כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג חשמלאים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

חזי עבודות חשמל ותיקונים

9.4
חזי סבחה
חשמלאים, תיקון מכונות כביסה, תיקון תנורים, תיקון מייבש כביסה, תיקון מדיחי כלים
אזור המרכז, אזור השפלה
כתובת העסק: חשמלאי 24 שעות חירום!!!, מרכז הארץ

  98%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  82%

מחיר הוגן

26 חוות דעת מהימנות

, אוקטובר 2012

כשהתנור שלי הפסיק לעבוד חיפשתי בעלי מקצוע באתר ופניתי לחזי בעקבות ההמלצות הטובות שכתובות עליו והמיקום שהתאים לי. הסברתי לחזי בטלפון את הבעיה, הוא הגיע בזריזות, ניגש לתנור ובדק מהי הסיבה שהוא לא עובד. תוך מס' דקות חזי קרא לי והראה לי שמס' חוטי חשמל בגוף החימום התרופפו ולכן לא הגיע זרם חשמלי והתנור לא עבד. הוא חיזק את החוטים והחליף את ה"סנדלים" שמחברים בינהם ולאחר מכן המתין מס' דקות לראות שהתנור עובד ומחמם כמו שצריך. כל הטיפול מרגע שהגיע ועד הרגע שהלך ושולם לו הסכום הסימלי, אם יורש לי לציין, ארך חצי שעה במקסימום. הוא מקסים, נחמד, מקצועי והשקיפות שלו מול הלקוח ראויה לשבח. קיבלנו חשבונית וברגע שהוא עזב 10 דק' אחרי אני יושב פה וכותב המלצה עליו. אחרי מקרה לא נעים ומאוד מאכזב עם טכנאי מזגנים שלא מאתר זה, אני יודע שבפעם הבאה אפנה לפה למצוא בעל מקצוע ובתחומו של חזי - רק אליו!! אנחנו מאוד מרוצים.

זאב מיהוד.

, יולי 2012

חיפשתי באתר זה בעלי מקצוע לתיקון התנור שלי שהפסיק לעבוד. ראיתי המלצות על חזי והחלטתי לקבוע איתו. חזי הגיע אליי די מהר עם כל הכלים שהיה זקוק להם וניגש לבדוק את התנור.
לאחר בדיקה דקדקנית חזי הסביר לי כי הכרטיס האלקטרוני נשרף ושלא כדאי לי להחליף מאחר והמחיר שלו יקר מהתנור עצמו והציע לנסות ולעקוף את הכרטיס. חזי ביצע את המעקף ואחרי רבע שעה הוא כבר סיים ואז הוא חיכה עוד 45 דק' רק כדי לוודא שהוא באמת תקין. אחרי שווידא את תקינות התנור חזי ניקה וסידר אחריו.
הוא עמד במחיר וקיבלתי חשבונית ואחריות ל - 4 חודשים.
חבל שלא מזמינים אותו לתוכנית יצאת צדיק. ממש איש טוב לב, לא רק סידר את התנור אלא גם חסך לי הרבה כסף. כן ירבו אנשים ובמיוחד בעלי מקצוע כמהו. ממולץ בחום

דליה מפתח תקווה.

, אפריל 2012

לפני כ-10 דקות סיים חזי את הטיפול במכונת הכביסה ואני חייבת לרשום כל מילה טובה שמוכרת לי ולתת את הציון הכי גבוה שאפשר לתת!
באמצע הסופ"ש מכונת הכביסה שלי מסוג "קריסטל" הפסיקה לעבוד מס' פעמים תוך כדי הפעלה שלה וכל לחיצה שניסיתי על הכפתורים המכונה פשוט לא הגיבה. בנוסף לא יכלתי לדעת כמה מהתוכנית המכונה כבר עשתה. ביתי בקורס קצינים והעניין היה לי דחוף מאחר והיא צריכה מדים וציוד נקי לשבועיים. על כן חיפשתי באינטרנט טכנאי וכך הגעתי לאתר זה, שם ראיתי את ההמלצות הרבות על חזי., באחת מהן צויין שהוא הגיע באמצע הלילה ולכן הזמנתי אותו. שוחחתי עם חזי והוא ציין שיגיע ויעשה כל שביכולתו לתקן אבל יכול להיות שלא תהיה אפשרות אם מדובר ברכיב אלקטרוני מאחר ואז יהיה צורך להזמין את החלק. חזי הגיע בשעה שאמר, לא הרבה אחרי שסיימנו את שיחת הטלפון, וניגש לעבודה. הוא הזיז את המכונה, פתח אותה מלמעלה ומהצד, פתח כל חיבור של חוטים וחיבר בחזרה, פיזר ספריי מחזק מגעים וניסה לאזן את המכונה. חשוב לי לציין שאת כל השלבים הללו הוא עשה תוך כדי שהוא משתף אותי ומסביר לי בדיוק מה הוא עושה. חזי לא עזב עד שראה שהמכונה עובדת ולא רק זה הוא גם חיכה את כל השלבים של התוכנית לוודא שהיא לא מפסיקה באף אחד מהם. לאחר מכן הסביר לי כי יתכן והפיתרון שנתן הוא זמני והמכונה תפסיק שוב בעוד מספר ימים ואז יהיה צורך בהחלפת הרכיב האלקטרוני.
חזי טיפל בנו בסבלנות ומקצוענות, הוא עובד בצורה מסודרת ונקיה. לא פגשנו בעל מקצוע אדיב ושרותי כמו חזי. כל ההמלצות שקראתי -ובגללן התקשרתי אליו,נכונות. ביקשתי ממנו כרטיסי ביקור כדי לחלק לחברים ושכנים שיבקשו המלצה על בעל מקצוע בתחום.
תודה, תודה ותודה.

