כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג איטום גגות או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

איטום ששון אלי

9.4
איטום גגות
אזור חיפה והקריות

הגעה בזמן

100%

מקצועיות

100%

מחיר הוגן

80%

 3 חוות דעת

לקראת החורף הייתי צריכה לדאוג לאיטום גג הבית שבחורף שעבר היו ממנו נזילות ורטיבות בנקודות מסוימות.
מכר המליץ לי על ששון אלי, יצרתי קשר וקבעתי איתו פגישה בבית.
ששון הגיע, ראה את שטח הגג, עשה מדידות ונתן לי הצעת מחיר. הצעת המחיר שלו נשמעה לי ראלית לחלוטין אבל ליתר ביטחון דיברתי עם אנשים נוספים שכולם ללא יוצא מן הכלל דרשו תשלום גבוה מהמחיר של דוד, הצעת המחיר שלו הייתה הטובה ביותר והחלטתי לסגור איתו את העבודה.
את העבודה אלי ביצע תוך יום יומיים ולשמחתי הוא עשה עבודה מצוינת ביריעות ביטומניות, עבד לפי כל הנהלים, לא קימץ בחומרים, והכל הלך לפי הספר. התרשמתי שמדובר בחברה מקצועית.
אלי היה מקצועי מאוד, פדנטי, השאיר את הגג מסודר ונקי כפי שהיה לפני העבודה. הוא נתן לי חשבונית ואחריות באופן מסודר, שילמתי לו את המחיר שסוכם והודיתי לו מקרב לב. לדעתי כדאי מאוד להזמין אותו לבצע עבודת איטום - מקצוען אמיתי!
אתי פרל.

ינואר 2015

אני מאוד מאוד מרוצה מהצוות המקצועי של אלי, הם עשו עבודה מקצועית - ממליצה בחום!
חיפשתי בעלי מקצוע בתחום האיטום באינטרנט והגעתי לאלי ששון, הייתה לנו נזילה מהגג עקב איטום ישן שהתבלה, שוחחתי איתו בטלפון והוא חזר אליי עוד באותו יום וקבע איתי כבר למחרת. אלי עלה לראות את מצב הגג ונתן לי הצעת מחיר כללית לפי סדר הגודל של הגג.
מדובר בגג בניין מגורים שטוח מבטון, שבעבר נעשו עליו איטומים בזפת חמה וגם השנה בחרנו באיטום בזפת.
אני רוצה לציין שהמחיר של אלי היה הוגן ביותר, בדקתי עם חברות איטום נוספות שרצו מחירים הרבה יותר גבוהים בלי סיבה - כך שמדובר בבעל מקצוע הוגן וישר.
ליום העבודה, אלי הגיע עם צוות הפועלים שלו בזמן שקבענו, הם עשו את העבודה בצורה הטובה ביותר, היו שירותיים מאוד, אלי הסביר לי כל דבר שהוא עושה, עשה ניקוי יסודי של הגג, מרח זפת חם על שטח הגג ולבסוף צבע בשכבה חלקה של סיד להגנה על הזפת. התוצאה גם יפה לעין ואחידה וגם נראית מקצועית מאוד. בסיום העבודה הם השאירו אחריהם נקי ומסודר, וסילקו את כל השאריות והפסולת מהגג.
על העבודה קיבלנו אחריות לחמש שנים פלוס חשבונית - חברה מקצועית ומומלצת.
רחל קימניק.

ינואר 2015

אלי ששון עשה עבודה מצוינת, אדם מאוד אמין, עמד בלוח הזמנים, עשה עבודה מאוד טובה!
שכרנו אותו לביצוע איטום גג בית פרטי וביצענו סקר שוק, הרמנו טלפונים למספר חברות בתחום האיטום וביניהם לחברת "איטום אלי ששון" מצאנו שאלי נתן לנו הצעה סבירה בהחלט, החלטנו לבחור בו קודם כל בגלל זמן התגובה המהיר ומעבר לכך הוא נשמע ונראה לנו מאוד מקצועי ואמין כך שההחלטה התקבלה בלי יותר מידי חששות.
סגרנו את העבודה וקבענו תאריך לביצוע האיטום. אלי והצוות המקצועי שלו ביצעו אצלנו איטום ביריעות ביטומניות ובתוך יומיים מהרגע שנפגשנו העבודה כבר הייתה מאחורינו. הוא עשה עבודה מקצועית ואיכותית, התחיל בניקוי יסודי של הגג, ולאחר מכן ביצע את עבודת האיטום שכללה ריתוך יריעות ביטומניות, עשה עבודה יסודית מאוד, עבודה מקצועית מדרגה ראשונה!
בסיום העבודה הוא השאיר אחריו גג נקי ומסודר ואנו קיבלנו חשבונית ואחריות לעשר שנים. היינו מרוצים ממנו בכל מדד אפשרי - אמינות, זמן, מקצועיות ואיכות העבודה!
אברהם.

ינואר 2015

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור חיפה והקריות

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

איטום גגות

איטום גגות (עד 100 מ"ר)
עבודות איטום
תיקוני איטום
איטום - שונות

התמחויות

איטום גגות

איטום גגות (עד 100 מ"ר)
עבודות איטום
תיקוני איטום
איטום - שונות

תאור העסק

אנו מבצעים עבודות שיפועים מבט-קל, לבתים חדשים וישנים (כולל בידוד נגד חום) לאחר ביצוע הבט-קל אנו מבצעים לפי הצורך עבודות איטום – כל גג לגופו. • יריעות ביטומניות (4 מ"מ, 5 מ"מ). • מערכת ביטומן לסוגיו (זפת מסוג 25\75). • מערכת מולטיגג לבן מתוצרת ביטום. ועוד… • איטום מרפסות פתוחות בחומר אפוקסי דו-רכיבי כולל הרחבת הפוגות בדיסק יהלום. • איטום קירות מחומרים אקריליים ושקופים בהתזה, וכן איטום חלונות. • איטום תת קרקעי בהזרקות אפוקסיות. • בידוד מושלם על ידי התזת גגות בפוליאוריטן מוקצף.

איטום ששון אלי


9.4

052-3239977

איטום ששון אלי

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-3239977 חייג