כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג הובלות או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

הובלות קטנות בסימן טוב

9.6
עודד סימן טוב
הובלות
אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה
כתובת העסק: פתח תיקוה

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  85%

מחיר הוגן

2 חוות דעת מהימנות

, ספטמבר 2010

אל עודד סימן טוב מ"הובלות קטנות", הגענו דרך שכן שהמליץ לנו עליו. שכן שכבר השתמש בשירותים של עודד כמה וכמה פעמים, וידע שאנחנו מתכוונים לעבור דירה, שאל אותנו אם כבר מצאנו מוביל - כשאמרנו לו שלא - הוא המליץ לנו בחום על עודד, ואמר שכדאי שננסה אותו בתור מוביל.
בהתחלה, קבענו איתו. אני דיברתי איתו אישית, הסברתי לו מה העבודה כוללת, מאיפה אנחנו עוברים ולאיפה. הוא התעקש לא לסגור שום דבר בטלפון, אלא קודם לראות את הבית באופן מסודר, ולתת לנו הצעת מחיר. באותו שבוע - הוא אכן קבע איתנו זמן והגיע. ראה את הבית, פירט לנו על העבודה שהוא עושה, וגם נתן לנו הצעת מחיר שהייתה מקובלת על שני הצדדים (גם עלינו וגם עליו).
ההובלה עצמה - התבצעה בתוך פתח תקווה. למרות שהדירה שאותה עזבנו הייתה בקומה שנייה בבניין ללא מעלית, הוא לא התלונן, ארז את כל הפריטים בזהירות עם ניילונים נצמדים, סחב אותם, העלה למשאית, קשר חזק כך שלא ינזקו, ולבסוף פרק אותם בדירה החדשה - וכל זאת בצורה הכי הכי מסודרת, ומבלי לעשות שום נזק לשום פריט.
הייתי כל-כך מרוצה, שאח"כ גם המלצתי עליו לזוג חברים שלנו. אני מאד פדנטית - כשזה נוגע לבעלי מקצוע - כך שאם הוא עבר את הביקורת שלי - סימן שהוא באמת טוב :-)

ממליצה בחום,
נטלי חדד מפ"ת

, ספטמבר 2010

עודד סימן טוב הוא בחור אמין ביותר, לוקח גם מחירים שהם שווים לכל נפש ולכל כיס!! אני משתמש בשירותים שלו כבר הרבה מאד שנים, ובכלל - כל מכר שלי וכל בן משפחה שזקוק להעברה או אי אילו שהם שירותי הובלה - אני ישר ממליץ על עודד כי הוא באמת איש מקצוע שלא פוגשים כל יום!!
עבורי - יצא לו כבר לבצע שתי העברות דירה. ביצע גם בנוסף הובלות פשוטות של כל מיני פריטים קטנים כמו מקרר, מכונת כביסה ומערכת סלון. כמו כן ביצע גם העברות דירה לשתי הבנות שלי כשעברו לדירות חדשות, וכמובן שאני המשכתי להמליץ עליו הלאה לכל מיני מכרים שלי וחברים, שגם יצא להם להשתמש בשירותים שלו ויצאו מאד מרוצים!!
הוא והפועלים שלו תמיד מגיעים בזמן. היה ויצא להם להתעכב או לאחר (מה שכמעט ולא קורה אף פעם כי הם באמת סופר אחראיים) - עודד יהיה אחראי מספיק להודיע כמה שעות קודם ולא ישאיר את זה לדקה התשעים. גם את ההובלה עצמה הוא מבצע ביעילות שיא - גם עושה אותה בזריזות, אבל יחד עם זאת דואג לשמור על החפצים כך שבאמת יגיעו אל מחוזם בשלום, ושלא תקרה שום תקלה בדרך.
כמו שאמרתי - גם מבחינת המחירים - הוא אחד המוזלים בשוק. קרה שבאחת ההובלות הוא חטף דו"ח חניה - הוא לא חייב אותנו עליו (עם כל זה שהיה מדובר בהובלה יחסית קטנה), אלא פשוט ספג ולקח את זה על עצמו. בסופו של דבר בגלל שהוא היה כל-כך בסדר איתנו, הוספנו לו עוד טיפ נכבד לעלות הכוללת של ההובלה כדי שיהיה מרוצה ושלא יצא באשמתנו בהפסד...

בחור פשוט עשר, כמו שאומרים: פירסט קלאס!! הלוואי והיו עוד הרבה אנשים כמותו!!

שמוליק כהן מפתח תקווה

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

הובלות

הובלת דירות
הובלות קטנות
הובלת ציוד כבד
הובלת רהיטים
הובלות שונות

התמחויות

הובלות

הובלת דירות
הובלות קטנות
הובלת ציוד כבד
הובלת רהיטים
הובלות שונות

תאור העסק

הובלות קטנות,דירות סטודנטים ,שידות ,מיטות וכדומה

הובלות קטנות בסימן טוב

הובלות קטנות בסימן טוב

עודד סימן טוב


9.6

054-5470754
 

הובלות קטנות בסימן טוב

עודד סימן טוב

9.6

חייג

לקבלת הצעת מחיר

054-5470754 חייג