כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג ריצוף וחיפוי או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

ג.ח שיפוצים

9.4
גואד חג' יחיא
ריצוף וחיפוי, קבלני גבס, צביעה וסיוד, עבודות בנייה והריסה
אזור השרון
כתובת העסק: טייבה

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

13 חוות דעת מהימנות

, ספטמבר 2016

הזמנתי את גואד "ג.ח שיפוצים" לבצע חיפוי קיר קרמיקה במטבח חדש. גואד הגיע בזמן שקבענו והשירות, העבודה והיחס באמת היו יוצאים מן הכלל. העבודה מאוד מקצועית, מדויקת ויפה, בעל מקצוע מאוד נחמד. המחיר היה סביר מאוד ביחס לעבודה. אני באמת מרוצה מהשירות.
שולי.

, מאי 2016

גואד ביצע אצלי עבודת ריצוף שאין כדוגמתה - דיוק ושיפועים ממש אומן. מי שיקח אותו ממש יהיה מבסוט, ממליץ בחום!הגעתי לגואד דרך ההמלצות באתר, כמו שציינתי, מדובר בעבודת ריצוף לא הכי גדולה וכמעט כל בעל המקצוע שהתקשרתי אליו לא רצה לקחת את העבודה, גם אם מישהו הסכים הוא רצה עלות מגוחכת ויקרה מידי. גואד היחיד שנענה בלי שטיקים לפניה שלי, שמע מה אני מחפש ונתן הצעת מחיר בהתאם. התרשמתי ממנו מאוד לטובה. גואד עמד בכל מה שהתחייב, עמד גם במחיר שסוכם ובאמת ההתנהלות שלו הייתה יוצאת מן הכלל! הוא הגיע ליום העבודה בזמן עם כל הציוד הנדרש, היה מאוד מסודר ומאורגן, ביצע את כל השלבים וההכנות לפני התקנת הריצוף החדש, הוא באמת היה יסודי ודאג להתקין את המרצפות באופן ישר ואחיד, ניקה את השטח, שם שכבת חול, מרח טיט, החליק, הדביק את הריצוף ובסיום ההתקנה מרח רובה בין הרצפות עצמן והתוצאה הייתה מעולה.
הוא דאג לפנות את הפסולת מהבית, ניקה וסידר אחריו וכמו שכבר הזכרתי - עמד במילה שלו ולקח את הסכום המדויק שסגרנו מראש. אני מרוצה מאוד ובהחלט איעזר בו גם בעתיד, הוא שמור אצלי.
עופר ארגוב.

, מאי 2015

גואד עמד בכל ההתחייבויות שלו, הגיע בזמן, עבד בקצב שקבע מראש, ההתנהלות איתו הייתה קלה, הוגנת ונעימה. עבודתו מקצועית ונעשתה בצורה משביעת רצון ואף יותר. המחיר היה הוגן מאוד ולא היו הפתעות בדרך - ממליץ בחום!
לגואד מחברת "ג.ח שיפוצים" הגעתי דרך האתר שלכם, חיפשתי איש שיפוצים מקצועי וקראתי על גואד רק חוות דעת טובות, התרשמתי והרמתי טלפון לקבוע פגישה להצעת מחיר. גואד ואני נפגשנו וסיכמנו על עבודה של ריצוף, שיפוץ תיקון סדקים וצביעה בלוח זמנים קצר, הצעת המחיר של גואד הייתה סבירה ביחס להצעות נוספות שקיבלתי ומבחינה מקצועית הוא הרשים אותי לטובה ונראה אמין.
גואד לא איכזב, מבחינת התנהלות עבודה הכל עבר חלק, גואד עמד בלו"ז הצפוף, הגיע כל יום על הבוקר עם כל הציוד הנדרש, לא נמרח עם הזמן, רואים שהבן אדם בא לתת עבודה! גואד ביצע את העבודות באופן מקצועי ואני שבע רצון מהתוצאה! בסיום העבודה גואד גבה ממני בדיוק את המחיר שסוכם, מדובר באיש מקצוע ישר. בהזדמנות זו אני רוצה להודות לגואד ולהמליץ על עבודתו.
אלי ארדיטי.