ויויאן מראשון לציון.

, נובמבר 2011

אני רוצה להודות לחזי על שירותו המהיר, המקצועי והכי חשוב האמין.
מדובר בבחור נחמד, שתמיד מוכן לעזור ועושה זאת על הצד הטוב ביותר.
התקשרתי לחזי לביצוע מספר עבודות חשמל שרציתי שיבצע בביתי שכללו התקנת נקודות חשמל, ותיקון בית נורות שנשרפו.
חזי היה מאוד מסודר, מיד קבע מועד ושעה , אשר עמד בהם והגיע בדיוק בזמן, הגיע עם כל הציוד הנדרש והפגין רצינות רבה בעבודתו.
כשחזי התחיל את עבודתו ידעתי שיש על מי לסמוך, בזמן עבודתו שוחחנו רבות והוא הסביר לי כיצד אני יכול לחסוך בעלויות ולהפיק הרבה יותר.
השירות שקיבלתי היה מעבר למצופה, חזי לא הגיע רק לבצע את עבודתו אלא לתת הרבה יותר.
חשוב לי לציין כי את חזי מצאתי דרך אתר "טוב תודה", בו נהניתי לגלוש ולהיחשף למגוון רחב של בעלי מקצוע אמינים.
תודה על השירות האדיב והמהיר!!

איתן ,
מפתח תקווה

, יוני 2011

ברשתונו תנור אפייה "סאוטר" שלפני בערך שבוע פתאום התקלקל. כל פעם שהיינו מפעילים אותו - לא הייתה עוברת חצי שעה והוא היה נכבה ומקצר... לקראת הסוף כבר בכלל לא היינו מצליחים להפעיל אותו, וישר עם ההדלקה, הוא היה מפיל את החשמל ומקצר.
החלטנו לקרוא לטכנאי. לא ידענו כל-כך למי לפנות, כיוון שבעיות חשמל זה לא משהו שהוא בשגרה אצלנו, ואין לנו מישהו קבוע שמטפל בשבילנו בסוג הזה של הבעיות. הפקדנו את משימת החיפוש בידיו של הבן שלנו, והוא מצא לנו באתר את הטלפון של חזי החשמלאי. חזי נראה כמו מישהו שלוקח מחירים סבירים ולכן החלטנו ללכת עליו. קבענו איתו שעת ביקור והוא הצליח להגיע כבר אותו היום.
כשחזי הגיע הוא בדק את התנור, ומצא בעיה בגוף חימום. לדבריו היה צריך להחליף את החלק... כשחזי פירק את החלק, הוא גם הביא לנו שנראה שהוא באמת לא עובד וכבר שרוף. חזי הציע לנו שתי אופציות: או ללכת על גוף חימום לא אוריגינאלי בעלות של 320 ש"ח או חלק אוריגינאלי של סאוטר בעלות של 380 שקלים. החלטנו ללכת על הדגם המקורי. חזי הרכיב את גוף החימום החדש, בדק אחרי כן שהכל בסדר עם התנור, שהוא עובד, ובאמת כבר לא מקצר יותר. לא יותר מחצי שעה עבודה - התנור שב לעבוד הודות לחזי!! עשה באמת יופי של עבודה - מקצועית ויפה - מגיע לו כל הכבוד!! שמרתי את הטלפון, ואם תהיה לי בעתיד בעיה נוספת בתנור או בכל מוצר חשמלי אחר - אשמח לקרוא לו שוב.

המון תודה,
אורי

, יוני 2011

חזי שלום,
תודה רבה על השירות האדיב שנתת והטיפול המאד מקצועי - עזרת לי המון, ואני יותר מאשמח (בתקווה כמובן שלא יהיו לי יותר בעיות...) להזמין אותך שוב.
הייתה לי בעיה במכונת כביסה שלא הצליחה לנקז את מי השטיפה החוצה (הייתה נתקעת באמצע תוכנית הכביסה, ואינה הייתה מצליחה לסיים את הפעולה). כאדם שאין לו מושג קלוש בחשמל, נזקקתי לטכנאי שיתקן לי את מכונת הכביסה.
זו פעם ראשונה שאני משתמש באתר "טוב תודה" (אחלה אתר - יש לכם!!), ובאתר מצאתי את הטלפון של חזי. ראיתי וקראתי את ההמלצות, ומצאו חן בעיניי המחירים הזולים של חזי, בעיקר המחירים שהוא גובה על ביקור. התקשרתי לחזי, והסברתי לו איך המכונה "מתנהגת" ומה בדיוק הבעיה. חזי הגיע תוך לא יותר משעה, כדי לפתור לי את הבעיה ולעזור. כשחזי בדק את המכונה, הוא מצא שמשאבת המים תקולה. הוא סירב להחליף אותה, בטענה שהוא יכול לתקן אותה במקום... זה מייד קנה אותי! מאז ומאותו הרגע, חזי נשלח לתקן כל בעיה בבית הוריי, חמותי והדוד שלי.
חזי קנה אותי ביושר שלו ובאמינותו. טכנאי אחר - אני בטוח שכבר היה מודיע לי שצריך להחליף משאבת מים בכך וכך עלויות... חזי ראה שאפשר עוד להציל את המצב, ונתן לי פתרון מוצלח במחיר זול והגון! פשוט מגיע לחזי כל הכבוד!

