כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג קבלני גבס או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

פתרונות גבס, צבע וחשמל

9.4
אשר אלגריסי
קבלני גבס, צביעה וסיוד, חשמלאים
אזור חדרה והסביבה
כתובת העסק: קיבוץ גליות, חדרה

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

2 חוות דעת מהימנות

, אוגוסט 2011

בעל מקצוע ברמה הכי גבוהה, שלי אישית, יצא לי להיתקל בה עד היום. אשר נקרא לעשות בשבילנו, את כל עבודות הצבע והגבס בבית שבו אני מתגורר - וילה בחדרה, המשתרעת על פני שטח של שני דונם (היקף הבית עצמו - 750 מ"ר).
אשר עשה עבודה מקיפה וברמה הכי גבוהה שיש:
מבחינת גבס - אשר עשה לנו עבודות מורכבות של הקמת מחיצות, בניית נישות דקורטיביות והנמכת תקרות עם הכנה לתאורה שקועה.
מבחינת צבע - אשר צבע לנו את כל הפנים של הבית: קירות כולל תקרות. הבית יושב על מפלס אחד, אבל בגובה חריג של 7.5 מטרים (לעומת 2.5 מטר - שזה גובה של בית רגיל). כדי לצבוע את התקרות, וכדי להגיע לקירות במקומות הגבוהים שלהם, אשר הצטרך לעבוד על פיגום נייד (מעין מנוף) - שזה משהו שלא כל בעל מקצוע מוכן ויכול לעשות.
חוץ מזה הוא אפילו תיקן הרבה מאד דברים אחריו - דברים שבעלי מקצוע קודמים לו עשו, ולדעתו לא היו ברמת גימור הכי גבוהה שיכולה להיעשות (לדוגמא: טיח שנעשה לנו בתוך פנים הבית, ע"י אחד מאנשי הטיח היותר יקרים בשוק - אשר מצא בו כל מיני פגמים
כמו קירות שלא היו ממש חלקים וקירות עם בליטות. אשר עבר על כל המקומות הבעיתיים האלו בשלוש שכבות).
אשר גם בנה לנו גדר שמקיפה את כל הבית - גדר עץ בשילוב עם עץ מגולוון (כולל צביעה שלה). הגדר בהיקף כולל של 800 מטרים. אשר בנה אותה בצורה פדנטית. עשה שימוש בעץ הכי טוב שיש (עץ שבד"כ משמש עבור בניית דקים) והקפיד על רווחים יפים ומדויקים בין קורה אחת לשניה.
בטוטאל - אשר היה אצלנו בבית ועבד, סדר גודל של כמה חודשים טובים (עם הפסקות קטנות בין פרויקט לפרויקט). הוא נתן מעצמו, עבד מכל הלב, והכי חשוב - איכות העבודה היא ברמה שאין לתאר. למי שמחפש בעל מקצוע שעושה דברים מיוחדים וקצת שונים... דברים שהם טיפה מעבר לסטנדרט הרגיל - אשר הוא בהחלט הכתובת! אני לא מדבר כאן רק על עצמי ועל הניסיון האישי שלי - אני מדבר גם על עוד אנשים שראיתי שאשר עשה אצלהם עבודות דומות - עבודות שיצאו לא פחות מרשים!

ממליץ בחום,
ליאור אריה מחדרה

, אוגוסט 2011

אשר מועסק אצלי בתור קבלן משנה, ומההיכרות שיש לי איתו - נטו בפן המקצועי - (אני לא חבר שלו וגם לא קרוב משפחה), אני יכול להגיד שמדובר באחד מבעלי המקצוע האיכותיים והיעילים שיצא לי להיתקל.
אני עובד במחיצתו כבר סדר גודל של ארבע שנים. לכל עבודה שדורשת מיומנות בגבס או מיומנות בצביעה, אני קורא אך ורק לו. בין היתרונות הבולטים של אשר (ויש כאלו הרבה) אני יכול למנות תכונות כמו: מיומנות בעבודה, ידיים טובות, מסירות למקצוע ופדנטיות שכוללת ירידה לפרטים הקטנים ביותר (כלומר הוא לא יעזוב עבודה ויכריז שהיא גמורה, עד שלא נבדקה על ידיו בקפדנות ברמת מאה האחוזים).
לא מזמן, עשה בשבילי עבודת צביעה של גדר חיצונית לבית פרטי (היקף 80 מטר) באזור קסטינה - גדר מעץ עם פיתוחי ברזל, שיצאה מאד יפה. כרגע הוא נמצא בעיצומו של פרויקט צביעת בית באזור נתניה (קירות כולל תקרות) שאני גם כן משוכנע שהולך לצאת בזכותו מושלם ברמת גימור גבוהה ביותר.
ממליץ לכל גולשי האתר, באחריות! אחד מבעלי המקצוע (לדעתי) הטובים שיש בשוק!

בתודה מראש,
יצחק

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור חדרה והסביבה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

קבלני גבס

עבודות גבס
התקנת תקרה אקוסטית
חיפוי קירות ותקרות
תוספות וגימור לקיר גבס
תיקונים ופירוקים לגבס

צביעה וסיוד

צביעת דירה
סיוד דירה ועבודות שפכטל
צביעת עץ
צביעת מתכות
צביעת קירות חיצוניים

חשמלאים

ביקור חשמלאי
עבודות חשמל
לוחות חשמל
התקנת נקודות חשמל
התקנת אביזרי חשמל

התמחויות

קבלני גבס

עבודות גבס
התקנת תקרה אקוסטית
חיפוי קירות ותקרות
תוספות וגימור לקיר גבס
תיקונים ופירוקים לגבס

צביעה וסיוד

צביעת דירה
סיוד דירה ועבודות שפכטל
צביעת עץ
צביעת מתכות
צביעת קירות חיצוניים

חשמלאים

ביקור חשמלאי
עבודות חשמל
לוחות חשמל
התקנת נקודות חשמל
התקנת אביזרי חשמל

תאור העסק

עיצובים בגבס, עבודות צבע אמנותי.ועבודות חשמל

פתרונות גבס, צבע וחשמל

פתרונות גבס, צבע וחשמל

אשר אלגריסי


9.4

052-5195566
 

פתרונות גבס, צבע וחשמל

אשר אלגריסי

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-5195566 חייג