כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג תיקון מכונות כביסה או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

אלוף תיקונים

9.5
דימטרי גלרמן
תיקון מכונות כביסה, תיקון מקררים
אזור השפלה, אזור הדרום
כתובת העסק: אשקלון

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  82%

מחיר הוגן

5 חוות דעת מהימנות

, ספטמבר 2010

הגעתי דרך האתר, לא יצא לי להכיר אותו קודם, התא העליון הפשיר התא של המקפיא. צלצהגעתי אל הטלפון של אלוף תיקונים, דרך רשימת הטכנאים המומלצים של אתר טובתודה.
בבעלותי מקרר ביתי מסוג "אמקור" - זוהי הפעם הראשונה שהוא מתקלקל לי, וגם זוהי הפעם הראשונה, שאני בכלל מזמין טכנאי מקררים דרך אתר אינטרנט. החלטתי להתקשר לאלוף תיקונים לאחר שקראתי את ההמלצות הטובות שנרשמו עליו בכרטיס עסק.
בשיחת הטלפון, שהייתה לי עם שמעון - הבעלים, גיליתי, לשמחתי, בחור מקסים וחביב. למרות העומס הרב, שהיה לו אותו יום, עקב הרבה קריאות שירות, הוא עשה מאמצים אדירים, כדי לקבל גם את הקריאה שלי, ותיאמנו ביחד ביקור, לקראת שעות הערב המאוחרות, בסיום יום העבודה שלו.
הבעיה במקרר, הייתה שהחלק העליון שלו - כלומר המקפיא, לא הצליח לייצר קרח, והיה כל הזמו במצב מופשר. שמעון בדק, ואיתר תקלה בלוח פיקוד. הוא שאל אותי אם אני מעוניין להחליף (אמר שמדובר קצת בעסק יקר - עלות של כמה מאות שקלים ללוח פיקוד חדש), אמרתי לו שכן, הוא אפילו השתדל למצוא לי לוח פיקוד שלא יעלה לי כל-כך ביוקר, והתקין לי אותו במקרר. לאחר שביצע את ההתקנה, המתין עוד כרבע שעה, לבדוק שאכן המקפיא חזר לעצמו, ואפילו המליץ לי להיות איתו בקשר בימים הקרובים, לעדכן אותו מה קורה, ואם הכל עובד כשורה. לבסוף גם ניקה את החלק האחורי של המקרר (היכן שממוקמים הצינורות, המנוע, והמדחס), מכל הלכלוך והאבק שהצטבר שם (הסביר לי שזה גם יעזור למקרר לעבוד בצורה יותר טובה) - ועל הכל ביחד, לקח לי כ - 500 שקלים (כולל הלוח פיקוד שהוחלף).
אני בהחלט שמח שיצא לי להכיר אותו דרך האתר. קיבלתי ממנו שירות מצוין, ואני משוכנע שעוד אשתמש בשירותים שלו גם בעתיד, ובכלל גם בשירותים של אתר טוב תודה.

אבנר,
מקרית גת

, אוגוסט 2010

הזמנתי את שמעון מ"אלוף תיקונים" דרך האתר לתיקון תקלה במזגן רצפתי שלא קירר לי. דיברתי איתו בבוקר, ולמרות ההתראה הקצרה הוא הבטיח להגיע אליי בצהריים כדי לבדוק.
כשהגיע (אמנם מעט באיחור - אבל זה היה נסלח, כי גם התקשר פעמיים להתנצל ולהתריע על כך שהוא מאחר, וגם תיארתי לעצמי שיהיה מאד עסוק בגלל העומס של חודש אוגוסט...) - ישר עלה על הבעייה. איתר בעיה בקבל של המזגן. נתן לנו גם הסבר מפורט ממה קרתה - הסביר לנו שברגע שהקבל נשרף, המנוע של המזגן לא נכנס לפעולה למרות שמאוורר עובד - כך שמה שבעצם קורה זה שהמזגן נשמע כאילו הוא עובד אבל הוא בעצם בכלל לא מקרר...
הוא החליף את הקבל, חיכה גם כמה דקות כדי לתת למזגן לעבוד, לראות שבאמת הכל תקין והוא אכן מקרר, ולבסוף גם עשה בדיקה כללית של הצנרת של המזגן ושל שאר הרכיבים - לראות שאין תקלה נוספת או תקלה אחרת שעומדת לקרות.
על כל הביקור + החלפת הקבל - לקח מאיתנו 250 שקלים. המזגן לשמחתי עכשיו עובד כמו חדש, ומקרר מצויין!! שמרתי את המגנט שלו על המקרר, ובהחלט אשמח להזמין את שמעון שוב, אם תתעורר בעיה נוספת!!

