כרטיס עסק זה של יובל אומן הצבע מוקפא כרגע באתר ואינו זמין לעבודה. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג צביעה וסיוד או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

יובל אומן הצבע

9.3
יובל מסיקה
צביעה וסיוד
אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה
כתובת העסק: הקליר, נתניה

  99%

הגעה בזמן

  99%

מקצועיות

  81%

מחיר הוגן

50 חוות דעת מהימנות

, אפריל 2019

ליובל הגעתי דרך המלצה מחברה לעבודה, התקשרתי אליו לגבי צביעת שלושת חדרי השינה בביתי ומאחר שזמינותו הייתה מידית והמחיר שדרש היה הוגן קבענו מועד לתחילת העבודה. הוא הגיע בשעה שקבענו, ביצע צביעה של קירות החדרים כולל התקרות בצורה הכי טובה שיש, ראשית תיקן את הסדקים ושייף את הקירות איפה שהיה צריך ורק לאחר מכן החל בעבודת הצבע. התוצאה הסופית יצאה בול כמו שרציתי, המחיר והשירות של יובל פשוט מצוינים, מאז ועד היום אני פונה רק אליו בכל הקשור לשיפוץ בבית, הכי מומלץ שיש!
שירי, כפר סבא.

, אפריל 2019

אין על יובל, בעל מקצוע חרוץ ומקצועי שעובד מהלב ואני מרוצה מעבודתו מאוד. הוא ביצע עבורי צביעת דירה לפני כניסה, הגיע בשעה שקבענו עם כל הציוד הנדרש, השתמש בחומרים הכי טובים שיש, לפני שהחל את עבודת הצביעה הוא פרס ניילונים על הרצפה כדי שלא תתלכלך, הדביק על הפנלים דבק עבה בכדי שישארו נקיים ורק לאחר מכן החל בעבודת הצבע. הקירות והתקרה פשוט חלקים, עבד בצורה הכי מקצועית שיש, תוך יומיים סיים את לצבוע את כל הדירה, פינה אחריו את הפסולת והשאיר מקום נקי ומסודר. נהנתי מאוד לעבדו עם בעל מקצוע ישר ואמין שעובד מהלב, מומלץ בחום!
יהושוע, נתניה.

, אוקטובר 2018

"יובל אומן הצבע" ביצע עבורי עבודה נהדרת - מדובר בבחור נחמד שמבצע את העבודה שלו מכל הלב ומגיעות לו כל המחמאות. פניתי אליו לצורך צביעת 2 חדרים בביתי, הוא הסביר לי מעט על הליך העבודה, התרשמתי ממנו לטובה וקבענו מועד להגעתו. יובל הגיע כמו שקבענו ומאחר ומדובר בדירה מאוכלסת ומרוהטת הוא דאג קודם כל להעביר את כל הרהיטים למרכז החדר, פרש ניילונים על הריהוט והריצוף כדי ששום דבר לא יתלכלך מהצבע. יובל ביצע עבודה נהדרת, הוא ביצע צביעת כל שכבה בצורה מקצועית ולאחר שהתייבש מרח שכבה נוספת, בסיום הוא דאג לנקות את החדרים והשאיר אותם אפילו יותר נקיים ממה שהיו קודם-לכן! היחס שלו אדיב ונעים וזה מאוד נדיר בקרב בעלי-המקצוע בארץ, כן יירבו כמותו! כבר המלצתי עליו לחברים ואני ממליץ עליו גם לכם.
יהודה, רעננה.

, אוקטובר 2018

אל "יובל אומן הצבע" פניתי לצורך צביעת משרדי עמותה, הוא ביצע עבודה טובה ומקצועית ואני ממליצה עליו מכל הלב. יובל עמד בזמנים שקבענו, הגיע עם כל הציוד הנדרש ולפני שהחל בעבודה דאג לפרוש ניילונים כדי להגן על הריצוף והריהוט מפני לכלוך וכתמי צבע. יובל ביצע עבודה נהדרת, הוא עצמו בחור חביב ונעים והיה תענוג לעבוד איתו. אני מאוד מרוצה וממליצה עליו בחום.
אינה.

, יוני 2018

אני מאוד מרוצה מהשירות של "יובל אומן הצבע", כבר המלצתי עליו למס' אנשים ואני שמח להמליץ עליו גם אצלכם באתר. פניתי אליו לצורך צביעת בית פרטי מאוכלס והשירות שקיבלתי היה פשוט נהדר. מהרגע הראשון ועד סיום העבודה יובל היה חביב ומקסים, הסביר לי בכל שלב מה הוא עושה ועבד בצורה נקיה ומסודרת. לפני שהחל בעבודת הצביעה יובל דאג להזיז רהיטים מהקירות ולכסות אותם בניילונים, גם על הרצפה והפאנלים הוא פרש ניילונים להגנה מפני כתמי צבע כאלה ואחרים. את העבודה הוא ביצע בצורה טובה ומקצועית, מרח שכבה ורק לאר שהקיר התייבש לחלוטין ביצע מריחה נוספת. הקירות חלקים, הגימורים נקיים ונראים מעולה ואני כמובן ממליץ עליו.
גיא, כפר-יונה.

, יוני 2018

יובל פשוט מקסים, הוא יודע את העבודה ועושה אותה על הצד הטוב ביותר! הוא צבע עבורי את הדירה שלי, מדובר בדירה מאוכלסת ומרוהטת, דבר שהצריך מיובל למרכז את הריהוט למרכז החדר ולכסות בניילונים כדי ששום דבר לא יתלכלך משאריות צבע. הוא ביצע את העבודה בצורה מסודרת, מרח שכבה ראשונה ורק לאחר שהתייבשה לגמרי מרח שכבה שניה, הקירות חלקים ורואים שהעבודה באיכות גבוהה מאוד. שום דבר לא התלכלך, גם לא הריצוף והפאנלים והופתעתי לטובה. גם המחיר היה הוגן ואני שמח להמליץ עליו.
סרגיי.

, פברואר 2018

על יובל יש לי רק דברים טובים להגיד, הוא ביצע עבורי צביעת דירה לפני שנה בערך אך אני זוכר אותו לטובה וממליץ עליו בחום. מדובר בבחור מקסים, הוא מקצועי ויודע את העבודה. הוא הגיע בשעה שקבענו עם כל הציוד הנדרש, פרש ניילונים כדי להגן על הריצוף והפנאלים ורק לאחר-מכן התחיל בעבודה. רואים שהעבודה איכותית וברמה גבוהה, הקירות חלקים ונראים מעולה. הוא עצמו אחלה בחור ואני שמח שפניתי אליו. מומלץ.
מולה, נתניה.

, פברואר 2018

אומנם עבר לא מעט זמן מאז ש"יובל אומן הצבע" היה אצלי אך אני זוכר אותו לטובה ושמח להמליץ עליו! הגעתי אל יובל דרך האתר שלכם "טוב תודה", קראתי המלצות חמות והחלטתי לפנות אליו. הסברתי לו שמדובר בצביעת חלל הסלון בלבד ושלא מדובר בצביעת כל הדירה אך הוא נאות לבצע את העבודה בכל מקרה והתרשמתי ממנו לטובה. הוא עמד בזמנים שקבענו, הגיע עם כל הציוד הנדרש ולפני שהחל בעבודה דאג לפרוש ניילונים ולכסות את הפאנלים כדי שלא יתלכלכו. מעבר לעבודה המקצועית והנהדרת שהוא ביצע, יובל עצמו בחור חביב, נעים לעבוד איתו ולהכניס אותו הביתה, הוא מקצועי ויודע לעבוד - הקירות חלקים ונראים נפלא!
קובי, נתניה.

, ינואר 2018

את יובל מחברת "יובל אומן הצבע" הזמנתי לפני מס' חודשים לצורך צביעת חדר בביתי, העבודה בוצעה בצורה מסודרת ונקיה והקירות חלקים ללא זכר לתיקונים! שירות מקצועי ביותר! יובל בחור מקסים וחביב ונעים להכניס אותו הביתה, הוא דאג לשים ניילונים על הרצפה והפאנלים כדי ששום דבר לא יתלכלך וגבה מחיר הוגן עבור השירות. ממליץ ללא ספק.
שי, רמת-גן.