, אפריל 2015

אנחנו מאוד מרוצים מגואד, מדובר באיש מקצוע רציני שלוקח אחריות על העבודה - ממליצה בחום!
אני גרה בבית שבו הניקוזים הם מוסתרים מתחת לריצוף "מרפסת צפה", וכנראה מחמת השנים נהיה בלאי והדבק והרובה התמוססו ולכן הריצוף זז ממקומו ורציתי שיגיע בעל מקצוע ויבצע את התיקון של הריצוף מחדש. נכנסתי לאתר שלכם, קראתי המלצות טובות על גואד "ג.ח שיפוצים", התקשרתי, הסברתי במה מדובר, גואד ובנו הגיעו תוך יום לתת לי הצעת מחיר, ההצעה הייתה הוגנת לטעמי, התרשמתי שבאמת מדובר באיש עבודה טוב וסגרנו עניין.
גואד ובנו הגיעו לעבודה בזמן, ביצעו את העבודה במקצועיות ומהירות, פירקו את הריצוף וביצעו אטימה ורובה מחדש. בסיום העבודה לקחו מחיר סביר כפי שנקבע מראש. הכל היה בסדר! לאחר מספר ימים ראיתי שיש משהו שלא נראה לי, שוחחתי עם גואד, וללא עיכובים הוא הגיע וסידר את מה שבקשתי. ניתן לסמוך עליו, בעל מקצוע ישר ולכן אני ממליצה בחום!
אנבל דיין.

, מרץ 2015

זאת לא הפעם הראשונה שלקחתי את גואד לבצע עבודות שיפוצים ונראה לי שזה מסכם הכול!
יש לי המון המון מילים טובות לומר על גואד - מדובר בבעל-מקצוע מהשורה הראשונה, מסרתי בעבר הרבה שיפוצניקים ובעלי-מקצוע ללקוחות במסגרת העבודה שלי (אני ספק עבודה גדול של חומרי שיפוצים ובניין), אבל אף פעם לא שמעתי כאלה פידבקים חיוביים כמו שאני שומע על גואד, כולם מרוצים ממנו, פשוט אין תלונות!
דבר ראשון, מילה של גואד זאת מילה וזמן זה זמן, אם אתה סוגר איתו שעה, גואד תמיד יגיע בזמן, אם הוא מתחייב על עבודה מסוימת, הוא תמיד יבצע אותה על הצד הטוב ביותר ולא ינסה לחסוך על חשבונך בחומרים ובעבודה.
את העבודה שלו גואד עושה מכל הלב באופן מקצועי והתוצאה שאתה מקבל איכותית ומחזיקה לאורך זמן. שמעתי מהמון לקוחות שגואד מקפיד על הניקיון, מגיע בזמן עם הציוד שלו ועושה הכל על-מנת שלא להפריע לתפקוד הבית או העסק.
המחירים שהוא לוקח על העבודות תמיד ריאלים ואף פעם לא שמעתי שהגזים או לקח מחיר יותר משצריך. מבחינתי, גואד בעל-המקצוע האולטימטיבי ואמשיך להזרים אליו עבודה גם בעתיד!
אורי.

, מרץ 2015

גואד מחברת "ג.ח שיפוצים" ביצע את העבודה בדייקנות תוך עמידה בלו"ז והתוצאה מעולה. ממליץ בחום!
מדובר בעבודה של ריצוף מקטע מסויים בבית משפט השלום בתל-אביב, חיפשתי בעל מקצוע ישר, קיבלתי המלצות על גואד, לאחר שיחה עמו קבענו פגישה, גואד הגיע לפגישה בזמן, ראה במה מדובר ונתן לי הצעת מחיר (ההצעה הייתה מעולה) וקבענו מועד שבו הוא יגיע לרצף.
ליום העבודה גואד הגיע עם הכלים הנדרשים והמרצפות, הוא עשה עבודה מדויקת וישרה, עקר את הרצפות הישנות וביצע את הריצוף מחדש.
בסיום העבודה גואד עבר איתי על כל הפינות ועד שלא אישרתי שאני מרוצה הוא לא עזב את המקום.
התרשמתי שגואד איש נחמד ואמין, התשלום עבור העבודה היה בדיוק כפי שנקבע מראש ללא תוספות לא צפויות וקיבלתי חשבונית.
דוד, תל-אביב.