המון תודה,
נועם

, יוני 2011

לפני שבוע, הייתה לי בעיה במקפיא של המקרר (מקרר מסוג אמקור). הבחנתי שהחלק התחתון של המקפיא אינו מוציא אוויר קר כפי שהיה רגיל להוציא, מוצרים בתוך המקפיא התחילו להינמס ולהפשיר, וגם יצא ריח לא נעים (של כמה מוצרי מזון מקולקלים) מעבר המקפיא.
מאחר ויש לי קצת ידע טכני בנושא, אבל לא רציתי להתברבר ולנסות לתקן בעצמי החלטתי לקרוא לשירותיו של טכנאי שירות. הנחתי שכנראה המאוורר של המקרר הוא זה שעושה בעיות, צלצלתי לחזי שרשום באתר ושאלתי אותו מתי הוא יכול להגיע אליי, וכמה הוא לוקח על כזה סוג של עבודה. חזי נקב במחיר סביר, והזמנתי אותו.
עוד באותו יום חזי כבר הגיע עם מאוורר חדש, והתקין לי אותו בתוך המקרר. ראיתי שגם יש לו הרבה הבנה בנושא. חזי פתח את המקרר והסביר לי שהמאוורר שהתקלק הוא זה שאחראי על הזרמת אוויר בחלל המקפיא (מן החלק העליון לחלק התחתון). בגלל שהוא התקלקל סירקולצית האוויר הופסקה, ולכן מה שהרגשתי בפועל, זה באמת שהמקפיא אינו קר מספיק.
חזי הוכיח את עצמו כבעל מקצוע שהוא באמת מקצועי. לא לקח לו הרבה זמן להחליף את החלק (תוך כמה דקות בודדות - מה שלי היה סביר להניח היה לוקח זמן עבודה של לפחות שעה וחצי). הוא נתן לי אחריות על התיקון והחלק, קבלה (מבלי שאפילו אצטרך לבקש זאת ממנו), וגם המחיר, היה סביר ביותר: 100 ש"ח עבור המאוורר החדש ועוד 200 ש"ח דמי עבודה - סה"כ 300 שקלים - הכל כולל הכל!
חזי הוא בעל מקצוע מצוין. ניסיתי אותו ויצאתי מאד מרוצה! מגיע לו לקבל גם כן את ההמלצה שלי!

תודה,
אריאל

, מרץ 2011

הבן אדם פשוט שיחק אותה! בכזאת יעילות של עבודה ורמה של שירות כבר הרבה זמן שלא נתקלתי...
הדלת של מכונת הכביסה שלי (תוצרת קריסטל) נשברה, וחיפשתי טכנאי שיבוא ויחליף לי אותה במחיר נורמאלי. שלחתי דרך האתר שלכם SMS לעסק של חזי - שחזר אליי תוך משהו כמו רבע שעה.
חזי ביקש שאשלח לו במייל צילום של מכונת הכביסה, עם צילום של הדלת, כולל מספר הדגם והתוצרת. כמה שעות אחרי כן, קיבלתי מחזי מייל חוזר ובו הצעת מחיר בכתב - שהייתה מקובלת עליי, ותיאמנו בבוקר שלמחרת שיבוא להתקין.
חזי הגיע יום אחרי כמו שסוכם ביחד עם החלק. עשה את מה שצריך. לקח כמה שדרש ואחרי כל זה - שיחררתי אותו לדרכו. המחיר שלקח היה 500 שקלים - 360 ש"ח עבור הדלת (שביררתי אח"כ וזה באמת גם המחיר האמיתי לצרכן) + 140 ש"ח עבור התקנה. נתן לי חשבונית, עם אחריות והכי חשוב - המכונה הודות לו ובזכותו - כחדשה!

המון תודות על שירות שגם השאיר אותי מרוצה,
גיא מבית-חשמונאי

, פברואר 2011

יצא לי לנסות דרך האתר שלכם את חזי הטכנאי - אני חייבת להגיד שהתרשמתי לחיוב מאיכות הבן-אדם.
חזי הגיע אליי לאחר שפניתי אליו בעקבות מכונת כביסה שנזלה לי והוציאה מים. תוך שעתיים מרגע ההתקשרות עם חזי - הוא כבר היה אצלי בבית. כשהגיע ובדק את המכונה, מצא שבסה"כ מדובר בצינור מים שהתנתק מגוף המכשיר - לא משהו רציני - הוא החזיר אותו למקום, ופתר לי בכך את הבעיה (אפילו הפעיל לכמה דקות את המכונה כדי גם להוכיח לי שהבעיה לו יותר חוזרת).
על התיקון חזי לקח לי מחיר של ביקור, (כפי שגם יידע אותי מראש בשיחת הטלפון), ובנוסף גם הדריך אותי איך צינור המים של המכונה (זה שעשה את הבעיה) אמור להיות ממוקם, כדי שאם הבעיה אי פעם תחזור - אוכל לטפל בה בעצמי, ולא אאלץ להזמין אותו ולשלם מחיר יקר.
נותנת לו ציון לשבח על הוגנות וגם על הגינות - בעיניי זה מעיד על איכות של בעל מקצוע. יפה שהצליח לטפל לי בבעיה בתשלום מינימאלי וגם עמד במחיר שהבטיח, ולא בחר לנצל את החוסר ידע שלי - כדי להלביש עליי תיקונים לא רלוונטיים.
אני בהחלט אקרא לו שוב, ואני גם בהחלט מתכוונת להמליץ עליו לאחרים.

