כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג עבודות גינון או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

חושבים ירוק - עבודות גינון

9.6
דודיק ג'רסי
עבודות גינון, דשא סינטטי, דשא
אזור השרון, אזור חדרה והסביבה
כתובת העסק: הרצליה

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  85%

מחיר הוגן

4 חוות דעת מהימנות

, דצמבר 2010

אם אתם מחפשים גנן ברמה - דודיק הוא באחריות הכתובת!
אין פשוט מילים כדי לתאר אותו בתור בן-אדם ואת העבודה הטובה שהוא עושה. הוא אחראי, הוא נעים, הוא יוזם, הוא זורם עם כל מה שאנחנו מבקשים ממנו, הוא הרבה פעמים גם מגדיל ראש ונותן לנו רעיונות משלו.
כבר ברגע שקראנו לו לראשונה, כדי שיסדר לנו את הגינה, ויקים אותה מכלום - הבנו בדיוק עם מי יש לנו עסק. מאז הוא באופן קבוע - אחת לחודש, מגיע אלינו לתחזוקה כללית של הגינה, מה שבעצם אומר שהוא גם עובד כדי לשפר, מעצב אותה מחדש, שותל (אם צריך), מכסח את הדשא, מנקש עשבים, גוזם ענפים, ובכלל עושה את כל הפעולות השגרתיות כדי שהגינה שלנו תמשיך להישמר ותמשיך להיראות טוב.
היה לנו ניסיון עם הרבה גננים שעשו עבודה לא טובה, מהרבה מהם גם כבר התייאשנו... על דודיק אנחנו פשוט שומרים כמו על אוצר. בעזרת השם, כשמזג האוויר ישתפר, ויהיה יותר נעים, אנו מתכננים לגביו עוד עבודות נוספות כמו בנייה של ריהוט גן לחצר ובנייה של פרגולה!
מומלץ בחום!

, נובמבר 2010

ממליצה בחום על דודיק מ"גינון חושבים ירוק"! מצאנו אותו לפני בערך שנתיים, כשאני ובעלי רק עברנו לבית החדש שלנו, וחיפשנו גנן טוב שיקים לנו גינה מ - א'. דודיק עשה פשוט עבודה לתפארת - הגיע למושלמות גם ברמה העיצובית וגם ברמה הפרקטית, שבאו לידי ביטוי בהנחה של מרבדי דשא על האדמה, שתילה של שתילים ופרחי נוי בכל מיני פינות בחצר, התקנת מערכת השקיה וממטרות, בנייה של מסלעה מאד יפה באחת הפינות, עם מפל של מים, צמחיה שמבצבצת ומערכת תאורה - בקיצור עיצב לנו לחלוטין גינה לתפארת.
מאז אותה עבודה, אנחנו גם מממשיכים להקפיד ולקרוא לו, מדי בערך כחודשיים, לתחזוקה עונתית שכוללת: שתילה של צמחיה חדשה, גיזום של עצים, כיול של מערכת ההשקיה, עיצוב מחדש, כיסוח הדשא (שזה גם הרבה פעמים בעלי עושה לבד - כך שאין לנו צורך לקרוא לדודיק בתדירות גבוהה רק בשביל זה) ועוד.
מאד מרוצים ממנו - נותן שירות עשר ומכל הלב. גם ברמת המחירים, הוא סביר וגמיש, ולכן אני ממליצה.

, ספטמבר 2010

אני ואשתי הגענו אל דודי בעקבות המלצה של חברים טובים מרמת השרון, שבזמנו דודי תיחזק את הגינה שלהם. מאז בעצם, אפשר לאמר, שאנחנו משתמשים בשירותים של דודי על בסיס חודשי, והוא ממש נהפך להיות הגנן הקבוע שלנו.
מה שאני יכול לאמר על דודי, זה שהוא בחור מאד חרוץ. תמיד כשהוא מטפל לי בגינה, אני יודע שאני יכול להיות שקט, שהעבודה תיעשה, ולא רק זה - אלא גם שתיעשה על הצד הטוב ביותר. הוא דואג לכיסוח שוטף של הדשא, גיזום של עצים וענפים מיותרים, ניסור של עצים כשצריך, כיוון הממטרות, בדיקה חודשית של מערכת ההשקיה שהיא עובדת ומתוכננת כמו שצריך, שתילה של צמחיה עונתית וכל מה שבעצם מצריך טיפול קבוע בגינה. בזמנו גם עשה לנו שיקום בחלקים מסויימים של הגינה שהיו ממש מיובשים והרוסים. את כל העבודה - הוא תמיד עושה לנו במחיר קבוע שסוכם איתו מראש, וכשיש לעיתים לעשות עבודות אקסטרה או מטלות נוספות שאנחנו לעיתים מבקשים ממנו במסגרת הטיפול של הגינה - הוא תמיד עושה זאת בחפץ לב, עם חיוך, ומבלי לדרוש על זה אפילו עוד אגורה נוספת.
דודי הוא פשוט בחור זהב!! אני ואשתי שומרים עליו בשתי ידיים שלא יברח!! בזמנו - אפילו המלצנו עליו לחברים טובים, שכבר היו ממש מיואשים מכל מיני גננים לא מוצלחים שאיכזבו אותם. הם ניסו את דודי, ומאז הוא מטפל ומתחזק את הגינה שלהם, כמעט על בסיס קבוע, כפי שהוא עושה אצלנו.