, יולי 2017

פשוט אין מילים!!! בעל מקצוע מעולה!!! אל יובל אומן הצבע הגעתי דרך האתר שלכם בעת שחיפשתי בעל מקצוע מומלץ לצביעת הבית שלנו, קראתי עליו חוות דעת חיוביות ואני שמחה להצטרף להמלצות האלה! יובל ביצע אצלנו צביעת כל הבית, צביעת משקופים וצביעת דלת, אנחנו מאוד מרוצים מאיכות העבודה, הגימורים נראים נפלא - פשוט שאפו! הכל בוצע בצורה מדויקת ומקצועית ויובל עצמו בחור מאוד נעים שכיף לעבוד מולו. הוא עמל על הבית במשך 3 ימים, העבודה היתה לא פשוטה מאחר והבית יחסית קטן עם המון פינות (בהחלט מאתגר) אבל יובל עמד במשימה בהצלחה רבה! אני כל-כך מרוצה וממליצה עליו לכל מי שמחפש עבודה איכותית במחיר הוגן!
משפחת צ'רניס, חדרה.

, יוני 2017

את יובל הצבעי הזמנתי לצורך תיקוני קירות וצבע בביתי. עקב רטיבות חלק מהקירות התנפחו והיה צורך לגרד ולסייד את הקירות כולל צביעה מחדש. דרך האתר שלכם הגעתי ל"יובל אומן הצבע" ואני שמחה להמליץ עליו. מהרגע הראשון ששוחחתי עם יובל בטלפון הוא היה נחמד ושירותי וענה לי על כל שאלה ברצון. הוא הגיע בזמן שקבענו וניגש לעבודה ללא דיחוי. מדובר בבעל מקצוע אדיב, סבלני ומקצועי, ניכר שהוא מכיר את העבודה על בוריה. מאחר ומדובר בדירה מאוכלסת שאנחנו גרים בה, יובל דאג לכסות את הרהיטים ומוצרי חשמל שמא יתלכלכו ואף הגדיל לעשות וניקה את סביבת העבודה לאחר שסיים. אין דברים כאלה! בנוסף לכל אלה, גם המחיר שגבה היה מצוין. אשמח לעבוד איתו שוב בעתיד במידת הצורך. ממליצה בחום!
אורטל, תל אביב.

, נובמבר 2016

אני רוצה להמליץ על יובל מחברת "יובל אומן הצבע". יובל ביצע אצלי צביעת דירה עם 5 חדרים מאוכלסת וחידוש צבע ב-2 דלתות פנים. היחס שקיבלתי מיובל עוד לפני התחלת העבודה, הצורה בה קיבלתי את הצעת המחיר, העבודה עצמה וכל השירות הכולל היו טובים מאוד. יובל עמד בזמנים שקבע ועשה עבודה מאוד מקצועית ומרשימה.
צביקה, ראשון לציון

, אוקטובר 2016

הגענו ליובל בעקבות ההמלצות הטובות באתר. בשיחה ראשונית הוא היה מאוד אדיב והסביר על מחירים. שלח הצעת מחיר על סמך מה שדיברנו בטלפון. ביקש שנלך לבחור צבע ונשלח לו את המספר. עדכונים והתייעצויות התבצעו דרך ווטסאפ (עוד נקודת זכות מבחינתי).
הצביעה הייתה של דירת ארבעה חדרים וטיפול בקיר שהיה עליו צבע מחוספס עם נצנצים. כשהגיע לדירה הוספנו עוד כמה דברים לטיפול. הופתענו שכל העבודה התבצעה בטווח הזמן שנקבע, אפילו קצת לפני, הכל ברמה גבוהה. בתום העבודה יובל וידא שהכל לשביעות רצוננו ואכן כך היה. אחלה איש מקצוע.
טניה.

, ספטמבר 2016

ליובל מ"יובל אומן הצבע" הגעתי דרך המלצות שקראתי באתר. התיאור וההמלצות עליו מצאו חן בעיני ולכן החלטתי להעסיק אותו לביצוע העבודה - צביעת הדירה שלי. מדובר בבעל מקצוע אמין, מקצועי, אשר עושה עבודתו נאמנה, עם יחסי אנוש מעולים, נקי ומסודר. יובל נענה לכל בקשותי בלי להתווכח ונתן לי הרגשה שאני בידיים טובות, ואכן כך היה. העבודה יצאה ללא רבב ומושלמת. ללא ספק אשתמש בשירותיו בעתיד ואמליץ עליו בחום, למרות שהמחיר קצת יקר מדי לטעמי, אני מרוצה מהעבודה והשירות.
שולמית, בארותיים.

, אוגוסט 2016

יובל היה מקצועי, רצה מחיר הוגן, הגיע בזמן, עבד נקי ומסודר, ביצע עבודה מקצועית ועמד במחיר שסוכם - מומלץ.
חיפשתי בעל מקצוע שיצבע לי את הסלון שהוא גדול יחסית, נכנסתי לאתר שלכם, עשיתי סבב בדיקת עלויות, יובל ענה על הדרישה, רצה עבור העבודה מחיר סביר. קבענו יום ושעה, הוא הגיע בשעה שסיכמנו עם כל הציוד הנדרש, עשה עבודה מעולה, אני יכול לציין שיובל עובד נקי, נותן פתרונות ועצות של בעל מקצוע רציני ומקצוען. נהניתי לעבוד מולו, יובל עמד בכל המסוכם. מומלץ בחום - קובי.

, יוני 2016

הייתי מאוד מרוצה מהעבודה של יובל, הוא היה מקצועי ונעים, ביצע עבודה טובה במחיר הוגן - כיף שיש בעלי מקצוע אמינים כאלה אצלכם באתר - ממליץ בחום!
חיפשתי בעל מקצוע מתאים דרך האתר שלכם לשם צביעת דירה והגעתי ל"יובל אומן הצבע" בעקבות ההמלצות החיוביות שקראתי עליו. שוחחתי עם יובל, הסברתי לו שמדובר בצביעת דירה שמצבה די טוב (מדובר רק בחידוש צבע) וביקשתי ממנו שייתן הצעת מחיר בהתאם. הצעת המחיר של יובל הייתה נוחה לכיסנו, הוא היה נחמד ומקצועי בטלפון וסגרנו את העבודה.
ביום העבודה, יובל הגיע בעצמו עם צבע וציוד מתאים, הוא פרש ניילונים על הרצפה, הצביעה נעשתה בצבע לבן ובמקומות הנדרשים, הוא עשה עבודה מאוד מקצועית, הקפיד על צביעה אחידה ועל הניקיון - לא טיפטף צבע והכל היה עשר. את הצעת המחיר הוא נתן לי בשיחת הטלפון ועמד בה ואף נתן לי חשבונית בסוף. בסוף היום כשחזרתי הביתה הייתי מאוד מופתע לטובה מהתוצאה, יובל היה עשר, עשה עבודה נהדרת, רק מילים טובות! מגיע לו פירגון והמלצה חיובית ממני (:
גיא.

, אפריל 2016

העבודה של יובל מעולה, מצוינת מכל הבחינות, עמידה בלו"ז, מקצועיות, איכות עבודה ושירות הכל היה פיקס, כמובן שממליץ עליו - מגיעות לו רק מילים טובות, יובל התגלה כבעל מקצוע ראוי. מדובר בצביעת דירה ריקה לפני כניסה (דירת חמישה חדרים) היו לנו כל מיני קירות שנזקקו לטיפול של צביעה ותיקוני טיח. חיפשנו חברת שיפוצים מקצועית שתבצע עבורנו חידוש של הקירות וצביעה מחדש. ליובל מחברת "אומן הצבע" הגעתי דרך המלצות מפה לאוזן, התרשמתי שמדובר בבעל-מקצוע אחראי ורציני, הוא סיפק מענה מהיר, הגיע לפגישה ראה את השטח נתן הצעת מחיר מסודרת, עשה רושם מקצועי ואדיב וסגרנו את העבודה. העבודה כללה: צביעה של כל הבית מחדש (קירות כולל תקרות) כולל תיקוני טיח במקומות בהם היה צורך.
מבחינת התנהלות העבודה יובל היה עשר, שם ניילונים ועשה הכל בכדי שיישאר נקי ומסודר כולל הנחת יריעות ניילון על הרצפה בכדי שלא יהיו כתמי צבע לאחר העבודה. את העבודה הוא ביצע ברמה מאוד מאוד גבוהה. בתום כל חדר, הוא ניקה אחריו ובאמת בסיום העבודה לא היו כתמי צבע ועבודות ניקיון מורכבות. לסיכום, אין לי שום תלונה, הכל עבר חלק, היה נעים לעבוד איתו, יובל עמד במחיר שסוכם, אני מודה לו על העבודה והיחס וממליץ בחום לכולם!
רועי.