, ינואר 2011

הזמנתי את חזי מהאתר שלכם, בכדי לתקן לי דלת של מייבש כביסה שנשברה.
חזי היה מאד מאד שירותי ואדיב. ניכר היה כי עשה את מירב המאמצים כדי לתת לנו את השירות הכי טוב, ולהצליח במשימת התיקון. כשהגיע אלינו הביתה, ניסה קרוב לשעתיים לתקן את הדלת בו במקום בעצמו. משראה שזה לא הולך, פירק את הדלת מהמכונה, לקח אותה לתחנת השירות, וביום שלמחרת - שב איתה מתוקנת והרכיב אותה למקום - כמו חדשה!
על הביקור והתיקון - לקח 160 שקלים. על החלק של הדלת לקח 140 שקלים נוספים - סה"כ 300 שקלים. בהתחשב במאמץ שלו ובזמן שהשקיע, להערכתי אפילו לקח מחיר די נמוך. עמד בכבוד במחירי השירות - שלהם התחייב באתר, וגם המחיר של החלק - היה בדיוק המחיר שלוקחת החברת שירות על דלת חדשה - כלומר לא ניסה לגזור עלינו קופון גם כאן!
כל הכבוד - באמת מדובר באיש מקצוע אמין!

, ינואר 2011

הודות לאתר שלכם, יצא לי כבר להשתמש פעמיים בחזי הטכנאי! בשתי הפעמיים הייתי מאד שבע רצון, ובלב שלם - אני יכול להגיד שחזי הוא טכנאי אמין, שירותי ומעולה.
פעם ראשונה - חזי תיקן לי תנור אפייה ביתי שלא עבד. כשחזי הגיע, עשה תיקון קל למתגי ההפעלה, וגם טיפל בכמה חוטים שלא עבדו - מה שפתר לי בהצלחה את הבעיה, וגם במחיר לא מופרז.
לפני שבוע, קראתי לחזי שוב, לפתור לי בעיה בדוד חשמלי שלא חימם בצורה תקינה את המים. גם בפעם הזאת - חזי הקפיד להגיע ממש במהירות. במסגרת התיקון היה צורך להחליף גם את התרמוסטט של הדוד וגם את הגוף חימום (שניהם לטענתו היו "שרופים"). התיקון, אמנם היה מעט יקר יותר משציפיתי, אך אני שמח שלא יצאתי בנזק של דוד שלם...
סה"כ אני חושב שחזי לוקח מחירים סבירים. ניכר כי הוא אדם הגון, שלוקח את עבודתו ברצינות. בהחלט אשתמש בו שוב.

, דצמבר 2010

יש לי מייבש כביסה מסוג אלקטרה, שמשום מה, בשבוע שעבר פתאום נתקע והפסיק לעבוד (התוף פשוט לא הצליח להסתובב, אבל המכשיר כן היה עושה רעש של "עבודה" כשהיה במצב מופעל).
לא הכרתי לפני כן את חזי, והאמת היא שממש במקרה, נתקלתי במגנט פרסום שלו בתוך הבניין דירות שלי. החלטתי להתקשר אליו. חזי הגיע מעכשיו לעכשיו, עלה על הבעיה ותיקן לי אותה.
לקח לי בסה"כ מחיר של ביקור בית, כ - 200 שקלים. לפי הדברים שאמר לי - לא היה מדובר בבעיה מסובכת - סה"כ כמה חוטים הסתבכו במכונה וברצועה של התוף, ומנעו ממנה לעבוד. חזי שיחרר את החוטים, עשה גם בדיקה כללית וחיכה עוד איזה רבע שעה לוודא שבאמת הכל עובד, ושהמייבש מצליח להתחמם.
הגעתי לחזי ולמזלי "נפלתי טוב"! חזי היה מספיק ישר לא להוציא ממני סתם תיקונים יקרי ערך. הוא עלה על הבעיה האמיתית. אמר לי אותה ויצא מלך!
בהחלט ממליץ עליו!

ארז,
מרחובות

, דצמבר 2010

חזי מקסים, יסודי, ואיש שירות מעולה.
פניתי אל חזי אתמול דרך האתר, בעקבות תקלה שפקדה את מכשיר מייבש הכביסה שלי (המייבש עבד על "ריק" ולא הצליח להוציא אוויר חם כמו שהיה רגיל להוציא בד"כ). התקשרתי אל חזי, אמרתי לו מה הבעיה, הוא הבטיח שיגיע בשעתיים הקרובות, ואכן כך גם היה.
כשחזי הגיע ובדק את המכשיר, הסביר לי שמדובר בגוף חימום ש"הלך". בנוסף הוא גם המליץ לי להחליף רכיב נוסף של המייבש (משהו שמקשר בין התוף למכונה ומשפיע על סיבוב התוף במכשיר) - כי לטענתו אותו רכיב כבר היה ממש על סף מוות...
את התיקון הוא לא ביצע לי באותו יום, כיוון שהיה לו צורך לנסוע במיוחד ולקנות את החלקים הדרושים... אבל ביום שאחרי הוא כבר הגיע דבר ראשון על הבוקר, הרכיב לי אותם, והשיב את המכונה לחיים!
חזי נתן באמת שירות אקספרס! גם המחירים - למרות שלא היה מדובר בתיקון הכי זול, נראו לי סבירים. בכל זאת מדובר היה בשני רכיבים שהוא החליף, ומעבר לזה - הוא גם ידע לתת לי עצה ולהקדים תרופה למכה, בכך שהמליץ לי להחליף רכיב נוסף במכונה ולא לחכות עם זה לרגע האחרון - עד שגם הוא יתקלקל...
כמו שציינתי בהתחלה - טכנאי אמין, שירותי ומקצועי - לכן אני ממליצה עליו בחום.