בתודה,
לירית :-)

, יוני 2010

בעל מקצוע מצוין. פניתי אליו כדי שיתקן לי מקרר שמאד הרעיש, וגם בקושי קירר, והיה באמת חשוב לי שהטכנאי שאני אקרא לו יהיה גם מקצועי, וגם מאד אמין (כיוון שהיה לי כבר ניסיון עבר עם כמה טכנאים, שהיו ממש לא מוצלחים בלשון המעטה...).
הגיע ממש במהירות, אני חייב לציין - תוך חצי שעה מרגע השיחה הראשונית שניהלנו, כבר היה אצלי בבית! זיהה את הבעיה בקלות, אמר שמדובר בהצטברות של קרח בתעלת הקרח, וזה מה שבעצם מונע מהמקרר לעבוד כמו שצריך, וגם גורם לו לעשות כל-כך הרבה רעש.
ניקה את התעלה, בנוסף גם החליף גוף חימום, כדי שהמקרר יעבוד בצורה יותר טובה, ועל הדרך, גם עשה בדיקה כללית למקרר - לבדוק שהכל באמת בסדר!
עבד בצורה מאד נקייה. אני רגיל, שבד"כ טכנאי מקררים עושים המון לכלוך ובלגן כשהם מגיעים ומתקנים - אבל הוא באמת עבד בצורה יוצאת דופן, ושמר על סביבת עבודה מאד מסודרת (דאג גם לנגב ולנקות אחריו את מעט הלכלוך שכן עשה).
על כל התיקון: ניקוי תעלת החרק + החלפת הגוף חימום, הוא לקח לי כ-300 ש"ח בסה"כ. מבירורים שעשיתי לאחר מכן באינטרנט, הבנתי שבאמת מדובר במחיר שהוא זול ביחס לשוק.
אני ממליץ עליו בחום!!

, מאי 2010

מומלצים ביותר!! פניתי אליהם בעקבות תקלה שהיתה לי במקרר לפני כמה שבועות. המקרר היה מקצר ומפיל את החשמל, והייתי זקוק לטכנאי שיוכל לפתור לי את הבעיה. לחברת אלוף תיקונים הגעתי דרך אתר טוב תודה. זו פעם ראשונה שאני פונה אליהם, אבל גם בשיחת טלפון המקדימה שניהלתי איתם, וגם בעקבות הביקורות הטובות שנרשמו עליהם באתר, הם עשו עליי רושם של חברה אמינה, ולכם החלטתי להשתמש בשירותיהם.
אכן, הם לא אכזבו!! הטכנאי הגיע בזמן, לא רק שהגיע באותו יום שבו דיווחתי לו על התקלה, אלא אפילו הקדים!! (להבדיל אלפי הבדלות מטכנאים שמייבשים אותך שעות, ונותנים לך לחכות להם יום שלם!!). את התיקון הוא ביצע במהרה. איתר, שמדובר בוסת של המקרר שעשה בעיות, החליף אותו, ולקח לי עבור השירות מחיר של ביקור כ-250 ש"ח.
התרשמתי ממש לטובה מהשירות שנתנו. נחמדים, אמינים - היו ממש סופר דופר!!
שמרתי את הפרטים שלהם, ואם יהיו תקלות או בעיות בעתיד (לא עלינו) - אשמח לשוב ולפנות אליהם בשמחה!!

כל הכבוד!!
יהורם מגן יבנה

, אפריל 2010

הבעיה במקרר היתה בעיה של הצטברות קרח במקפיא.
הטכנאי הגיע יחסית מהר, ובזמן, פתר לי את הבעיה, ואפילו לא לקח מחיר מוגזם עבור השירות.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור השפלה, אזור הדרום

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

תיקון מכונות כביסה

ביקור טכנאי מכונת כביסה
תיקון מכונות כביסה
החלפת חלקים במכונת כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה

תיקון מקררים

תיקון מקרר - כללי
תיקון תקלות מקררים
החלפת חלקים במקרר

התמחויות

תיקון מכונות כביסה

ביקור טכנאי מכונת כביסה
תיקון מכונות כביסה
החלפת חלקים במכונת כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה

תיקון מקררים

תיקון מקרר - כללי
תיקון תקלות מקררים
החלפת חלקים במקרר

תאור העסק

טכנאי פרטי נותן שרות תיקונים למקררים, מזגנים, מכונות כביסה תנורי אפיה. שעות עבודה 9-18. יום שישי עד 13.

אלוף תיקונים

אלוף תיקונים

דימטרי גלרמן


9.5

050-6967426
 

אלוף תיקונים

דימטרי גלרמן

9.5

חייג

לקבלת הצעת מחיר

050-6967426 חייג