, אפריל 2016

יובל בחור מדהים ומקסים, בעל מקצוע ובן אדם אכפתי ואנושי, היה לי תענוג לעבוד איתו, הכל היה עשר וכמובן שאני ממליצה בחום ומכל הלב - מגיע לו רק מילים טובות.
מדובר בצביעת דירה מרוהטת שאנחנו מתגוררים בה, היו לנו כל מיני קירות שנזקקו לטיפול של צביעה ותיקוני טיח, יובל סיפק מענה מהיר, הגיע לפגישה ראה את השטח נתן הצעת מחיר מסודרת, עשה רושם מקצועי ואדיב וסגרנו את העבודה. העבודה כללה: צביעה של כל הבית מחדש כולל תיקוני טיח במקומות בהם היה צורך. מבחינת התנהלות העבודה יובל היה עשר, הזיז עבורנו את הריהוט למרכז כל חדר ועשה הכל בכדי שיישאר נקי ומסודר כולל הנחת יריעות ניילון על הריהוט והרצפה בכדי שלא יהיו כתמי צבע לאחר העבודה. את העבודה הוא ביצע ברמה מאוד מאוד גבוהה. בסיום כל חדר, הוא החזיר את הריהוט למקום.
לסיכום, אין לי שום תלונה, הכל עבר חלק, העבודה מעולה והמחיר שווה, אני מודה ליובל על העבודה והיחס וממליצה בחום לכולם!
איריס.

, מרץ 2016

היינו מרוצים מהעבודה של יובל, מדובר בבעל מקצוע רציני ומקצועי, המחירים הוגנים והשירות טוב, מומלץ! הגעתי ל"יובל אומן הצבע" דרך חיפוש באינטרנט, חיפשתי בעל מקצוע שיצבע מספרה (מדובר בחלל אחד גדול) לפני כניסה אליה וקראתי חוות דעת על בעלי מקצוע שונים. בעקבות ההמלצות הרבות והחיוביות על יובל אצלכם באתר החלטתי לפנות אליו לשם הצעת מחיר.
יובל הגיע לתת הצעת מחיר מסודרת, ראה את המצב, הסביר לי על העבודה ונתן הצעת מחיר הוגנת. יובל היה מאוד רציני, מילה שלו זאת מילה ושעה זאת שעה, הוא הגיע אלינו ללא עיכובים ותירוצים ומיד החל במלאכה, הצביעה נעשתה במספר שכבות, צבע שבחרתי מראש ותיקוני שפכטל. יובל הגיע עם כל החומרים והכלים באותו יום ולאחר יומיים סיים את העבודה. הוא שמר על הניקיון והסדר, הופתעתי מאוד, אכפת לו מהלקוח, הוא לא מאלה שפשוט באים וצובעים, הוא עושה הכנות לפני, פורש ניילונים ועושה הכל בכדי שהרצפה והפאנלים לא יתלכלכו. לסיכום, יובל מקצועי נחמד ואמין ואין לי מילה אחת לא טובה להגיד. ממליצה בחום!
לנה.

, נובמבר 2015

יובל מקצוען אמיתי, היה לי תענוג לעבוד מולו ואני בהחלט ממליץ עליו בחום - אמין אחראי ועושה עבודה מקצועית, מומלץ בחום! הגעתי ליובל אומן הצבע דרך דף העסק שלו אצלכם באתר, חיפשתי בעל מקצוע שיצבע מחדש את קירות הבית וביצע תיקונים במקומות הנדרשים. שוחחתי עם בעלי מקצוע בתחום, בדקתי מחירים ולעומתם יובל נתן לי את הצעת המחיר המשתלמת ביותר והחלטתי לסגור איתו את העבודה.
יובל הגיע אלינו עם כל החומרים והכלים ביום שסוכם, הוא שמר על הניקיון והסדר, פרש ניילונים (מדובר בבית מרוהט קומפלט) ועשה עבודה נקייה ומסודרת. בהתחלה יובל טיפל במקומות הבעייתיים, קילף טיח מרח שכבת צבע אוטם ולאחר מכן עבר לצביעה ולא היו לי כתמים או שאריות שהייתי צריך לדאוג להם לאחר הצביעה. מבחינת איכות העבודה, יובל נתן מעצמו מאה אחוז, הוא עשה עבודה ממש טובה.
יובל עמד במחיר שסוכם ואף נתן לי חשבונית בסוף. הוא בדק איתי שאני מרוצה ושאין לי הערות או תיקונים שאני מעוניין בהם, היה מאוד נחמד, עשה עבודה טובה ובנאמנות, הוא מקצועי נחמד ואמין ואין לי מילה אחת לא טובה להגיד.
רונן.

, אוקטובר 2015

הייתי מאוד מרוצה מיובל, מדובר בבעל מקצוע טוב, אמין ואדיב - ממליץ בחום. מדובר בצביעת דירת חדר, חיפשתי בהתראה של ממש יום לפני בעל-מקצוע לצביעת פנים הדירה כולל משקופים ישנים שהיו מקולפים.
הגעתי ליובל דרך המלצה מפה לאוזן, הרמתי לו טלפון אך הוא לא היה זמין, יש לציין שבתוך כמה דקות כבר קיבלתי טלפון בחזרה, הסברתי לו במה מדובר ואמרתי לו שאני חייב את העבודה למחר, ראיתי שמדובר באדם אמין ונוח, סגרנו את הפרטים (צביעת דירה לפני כניסה) וקבענו על תאריך. למחרת יובל הגיע בדיוק בשעה שקבענו עם כל הציוד הנדרש לעבודה כולל כיסויים לריצפה על מנת שלא יתלכלך וניגש ישר לעבודה, הוא עשה צביעה מאוד מקצועית ויסודית ועבד מאוד ביעילות, איפה שהיה צורך הוא עשה גם תיקוני טיח ושפכטל עם גימורים מקצועיים חלקים ואחידים. אני מרוצה ממש.
שמחתי לגלות שהעבודה הייתה נקייה - לא הייתה טיפת צבע אחת על הריצפה! שלמתי ליובל את המחיר שסוכם ואני בהחלט מרוצה.
אמסר.

, יולי 2015

יובל היה נהדר!!! מדובר בצביעה לפני כניסה. העבודה ארכה מספר ימים, יובל עמד בלו"ז והכל כמסוכם, הכל היה פיקס, בעל-מקצוע מעולה! ליובל אומן הצבע הגעתי דרך האתר שלכם. חיפשתי בעל מקצוע שיצבע את הדירה שלנו כולל תיקונים נוספים לקראת כניסתנו. קראתי חוות דעת על בעלי מקצוע שונים ובעקבות ההמלצות הרבות והחיוביות על יובל החלטתי לפנות אליו לקבלת הצעת מחיר. יובל היה מאוד מקצועי ואדיב, נתן לי הצעת מחיר ראויה והחלטתי דיי מהר לסגור איתו את העבודה.
אני רוצה לציין את העמידה בלוחות הזמנים, יובל הגיע אלינו ללא עיכובים ותירוצים ומיד החל במלאכה, הצביעה נעשתה במספר שכבות, צבע לבן ותיקוני טיח. הוא הגיע עם כל החומרים והכלים באותו יום ולאחר מספר ימים סיים את העבודה. הוא שמר על הניקיון והסדר ולא היו לי כתמים או שאריות שהייתי צריך לדאוג להם לאחר הצביעה.
את הצעת המחיר הוא נתן לי בשיחת הטלפון ועמד בה ואף נתן לי חשבונית בסוף. הוא בדק איתי שאני מרוצה ושאין לי הערות או תיקונים שאני מעוניין בהם. היה מאוד נחמד, כל מה שביקשתי לדעת הוא הסביר לי בחביבות וסבלנות, הוא עשה עבודה פשוט מעולה. מרוצה וממליץ על יובל בחום!
מקס, הוד השרון.

, יולי 2015

הייתי מרוצה מהעבודה של יובל, מדובר בבעל-מקצוע אמין ואחראי שעמד בציפיות שלנו ונתן מענה מקצועי לבקשתנו - מומלץ בחום! אל יובל פניתי בעקבות ההמלצות פה באתר ויחד עם הצעת המחיר שהוא נתן לי, החלטתי לסגור איתו את העבודה - צביעת דירה כולל תיקוני רטיבות.
מהרגע הראשון יובל נתן לי תחושה של בן אדם שאני יכול לסמוך עליו במאה אחוז, הוא איש נחמד ונעים וניתן לסמוך על המילה שלו שהוא יגיע לעשות את העבודה ויסיים אותה בזמן. ואכן יובל עמד בכל מילה שלו בצורה יוצאת מהכלל. מדובר בצביעה של דירה לפני כניסה כולל תיקוני טיח שביקשתי ממנו לעשות במקומות בהן הייתה רטיבות.
לימי העבודה יובל הגיע בזמן וישר נכנס לעניינים. הוא עשה עבודה מקצועית ומסורה, הוא ביצע את תיקוני הטיח בצורה מאוד יסודית ודאג לעשות פינישים אחרונים שעשו את כל ההבדל - הקירות נראו מצוין לאחר הטיפול המסור שלו. אחרי יומיים של עבודה קיבלתי את הבית בחזרה חדש, יפה גם נקי למרות שמדובר בעבודה מלכלכת, יובל דאג לשמור על הרצפה נקייה ופרש ניילונים וקרטונים! אני מאוד מרוצה, עשה עבודה יפה במחיר סביר לחלוטין!
ליה.

