כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג חברות ניקיון או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

גרין קלין

9.7
חברות ניקיון, ניקוי שטיחים
אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה

הגעה בזמן

100%

מקצועיות

100%

מחיר הוגן

90%

 2 חוות דעת

ביצע אצלי ניקיון של דירה בגודל 130 מ"ר בהרצליה. היה מדובר בדירה יחסית מוזנחת, שלא היו בה דיירים כבר המון המון זמן, כך שהמצב שלה באמת דרש ניקיון יסודי וטוטאלי.
אל שלומי מגרין קלין, הגעתי דרך אתר טוב תודה, והחלטתי גם להזמין אותו בעיקר על סמך ההמלצות הטובות שקראתי עליו באתר, וגם כיוון שהעדפתי שהבעל מקצוע יהיה תושב האזור שאני גר (כלומר מהרצליה), ולא ממקום אחר.
הסברתי לשלומי בטלפון בדיוק את סוג העבודה, ומה אני רוצה שאעשה, סגרנו מחיר בטלפון (שלומי גם התעקש לראות במו עיניו את הדירה לפני שהוא מגיע לבצע את הניקיון, אבל אמרתי לו שאין צורך, כיוון שהרגשתי שהוא מספיק אמין ושאני יכול לסמוך על המילה שלו!).
עשה באמת יופי של עבודה!! הפך דירה ישנה ומוזנחת לדירה שנראית עכשיו כמעט כחדשה - הבריק וליטש את כל המרצפות, עשה הברקה קריסטלית, ניקה את כל הארונות, התריסים והחלונות שבדירה (כולל המסילות של החלונות שהיו ממש מטונפות!!). בנוסף גם עשה חיטוי והדברה נגד מזיקים.
על כל העבודה - לקח לי מחיר של 1200 שקלים, שלדעתי מדובר במחיר סביר לגמרי, כיוון ששוב גם היה מדובר בדירה שהיא מאד גדולה, וגם המצב ההתחלתי שלה, היה כאמור מאד מאד מוזנח!!
אשמח להזמין אותו גם בעתיד - בהחלט שהתרשמתי מהעבודה ומהרצינות שגילה!!

בתודה,
אבשלום מהרצליה

יולי 2010

בתקופה של לפני חג הפסח, הייתי זקוקה לחברת ניקיון, שתבצע אצלי בבית ניקיון יסודי של התריסים. במסגרת הבירורים שעשיתי, הגעתי למספר חברות - בינהם חברת "גרין קלין". החלטתי בסופו של דבר להשתמש בשירותיהם, כיוון שבשיחה המקדימה שערכתי עימם, הם נשמעו לי הכי מבינים והכי מקצועיים, ולמרבה שמחתי הם גם ביצעו יופי של עבודה.
אני ממליצה בחום - לכל מי שמחפש חברת ניקיון ישרה ואמינה, שיפנה אליהם בלי שום היסוס. הם מקצועיים ביותר, עושים את עבודתם ביעילות, מאד זריזים, והתוצאה שמתקבלת מהעבודה שלהם היא ברמה מאד גבוהה. הם אנשים עם המון סבלנות, יסודיים, וגם המחירים שהם לוקחים הם לא בשמיים... על כל העבודה שביצעו אצלי בבית, לקחו לי בסופו של דבר, מחיר של 700 ש"ח (ומדובר בבית גדול, עם המון תריסים וחלונות!).

מאי 2010

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

חברות ניקיון

ניקיון דירות
שירותי ניקיון
ניקיון משרדים
שירותי פוליש וליטוש

ניקוי שטיחים

ניקוי שטיח רגיל
ניקוי שטיח מקיר לקיר

התמחויות

חברות ניקיון

ניקיון דירות
שירותי ניקיון
ניקיון משרדים
שירותי פוליש וליטוש

ניקוי שטיחים

ניקוי שטיח רגיל
ניקוי שטיח מקיר לקיר

תאור העסק

גרין קלין- עוסקת במתן שרותי ניקון לבתים,עסקים,משרדים,חדרי מדרגות,מפעלים, ומוסדות ציבוריים. דירות ובתים.ובנוסף מתמחים ביצוע ניקוי שטיחים.ועבודות פוליש ווקס. הברקה קריסטלת.ליטוש מרצפות לבתים.ליטוש שיש.

גרין קלין


9.7

050-5774577

גרין קלין

9.7

חייג

לקבלת הצעת מחיר

050-5774577 חייג