, מרץ 2015

אני מרוצה מגואד במאה אחוז! הוא עשה אצלי יופי של עבודה ואני ממליץ עליו בחום!
לפני מספר שבועות החלטתי לערוך שיפוצים בביתי וכחלק מהשיפוץ החלטתי לרצף מחדש. לשם כך נזקקתי לבעל-מקצוע מהתחום.
עשיתי בירורים דרך חברים בנוגע למחירים ואחד מהם המליץ לי על גואד שעשה אצלו עבודה יוצאת מן הכלל. סמכתי על דבריו והזמנתי את גואד לתת הצעת מחיר. גואד הגיע כמתוכנן, ישב איתי בלי למהר, לקח את הזמן, הקשיב לדבריי וביחד הגענו לעמק השווה בנוגע למחיר (אגב המחיר היה מאוד הוגן ואפילו זול יחסית למחירים שהציעו לי קודמיו) סגרתי עם גואד את העבודה וכמובן לו"ז.
גואד עמד בכל מילה ומילה, עמד בלוח הזמנים ועשה עבודה יוצאת מן הכלל.
לאורך ימי השיפוץ, גואד היה עשר, הגיע בבקרים, עשה את העבודה בהתמדה, לא מרח לנו את הזמן וניסה כמה שיותר להקל עלי ולא ללכלך את שאר הבית ועשה את העבודה עד הסוף כולל הקפדה על הפינישים הקטנים ביותר.
התוצאה הייתה מרשימה, הריצוף נראה נפלא, גואד היה עשר מכל בחינה אפשרית ואני ממליץ עליו בחום.
אלי.

, פברואר 2015

אני מאוד מאוד מרוצה מגואד "ג.ח שיפוצים", מדובר בבעל מקצוע יוצא מן הכלל, הרבה המליצו עליו ובאמת ההמלצות התבררו כנכונות - גואד בעל מקצוע מצוין, אין כמוהו!
הוא ביצע אצלנו עבודה מאד יפה של ריצוף וחיפוי, עשה עבודה טובה מאד, עמד בלוח הזמנים כפי שהבטיח והכי חשוב - רמת הביצוע הייתה גבוהה מאוד - מומלץ בחום!
אני יכול להגיד עליו שהוא איש מקצוע ברמה מאד גבוהה, וגם ברמה האישית, הוא סימפטי, חביב, ופשוט נעים שהוא עובד אצלך.
מבחינת התנהלות העבודה גואד היה מאה אחוז בסדר, מאוד מסודר, נתן הצעת מחיר מפורטת וגם לאחר מכן מבחינת לוחות הזמנים.
לגבי הריצוף עצמו, גואד יודע את העבודה, מדובר במקצוען אמיתי שריצוף וחיפוי הם המומחיות שלו! הריצוף נראה מעולה, ישר כמו פלס, עבודת הרובה מושלמת - אין תלונות! אני סופר מרוצה מהתוצאה!
אפשר לסכם ולהגיד שגואד עושה את עבודתו בצורה נאמנה ובימינו אנו, זה ממש לא מובן מאליו - ממליץ מכל הלב!
בני.

, פברואר 2015

גואד מחברת "ג.ח שיפוצים" ביצע את העבודה בדייקנות תוך עמידה בלו"ז והתוצאה מעולה. ממליץ בחום!
מדובר בעבודה של ריצוף מחדש של לובי בניין מגורים, חיפשתי בעל מקצוע ישר ולא יקרן ונכנסתי לאתר שלכם, הרמתי טלפון למספר בעלי מקצוע וביניהם גם לגואד.
לאחר שיחה עמו קבענו פגישה, גואד הגיע לפגישה בזמן, ראה במה מדובר ונתן לי הצעת מחיר (ההצעה הייתה מעולה) הוא מצא בדיוק את הריצוף של הלובי (אחרים לא ניסו לחפש) וקבענו מועד שבו הוא יגיע לרצף.
גואד הגיע עם הכלים הנדרשים והמרצפות, הוא עשה עבודה מדויקת וישרה, עקר את הרצפות הישנות וביצע את הריצוף מחדש. בסיום העבודה גואד עבר איתי על כל הפינות ועד שלא אישרתי שאני מרוצה הוא לא עזב את המקום.
גואד איש נחמד ואמין, התשלום עבור העבודה היה בדיוק כפי שנקבע מראש ללא תוספות לא צפויות וקיבלתי חשבונית. דיירי הבניין מרוצים והתוצאה ממש יפה!!!
יניב.