, פברואר 2015

הגעתי ליובל אומן הצבע דרך האתר שלכם. חיפשתי בעל מקצוע שיצבע יחידת דיור וקראתי חוות דעת על בעלי מקצוע שונים. בעקבות ההמלצות הרבות והחיוביות על יובל החלטתי לפנות אליו לשם הצעת מחיר.
כמו שהזכרתי, מדובר בצביעת יחידת דיור עבודה לא גדולה, יובל היה מאוד מקצועי ואדיב, נתן לי הצעת מחיר ראויה והחלטתי דיי מהר לסגור איתו את העבודה.
יובל הגיע אלינו ללא עיכובים ותירוצים ומיד החל במלאכה, הצביעה נעשתה במספר שכבות, צבע לבן ותיקוני שפכטל. יובל הגיע עם כל החומרים והכלים באותו יום וסיים את העבודה בזמן. הוא שמר על הניקיון והסדר ולא היו לי כתמים או שאריות שהייתי צריך לדאוג להם לאחר הצביעה.
את הצעת המחיר הוא נתן לי בשיחת הטלפון ועמד בה ואף נתן לי חשבונית בסוף. הוא בדק איתי שאני מרוצה ושאין לי הערות או תיקונים שאני מעוניין בהם. היה מאוד נחמד, כל מה שביקשתי לדעת הוא הסביר לי בחביבות וסבלנות ובסך הכל עשה עבודה טובה ובנאמנות, הוא מקצועי נחמד ואמין.
רן.

, פברואר 2015

אל יובל פניתי בעקבות ההמלצות פה באתר ויחד עם הצעת המחיר שהוא נתן לי, החלטתי לסגור איתו את העבודה.
מהרגע הראשון, יובל נתן לי תחושה של בן אדם שאני יכול לסמוך עליו במאה אחוז, הוא איש נחמד ונעים וניתן לסמוך על המילה שלו שהוא יגיע לעשות את העבודה ויסיים אותה בזמן. ואכן יובל עמד בכל מילה שלו בצורה יוצאת מהכלל.
מדובר בצביעה של דירה מאוכלסת כולל תיקוני טיח שביקשתי ממנו לעשות, לימי העבודה יובל הגיע בזמן וישר נכנס לעניינים, פרש ניילונים וקרטונים על הריהוט והריצפה שלא תתלכלך. הוא עשה עבודה מקצועית ומסורה, יובל ביצע את תיקוני הטיח בצורה מאוד יסודית ודאג לעשות פינישים אחרונים שעשו את כל ההבדל - הקירות נראו מצוין לאחר הטיפול המסור שלו.
קיבלתי את הבית בחזרה חדש, יפה, וגם נקי למרות שמדובר בעבודה מלכלכת,יובל טרח לנקות אחריו בכל תום יום עבודה.
אני מאוד מרוצה, עשה עבודה יפה במחיר סביר לחלוטין!
רות.

, פברואר 2015

יובל הוזמן אלינו לצבוע חדר מדרגות בבניין משותף בן ארבע קומות על עמודים כולל הלובי. מדובר בבחור נעים הליכות, שעשה עבודה מעולה ובמחיר הוגן - ממליצה מכל הלב!
כמו שכבר ציינתי, קראנו לו לצורך עבודה של צביעת חדר מדרגות + לובי כניסה בבניין משותף שבו אנחנו מתגוררים ויובל הפך לנו את החלל, ממוזנח ולא אסתטי, לחדיש ומזמין.
לפני כמה שנים הזמנו צבעי שעשה עבודה על הפנים והפעם יובל לעומת זאת - שידר מקצועיות כבר מהרגע הראשון שפגשנו אותו ועשה עבודה נהדרת!!! קודם ולפני הכל, הוא הגיע אלינו לבניין כדי לראות במה מדובר ולתת הצעת מחיר מדויקת (המחיר שלו היה הכי סביר מבין כל בעלי המקצוע שנפגשנו עמם), הוא עשה עלינו רושם חיובי מאוד והחלטנו לסגור איתו את העבודה.
ההתנהלות שלו הייתה עשר, הוא דייק בזמנים, את העבודה עצמה הוא עשה בצורה מעולה, כולל חידוש ותיקוני טיח ושפכטל בחלק מהקירות, לא חיפף עם החומרים, ועשה כמה שכבות של צבע. בסיום אפילו הקפיד לפנות אחריו את כל הלכלוך וגם לסדר.
יובל עמד בהתחייבויות שלו, עמד בלוחות הזמנים וסיפק עבודה איכותית. רק מילים טובות!
לריסה, חולון.

, יוני 2014

יובל היה עשר מכל הבחינות ואני בהחלט ממליץ עליו!
חיפשנו בעל-מקצוע לצביעת דירה שרצינו להיכנס אליה, מדובר בדירת ארבעה חדרים ובנוסף לצביעה פשוטה היה גם צורך בתיקונים.
מצאנו את יובל פה באתר - קראנו המלצות והחלטנו להזמין אותו לצביעת דירה. יובל בא לראות במה מדובר, נתן הצעת מחיר וכמה טיפים וכשראינו שמדובר בבחור רציני ואמין - סגרנו איתו.
ביום העבודה יובל הגיע בשעה שקבענו עם כל הציוד, הוא הכין את הבית לפני (למרות שמדובר בדירה ריקה), פרש ניילון על הרצפה בכדי למנוע לכלוך והכתמה ורק לאחר מכן ניגש לעבודה. הייתי מאוד מאוד מרוצה ממנו, הוא עשה עבודה מקצועית, איכותית ויפה.
הוא עבד באופן מאוד נקי ומסודר וראינו זאת כשבסוף העבודה לא היו כתמים על הרצפה.
בסיום העבודה יובל עבר איתנו על הדירה לוודא שאנחנו מרוצים, הוא דרש בדיוק את המחיר שקבענו וקיבלנו חשבונית עבור התשלום.
מעבר לעבודה המקצועית, יובל גם היה מאוד נחמד והיה נעים לעבוד איתו. אנחנו מאד מרוצים ומאוד התרשמנו מהם לטובה!
רועי, הרצליה.

, יוני 2014

יובל בעל-מקצוע נהדר, הוא עשה אצלנו עבודה מצוינת ואני מאוד שמחה שבחרנו בו לעבודה!
לפני כמה שבועות חיפשנו בעל מקצוע בתחום הצבע, שיצבע את ביתנו מחדש כולל תיקוני טיח בקיר ספציפי ובעייתי במיוחד. ליובל הגענו דרך חיפוש אצלכם באתר, הרמנו טלפון למספר בעלי מקצוע ובסופו של דבר, התרשמנו לטובה מיובל - הוא היה מקצועי מאוד, הגיע לראות את הבית כבר לפני העבודה, העריך כמויות צבע ונתן הצעת מחיר סבירה מאוד ביחס לשוק.
סגרנו עם יובל על יום ושעה, הוא הגיע אלינו בדיוק לפי מה שסוכם, יש לציין שהוא היה מאוד מאורגן, הביא איתו את כל הציוד הנדרש לעבודה, צבע, מברשות, סולם, ניילונים לריצפה ולכיסוי - פשוט הכל.
בלי יותר מידי ברבורים הוא ניגש לעבודה, מדובר בצביעה ממש של כל הבית - חדרי שינה, סלון, אמבטיה, שירותים ומטבח. הצביעה שלו הייתה מאוד מדויקת, בקיר הבעייתי הוא נתן מעצמו מאה אחוז, קילף וגירד שכבות צבע וטיח ישנות, עשה שפכטל וטיח מחדש ושייף למראה חלק - התוצאה הייתה עשר! הוא מקצועי מאוד בעבודה ואפילו את המשקופים הוא חידש לנו!
בסיום העבודה הבית היה די נקי, למעט חדר האמבטיה שנשארו מספר כתמי צבע, אבל לא משהו רציני מידי. סה"כ הייתי מרוצה ממנו גם ברמת הניקיון.
ספי.

