כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג תיקון מכונות כביסה או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

עולם התיקון

9.4
לירן גביש
תיקון מכונות כביסה, טכנאי מזגנים
אזור חיפה והקריות
כתובת העסק: שד קרן קימת 13, חיפה

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

5 חוות דעת מהימנות

, מאי 2016

לירן הוא איש מקצוע אמין, יודע את העבודה, יודע לזהות תקלות, יודע לתקן אותם באופן מקצועי, תמיד מוסר מידע מהימן, המחירים מאוד סבירים, מדובר באיש ישר והוגן - כמובן שממליץ בחום.
אני עובד עם לירן תקופה דיי ארוכה, הוא טכנאי הבית שלנו, איש מקצוע מצוין, אמין וטוב - לירן איש מקצוע יוצא מן הכלל, הוא ביצע אצלנו תיקונים שונים במוצרי החשמל הביתיים וגם התקנת מזגן מיני מרכזי. אני יכול לספר שמילה שלו זאת מילה, זמן זה זמן - אם הוא אומר שעה הוא מגיע בול על הדקה ומבצע את התיקון על הצד הטוב ביותר, יש לו ידיים טובות וזריזות, הוא לא נמרח עם הזמן ומתקתק עבודה.
התיקונים שהוא עושה אצלנו קשורים כמעט בכל התחומים של מיזוג תיקון מוצרי חשמל וכו' (לירן התקין אצלנו באופן מאוד מקצועי מזגן מיני מרכזי, תיקן למשל מכונת כביסה מספר פעמים, החלפת אטם דלת ותיקון תוף שנתקע). לירן תמיד עולה על הבעיה המדויקת, אפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות! מעבר לכך המחירים שלו ממש סבירים הוגנים, מדובר בבעל מקצוע שיש לו את הידע והבקיאות בכל מה שקשור לתיקון מוצרי חשמל ביתיים תיקון והתקנת מזגנים - שמח להמליץ עליו, באמת בעל מקצוע מצוין.
שמר אלירן.

, מאי 2016

היינו מאוד מרוצים מהשירות המקצועי של לירן מחברת "עולם התיקון", הוא הגיע אלינו תיק תק, גילה את הבעיה תוך דקות ספורות, ביצע את התיקון ותוך פחות משעה הוא יצא מפה. לקח מחיר הוגן על השירות. לא היה יקר! ואין סיבה שלא איעזר בשירות שלו גם בעתיד, לירן עשה אחלה עבודה והוא עצמו אחלה בן אדם שזה בכלל מוסיף לשירות! מומלץ בחום!
מדובר בתיקון מכונת כביסה, ללירן הגעתי דרך חיפוש באינטרנט, נתקלתי בהמלצות הרשומות עליו אצלכם באתר, התרשמתי שמדובר בטכנאי מקצועי והתקשרתי להזמין אותו.
לירן הגיע אלי מאוד מהר, הוא פתח את המכונה ואיתר את התקלה תוך דקות ספורות, הוא הסביר לי במה מדובר, הוא אמר לי מה עלות התיקון, המחיר היה הוגן והוא ביצע את התיקון לשביעות רצוני. המכונה שבה לפעול ומעבר למקצועיות של לירן, הוא היה מאוד אדיב ומנומס ואנחנו בטוח נעזר בו שוב בעתיד! חסר טכנאים מקצועיים ואמינים! ממליצה.
ציפי.

, דצמבר 2015

לירן היה מקצועי מאוד, הגיע אלי בשעה שסיכמנו, איתר את התקלה במהירות ופתר אותה עוד באותו היום ובמחיר הוגן - מומלץ באמת! טכנאי מעולה!
פניתי אל לירן "עולם התיקון", בעקבות תקלה שפקדה את מייבש הכביסה שלי. התקשרתי אל לירן בעקבות ההמלצות הטובות, אמרתי לו מה הבעיה, הוא הבטיח שיגיע בשעתיים הקרובות, ואכן כך גם היה. כשלירן הגיע ובדק את מייבש הכביסה, הסביר לי שמדובר בגוף חימום ש"הלך", לירן הראה לי את גוף החימום שנשרף, הצעת המחיר על החלפת גוף החימום הייתה אמינה ביחס למחירים באינטרנט ונתתי לו אישור לבצע את התיקון.
לירן הלך להביא גוף חימום מתאים למכונה שלנו, הוא חזר עוד באותו היום, פירק את גוף החימום הישן, הסיר את המכסה בחלק האחורי של המייבש, הוציא מההברגה את הגוף חימום ולאחר מכן ביצע חיבור של הגוף חימום החדש, ביצע החלפה מהירה ומקצועית של הגוף ובאמת הבעיה נפתרה! כמו שציינתי בהתחלה - טכנאי אמין, שירותי ומקצועי - לכן אני ממליץ עליו בחום.
אבי.