נירית כהן,
מרחובות

, אוקטובר 2010

היה שווה לקרוא לחזי החשמלאי. הגיע אלינו בהתראה קצרה לבצע תיקוני חשמל כלליים בחנות.
במקור - קראנו לו על מנת שיפתור לנו תקלה בתאורה של השלט של החנות שלא עבדה. חזי תיקן זאת בקלות, ועל הדרך גם עשה תיקונים נוספים של כל מיני גופי תאורה בחנות (ספוטים וכדו') שלא עבדו בגלל בעיות של חיווט.
חזי הגיע מהר, ממש מעכשיו לעכשיו. הוא עלה על הבעיות בקלות, ופשוט לא זז מהחנות - עד שלא סיים לתקן הכל ופתר לנו את כל הבעיות.
גם המחירים שלו הם מאד סבירים לדעתי. יוצא לי להתקל בהרבה בעלי מקצוע - אם זה במסגרת העסק או אצלי בבית באופן אישי, וחזי בהחלט לא יקרן - לוקח מחירים עממיים וטובים. אני שוקל גם לאמץ אותו שיגיע אליי לתקן בבית באופן פרטי.

, אוקטובר 2010

בעקבות בעית חשמל של מפסק אור שלא עבד אצלי בבית, הזמנתי את חזי החשמלאי. חזי הגיע כמעט בזמן (איחור של בערך כ - 20 דקות), אבל גם כשאיחר, היה מספיק אחראי להתקשר אליי ולהודיע שהוא יתעכב טיפה, ולא השאיר אותי "באוויר" לחכות לו.
כשחזי הגיע - הוא אבחן את הבעיה במהירות, ואת התיקון במקצועיות. את המפסק שלא עבד הוא סידר, ובנוסף גם בדק בעיות נוספות בכל הבית - שני שקעי מנורות שלא עבדו (בעיות שבגללן בכלל לא הוזמן), ללא תוספת תשלום!!
המחיר שלקח, היה מחיר סטנדרטי של ביקור. בערך כ - 150 שקלים, אם אני זוכר נכון. אהבתי את זה שהגדיל ראש, ומצא לנכון לטפל לי גם בבעיות חשמל נוספות שהיו לי בבית - וכל זה מבלי לקחת לי על כך אפילו אגורה אחת מעבר. אני בהחלט אזמין אותו פעם נוספת, ואמליץ עליו לכל מי שזקוק לחשמלאי טוב.

אלדד מהמרכז

, אוגוסט 2010

בעקבות קצר חשמלי, שהיה חוזר לנו באופן תדיר בבית, פנינו לחזי החשמלאי דרך המלצת האתר.
חזי הגיע במהירות, ישר עלה על הבעיה - שמדובר בתקלה שנגרמת כתוצאה מהמדיח כלים שלנו. הוא בודד את המדיח ממערכת החשמל של כל הבית, ובכך פתר לנו את הבעיה. מכיוון שהוא לא מתעסק בתיקון של מדיחים, אלא רק בעבודות חשמל, הוא המליץ לנו לפנות גם במקביל לטכנאי מדיחים, שיסדר את התקלה במדיח - אבל בנתיים השארנו אותו פשוט לא פעיל...
על השירות - לקח לנו מחיר של ביקור - 250 שקלים. ייאמר לזכותו שגם הגיע במהירות, ובהתראה קצרה, וגם הטריח את עצמו להגיע כל הדרך אלינו - למרות שהוא בכלל עובד באזור רמלה, ואנחנו גרים בפתח תקווה.
קיבלנו מצידו יופי של שירות, ואנחנו ממליצים עליו בחום!!

בכבוד רב,
סוניה ויחיאל דורי

, אוגוסט 2010

איש זהב, מאוד קפדן וייסודי, אני שמחה שיצא לי להכיר אותו, ומשוכנעת שעוד ייצא לי להשתמש בשירותים שלו בעתיד!!
הגעתי אליו כאשר רשמתי בגוגל "התקנת מאוורר תקרה". חיפשתי בעצם חשמלאי טוב, שיבצע אצלי התקנה של מאוורר תקרה בבית, ושגם לא יקח מחיר מוגזם - ככה בעצם הגעתי אל חזי. ראיתי גם את ההמלצות הטובות, שאנשים רשמו עליו באתר, וזה בכלל נתן לי עוד יותר מוטיבציה לקרוא לו.
חזי התגלה, כמו שרשמתי כבחור פשוט זהב. גם ביצע את ההתקנה של המאוורר בזריזות וביעילות (עם מינימום לכלוך ועם מינימום נזק לתקרה - כל מה שחצב וקדח הקפיד אחרי זה לסתום ולמלא כמו חדש), גם עשה חיבור של חשמל למחסן שלנו, וגם אפילו בדק לי תנור אפייה ישן, שבסוף התגלה כתקין.