, יוני 2014

יובל עשה אצלנו עבודת צבע טובה ואני סה"כ ממליץ עליו לטובה!
רציתי לחדש את הצביעה של הפרגולה מאחר והצבע כבר היה דהוי, חיפשתי באתרים של בעלי מקצוע והגעתי ליובל דרך האתר, התעניינתי לגביו, שוחחתי איתו בטלפון וקבענו להיפגש. יובל הגיע בשעה שקבענו, ראה באיזה צבע וגודל פרגולה מדובר, בא לקראתי ונתן לי מחיר מאוד הוגן על צביעת הפרגולה מחדש והחלטתי לסגור איתו את העבודה.
מדובר בסה"כ בעבודת צביעה פשוטה, לא משהו יוצא דופן ולא תיקונים - נטו צביעה מחדש של הפרגולה.
יובל הגיע אלי עם ניילונים גדולים ולפני שניגש לעבודת הצבע הוא פרש אותם על השטח והקפיד במהלך הצביעה שלא ישפריץ הצבע. הצביעה נעשתה על רמה הוא שמר על הציוד שלנו והכל התנהל עשר. מבחינת העבודה, הצביעה הייתה מעולה, הפרגולה נצבעה באופן אחיד עם צבע עץ מיוחד - עכשיו היא נראית כמו חדשה!
יובל לא חסך בצבע וחומרים ועשה הכל על-מנת שאהיה שבע רצון מעבודתו. בסיום העבודה, הוא הקפיד להשאיר אחריו נקי ומסודר, יובל ביקש את המחיר שסגרנו מראש ויצא לדרכו - ממליץ!
ז'ק, חולון.

, דצמבר 2013

הכרתי את יובל אומן הצבע דרך האתר שלכם ומיד כשפגשתי בו ידעתי שבחרתי נכון.
מדובר בצביעת דירה ללא ריהוט לפני הכניסה אליה. יובל נתן לי הצעת מחיר שהתאימה למה שחשבתי להוציא על העניין וסגרתי איתו את העבודה. ביום העבודה הוא הגיע בשעה שקבענו עם כל הציוד הנדרש, הוא עשה עבודה ממש מקצועית ומצוינת, מבחינת השירות הוא היה נעים הליכות.
הייתי צריכה ממנו עבודת צבע בעיקר בתקרת הבית אבל כמובן שבמקומות שהיה בהם צורך הוא עבר גם עליהם. מה שהכי אהבתי אצלו - הוא עושה עבודה ממש ממש טובה בלי לעשות הרבה בלאגן ולכלוך. עובד ישר ולעניין ונותן עבודה מהירה במחיר הוגן!
יובל עמד במחיר שסוכם, לא היו איתו בעיות סביב הכסף והכל הלך חלק.
אני מרוצה מאוד וממליצה בחום.
מירי, נתניה.

, אוקטובר 2013

הגעתי אל יובל דרך האתר, העבודה היתה סיוד דירה שאנחנו מתגוררים בה כלומר לא ריקה ולכן העבודה מסובכת יותר. מדובר בדירת ארבעה חדרים. יובל העריך את העבודה בשלושה ימים ועמד בדיוק בזמנים, הוא עשה עבודה נפלאה והיה נחמד ואדיב מאד.
הדבר היחיד שכדאי לדעת לפני הוא שחשוב מאד לא לקבל הצעת מחיר בטלפון אלא לקבוע פגישה מוקדמת בדירה כדי לסגור על מחיר מוסכם. במקרה שלנו היה פער גדול בין הצעת המחיר בטלפון לבין המחיר שסוכם כשיובל הגיע לדירה. אבל חייבת לציין שגם בשיחה הזו הוא היה בסדר גמור ורצה מאד לעשות את העבודה.
לסיכום: תענוג לראות מישהו שאוהב את העבודה שלו כל כך ועושה אותה טוב כל כך. ללא ספק ניעזר בשירותיו גם בעתיד!!!

, אוקטובר 2013

אני ממליץ בחום על יובל, מדובר באיש מקצוע משכמו ומעלה!
הגענו ליובל דרך האתר שלכם, חיפשנו איש-מקצוע שיצבע לנו חזר מסוים בדירה, קיר שגובל בין חדר השינה והסלון. שוחחנו עם שלושה בעלי-מקצוע שהגיעו לתת הצעות מחיר, אבל יובל היה היחיד שהגיע מיד, והציע את המחיר הטוב ביותר!
ביום העבודה יובל הגיע בשעה שקבענו עם הציוד וניגש למלאכה.
מדובר בקיר שהיה עליו טפט ולכלוך, יובל הסיר את הטפט, ניקה מהקיר את הלכלוך שהצטבר עליו, עשה תיקוני טייח ובדק את הקירות והסדקים ביסודיות ורק לאחר מכן עשה את עבודת הצבע עצמה וסיים את העבודה בזמן הקצר ביותר! הקיר יצא נהדר, אין מילים להודות!
יובל לקח מאיתנו בדיוק את הסכום שסגרנו עליו בהצעת המחיר, עמד בכל מילה ומילה שלו ועכשיו רק נשאר ליהנות מהתוצאות, תודה!
נתנאל, נתניה.

, נובמבר 2012

הגעתי ליובל דרך האתר כאן, לפניו הייתי במשא ומתן עם עוד בעל מקצוע שנעלם לי באמצע, ההמלצות על יובל שיכנעו אותי שאיתו זה יהיה אחרת ואכן כך היה.
יובל נתן לי הערכה כללית של המחיר וקבע איתי על זמן לביצוע העבודה. הוא הגיע עם כל הציוד הנדרש בדיוק בשעה בה קבענו יחד עם עובד נוסף בשם ניסים ויחד עשו את עבודתם במרץ. למרות שלא הייתי נוכחת ברוב זמן הביצוע הם לא מרחו זמן ותיקתקו את העבודה כולה עד לשעות הצהריים, בדיוק כפי שיובל העריך מראש. הם עבדו נקי מאוד ומדוייק מאוד ובסיום העבודה גם עשו ניקוי כללי וטרחו להשאיר אחריהם סביבה נקייה ומסודרת.
תודה ליובל שהאיר לי את הדירה בלבן נקי ומקצועי...לכבוד שבת. תודה גם על היחס הנעים והשירות האדיב, הם אפילו הציעו לי להתכבד בשתייה ועוגיות:-) אז באמת היה טוב ותודה.
לסיום יש לי הערה אחת לציין: אני ממליצה לתאם ביקור מראש לפני ביצוע העבודה כדי לתת הערכת מחיר מדויקת ולמנוע אי נעימויות הנובעות מאי תיאום ציפיות. אמנם קיבלתי הערכת מחיר כללית טלפונית, אך אי אפשר לדעת בדיוק עד שלא רואים את המקום וכמה עבודה נדרשת. בסופו של דבר הסתדרנו על המחיר אני ויובל אך להבא אני ממליצה על ביקור מקדים שהיה חוסך זאת.

אביבה, חדרה

, ספטמבר 2012

לפגוש את יובל זו חוויה. פניתי אליו כאחד מכמה בעלי מקצוע באתר לסקר שוק והוא הכי הרשים אותי בהתייחסות. העבודה הייתה צביעת חומה חיצונית שתוחמת את הגינה בצבע אוף וויט, 2 שכבות עפ"י מידות שניתנו בטלפון. קבענו ל- 7 בבוקר והוא הגיע בדיוק בזמן.
יובל דאג להביא את כל החומרים והכלים כך שאני יכלתי להתפנות לעיסוקיי והוא ביצע עבודה יסודית עד לפרט האחרון במקצועיות ביעילות ובאדיבות שלא רואים כל יום. כשיובל סיים, אחרי 7 שעות הוא השאיר אחריו נקי ומסודר, לפני שהתחיל את העבודה הוא הראה לי שהמידות שנתתי היו שגויות עבור עבודה בסדר גודל כזה נדרשת תוספת בתשלום שהסתכמה בסכום מאוד סביר.
קיבלנו חשבונית בהתאם לסכום ששילמנו. אני ממליצה בחום עליו כאדם וכבעל מקצוע. אין לי ספק שעוד ניפגש בעבודות הבאות זכינו להכיר אדם אדיב, מנומס ואכפתי.

