כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג בניית פרגולות או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

דורון עבודות עץ

9.4
צביקה דורון
בניית פרגולות, בניית דק, גדרות
אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה
כתובת העסק:

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  81%

מחיר הוגן

7 חוות דעת מהימנות

, מרץ 2011

אל צביקה דורון, הגענו בהמלצת הארכיטקט ששיפץ לנו את הבית. אנחנו גרים בבית נקופה (שבאזור ירושלים), וחיפשנו איש מקצוע רציני - מומחה לעבודות עץ, שיבצע אצלנו מספר עבודות גדולות מעץ - בתוך הבית ומחוצה לו. צביקה לא רק שענה על כל הדרישות, אלא עלה אפילו הרבה מעבר לכל הציפיות. הבן-אדם פשוט התברך בידי זהב, איש אמן עם הרבה מאד כשרון. אנחנו מאד שמחים ומרוצים שבחרנו בו, וממליצים עליו בחום.
צביקה ביצע אצלנו שלוש עבודות שונות:
1) דק איפאה בגודל 100 מ"ר, שבנה מסביב לבריכה בחצר.
2) שלוש פרגולות מעץ שבנה בשטח אחר של הגינה - פה הוא בעצם היה אחראי רק על הקירוי, כיוון שהתשתית (ארבע קורות תומכות מבטון) - הייתה כבר קיימת עוד מקודם.
3) תוספת בנייה של גלריה מעץ בתוך הבית - כאן הוא היה אחראי גם על בניית התשתית וגם על כל הנושא של האיטום והבידוד של היחידה.
לפני שפנינו לצביקה, ראינו עבודות קודמות שלו ומאד התרשמנו. מעבר לעבודה הסופר מקצועית שצביקה עשה אצלנו בבית - נוכחנו גם לגלות אדם שיש לו הרבה מאד קסם אישי. איש אדיב ונחמד, שתמיד דייק והגיע בזמן, ענה על כל שאלה ששאלנו אותו, עבד עד מתי שהיה נדרש (כדי להספיק לסיים הכל מהר ובזמן), ואם הייתה בעיה או איזה צורך לעשות שינוי - תמיד היה עם מי לדבר והעבודה גם תמיד נעשתה. מאד מאד ממליצים!

אמציה אלמגור,
בית נקופה

, פברואר 2011

דורון איש מקצוע מעולה, בעל תודעת שירות גבוהה, עובד עם חומרים איכותיים וחלקים מצויינים. הגעתי אליו במסגרת מסע חיפושים שערכתי (לפני חודש) למצוא איש מלאכה מקצועי שיוכל לבצע אצלי בחצר התקנה של דק מעץ.
קבלתי מדורון שירות מקסים ואישי ביותר. דורון ליווה אותי לכל אורך הדרך מתחילתה - עוד בשלב הרעיון ועד לסופה - התוצר המוגמר. ביחד סיכמנו את סוג העץ שמתאים לי, ראיתי תמונות של עבודות אחרות שעשה, סיכמנו איך הדק יראה, וכיצד להתאים את גודלו לחצר כדי שיהיה בעל נוכחות אבל לא מוגזם מדי.
לאחר לקיחת המידות - בוצעה העבודה (ע"י דורון ועוד מתקין שהביא לו לעזר). הוא הבטיח לי זמן עבודה של עד שבוע - אבל הספיק לסיים הכל הרבה לפני תוך בערך שלושה ימים - כולל הנחת התשתית, בניית היסודות, התקנת הדק והצביעה שלו. הדק - דק איפאה, כבר מזה חודש עומד אצלי בגינה ונראה מאד יפה.
מרגישים שלבחור יש ניסיון רחב בעבודות עץ, והוא לא בעל מקצוע שהתחיל לעבוד אתמול. הסביר לי גם איך לתחזק את הדק ולשמור עליו, ובכלל נתן לי תחושה שיש לי כאן "אבא ואמא" - כשאמר שאם תהיה לי איזה שאלה או בעיה - שלא אהסס לפנות אליו. אני מאד מאד ממליץ עליו!

