כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג איטום גגות או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

" איטום יזרעאלי "

9.4
אבישי יזרעאלי
איטום גגות
אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה, אזור השפלה, אזור הדרום
כתובת העסק: הנורית 13, נתניה

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

4 חוות דעת מהימנות

, נובמבר 2010

ביצעו עבודת איטום של גג במבנה בית ספר בבאר שבע. את האיטום הם עשו באמצעות יריעות ביטומניות בצורה מקצועית וטובה מאד. הביאו איתם צוות מספיק גדול, חומרים איכותיים ובכמות מספיק גדולה - כדי שהכל יעשה כמו שצריך. גם עם טעות שלא נבעה באשמתם (היות וקיבלו נתונים לא נכונים על גודלו של הגג ומצבו הראשוני) - היו ערוכים להתמודד, וטיפלו בה יפה מאד.
עם סיום עבודתם, הגג נבדק ע"י ביקורת מבנים, ונמצא תקין וכשיר!
עבודה מאד טובה, גם מחירים הוגנים בהחלט.
ממליץ בחום!!!

דני,
מהסוכנות היהודית

, נובמבר 2010

"איטום יזרעאלי" - הוא מבחינתי מלך האיטום.
איכות עבודה ברמה שהיא בלתי מתפשרת. צוות עובדים שעובד עם כל הלב ומקפיד על כל פרט ופרט. בראש מעיניהם - טיב העבודה ולא רק הרצון "לגמור וללכת".
אני קבלן שיפוצים במקצועי - עובד איתם בכוחות משותפים, בכל מיני פרוייקטים שאני מבצע או מופקד עליהם. יוצא לי לראות במו עיניי, הרבה עבודות שלהם, וגם הרבה מאד לקוחות מרוצים. במסגרת עבודותיהם הם מבצעים איטום של קירות, איטום של מרתפים, וכמובן גם איטום של גגות מבנים ברמה מצויינת.
ממליץ עליהם ביותר - ברמה המקצועית הם מספר אחת, וכך גם במחירים.

סמיר רחמאן,
חברת "בכר פאיק"

, נובמבר 2010

לאבישי מ"איטום יזרעאלי" ולכל הצוות,
תודה על עבודה טובה ושירות שנתתם מכל הלב. כשבחרתי אתכם - לצורך עבודה של איטום מרתף בביתי, הלכתי אך ורק על סמך הלב. על סמך התחושה הפנימית שהייתה לי. עשיתם עליי רושם של אנשים שאפשר לסמוך עליהם, ולשמחתי הרבה, לא רק שלא איכזבתם, אלא עשיתם אפילו הרבה יותר מעל ומעבר. התרשמתי מהיכולות שלכם, מהגישה שלכם לפתור לי את הבעיה, וסה"כ אני שמח שבחרתי בכם ולא בחברה אחרת - כי הבחירה הסתברה באמת כנכונה.
המרתף שבביתי סבל מבעיה מאד קשה של רטיבות והצפות. הרצפה הייתה רטובה, הקירות - עובש וסדקים. היה לי צורך בבעל מקצוע אמין ומקצועי, שיעשה לי שם עבודת איטום כוללת שתשים לי קץ, אחת ולתמיד לכל הבעיות. אתם - מעבר לעבודת האיטום הבסיסית שעשיתם במרתף, גם נתתם פתרון מעמיק יותר שכלל איטום של הקירות מבחוץ, ואצל הדירה שנמצאת בשכנות לנו - כך בעצם תקפתם את הבעיה מכל הכיוונים - וכבר, כמה חודשים אחרי כן - אנחנו ממש רואים תוצאות, ושיפור דרסטי של המצב.
אתם חבר'ה מאד נחמדים - כאלו שנותנים הרגשה טובה, מבינים עניין, ופשוט כיף לעבוד איתכם. עשיתם עבודה נפלאה, וגם אני וגם משפחתי - מודים לכם על הכל מקרב לב!