אורלי מרעננה

, אפריל 2012

הגעתי ליובל דרך אתר זה. חיפשתי בעל מקצוע שיצבע את הדירה לפני שאני נכנסת אליה. בעקבות ההמלצות הרבות והחיוביות על יובל באופן לגמרי אקראי בחרתי בו.
מדובר בצביעת דירה 2 חדרים, 45 מ"ר. הצביעה נעשתה ב2 שכבות, צבע לבן ותיקוני שפכטל. יובל הגיע לבד עם כל החומרים והכלים באותו יום ולאחר יומיים סיים את העבודה. הוא שמר על הניקיון והסדר ולא היו לי כתמים או שאריות שהייתי צריכה לדאוג להם לאחר הצביעה.
את הצעת המחיר הוא נתן לי בשיחת הטלפון ועמד בה ואף נתן לי חשבונית בסוף. הוא בדק איתי שאני מרוצה ושאין לי הערות או תיקונים שאני מעוניינת בהם. יובל מאוד נחמד, כל מה שביקשתי לדעת הוא הסביר לי בחביבות וסבלנות בסך הכל יובל עשה עבודה טובה ובנאמנות, הוא מקצועי נחמד ואמין ואין לי מילה אחת לא טובה להגיד. ממליצה.
גליה מתל אביב

, דצמבר 2011

אל יובל מ"יובל צבע ופוליש" הגעתי דרך האינטרנט, דרך אתר "טוב תודה", כחלק מהחיפוש אחר בעל מקצוע לצביעת דירת חדר.
יובל לא היה בעל המקצוע היחיד איתו דיברתי אך הוא בלט בהמלצות החמות שנכתבו עליו באתר וכן בהצעת המחיר הסבירה שנתן.
יובל הוא איש מקצוע מיומן, הגיע בזמן לדירה והקדיש את כל כולו לעבודה, הדירה הייתה ריקה ופנויה לצביעה ויובל דאג לשמור על הדירה ועל סביבת עבודה נקייה ומסודרת.
יובל הוא בעל מקצוע הנהנה מפרי יצירתו ולכן התוצאות נראות יפות, העבודה נמשכה כיום וחצי ובתומה הוא השאיר את הדירה צחה ורעננה.
אמנם המחיר היה קצת יותר גבוה ממה שסיכמנו כי נדרשה עוד כמות צבע שלא לקח בחשבון , בשל הערכה טלפונית בעקבות מרחק הנסיעה שלו, מבחינתי זה היה צודק ואני ממליצה עליו לכל מי שחפץ בתוצאות מעולות.

המון תודה,
רוני מרמת גן.

, יולי 2011

עשינו לאחרונה שיפוץ בבית, ולאחר השיפוץ נזקקנו לחידוש של הרצפה - אשר הפכה להיות בגוון מאט-עכור (בעקבות העבודות שנעשו). חיפשנו חברת ניקיון, ובחרנו ללכת על חברת "יובל צבע ופוליש" לאור המחירים הזולים שהם מפרסמים באתר.
יובל היה מקצועי! הוא הגיע אלינו לראות את הדירה. כשהגיע - הסביר לנו מה הוא חושב שראוי וכדאי לעשות והחלטנו לשמוע בעצתו. אנחנו - חשבנו שוקס פשוט יספיק, וישנה את מראה הרצפה - יובל הסביר שלא די בכך... הוא הדגים והראה לנו שעל הרצפה נשארו סימני צבע וחומר ריצוף (מלט ורובה) שאותם יש לגרד. יובל המליץ קודם לעשות קרצוף של הרצפה, ורק לאחריו - הברקה קריסטלית-פוליש-וקס.
ביום העבודה, הגיע יובל עם עוד עוזר שלו, ומכונות מיוחדות פלוס חומרים. בחלק מהעבודה, נוכחתי בבית, ושמחתי לראות שהם חבר'ה שעובדים קשה ולא מתעצלים!
המחיר ששילמתי - היה קצת יותר ממה שחשבתי שאצטרך להוציא בהתחלה (כי כאמור - עשיתי גם קרצוף של הרצפה וגם וקס) - אבל התוצאות שהתקבלו שוות לדעתי הכל!
הרצפה גם בוהקת יותר, גם הרבה יותר מבריקה! אין להשוות בין איך שהייתה במצבה ההתחלתי לאיך שהיא נראית עכשיו! שמחנו מאד לעבוד אתכם, חברת "יובל צבע ופוליש"! נשמח לעבוד אתכם שוב!

בתודה,
ברק

, יוני 2011

שלום לכולם,
לפני שבועיים, יצא לי להזמין בעל מקצוע שרשום אצלכם באתר בשם: "יובל צבע ופוליש". העבודה המדוברת הייתה עבודה של צביעת דירה (בגודל שלושה חדרים). לאור חווית שירות מעולה שזכיתי לקבל מיובל, החלטתי לרשום גם אני המלצה טובה עליו - אפרט!
מדובר היה בדירת שלושה חדרים, שבה אנחנו מתגוררים כבר קרוב לעשרים שנה. הדירה מעולם לא עברה צביעה או שיפוץ יסודי (רק ביום שעברנו אליה, שהיה מאד מזמן).
הזמנו את יובל והוא הגיע כדי להתרשם, ולתת לנו הצעת מחיר. יובל ראה את המוקדים הבעיתיים בדירה (כמו מקומות בקירות שהיו מתקלפים, קירות שהיו עם בעיות רטיבות וכן הלאה). יובל גם המליץ לנו ללכת על צבע מסוים בהתאם לתנאי התאורה.
ברצוני לציין שהדירה הייתה מאוכלסת ברהיטים, ולא ריקה, מה שהיה אמור להקשות על יובל מבחינת העבודה - אבל הוא התמודד עם כל הבעיות בהצלחה.
יובל עבד לבדו, וללא עזרה על הדירה שלנו קרוב לארבעה ימים (ברביעי ובחמישי עשה את עבודת ההכנה - שכללה מריחת שכבת בסיס על כל הקירות ואיטום של הסדקים. ביום ראשון ושני - הוא עשה את עבודת הצביעה עצמה.
הדירה היא דירת שלושה חדרים. יובל צבע לנו את הסלון, את חדרי השינה, ואת הפרזדור. צבע לנו גם שתי מרפסות שמש שיוצאות משני חדרי שינה. בנוסף גם צבע לנו חדר אמבטיה וחדר שירותים - בהם הקפיד להשתמש בצבע מיוחד שהוא נגד רטיבות.
הצעת מחיר היתה משמעותית יותר זולה מהצעות של בעלי מקצוע אחרים שדיברנו איתם. יובל עשה עבודה מקצועית ומופלאה. בזכותו - הדירה מדירה מיושנת ומוזנחת הפכה תוך שבוע לדירה יפה ומבריקה!
לסיום - אציין את איכות העבודה של יובל. יצא לי לנסות בעברי אי אלו בעלי מקצוע, שבאו לצבוע אצלי בדירה. כולם ללא יוצא מן הכלל, עשו לדעתי עבודה גרועה. סתם היו מורחים שכבת צבע, וכעבור שבוע מרגע הצביעה, הקירות היו חוזרים להתקלף ולהתמלא סדקים... אם יובל זה פשוט לא קרה! אני חושב שזה הודות לעבודת ההכנה המאד יסודית שיובל עשה אצלנו לפני הצביעה - מה שמוכיח שברגע שעושים עבודה טובה רואים תוצאות!
מאז שיובל סיים לעבוד אצלנו, אני לא מפסיק לברך את הרגע שהכרתי אותו. אני מתכוון להמליץ עליו הרבה מאד (וגם להזמין אותו שוב, במידה ואצטרך).

המון תודה,
יבגני

, מאי 2011

בחרתי בחברת הניקיון והצבע של יובל צבע ופוליש על סמך ההמלצות. מדובר היה בעבודת צבע מקיפה (קירות פלוס תקרות) בדירת חמישה חדרים, בתוספת תיקוני טיח ועבודות שפכטל קלות.
יובל התנהל כאיש מקצוע אחראי ומנוסה. את כל התיקונים ואת כל העבודות, הוא עשה לבקשתנו, מבלי שבכלל נצטרך לשבת לו על הראש. אפילו כל מיני תיקונים בקירות שחמקו מעיננו - הוא שם לב אליהם, וכמובן כל מה שהיה צריך הוא סידר ותיקן בצורה מיומנת.
בנוסף ולבקשתנו, הוא גם עשה עוד כמה תיקוני ריצוף באזור של המטבח (החלפה של מספר בלטות שהיה שבורות) - גם את זה, בהתחלה בכלל לא תיארנו לעצמנו שהוא יעשה. שאלנו אותו אם הוא יכול, הוא נענה, ולשמחתנו גם העבודה הזאת - נעשתה על ידיו בצורה מאד טובה.
עמידה בזמנים. מחירים גמישים. אני חייב להגיד שבנושא המחירים, יובל באמת עשה את המקסימום כדי להתגמש איתנו במחיר, ולהגיע לעמק השווה. אגב - מבירורים שעשיתי לפני שהגעתי אליו, וגם בפועל - יובל היה האיש מקצוע הכי זול מבין כולם. שמח שהגעתי אליו ואני ממליץ עליו מאד!