, דצמבר 2015

אני מאוד מרוצה ממלירן "עולם התיקון", הוא עשה עבודה מקצועית ולקח מחיר סביר והוגן לכל הדעות - מומלץ בחום! לפני מספר ימים, הייתה לנו בעיה עם המזגן הישן שלנו שהפסיק לעבוד וחיפשתי טכנאי מזגנים שיגיע לראות במה מדובר ומה עלות התיקון.
חיפשתי באינטרנט בעלי מקצוע בתחום תיקון מזגנים, והגעתי למישהו שבא אלי עוד באותו יום וטען שאין דרך לתקן את המזגן ושאני פשוט ארכוש חדש. חוות הדעת שלו לא נראתה לי מקצועית וחיפשתי חוות דעת שנייה. ללירן הגעתי דרך האתר שלכם, קראתי עליו המלצות חיוביות והתרשמתי שמדובר בטכנאי מיזוג מיומן. שוחחתי איתו בטלפון, הוא אמר שיגיע עוד באותו היום, הוא היה פנוי והגיע מהר (היה מדובר בכמה שעות סמוך לפני כניסת השבת). לירן ערך בדיקה יסודית למזגן ותוך מספר דקות איתר את הבעיה, הוא הסביר לי שמדובר בבעיה בחיווט של הלוח, ומאחר ואנחנו לפני כניסת שבת ואי אפשר להשיג חלקים, הוא ינסה לעשות איזושהי קומבינה ולסדר בינתיים כפתרון זמני את החיווט. לירן ביצע מעקף קטן, הצליח להפעיל את המזגן כפתרון זמני וקבע איתי שברגע שיהיה לו את החלק המתאים הוא יגיע.
אחרי יומיים שלושה קיבלתי מלירן טלפון, הוא הגיע עם החלק המתאים, ביצע את התיקון באופן קבוע, המחיר שלקח על התיקון היה מחיר הוגן והודיתי לו על השירות. הייתי מאוד מרוצה ממנו ואני בהחלט אשמח להזמין אותו שוב במידת הצורך ובעתיד כבר נראה לי שארכוש מזגן חדש. לסיכום: השירות שלו היה מקצועי, המזגן חזר לפעולה לא הוצאות מיותרות.
לירון.

, דצמבר 2015

מרוצה מהשירות שלו מאוד מאוד, חבל"ז מחירים מקצועיות אמינות! לירן הגיע אלי פעמיים שונות לצורך תיקון מוצרי חשמל שברשותי, ההתרשמות שלי ממנו היא שהוא מקצועי מסור ובאמת לוקח מחירים סבירים - ממליץ בחום!
בפעם הראשונה פניתי ללירן שרותי תיקונים לצורך תיקון בעיה הקשורה למזגן שלא עבד כמו שצריך. ללירן הגעתי דרך המלצה מפה לאוזן, שוחחנו בטלפון, הסברתי לו במה מדובר, הצעת המחיר הייתה סבירה בהחלט (ביחס להצעות נוספות שקיבלתי) והחלטתי לסגור איתו את העבודה.
זמינותו לעבודה הייתה גבוהה, לירן הגיע אפילו לפני המועד ההתחלתי שנקבע תוך תיאום מראש, הוא הביא איתו את כל הציוד הנדרש, ערך בדיקה יסודית למזגן עילי שהפסיק לעבוד ועלה על הבעיה במהירות, הוא הסביר לי שהלך ה"קבל" של המזגן, ביצע החלפה ומילא גז שהיה חסר, בסיום התיקון גבה ממני בדיוק את המחיר שסוכם מראש, הוא באמת היה עשר ולכן בפעם השנייה שהייתה לי בעיה עם מכונת הכביסה הזמנתי אותו שוב, גם הפעם הוא עלה על הבעיה במהירות, הסביר לי שמדובר בתקלה של ה"לגרים" - לירן פירק את המכונה והוציא את כל התוף החוצה, התוף נמצא מתחת לחיפוי פלסטיק ובצד האחורי שלו נמצאים הלגרים, הוא חילץ אותם בעזרת פרס הדראולי, ביצע החלפה לחדשים וסגר את חלקי המכונה. המכונה חזרה לפעולה, המחיר היה הוגן והשירות נהדר כמו תמיד.
אני שמח שמצאתי טכנאי מוצרי חשמל אמין, אני מאמין שלירן ילווה אותי הלאה עוד שנים רבות, התרשמתי באמת לטובה!
אילן שמר.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור חיפה והקריות

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

תיקון מכונות כביסה

ביקור טכנאי מכונת כביסה
תיקון מכונות כביסה
החלפת חלקים במכונת כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

התמחויות

תיקון מכונות כביסה

ביקור טכנאי מכונת כביסה
תיקון מכונות כביסה
החלפת חלקים במכונת כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

תאור העסק

מומחיות ,מקצועיות, יושר, ואמינות שווים לך הרבה כסף שרות עד ביתך למזגנים ומערכות קירור ,וכן מכונות כביסה ,מיבשים ,ותנורים *לא נותן שרות בשישי-שבת וחג*

עולם התיקון

עולם התיקון

לירן גביש


9.4

052-8888674
 

עולם התיקון

לירן גביש

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-8888674 חייג