בתודה,
משה

, יולי 2010

ביצע אצלי לפני כחודש עבודה של בניית דק מעץ אורן בחצר. עשה, באמת יופי של עבודה - באמת הרגשתי שהוא נתן את כל כולו, ועבד מכל הלב!!
הגעתי אליו, במקור, מחבר טוב, שגם אצלו דורון בנה דק בחצר. ראיתי את העבודה וממש התרשמתי, וזה בעצם מה שגרם לי להזמין אותו לעבוד גם אצלי.
נתן לי ולאשתי, כמו שאמרתי התייחסות מלאה, מהשלב הראשוני. בהתחלה נפגשנו, והוא הראה לי דוגמאות של העבודות שלו, ולפי זה בנינו סקיצה בהתאם לדרישות שלי, וגם בחרנו את סוג העץ, לאחר מכן - הוא שלח לי במייל פירוט מדויק של כל העבודה, כולל עלויות של חומרים, עם חישוב ככה שלא יהיה פחת של עץ, ושבאמת יצא הכי חסכוני שרק ניתן. ניהלנו קצת מו"מ על המחיר. הוא בהחלט השתדל לבוא לקראתי, ובשלב הסופי גם ביצע את ההתקנה עצמה של הדק.
עבד במשך שלושה ימים רצוף. מאד התרשמתי מהמוסר עבודה שלו ומהמקצועיות שהפגין. עשה באמת הכל כדי שאני אהיה מרוצה. גם שהיה צריך לבצע שינויים שלא היו בתכנון במהלך העבודה - אם זה להוסיף עץ או לשנות חלק מהעיצוב, הוא לא היה קטנוני, ופעל לבקשתי.
ממש ממש נהניתי לעבוד איתו, ואני ממליץ עליו לכולם!!

, יולי 2010

מאד ממליץ עליו!! ביצע אצלי כבר כמה וכמה עבודות מעץ במהלך השנים האחרונות, והשאיר אותי, מה שנקרא, עם טעם של עוד...
בפעם האחרונה שהזמנתי אותו, עשה אצלי בחצר עבודה מאד יפה של דק מעץ איפאה בשילוב עם מעקה. בפעם הקודמת ביצע אצלי עבודה מאד מסובכת של שיפוץ מרפסת מעץ (שחוץ ממנו, יאמר לזכותו, אף בעל מקצוע אחר ושום נגר שפניתי אליו - ופניתי להרבה... לא הסכים לקחת על עצמו!), וגם ביצע אצלי בתוך הבית בנייה של מדרגות מעץ (שגם יצאו ממש יפה!)
דורון הוא פשוט אמן, עושה עבודה לתפארת. אני ממשיך לעבוד איתו, ולקרוא לו בכל פעם שעומדת על הפרק איזו שהיא עבודה גדולה מעץ שאני מעוניין לבצע - כיוון שראשית אני יודע שאני יכול לסמוך עליו שבאמת יעשה מלאכה איכותית ומקצועית, ושנית, אני מאד מעריך את הטעם העיצובי שלו והחוש האסתטי שלו. כמו שאמרתי - יש לו מנטליות של אמן בנשמה, כך שכל פרויקט שהוא מבצע, תמיד יוצא מושלם, והוא מצליח לקלוע באופן מדויק בכל פעם - בדיוק למה שרציתי, ובדיוק לה שהעליתי על דימיוני!!
מעבר לזה, הוא איש מסודר, אדיב, מגיע בזמן, נשאר מעבר לשעות העבודה אם צריך... בקיצור עושה הכל כדי שהלקוח שלו יהיה מרוצה, ואני מאד מעריך את זה בו!!

שולח לו המלצה חמה מאד - נתן :-)