, ספטמבר 2010

לצורך גילוי נאות, את דודי מ"חושבים בירוק" - יצא לי להכיר לפני בערך ארבע שנים, עוד בתקופה שהוא והבת שלי יצאו ביחד (מאז כבר התחתנו ואפילו נולד להם ילד...). את הגינה שלי הוא עיצב, עוד כשהיה ממש בתחילת הדרך שלו. חיפשתי בזמנו גנן, שגם יהיה לא יקר, ושגם יוכל לעצב לי מחדש את הגינה - כך שתיראה יותר יפה ויותר מטופחת. דודי הציע לי את השירותים שלו, הציע לי גם מחיר מאד נוח, אבל מה שאהבתי אצלו בעיקר זה את החריצות והמוטיבציה שגילה.
כשעיצב לי את הגינה - העבודה שלו כללה בין היתר הנחה של מרבדי דשא, שתילה של שתילים, צמחיה מסוגים שונים, עצי נוי, וחיפויי קרקע מסוגים שונים כמו חלוקי נחל ואבני טוף. לאחר שסיים את עבודת ההקמה, הוא גם היה מגיע מדי פעם לתחזוקה שוטפת של הגינה שלי, ולכל מיני עבודות גינון נוספות שאני עצמי לא הייתי יכולה לעשות כמו כיסוח של הדשא, גיזום של עצים גבוהים במיוחד, קיצוץ של שיחים, ומתן טיפולי חיזוק לעצים ולשתילים (אם זה דרך זריקות ודשן).
כמו שאמרתי, מאז שהקים לי את הגינה, הוא כבר הספיק להתמקצע אפילו יותר בתחום. יצא לי לראות במהלך השנים הרבה מאד עבודות אחרות שלו, שלידו הגינה שלי נראית די פשוטה ובנאלית (למרות שלטעמי היא מרהיבה!). בנוסף - יש לו קליינטורה עניפה מכל האזור של הרצליה והסביבה. כולם מכירים אותו, וכולם מאד מרוצים מהרמת עבודה שלו ומהרמת שירות.
אני ממליצה עליו ביותר - גם מהיכרות אישית, וגם מהיכרות מקצועית, הוא בן-אדם מקסים, ושווה ביותר לנסות אותו!!

בתודה,
תמר בר-אוריין,
הרצליה

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור השרון, אזור חדרה והסביבה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

עבודות גינון

עיצוב גינות ותכנון גינות
חיפוי קרקע
אדריכלות נוף
אחזקת גינות
כריתת עצים
גינות גג

דשא סינטטי

התקנת דשא סינטטי נמוך (עד 20 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי בינוני לגינה (20-40 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי גבוה לגינות (40-60 מ"מ)

דשא

הכנת קרקע לדשא
הנחת מרבדי דשא (עד 50 מ"ר)
תחזוקת מדשאה

התמחויות

עבודות גינון

עיצוב גינות ותכנון גינות
חיפוי קרקע
אדריכלות נוף
אחזקת גינות
כריתת עצים
גינות גג

דשא סינטטי

התקנת דשא סינטטי נמוך (עד 20 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי בינוני לגינה (20-40 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי גבוה לגינות (40-60 מ"מ)

דשא

הכנת קרקע לדשא
הנחת מרבדי דשא (עד 50 מ"ר)
תחזוקת מדשאה

תאור העסק

אנו ב"חושבים ירוק" מספקים ללקוחותינו מגוון שרותי גינון ומוצרים משלימים ברמה מקצועית וגבוהה: עיצוב והקמת גינות, מערכות השקיה, הקמת בריכות מים המשלבות צמחיה ודגי נוי, התקנת דשא סינטטי וביצוע עבודות עץ.

חושבים ירוק - עבודות גינון

חושבים ירוק - עבודות גינון

דודיק ג'רסי


9.6

052-5756727
 

חושבים ירוק - עבודות גינון

דודיק ג'רסי

9.6

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-5756727 חייג