, מאי 2011

לאחר שיפוץ גדול שעשינו בתוך הבית, חיפשנו חברת ניקיון לצורך עבודת ניקוי יסודית של המרצפות. בעקבות תהליכי השיפוץ והעבודה שנעשתה בדירה, המרצפות קיבלו מראה מאט ומאובק. ניסינו בהתחלה לנקות בעצמנו (גם באופן עצמאי עם כל מיני חומרים מיוחדים שקנינו וגם העוזרת שלנו ניסתה לנקות קצת בכוחות עצמה). משראינו שלא הולך, וגם המשטח של הדירה הוא יותר מדי גדול מכדי להתמודד איתו לבד, פנינו לחברת ניקיון, שתעשה בשבילנו באופן מקצועי את העבודה.
החיפושים שעשינו הובילו אותנו לחברת הניקיון של "יובל צבע ופוליש". הם נראו לנו כחברה די אמינה, לאחר שקראנו את ההמלצות שרשמו עליהם באתר. בפועל - כדי להסיר מהמרצפות את המראה המאובק הם עשו עליהם פוליש. המרצפות הן גם מסוג גרניט פורצלן, כך שגם אנחנו וגם בהמלצת יובל, לא הלכנו על ניקוי שהוא יותר מידי אגרסיבי - על מנת לא לפגוע בהן ולהסתכן בלהרוס אותן.
אני חייב להגיד שיובל התנהל בצורה מאד מקצועית - גם עמד בזמנים (שזה אומר הגיע בזמן, וסיים את העבודה מתי שהתחייב), גם היינו מרוצים מתוצאות העבודה, וגם המחירים התאימו לנו מבחינת הציפיות. שמח שבחרתי בו, ואשמח להשתמש בשירותי הניקיון שלו גם להבא.

בתודה,
שאול מכפר-סבא

, ינואר 2011

יובל חסך לי בהזמנת שני בעלי מקצוע נפרדים - שכן ביצע אצלי בדירה גם עבודה של צביעה וסיוד בכל החדרים, וגם עשה עבודה של פוליש על כל המרצפות.
הזמנתי אותו דרך האתר, מבלי לעמוד על טיבו (הסתמכתי אך ורק על ההמלצות שאנשים רשמו) - אבל נוכחתי לגלות אדם אדיב, ומקצועי, שעושה עבודה נקיה ומדוייקת, ולכן גם אני רואה לנכון להמליץ עליו בחום!
במסגרת עבודת הצביעה שיובל עשה - הוא צבע לי את הדירה בשני גוונים שונים: את הסלון והחדר המרכזי של הבית בגוון של צהוב חרדל בשילוב עם אוף-ווייט, ואת חדרי השינה, והמטבח גם כן באוף ווייט. בנוסף גם עשה תיקונים נדרשים והחלקה של הקירות, כדי שהתוצאה תיראה מושלמת. כשהערתי לו על כך שהכיסוי לקירות - היכן שצבע בגוון חרדל, אינו מספיק אטום לטעמי - הלך וקנה מיוזמתו עוד שני גלונים של צבע (ומבלי גם לקחת לי על זה תוספת במחיר) - והכל כדי שבאמת אהיה מרוצה.
גם הפוליש שביצע על המרצפות, נעשה בצורה איכותית מאד. ניכר לעין השינוי בין איך שהמרצפות נראו לפני, לבין איך שהם נראות כעת, ואני מאד מרוצה מהתוצאה.
את שתי העבודות עשה לי סה"כ ביום עבודה אחד. התחשב גם בדחיפות שלי שהעבודה תבוצע כמה שיותר מהר, כיוון שביום שלמחרת, כבר קבעתי עם בעלי מקצוע אחרים להתקנת פרקט בכל הדירה, ולכן רציתי שהכל יהיה מסוים מהר ובזמן.
על הכל כולל הכל - שילמתי לו 4000 שקלים. מחיר - לדעתי סביר לכל הדעות. אני משוכנעת שאם הייתי מזמינה שני בעלי מקצוע נפרדים לבצע את העבודות הנ"ל - המחיר היה קופץ לי, לפחות בעוד כמה עשרות אחוזים נוספים... לכן יובל, ללא ספק התגלה כבחירה המשתלמת ביותר! מאד ממליצה עליו!

, דצמבר 2010

גם אני הגעתי ליובל בהמלצת אתר טוב תודה.
עברתי לדירת חדשה בכפר סבא, וחיפשתי שני אנשי מקצוע: אחד שישלים לי עבודת צביעה בכמה חלקים של הבית (סלון וחדר שינה), ובעל מקצוע נוסף שיעשה פוליש למרצפות של הסלון.
מצאתי את הטלפון של יובל באתר, ומבחינתי הוא היה הפתרון האידיאלי עבורי - היות והוא גם מתעסק בעבודות צבע וגם בעבודות ניקיון...
ראיתי את ההמלצות הטובות שכתבו עליו באתר, בנוסף גם התרשמתי מהגישה המאד מקצועית שהקרין (בא לראות את הדירה, נתן לי הצעת מחיר מסודרת, הסביר לי מה העבודה כוללת, נתן לי אפילו טיפים והמלצות איזה תיקונים בקירות כדאי שאעשה וכו' וכו'), הייתה ביננו גם כימיה מאד טובה - אי לכך החלטתי באמת לבחור בו.
יובל התנהל בצורה מקצועית והוגנת - מה שהתחייב בפניי שיעשה - כך באמת עשה. גם את המחיר לא שינה או ניסה להעלות במעמד התשלום.
מאד מרוצה מהשירות שנתן. בזכותו המעבר לדירה החדשה נעשה עבורי קל ונינוח. מאמין שאשתמש בשירותיו גם בעתיד... מה שכן - בטוח ממליץ!

מארק,
מכפר-סבא

, אוקטובר 2010

בעל מקצוע מומלץ ביותר!! פניתי אליו דרך האתר. העבודה שהזמנתי הייתה שיפוץ קל של חדר: תיקונים, צביעה, סיוד התקרה, צביעת משקופים וצביעה של דלתות. בכל שלב של העבודה מההצעה ועד הסוף יובל התנהג בצורה אדיבה. נתן הסברים מקיפים על העבודה. בא בזמן. עבד בצורה יסודית, נקי ובשקט. בכל שלב ראיתי שיש על מי לסמוך ושחשוב לו שאני אהיה מרוצה.
התוצאה מצוינת. כל מי שראה את העבודה אמר שזו עבודה מקצועית. גם אני ובאופן אישי - מרוצה עד הגג מהתוצאה. החדר עבר שינוי עצום. מחדר לא אסתטי, עם קירות שבחציים הם מתקלפים ובחציים מתפוררים - הפך החדר שלי לחדר חדש ומחודש. חדר אסתטי, חדר נעים, חדר - שפשט כייף עכשיו להיות בו.
תודה רבה, ואני ממליץ על יובל בחום!

, נובמבר 2010

חיפשתי צבעי לצביעת דירת שלושה חדרים שאני שוכר בתל-אביב. היו חשובים לי שני דברים עיקריים: המחיר של העבודה ואיכות העבודה.
מבין כל מיני בעלי מקצוע שאליהם פניתי, הגעתי ליובל. קבעתי איתו שיגיע אליי לדירה על מנת לקבל ממנו הצעת מחיר, והופתעתי לפגוש אחלה של בן-אדם. אחד שרואים שהוא רציני, ולא בא לעבוד עלייך. המחיר שיובל ביקש, היה אמנם טיפה יותר ממה שחשבתי שאני אמור להוציא, אבל יובל "קנה" אותי באמינות ששידר לי - אמרתי לעצמי - בשביל ראש שקט שווה לי להשקיע...
קבעתי עם יובל, והוא הגיע על הבוקר. במשך יומיים תמימים הבן-אדם הפך את הדירה על פיה - מדירה שנראה מוזנחת - הוא גרם לה להיראות מטופחת ומושקעת - ממש כמו דירה חדשה! רק אוסיף, שיובל גם טיפל (בצורה מדהימה יש לציין) בבעיה כרונית של התקלפות הקיר במרפסת. בעיה שהודות לעבודה מעולה שהוא עשה - לא רואים לה היום, ולו אפילו זכר...
לא רק שאני ממליץ, אלא אפילו הרבה יותר מזה! יובל הוא אחלה של בחור, ועושה גם אחלה של עבודה!

, ספטמבר 2010

הגעתי אל יובל דרך האתר, מבלי להכיר אותו קודם. קראתי את ההמלצות הטובות שנרשמו עליו באתר, התרשמתי מאד מהדברים שכתבו עליו, ולכן החלטתי גם אני לשכור את שירותיו.
העבודה המדוברת - הייתה עבודת צבע וסיוד מקיפה לבית פרטי בן שתי קומות שעמדנו לעזוב, עקב מעבר לבית חדש. בעוד שיתר הבעלי מקצוע שדיברנו איתם, האריכו לנו זמו משוער לסיום עבודה כזאת בלפחות שבוע ימים ואפילו שבועיים - יובל הבטיח לסיים את העבודה הזאת בזמן ממש קצר - תוך יומיים, ואפילו סיים טיפה לפני... מעבר לסיוד ולצביעה של הבית, גם עשה לנו תיקונים קלים, וגם פוליש על המדרגות שיצא ממש יפה.
יובל התגלה כבעל מקצוע אמין ביותר, שגם עמד במילה שלו, וגם עשה עבודה יסודית בלי לחפף. אני מאמינה שעוד אחזור להשתמש בשירותים שלו בעתיד - אי לכך אני בהחלט ממליצה עליו בחום.