, יולי 2010

מאד ממליצה! בנה אצלנו דק מרהיב מעץ אורן בגינה לפי בקשתנו. עבד מאד יפה ובצורה מקצועית, עמד בזמנים שהקצבנו לו, לא משך אותנו או התמהמה, כשסיים את העבודה השאיר הכל מסודר ונקי - באמת שרק דברים טובים יש לנו להגיד עליו!!
בעיקרון, הגענו אליו על סמך חברה שלנו, שמכירה אותו באופן אישי. כשהיא שמעה שאנחנו מחפשים מומחה לעבודות עץ, שיבנה אצלנו את הדק בחצר - ישר המליצה לנו על דורון.
עשינו אומנם קצת בדיקות לפני שסגרנו איתו, אבל בסוף, החלטנו באמת לקחת אותו, גם בגלל שעשה עלינו מההתחלה רושם של אדם מאד רציני, וגם בעיקר כיוון שסמכנו על הדברים של אותה חברה שהמליצה.
ליווה אותנו במסירות ובאדיקות לאורך כל ביצוע העבודה - בהתחלה נפגש איתנו כדי לעשות איתנו תיאום ציפיות ולתת לנו הצעת מחיר (הראה נו גם תמונות של עבודות שלו, וגם נתן לנו טלפונים של כמה לקוחות מומלצים שלו, למרות שבסופו של דבר, לא ממש דיברנו עם כולם כי הרגשנו שזה מבחינתנו מיותר...)
כאמור הותיר אותנו מאד מרוצים מהתוצאה, יצא באמת בדיוק כפי שדמיינו וכפי שרצינו.
אנחנו ממליצים עליו מכל הלב!!

, יולי 2010

בעל מקצוע ממדרגה ראשונה!! גם בחור מקסים, וגם עושה עבודה ברמה של עבודת אומנות!! פשוט כשרוני שאין לתאר!!
שמי ישראל, ואני במקצועי, מנהל את עמותת "גן הילד" בחיפה שזו עמותה לילדים עם צרכים מיוחדים במרכז הכרמל בחיפה (ליד גן החיות). אל דורון הגעתי דרך אח שלו, שעובד אצלנו כמדריך בעמותה ב"פינת החי".
דורון ביצע אצלנו בעמותה מספר של עבודות יחסית גדולות: בנייה של דק מעץ איפאה, בנייה של גשר מעץ, החלפה של כל המעקות במבנה למעקות עץ ובנייה של פרגולה.
התוצאה יצאה פשוט מרהיבה - מעבר להנאה שלי ושל הילדים, גם המון ארכיטקטים ובעלי מקצוע שראו את העבודה של דורון ממש התלהבו ואמרו שהוא סופר מוכשר!!
ממליץ עליו בחום - גם בחור עם ידי זהב, וגם איש פשוט מקסים, הגון ונעים הליכות!! פשוט נהניתי לעבוד איתו!!

המון תודות,
ישראל - "גן הילד", חיפה

, יולי 2010

התקין אצלי בחצר דק איפאה ועשה יופי של עבודה!! בחור אמין, סובלני, נחמד ודייקן - הגעתי אליו על סמך המלצה מחבר, ואני בשמחה גם אמשיך להמליץ עליו הלאה... :-)
עשיתי קצת בירורים נוספים - אם זה באתרי אינטרנט שונים, ועם חברות נוספות שמתמחות בעבודות בעץ לפני שהגעתי אליו, אבל בסוף החלטתי להזמין אותו - גם משום שעשה עליי את הרושם הכי טוב, גם כיוון שעשה רושם של אדם רציני ומסור, גם כיוון שנתן לי הצעת מחיר מאד טובה, וגם בעקבות העבודה שעשה אצל אותו חבר שלי שממנו קיבלתי את ההמלצה, ושממש הרשימה אותי!!
הדק יצא ממש מוצלח ויפה - עברה כבר שנה, מאז שבנינו אותו, והוא נראה כמעט כחדש - באמת יופי של עבודה! כל הכבוד!

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

בניית פרגולות

בניית פרגולות עץ
בניית פרגולות לוחות פלסטיק
בניית פרגולה הצללה
בניית פרגולה מאלומיניום

בניית דק

בניית דק רגיל
בנית דק סמוי

גדרות

הקמת גדר חיה
בניית גדרות

התמחויות

בניית פרגולות

בניית פרגולות עץ
בניית פרגולות לוחות פלסטיק
בניית פרגולה הצללה
בניית פרגולה מאלומיניום

בניית דק

בניית דק רגיל
בנית דק סמוי

גדרות

הקמת גדר חיה
בניית גדרות

תאור העסק

דורון עבודות עץ בתחום העץ משנת 93, עיצוב תיכנון והקמת מבניי עץ. בתיי עץ , מחסנים , פרגולות ,דקים , גדרות שערים גשרים ,אדניות עץ דקורטיביות ועוד...

דורון עבודות עץ

דורון עבודות עץ

צביקה דורון


9.4

050-8938818
 

דורון עבודות עץ

צביקה דורון

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

050-8938818 חייג