בקיצור - איש מקצוע לחיים!! הייתה לי איתו חוויית שירות פשוט נהדרת, ואני שולחת לו בהזדמנות זו מיליון תודות !!
ממליצה בחום!!!

בכבוד רב,
לירון

, אוגוסט 2010

אל חזי הגעתי בבוקר יום שבת, לאחר שהחשמל אצלי בבית נפל יום קודם לכן, ובמשך לילה שלם אני וכל בני משפחתי, היינו מנותקים מחשמל - ללא תאורה שעובדת, וללא מזגן. כאמור, איתרתי את הטלפון של חזי - דרך האתר, צלצלתי אליו ביום שבת על הבוקר, תוך שעה וחצי הוא כבר הגיע אלינו, עם חיוך על הפנים והרבה מצב רוח (למרות ההתראה הקצרה, ולמרות הטיימינג הלא שגרתי...), עבד קשה בחום הכבד ששרר, ולאחר שבודד את כל השקעים והפיוזים בדירה - פסק כי מדובר בתקלה במזגן שנמצא אצלנו בחדר שינה, ושהוא זה שגורם לקצר בכל הבית. חזי בודד את המזגן, כדי שיחזור לנו החשמל, והפנה אותנו גם לטכנאי מזגנים מוסמך שהוא מכיר, כדי שגם נוכל לתקן את התקלה של המזגן.
בחור חביב, מנומס, נעים הליכות ובעיקר מקצועי (וגם ישר!!) - עם כל זה שהיה יום שבת, ולא יום חול רגיל, ועם כל זה שהיה מזג אוויר חם ושרבי - הוא מצא זמן להגיע אלינו ולתקן, והכי חשוב גם לקח מחיר נורמלי לחלוטין ולא "תעריף של יום שבת" - סה"כ יצאנו בנזק של 300 ש"ח.

המון המון תודה!! ממליץ עליו בחום רב!!

, אוגוסט 2010

ממליץ עליו בחום!! הגעתי אליו דרך חבר שהמליץ לי עליו. לפני שקראי לו עשיתי קצת בירורים עם חשמלאים אחרים - לוודא קצת מחירים ולדעת מהן בערך העלויות של העבודה שתכננתי לעשות, אבל בסוף החלטתי להזמין את חזי, גם מכיוון שאותו חבר שהמליץ לי עליו, אמר לי שהוא מאד אמין ורציני, וגם בגלל שגם בטלפון, כשניהלתי איתו את השיחה המקדימה, הוא עשה עליי רושם מאד טוב.
בעיקרון הוא בא לבצע אצלי עבודה של החלפת נתיכים בארון חשמל שלי מחוץ לדירה + התקנה של מספר נקודות חשמל גם בתוך הדירה שלי, וגם מחוצה לה.
עשה עבודה זריזה ומקצועית. הגיע בזמן, צ'יק צ'אק ניגש לעבודה, לא התבטל ולא התמהמה, עשה כל מה שדרשתי ממנו (אפילו גם נתן לי הצעת מחיר להחלפת נקודות חשמל נוספות בדירה שמבדיקה שלהם, ראה שהן גם כבר קצת ישנות ולא כ"כ תקינות ושצריך להחליף אותן - למרות שבנתיים קצת דחיתי את זה).
בעל מקצוע רציני - יצא אחלה גבר - אפילו במחירים שלקח!!

, אוגוסט 2010

אל חזי הגעתי דרך האינטרנט בצורה אקראית ביותר. הייתה לי בעיה במכונת כביסה, כך שכל פעם שהייתי מכבסת את הבגדים, היו יוצאים לי הכבסים עם כתמים שחורים ומלוכלכים.
פניתי לשני טכנאי מכונות כביסה דרך האתר - חזי הוא זה שהקדים לענות מבין השניים. הסברתי לחזי מה הבעיה, והוא הסביר לי בצורה אדיבה וסבלנית בטלפון, שמדובר בתופעה שכיחה של צנרת שלא מטופלת כראוי, ושפשוט צריך לעשות לה ניקוי קצר וזה יפתור את הבעיה. קבעתי איתו מועד הגעה, הוא הגיע בשעה שנקבעה בצורה דייקנית. באמצעות מכשיר מיוחד ביצע ניקוי יסודי ופתיחה של הצנרת, ופתר לי את הבעיה לחלוטין (אפילו נתן לי טיפים איך לשמור על המכונה, ובאיזה חומרים להשתמש כדי שהבעיה לא תחזור).
ביצע לעניות דעתי עבודה יסודית ביותר. אהבתי את הדייקנות שלו, ואת מוסר העבודה וההגעה בזמן (שלא כמו טכנאים אחרים שנוטים תמיד לאחר לי...). גם מבחינת המחיר היה סופר הגון, ומה שסוכם איתו מראש בשיחת טלפון, זה גם מה ששולם לו בגמר העבודה - 200 שקלים.

מאד מרוצה - איש מקצוע מצויין, ואני ממליצה עליו בחום!!