, אוגוסט 2014

גואד ביצע את העבודה בדייקנות תוך עמידה בלו"ז והתוצאה מעולה. ממליצה בחום!
מדובר בעבודה של ריצוף מחדש של מעלית הבניין (הריצוף הישן היה שבור), חיפשתי בעל מקצוע ישר ולא יקרן ונכנסתי לאתר שלכם, הרמתי טלפון למספר בעלי מקצוע וביניהם גם לגואד.
לאחר שיחה עמו קבענו פגישה, גואד הגיע לפגישה בזמן, ראה במה מדובר ונתן לי הצעת מחיר (ההצעה הייתה מעולה) הוא מצא בדיוק את הריצוף של הלובי (אחרים לא ניסו לחפש) וקבענו מועד שבו הוא יגיע לרצף.
גואד הגיע עם הכלים הנדרשים והמרצפות, הוא עשה עבודה מדויקת וישרה, עקר את הרצפות הישנות וביצע את הריצוף מחדש.
בסיום העבודה גואד עבר איתי על כל הפינות ועד שלא אישרתי שאני מרוצה הוא לא עזב את המקום.
גואד איש נחמד ואמין, התשלום עבור העבודה היה בדיוק כפי שנקבע מראש ללא תוספות לא צפויות וקיבלתי חשבונית.
רחל בנגום.

, יולי 2014

ג'ואד ביצע אצלנו עבודה מאד יפה של ריצוף וחיפוי קירות, עשה עבודה טובה מאד, עמד בלוח הזמנים כפי שהבטיח והכי חשוב - רמת הביצוע - הייתה גבוהה מאוד - מומלץ בחום!
הגעתי לג'ואד על סמך המלצה שקיבלתי עליו, יצא לי גם לפני כן לראות שתי עבודות קודמות שלו שמאוד מצאו חן בעיניי. אני יכול להגיד עליו שהוא איש מקצוע ברמה מאד גבוהה, וגם ברמה האישית, הוא סימפטי, חביב, ופשוט נעים שהוא עובד אצלך.
מדובר בעבודת ריצוף של בית פרטי - ווילה בת חמישה חדרים כולל מטבח וחדרי שירותים ואמבטיה + חיפוי קירות מסביב לווילה, עבודה גדולה ומורכבת. ג'ואד היה בסדר איתי מבחינת כל התהליך, הוא היה מאוד מסודר, נתן הצעת מחיר מפורטת וגם לאחר מכן מבחינת לוחות הזמנים, הוא התגמש איתי ולמרות שהיו מספר עיכובים עם הספקת הקרמיקות והריצוף, הוא הלך לקראתי ועשה הכל על-מנת שנסיים את העבודה כמה שיותר מהר.
לגבי הריצוף עצמו, ג'ואד יודע את העבודה, מדובר במקצוען אמיתי שריצוף וחיפוי הם המומחיות שלו! הריצוף נראה מעולה, ישר כמו פלס, עבודת הרובה מושלמת - אין תלונות! אני סופר מרוצה מהתוצאה!
יוסף, מטייבה.

, יולי 2014

אני רוצה להמליץ בחום רב על ג'ואד, הוא היה אחד מבעלי המקצוע שעבדו אצלנו בפרויקט ונהנינו מאוד מהעבודה ומהתנהלותו המקצועית!
שמי יורם ותפקידי בפרויקט היה לפקח על הנעשה בשטח ועל בעלי המקצוע. אומנם לא אני הקבלן, אבל הייתי בשטח כמעט כל יום ואני יכול להעיד שג'ואד עשה עבודה נהדרת, החל משלב הצעת המחיר ועד לשלב הסיום, העבודה עמו הייתה מקצועית וברמה גבוהה.
מדובר באיש מקצוע שדואג לכל פרט, אחראי מאוד, פדנטי, מקפיד על גימורים ברמה גבוהה ובעצם מספק ללקוח בדיוק את מה שהתחייב אליו: עמידה בזמנים, שירות מקצועי, אמינות, ומחירים סבירים, עובד מאוד יפה ובאופן מסודר. השיפוץ יצא נהדר, בדיוק כמו שרצינו - שיפוץ של שני חדרים פנימיים בבית וטיח חיצוני כולל חיפוי קירות חיצוניים - עבודה מצוינת!
לסיכום: ג'ואד אמין, חרוץ, עומד בלוחות הזמנים, אכפתי, הולך עד הסוף, לא זורק או מחפף, סוגר פינות והכי חשוב - רואים שאכפת לו מהלקוח! בעל המקצוע האידאלי!
יורם - מפקח עבודה.

