כרטיס עסק זה של פרקט טופ מוקפא כרגע באתר ואינו זמין לעבודה. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג פרקטים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

פרקט טופ

9.7
יעקוב חנהסב
פרקטים
אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה, אזור מודיעין והסביבה
כתובת העסק: האורגים 21, א.ת חולון

  100%

הגעה בזמן

  97%

מקצועיות

  93%

מחיר הוגן

3 חוות דעת מהימנות

, נובמבר 2018

על יעקב מחברת "פרקט טופ" יש לי רק מילים טובות להגיד - בעל מקצוע נהדר שעושה עבודה טובה ומקצועית. מדובר בהתקנת פרקטים בחדרי-כושר של עיריית רמלה ויעקב עשה עבודה באמת יוצאת מן-הכלל. מה שאני הכי אוהב בו זה שאפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות, מילה שלו זו מילה, זמן זה זמן והוא עומד בכל מה שמבטיח ללקוח. הוא תמיד עוזר לנו לבחור את סוג הפרקט המתאים למה שאנחנו צריכים, הוא מייעץ מניסיונו ועובד בשקיפות-מלאה. השירות שלו נהדר ואני מאוד מרוצה ממנו. גם המחירים שהוא גובה הוגנים ואני שמח להמליץ עליו.
רמי, רמלה.

, נובמבר 2018

עם יעקב מחברת "פרקט טופ" אני עובד כבר מעל לשנה ואני מאוד מרוצה! אני מפקח של דואר ישראל ומתוקף תפקידי אני עובד עם יעקב לצורך התקנת שטיחים ופרקטים ביחידות הדואר השונות ובמשרדי ההנהלה, השירות שלו נהדר ומגיעות לו רק מחמאות. יעקב עומד בזמנים שקובעים איתו, הוא עובד עם חומרים איכותיים ומבצע עבודה מקצועית ביותר. הוא זמין לכל שאלה או בקשה שלי, אני יודע שאני יכול להתייעץ איתו גם אחרי שסיים את העבודה והוא אף פעם לא מאכזב. מגיעות לו רק תשבחות על שירות איכותי ויעיל ואני ממליץ עליו בחום.
רוברט.

, נובמבר 2018

יעקב מחברת "פרקט טופ" בעל-מקצוע משכמו ומעלה, בחור טוב וחביב ונעים לעבוד איתו. אני עובדת בחברה לניהול מבנים ובמסגרת זו אני עובדת עם יעקב כבר תקופה ארוכה, הוא האחראי הבלעדי שלנו בכל מה שקשור להתקנות פרקטים ושטיחים כולל תיקונים במבנים שאנחנו מנהלים, גם בבתים וגם במשרדים. השירות שלו מדהים! אנחנו עובדים איתו באופן שוטף, כל פעם בפרויקט אחר והוא לא מאכזב! תמיד עומד בזמנים, עובד עם ציוד איכותי ואנחנו סומכים עליו בעיניים עצומות, כשהוא פה אני יודעת שאני יכולה להיות עם ראש שקט שהכל יתבצע כמו שצריך ועל הצד הטוב ביותר. המחירים שלו הוגנים, הוא עצמו בחור ישר ואמין ואני ממליצה עליו בשמחה.
אוסנת, אזור המרכז.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה, אזור מודיעין והסביבה

 א'-ה' 09:00-21:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

פרקטים

התקנת פרקט למינציה
התקנת פרקט עץ
התקנת פנלים וספים
ניקוי פרקטים ותחזוקה

התמחויות

פרקטים

התקנת פרקט למינציה
התקנת פרקט עץ
התקנת פנלים וספים
ניקוי פרקטים ותחזוקה

תאור העסק

"פרקטופ" הינה חברה ותיקה בעלת מוניטין אמין בשירות של ייצור ושיווק מגוון פרקטים מרהיבים בהתאמה אישית, אנו מתמחים בשיווק והתקנת פרקטים מכל הסוגים. פרקט טופ מוסמכת לניהול איכות והתקנת פרקטים ואנו מקפידים על איכות החומר ועבודת התקנת הפרקטים, השטיחים, ו PVC. החברה פועלת לפי התקנים המחמירים של מכון התקנים הישראלי ועל פי תקנים בינלאומיים.

אתר העסק: http://parketop.co.il/

פרקט טופ

פרקט טופ

יעקוב חנהסב


9.7

073-2721441
 

פרקט טופ

יעקוב חנהסב

9.7

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721441 חייג