, יולי 2010

פעם ראשונה שאני פונה אליו, אבל באמת שעשה עליי רושם מעולה - גם היה מאד נחמד וגם מאד מקצועי!! כבר בטלפון כשתיארתי לו את הבעיה, הוא אמר לי מה יכולות להיות הסיבות לקלקול, ומה בערך
תהיה העלות של תיקון. למחרת הגיע כמו שקבענו, בדיוק בזמן ובשעה שאמר. איתר את התקלה בשניות (מסתבר שהתקלה באמת היתה אחת מהאופציות שהניח כששוחחנו יום קודם), החליף את החלק המקולקל, והשיב את המדיח שלי חזרה לחיים...
על הביקור + התיקון לקח לי מחיר של ביקור בתוספת החלק שהוחלף - בסה"כ כ- 350 שקלים. שמרתי את הכרטיס ביקור שלו במקום של כבוד, ובהחלט אשמח להזמינו שוב!!

, יולי 2010

תיקן בבית של ההורים שלי בעיות חשמל בתאורה של המרפסת. הגעתי אליו דרך האתר במקרה. בעקבות ניסיון מאד טוב שיש לי עם בעלי מקצוע אחרים שהזמנתי מהאתר, החלטתי להמר עליו (נשמע לי גם מאד חביב בטלפון, בשיחה הראשונית שניהלנו), ובאמת גם לא התאכזבתי!!
הגיע ביום ובשעה שקבעתי איתו!! עבד בצורה מאד מקצועית. צ'יק צ'אק איתר את התקלה, תיקן אותה, וגם עבד בצורה מאד מסודרת ונקייה!!
רואים בהחלט שמדובר באיש עבודה שיודע לעשות את המלאכה שלו, ועם כל הסקפטיות שיש לי עם בעלי מקצוע ישראלים - חזי ללא ספק עשה עלי רושם טוב, ואשמח גם לקרוא לו בעתיד.
איש חביב, נחמד, חברותי וחייכן :-)
לקח גם יופי של מחיר - כ - 150 שקלים עבור הביקור + התיקונים שביצע!!

, יוני 2010

חזי הוא טכנאי מקצועי ביותר!! בהחלט מומלץ!! - יודע להתגבר בקלות על כל בעיה, ובעיקר בזריזות. תיקן לי תקלה במייבש כביסה שלא עבד כמו שצריך (לא הצליח לייבש את הכביסה... היינו מכניסים אליו כביסה רטובה, ולא משנה כה זמן היינו מפעילים את המכשיר, היא פשוט לא היתה מתייבשת...).
כשחזי הגיע הוא איתר תקלה בתרמוסטט, ומכיוון שלא היה לו את החלק עליו, הוא הבטיח להגיע ביום שלמחרת ולהשלים את העבודה. ביום שלמחרת הוא אכן הגיע, ולמרות שהיה מאד עמוס באותו יום, והביקור אצלנו קצת התנגש לו עם עבודות אחרות שהתחייב אליהם כבר קודם, עדיין הקדיש לנו את מלוא תשומת הלב, התקין במייבש, את התרמוסטט החדש, ועכשיו הוא עובד יופי!!
עבור הביקור + העבודה + החלק, גבה מאיתנו מחיר של 400 שקלים. מבירורים שעשיתי לאחר מכן, הבנתי שלא מדובר במחיר מופרז, ושאלו בעיקרון המחירים המקובלים בשוק.
יופי של עבודה, ויופי של שירות - התרשמתי מהבחור ממש לטובה!!

, יוני 2010

הגעתי לחזי דרך הפרסום שלו באתר. היתה לי בעיה בתנור אפייה הביתי, ומכיוון שלא הכרתי אף טכנאי תנורים טוב (דברים אצלי בבית לא נוטים להתקלקל לעיתים כאלו קרובות), החלטתי לחפש אחד כזה פשוט דרך האינטרנט. הפרסום של אתר טוב תודה, עלה לי מיד בחיפוש, וכך גם הכרטיס של חזי הטכנאי. ראיתי גם שיש עליו המלצות מאד מחמיאות באתר, ולכן החלטתי לתת לו צ''אנס.
הספיק להגיע אלי, ולבדוק את התקלה - כבר באותו יום (מה שמאד הרשים אותי, כי בד"כ לקבוע עם טכנאים שיגיעו ובכלל עם בעלי מקצוע זה עניין לא פשוט בכלל). איתר את התקלה בשניות - מסתבר שהיה בסה"כ מדובר במגע חשמלי רופף, ולכן התנור לא עבד. שילמתי לו מחיר של ביקור כ - 250 שקלים.
סה"כ איש מאד נחמד - לא נותן גם הרגשה של איזה חאפר... עושה רושם של מישהו רציני, עם רמת מקצועיות מאד גבוהה - הגיע אלי מסודר, ובזמן, ועם כל הציוד. אין ספק שאשמח גם להשתמש בשירותיו בעתיד!!