, יולי 2014

ג'ואד בעל-מקצוע מעולה ובן-אדם על הכיאפק - תענוג לעבוד איתו, ג'ואד עושה עבודה טובה מכל הבחינות האפשריות, הן מבחינת איכות העבודה והן מבחינת השירות והעבודה המקצועית, מומלץ!!!
שמי דוד ואני קבלן בנייה במקצועי, במהלך השנים (מדובר כבר בהיכרות של עשרים שנה) העסקתי את ג'ואד באופן קבוע בכל הנוגע לעבודות שיפוצים ובמיוחד בעבודות הקשורות לריצוף וחיפוי - זאת המומחיות שלו. אני מרוצה ממנו מאוד ובאמת בכל פרויקט שהוא עבד איתי הכל עבר חלק, על התנהלותו הכללית אני יכול להגיד שהוא מתנהל בצורה מאד מקצועית. תמיד מגיע בזמן, עובד בשיתוף פעולה מלא ומוודא שהכול נעשה בצורה מושלמת.
מניסיון העבודה שיש לי עם ג'ואד - אני יכול לספר שמדובר בבעל-מקצוע העושה את המוטל עליו על הצד האיכותי ביותר, העבודות שלו נקיות מאוד ואסתטיות ואין לי מילה אחת רעה להגיד עליו. ג'ואד עמד בכל ההתחייבויות שלו כלפיי במהלך השנים, עמד תמיד במילה שלו, אני מרוצה ממנו עד הגג, נמשיך לעבוד ביחד עוד שנים רבות. מאחל לו בריאות ופרנסה טובה - בהצלחה!
דוד סיגל.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור השרון

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

ריצוף וחיפוי

עבודות ריצוף (עד 30 מ"ר)
עבודות חיפוי (עד 10 מ"ר)

קבלני גבס

עבודות גבס
התקנת תקרה אקוסטית
חיפוי קירות ותקרות
תוספות וגימור לקיר גבס
תיקונים ופירוקים לגבס

צביעה וסיוד

צביעת דירה
סיוד דירה ועבודות שפכטל
צביעת עץ
צביעת מתכות
צביעת קירות חיצוניים

עבודות בנייה והריסה

בניית קירות ומחיצות
הריסת קירות ומחיצות
חציבה והגדלת פתחים
פירוקים בעבודות נגרות ומסגרות
פינוי פסולת בניין

התמחויות

ריצוף וחיפוי

עבודות ריצוף (עד 30 מ"ר)
עבודות חיפוי (עד 10 מ"ר)

קבלני גבס

עבודות גבס
התקנת תקרה אקוסטית
חיפוי קירות ותקרות
תוספות וגימור לקיר גבס
תיקונים ופירוקים לגבס

צביעה וסיוד

צביעת דירה
סיוד דירה ועבודות שפכטל
צביעת עץ
צביעת מתכות
צביעת קירות חיצוניים

עבודות בנייה והריסה

בניית קירות ומחיצות
הריסת קירות ומחיצות
חציבה והגדלת פתחים
פירוקים בעבודות נגרות ומסגרות
פינוי פסולת בניין

תאור העסק

החברה מבצעת עבודות ריצוף במוניטין של 20 שנה. מתמחים בריצוף קרמיקה, אבן ושיש, חיפוי קירות בבריקים, ספי חלון ועבודות צבע. רמת גימור גבוהה מאוד

ג.ח שיפוצים

ג.ח שיפוצים

גואד חג' יחיא


9.4

050-6802130
 

ג.ח שיפוצים

גואד חג' יחיא

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

050-6802130 חייג