גינון ברמות אחרות

תחומי פעילות
 • עבודות גינון
 • דשא סינטטי
 • דשא
עלות ביקור
-
דרוג הגולשים
9.1

3 חוות דעת

9.1 3 חוות דעת
9.1

3 חוות דעת

052-2782103

כרטיס עסק זה של גינון ברמות אחרות אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג עבודות גינון או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

פרטים כלליים

איש קשר

שנות ותק

איזור פעילות

כתובת

אביגדור

15

אזור השרון, אזור חדרה והסביבה

ניצנים4 חדרה

תאור העסק

גינון ברמה אחרת עוסקת בתיכנון והקמת גינות ,דשא סינטטי,פיתוח סביבתי מלא הכולל: תאורה ,עבודות עץ ,חיפויים ועוד . וכן אחזקת גינות .ייעוץ, עיצוב, תכנון, שיקום והקמת גינות.

שעות פעילות

א’-ה’08:00-20:00

ו’08:00-14:00

שבת18:00-21:00

זמין עכשיו לעבודה
סוגי התמחות

המלצות הגולשים

ציון 9.1
מתוך 3 חוות דעת
 • עמידה בזמנים
 • רמת שירות

כל ההמלצות על גינון ברמות אחרות נאספו ע"י צוות האתר מלקוחות שהזמינו את שירותיו.

יוני 2012

ציון 9.4

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 8

אביגדור הופנה אלינו מחברת אחזקה שמועסקת אצלינו לצורך טיפול בגינה של בניין משותף. הגינה בת 16 שנים ולאורך השנים החלפנו לא מעט גננים ועם הזמן אביגדור הוכיח שהוא ממש לטעמינו..
תחזוקת הגינה כוללת ניקוש של עשבים, כיסוח של דשא בעבר (היום מחליף את הדשא אבני טוף ואדני רכבת), גיזום מס'' רב של עצים, טיפול בצמחים עונתיים, גדר חיה ובדיקת מערכת השקיה וכיוונה לפי הצורך. התחזוקה מתבצעת פעמיים בחודש, 4-5 שעות ביום ואביגדור דואג להביא בהתאם לעבודה עובד נוסף שמסייע לו.
אביגדור מדוייק בזמנים, קשוב מאוד לדרישות ועומד בהם, הוא מפנה את הגזם למקום האיסוף שלו ומשאיר אחריו נקי ומסודר.
גם בשירות הוא לא מפספס הוא נחמד, מנומס ולא צריך לבקש ממנו פעמיים לעשות משהו.
המחיר לא קופץ או משתנה, בוודאי לא מבלי שנדע וחשבונית מוגשת לי בכל תשלום.
אני ממליץ עליו בפה מלא.
בני מרמת פולג, נתניה.

שירות: תחזוקה שוטפת בגינת בית משותף

יוני 2012

ציון 9.4

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 8

יש לי שטח גינה של כ 300 מ"ר והייתי צריך גנן שיטפל וישקם את הגינה שלי. חיפשתי באיזה אתר אינטרנט שמשאירים הודעה לבעל מקצוע והוא חוזר. אביגדור היה בעל המקצוע הראשון שחזר אליי והוא נשמע לי בסדר. קעבנו פגישת היכרות להצעת מחיר.
העבודה כללה ניקיון והוצאת דשא ישן ושתילת חדש במקומו, ניקוש עשבים, חיפוי גרניט מסביב לגינה, שתילת צמחים שונים לפי בחירתו, כיוון של מערכת ההשקיה ואדני רכבת.
אביגדור הגיע עם עובד נוסף מוכן ומצוייד להתחלת העבודה, הם דייקו בזמנים והגיעו ממוקדים לעבודה.
במשך בערך 4 ימים הם עבדו 6-7 שעות. הם סיימו את העבודה זריז יחסית וכשסיימו פינו את הגזם ואביגדור עבר איתי על הגינה בדק שאני מרוצה ואז שלימתי לו את הסכום שקבענו מראש, הוא עמד בו נתן לי חשבונית ואחריות לקליטת הדשא ושתילת הצמחים.
אביגדור אחלה בחור, מקצועי, אמין ומאוד מסור לעבודתו לכן הוא ממשיך איתנו בתחזוקה שוטפת של הגינה. יש לו מילה וזו עיקר ההמלצה עליו.

הדר מקיסריה

שירות: טיפול בגינה

אפריל 2012

ציון 8.4

 • רמת השירות

  ציון 7.5

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 8

אני נציגה ועד הבית בבניין שבו אני מתגוררת. השתמשנו בשירותיו של גנן (לא אזכיר שמות) שבמקום ליצור לנו גינה יפייפיה הזניח ויצר שטח מאוד לא נעים למראה. לכן החלטנו להחליפו במישהו יותר מקצועי ופנינו לאביגדור לאחר שראינו את עבודתו בבניין סמוך לשלנו והתרשמנו מעבודתו והמסירות שלו.
אביגדור ישב איתי ועם בעלי לפגישת עבודה ונתן לנו הצעת מחיר לעבודה שכללה:
שיקום גינה, שיקום דשא, שתילת פרחים מדהימים ולא יקרים, קנטים לדשא וליקוש עשבים שוטים. מעבר לכך הוא לקח פינה שהייתה בעייתית מבחינת המיקום הרכיב שם השקייה, שתל פרחים ועכשיו הכל צבעוני ומלא חיים. בנוסף הוא מבצע תחזוקה שוטפת פעם בשבועיים. בכל פעם שאביגדור מגיע אלינו הוא מקפיד על הזמנים, על עבודה נקייה, מסודרת ויסודית. את הפסולת מהגיזום ושאר הפעולות הוא מפנה לקופסת קרטון ומניח ליד הפחים שימתינו ליום האיסוף.
אביגדור מאוד קשוב ללקוח. הוא לא מתחצף, מתלונן או מתווכח. הוא חביב מאוד ונעים לעבוד איתו. אפילו בעלי שמאוד קפדן מרוצה ומתפעל ממנו ומי שיכיר את בעלי יבין שזה אומר הכל.

אוסנת מתל אביב.

שירות: שיקום גינה ותחזוקה שוטפת