בתודה מראש,
ענת

, יולי 2010

יובל היה פשוט מעולים!! ביצע עבודת ניקיון מקיפה בדירה שרק עברנו אליה, ופשוט עשה עבודה שחבל על הזמן מכל הבחינות!
האמת שכשהזמנו אותו, אני ואשתי היינו מעט סקפטים, כי המון אנשים הזהירו אותנו לגבי כל אנשי ניקיון למיניהם, ועל כך שהם תמיד קצת מחפפים, מעגלים פינות, ועושים את העבודה רק בשביל לסיים אותה כמה שיותר מהר, מה שנקרא...
יובל ממש לא היה כזה! הוא פשוט הפתיע אותנו לטובה! הוא השתלט על כל פינה בבית - אם זה תריסים, ארונות, חלונות, חדרי שירותים, אמבטיה, מטבח - אפילו את המסילות של החלונות ואת כל הנקודות חשמל (אם זה תקעים ושקעים) בדירה הוא הבריק.
עבד משעה 08:00 בבוקר עד שעה 18:00 בערב בחריצות שאין לתאר...
פשוט נהנינו כל-כך מהתוצאה בגמר העבודה, ששמחנו ממש לשלם לו על כל מה שהוא עשו. אפילו נתנו לו טיפ של 100 שקלים!!
באמת מעולה!! ממליצים עליו בחום!!

, יולי 2010

ממליץ עליו בחום!! הגעתי אליו דרך האינטרנט כשחיפשתי בעלי מקצוע בתחום הניקיון. פניתי בעיקרון לשלושה בעלי מקצוע שונים בתחום, שגם באו לראות את הדירה וגם נתנו לי הצעות מחיר, אבל בסופו של דבר החלטתי ללכת על יובל, גם מכיוון שהיה הכי אטרקטיבי במחיר, וגם מכיוון שעשה עליי את הרושם הכי רציני, ואפשר גם לאמר שקצת התחברנו.
עשה באמת יופי של עבודה!! הוא יחד עם עוד צוות של שני פועלים "התלבשו" על הבית ופשוט הבריקו אותו מכל פינה אפשרית. היה בעיקרון מדובר בדירה שהיתה לאחר שיפוץ, כך שהיא היתה יחסית מוזנחת, ומאד מלוכלכת. בעזרת מכונות מיוחדות ומיכשור מתוחכם, החבר'ה פשוט ניקו ביסודיות הכל - אם זה תריסים, חלונות, כתמי מלט וצבע מהמרצפות, ארונות מטבח, שירותים, חדר אמבטיה ואת שלושת חדרי השינה. בנוסף גם עשו ליטוש של המרצפות והברקה קריסטלית.
מעבר לניקיון המאד יסודי, אהבתי מאד את התוצאה של הניקיון מרצפות - הוא הבריק אותם בצורה כזאת שהם ממש קיבלו מראה של מרצפות שיש. מאד מרוצה!! יופי של עבודה!!
ממליץ עליו בחום!!

, יוני 2010

לפני שבועיים בערך, פנינו ל"יובל צבע ופוליש" כדי שיצבע לנו שני חדרים (כולל תקרות), בדירה שאנחנו שוכרים בראשל"צ.
ליובל הגענו דרך אתר טוב תודה, והחלטנו לסגור איתו בסופו של דבר, כיוון שגם ראינו שמבחינת מחירים הוא יוצא יותר זול מבעלי מקצוע אחרים שמפרסמים באתר, וגם קראנו את ההמלצות הטובות שאנשים כתבו עליו באתר, אז הסקנו מכך, שהוא גם כנראה עושה עבודה יחסית טובה.
העבודה בוצעה מעל ומעבר לכל ציפיותינו. המצב ההתחלתי של הקירות והתקרות היה יחסית לא משהו בגלל בעיות של רטיבות. יובל, לא רק שצבע, והחליק את הקירות, אלא גם מרח על הקירות חומר מיוחד שהצליח לאטום את הרטיבות, ולשמחתנו היא לא חזרה!
את העבודה הוא סיים ממש בזריזות! תוך יום אחד הכל היה גמור! רמת העבודה היתה מאד גבוהה! גם רואים וגם מרגישים שלא נעשה כאן עבודה חפיף - הצביעה אחידה, הקירות מוחלקים, אין סימני מריחות או סימני מברשת, קווי המפגש שבין הקירות לתקרות, גם כן יצאו מאד ישרים - בקיצור הוא עובד ברמת מקצועיות מאד גבוהה, שלא לדבר על כך שהוא גם מאד נקי ומסודר (כשחזרנו לדירה, אחרי שעבודת הצבע הסתיימה, היה קשה להאמין, שמישהו עבד בדירה הזאת כמה שעות קודם לכן...), וללא ספק זהו בעל מקצוע שמגיע לו ציון 10!

, יולי 2010

בעל מקצוע מומלץ ביותר!! עובד בצורה מקצועית, וברמה גבוהה מאד!!
פניתי אליו באמצעות SMS, דרך אתר טוב תודה. חזר אלי תוך שעה - כדי לתת לי הצעת מחיר עבור העבודה שביקשתי - סיוד דירת חדר וחצי.
כבר באותו שבוע, גם ביצע את העבודה. דאג ובאמת שעשה את כל המאמצים, כדי שזמן העבודה, גם יתאים ללוח הזמנים שלי.
עשה עבודה ממש מוצלחת, ובאמת שהשקיע מכל הלב, סתם ואטם את כל החורים בקירות, תיקן מה שצריך, ביצע עבודות שפכטל במקומות הנדרשים, באמת שהופתעתי ממש לטובה מהתוצאה הסופית.
המחיר שגבה ממני בתום העבודה, היה ממש במעט יותר גבוה ממה שסיכמנו בטלפון - אבל שילמתי לו בכיף, כי באמת שהוא עבד ממש ממש טוב!!
אני ממליץ עליו בחום - באמת שמגיע לו!!

, יוני 2010

מומלץ ביותר!! ביצע אצלנו עבודת צבע מדהימה, ומאד מאד יסודית של דירה בת שניים וחצי חדרים שלנו בתל אביב!!
הדירה היתה, בלשון המעטה, במצב די מחריד. נדרשה שם המון עבודה של סתימת חורים ותיקוני שפכטל... יובל ביצע את כל התיקונים הנדרשים, סייד וצבע הכל - קירות, כולל תקרה, והתוצאה היתה פשוט נהדרת!!
אין לנו מילים - עשה פשוט OVERALL כללי על כל הדירה!!
עובד גם בצורה מאד נקייה ומסודרת, וגם מבחינת המחיר - מה שהתחייב לי בטלפון, ומה שרשם באתר, זה גם מה שלקח בפועל!!
כיף לראות בעלי מקצוע כמוהו שסוף סוף עומדים במילה שלהם.. ממש התרשמתי לטובה, ואני ממליץ עליו מכל הלב!!

יובל מתל אביב :-)

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה

 א'-ה' 07:00-22:00, ו' 07:00-17:00, שבת 18:00-22:00

התמחויות

צביעה וסיוד

צביעת דירה
סיוד דירה ועבודות שפכטל
צביעת מתכות
צביעת קירות חיצוניים
צביעת עץ

התמחויות

צביעה וסיוד

צביעת דירה
סיוד דירה ועבודות שפכטל
צביעת מתכות
צביעת קירות חיצוניים
צביעת עץ

תאור העסק

יובל - אומן הצבע והגבס עבודות צבע הן לא פחות מאומנות. לכן, על מנת להצליח לבצע אותן ביד רמה, מומלץ בחום שלא להתפשר על מיומנותו של מבצע העבודה - ולבחור במומחה בתחום. יובל אומן הצבע הוא דור שני בענף הצביעה וניסיונו המקצועי משלב בין ידע נרחב שרכש במהלך שנות עבודתו, לבין סודות המקצוע, שנצברו ועברו אליו מדור אל דור. מתוך תפיסה כי צבעות הנה דרך חיים, שנועדה לשדרג את חיי הבריות למשך שנים ארוכות, למד יובל כי לקוחותיו הם הבסיס להצלחה שלו ולכן אין הוא מתפשר על שביעות הרצון של כל אחד ואחד מכם וכל פרויקט מנוהל על. ניתן לשלם ב 3 תשלומים

יובל אומן הצבע

יובל אומן הצבע

יובל מסיקה


9.3

073-2721448
 

יובל אומן הצבע

יובל מסיקה

9.3

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721448 חייג