בתודה,
בועז מרחובות

, נובמבר 2010

חברה פשוט פנטסטית, ואני אומר את זה מניסיון!! קשה למצוא היום בשוק חברות איטום ברמה שלהם (ואלוהים יודע שיש הרבה מאד) - מרבית החברות, או שלא מספיק מקצועיות, או שלוקחות מחירים מופרזים, או שעושות חצאי עבודה ואח"כ צריך לרדוף אחריהם כדי שיתקנו... עם איטום יזרעאלי זה פשוט לא קורה - רמת הביצוע של העבודה שלהם היא פשוט מושלמת. עבודה מקצועית ללא תקלות או בעיות. הזמינות שלהם היא תמיד גבוהה - אם יש איזו בעיה וקוראים להם הם מגיעים מיד, וגם ברמה האישית הם חבר'ה עלא כיפאק - חביבים, נחמדים, ובאמת שיש לי רק דברים טובים להגיד עליהם!
ביצעו אצלי עבודת איטום גג בבית שבו אני גר ברמה"ש לאחר שמהתקרה ירדו "מפלי הניאגרה"... כיוון שאני אדם שעושה מחקר שווקים לפני כל בעל מקצוע שאני מזמין - גם במקרה שלהם עשיתי מחקר לא קטן. ההחלטה לבחור בהם נבעה מכמה סיבות: ראשית הם נתנו לי מחיר טוב - במחיר הם באו לקראתי ונתנו פריסת תשלומים נוחה, שנית - כמו שכבר ציינתי הם עשו רושם של חבר'ה נחמדים שפשוט כיף להקשיב ולדבר איתם (במילים אחרות - פשוט שידרו אמינות), ושלישית - ברמה המקצועית, הפגינו ידע, היה נשמע שהם לא מדברים שטויות ושהם יודעית על מה הם מדברים, ובקיצור מעל לכל - עשו רושם שניתן באמת לסמוך עליהם ברמת העבודה, שגם תבוצע כהלכה.
את הגג הם אטמו באמצעות יריעות בטומניות. לא היה צורך בהלבנה של הגג בסיום האיטום, כיוון שהשתמשו ביריעות מיוחדות בעלי ציפוי גרגירים לבן (שחוסך את שלב ההלבנה). אטמו מעל ומעבר - אפילו בחלקים שלא הוגדרו להם בעבודה (וכל זה ללא תוספת תשלום). בצידי הגג - היכן שהתחברו היריעות לקירות התקינו פאנלים מאלומיניום על מנת לחזק את ההיצמדות של היריעות לגג וכדי לשפר את האיטום. בסיום העבודה עשו גם הצפה של הגג - לבדוק שבאמת הכל תקין, ושהאיטום הוא אכן מוחלט (ההצפה, מיותר לציין - עברה כמובן בהצלחה!!)
יום לאחר גמר האיטום, שלא באשמתם, ירד גשם. הגג לא הספיק להתייבש, וזפת שחורה ירדה דרך המרזב אל תוך הגינה שבחצר. צלצלתי לאיטום יזרעאלי כדי לשאול אותם אם זה לא פוגע ברמת האיטום, וגם כדי שידריכו אותי מה לעשות ואיך לנקות (התכנון שלי היה לנקות בעצמי). הם שלחו מיד - תוך חצי שעה צוות מאצלהם, שיבוא לבצע בדיקה נוספת של הגג, ובנוסף גם ניקו את כל הזפת שלכלכה את החצר - מבלי לבקש על כך אגורה, פשוט כחלק מהשירות הטוב שלהם!!
לסיכום - ממליץ עליהם בחום - חברה מספר אחת בתחום האיטום שנותנים שירות מעולה, ובמחירים נוחים. אבישי, השותף שלו וכל הצוות - הם חבר'ה לעניין - שמחתי לקבל מהם שירות, ובהזדמנות זו גם רוצה להודות להם.

בברכה,
עמנואל דימנט,
רמה"ש

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה, אזור השפלה, אזור הדרום

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

איטום גגות

איטום גגות (עד 100 מ"ר)
עבודות איטום
תיקוני איטום
איטום - שונות
איטום גגות ביריעות ביטומניות
זיפות גגות
איטום גג מרוצף
סיוד גגות
איטום מרתפים
איטום קירות חיצוניים
איטום מרפסת

התמחויות

איטום גגות

איטום גגות (עד 100 מ"ר)
עבודות איטום
תיקוני איטום
איטום - שונות
איטום גגות ביריעות ביטומניות
זיפות גגות
איטום גג מרוצף
סיוד גגות
איטום מרתפים
איטום קירות חיצוניים
איטום מרפסת

תאור העסק

איטום יזרעאלי היא בין המובילות בישראל בענף האיטום מזה כשני עשורים.מתמחים בכל סוגי האיטום לרבות שיקום ובידוד מבנים בטכנולוגיות מתקדמות. אנו שואפים למצוינות בשרות ובאיכות, באחריותינו מליוני מטרים בארץ

" איטום יזרעאלי "

" איטום יזרעאלי "

אבישי יזרעאלי


9.4

050-3067777
 

" איטום יזרעאלי "

אבישי יזרעאלי

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

050-3067777 חייג