחזוקת העץ.

חן פרקט

חן פרקט

חגי בן עמרם


9.9

054-4205095
 

חן פרקט

חגי בן עמרם

9.9

חייג

לקבלת הצעת מחיר

054-4205095 חייג