, יוני 2010

חזי תיקן אצלי מכונת כביסה מסוג "בוש" (שהיתה לה בעיה גם בגומיה של המנוע שהיתה קרועה, וגם המכונה לא הצליחה להיכנס לתוכנית של סחיטה). זו הפעם הראשונה שהגעתי אליו, ככה שלא היה לי יותר מדי מושג מי הוא ומה הוא - אבל אני חייב לציין שברמת היחס שקיבלתי, האמינות, המקצועיות, הזריזות והיעילות - חזי פשוט הפתיע אותי לגמרי לטובה!!
הוא הגיע צ''יק צ''אק, ישר איתר את הבעיה, כל החלפים שהיה צריך להתקין במכונה כדי לסדר אותה - היו לו בהישג יד, הוא לא השאיר אותי, מה שנקרא, "באוויר", עבד בצורה נקייה ומסודרת (דאג אפילו לנקות אחריו), וגם מבחינת המחירים היה מאד פייר (לקח עבור התיקון והעבודה כ - 350 שקלים).
יצא לי כבר להיתקל בהמון בעלי מקצוע, אבל איש ברמה של חזי עדיין לא יצא לי לפגוש.
תיקן אצלי מכונת כביסה בוש, זה פעם ראשונה שהגעתי אליו אבל בעמת היחס והאמינות שקיבלתי ממנו זה משהו שכבר לא קיבלתי המון זמן. נתן לי פשוט שירות מעולה - אפשר אפילו לאמר ברמה "אירופאית"!!
אני ללא ספק אמשיך לעבוד איתו, אמרתי לו גם ברגע שסיים את התיקון אצלי - שמבחינתי הוא קנה אותי עכשיו לאורך זמן, וגם לכולם אני ממליץ עליו בחום!!

, יוני 2010

שלום,
שמי רמי, וברצוני להמליץ בחום על חזי הטכנאי, שבא לתקן אצלי לפני כמה שבועות תקלה במכונת כביסה שברשותי. חזי היה על הכיפאק גם מבחינת השירות שנתן לי, גם ברמת המקצועיות וגם ברמת המחיר.
המכונה לא הצליחה לבצע פעולה של סחיטה, וכשחזי הגיע הוא איבחן שהבעיה היא בכרטיס הפיקוד של המכונה. חזי לקח את הכרטיס, החליף שני ג'וקים, ולמחרת כבר שב עם הכרטיס התקין והרכיב לי אותו במכונה בחזרה.
יאמר לזכותו שהוא טיפל בבעיה ממש מהר. גם המחיר שלקח היה לפי דעתי ממש זול (כשהתקשרתי לחברת שירות של המכונה, נאמר לי שביקור טכנאי יעלה לי 250 שקלים, ועלות של תיקון כנראה שגם היתה מגיעה לעוד איזה 200 שקלים - סה,כ לא הייתי יוצא עם הוצאה של פחות מ - 500 שקל). חזי לקח ממני עבור כל העבודה (כולל שני הביקורים שלו וכולל תיקון הכרטיס - שבטח גם שלח לעבדה) בסה"כ 380 ש"ח.
אני בהחלט אקרא לו שוב, וגם אמליץ עליו לאחרים, כי באמת שהוא עשה יופי של עבודה!! באמת שמגיע לו כל הכבוד!!

רמי :-)

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השפלה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

חשמלאים

ביקור חשמלאי
עבודות חשמל
לוחות חשמל
התקנת נקודות חשמל
התקנת אביזרי חשמל

תיקון מכונות כביסה

ביקור טכנאי מכונת כביסה
תיקון מכונות כביסה
החלפת חלקים במכונת כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה

תיקון תנורים

החלפה ותיקון חלקי תנורים
החלפה ותיקון חלקי תנורים מכניים
תיקון והתקנת מערכות בקרה ובטיחות לתנור

תיקון מייבש כביסה

ביקור טכנאי מייבש כביסה
תיקון מייבשי כביסה
החלפת חלקים במייבשי כביסה

תיקון מדיחי כלים

ביקור טכנאי מדיחי כלים
תיקון מדיח כלים
החלפת חלקים במדיחי כלים
התקנת מערכות בקרה למדיחי כלים

התמחויות

חשמלאים

ביקור חשמלאי
עבודות חשמל
לוחות חשמל
התקנת נקודות חשמל
התקנת אביזרי חשמל

תיקון מכונות כביסה

ביקור טכנאי מכונת כביסה
תיקון מכונות כביסה
החלפת חלקים במכונת כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה

תיקון תנורים

החלפה ותיקון חלקי תנורים
החלפה ותיקון חלקי תנורים מכניים
תיקון והתקנת מערכות בקרה ובטיחות לתנור

תיקון מייבש כביסה

ביקור טכנאי מייבש כביסה
תיקון מייבשי כביסה
החלפת חלקים במייבשי כביסה

תיקון מדיחי כלים

ביקור טכנאי מדיחי כלים
תיקון מדיח כלים
החלפת חלקים במדיחי כלים
התקנת מערכות בקרה למדיחי כלים

תאור העסק

מבצע עבודות חשמל ותיקונים עבור לקוחות פרטיים,מוסדות,ובתי עסק, חשמלאי 24 שעות שירותינו:ביצוע הגדלת חיבור והחלפת לוחות חשמל,תיקון קצרים,תיקון דודים,בדיקת הארקה,פתרון בעיות עומס,התקנת גופי תאורה ומאוררי תקרה,נקודות חשמל,החלפת חוטי חשמל לבתים,קצרים חדר מדרגות,מחירים נוחים לכל כיס!!! כמו כן טכנאי מכונות כביסה ,תיקון תנורים,מיבשים ומדיחי כלים הסמכה ורשיון משרד התמ"ת

חזי עבודות חשמל ותיקונים

חזי עבודות חשמל ותיקונים

חזי סבחה


9.4

054-8003064
 

חזי עבודות חשמל ותיקונים

חזי סבחה

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

054-8003064 חייג