כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג איטום גגות או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

טופ סיל

9.4
שי מיא
איטום גגות
אזור המרכז, אזור השרון
כתובת העסק: גרונימן 12, תל אביב

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

3 חוות דעת מהימנות

, דצמבר 2011

שי מ"טופ סיל" הוזמן אלינו לבניין במסגרת תרומתי לוועד הבית של הבניין, בבניין הייתה בעיה של רטיבות שהיה צריך לפתור.
מאחר והייתי נציג של וועד הבית בבניין היה עליי להזמין מספר בעלי מקצוע לקבלת חוות דעת מקצועית וכן הצעת מחיר הגיונית.
כששי הגיע לבניין עשינו סיור כדי שיוכל לראות את היקף העבודה וכדי שאני אוכל להתרשם מבעל המקצוע, בבניין יש הדבקת שיש חלקה ולכן מאוד קשה היה לאתר ולפתור את בעיית הרטיבות, כי חדירת המים הייתה לעיתים במקום אחד והרטיבות במקום אחר.
התרשמתי משי לטובה, מהגישה מהמקצועיות שהפגין וגם מהצעת המחיר שנתן והחלנו את עבודתנו יחד.
העבודה נעשתה בשלבים בהם החלנו את עבודת האיטום במוקד אחד בבניין, וברגע שהחלו ימי הגשם יכולנו לראות אם העבודה הצליחה, כשראינו כי העבודה נחלה הצלחה והרטיבות בבניין הצטמצמה החלטנו להגדיל את היקף העבודה, ולהמשיך את עבודות האיטום בחלקים נוספים בבניין.
עבודתו של שי לא הייתה פשוטה כלל, עבודת האיטום נעשתה בסנפלינג במצב שבו שי תלוי באוויר עם כבלים, ושי הוכיח את עצמו במקצועיותו לכל אורך הדרך!
בסופו של דבר הבעיה נפתרה והרטיבווית נעלמו, אני חייבת לציין שאני וכל דיירי הבניין התרשמנו ממנו לטובה הן כאדם והן כבעל מקצוע והעבודה נעשתה לשביעות רצונינו.

המון תודה,
פיני מפתח תקווה.

, דצמבר 2011

בבניין שבו אנו גרים, מידי חורף כשמגיע הגשם יש בעיה של נזילות, זוהי בעיה שחוזרת מדי כמה שנים, ולכן תמיד אנחנו עם היד על הדופק, בקשר עם השכנים לוודא אם צצות תקלות.
שי מ"טופ סיל" הוא בעל המקצוע בתחום האיטום שמלווה אותנו לכל אורך השנים, קיבלנו עליו המלצה בזמנו מהקבלן של הבניין, ומאז יש בינינו ידידות ארוכת הטווח.
הבעיה קיימת במרפסת של הבית, מרפסת גדולה שאחרי כמה ימים גשומים מתחילה נזילה לבית של השכנים בקומה התחתונה.
שי אוטם את המרפסת ואת האדניות במרפסת, איני יודעת את שם החומר במדוייק, הוא הסביר הכל לבעלי אך בחרנו בחומר קצת יותר יקר שיוכיח את עצמו לאורך זמן, ועד כה הכל עובד כשורה.
לאורך השנים כל פעם שנזקקתי לעזרתו של שי, הייתי יוצרת עימו קשר, והוא היה מגיע בהקדם האפשרי, עוזב את הכל ע"מ לתקן לסדר ולעשות את עבודתו בצורה הטובה ביותר כמו שרק שי יודע.
אין לי מילה רעה לומר על שי מ"טופ סיל" הוא בעל מקצוע אמין ונחמד, עושה עבודה יסודית נקייה ומקצועית, אני סומכת עליו בעיניים עצומות וממליצה לכם עליו בחום.

מומלץ מכל הלב,
ענת מנאות אפקה.

, דצמבר 2011

בבניין שבו אני גר, הייתה בעיית רטיבות ונזילות חוזרת ונשנית שבכל חורף, כבר בגשם הראשון, התחילה מחדש כאילו לא טיפלנו בה בעבר.
הגג של הבניין אומנם היה אטום, אך בנקודה מסוימת בגג, שבה יש חיבור בין קומות בבניין לא משנה איזה בעל מקצוע היה, או איזו עבודת איטום נעשתה כבר בגשם הראשון, הרגשנו את הנזילה בבניין.
כפי שאתם מבינים כבר היו אצלינו מספר בעלי מקצוע, כאלה שהוועד הזמין וכאלה שהזמנתי דרך דפי זהב ואף אחד מהם לא הצליח לפתור את הבעיה.
הישועה הגיעה כשקיבלתי המלצה מחבר על שי מ"טופ סיל", הזמנתי את שי אלינו לראות אם הוא יוכל לפתור את הבעיה, שי הגיע בשעה שקבענו, עשינו סיור בבניין והסברתי לו בדיוק במה מדובר ואיך הנזילה משפיעה על הבניין כולו.
שי הבין כי הוא יכול לפתור את הבעיה, ויצא לעבודה, לאורך עבודתו שי תמיד דאג שיהיה נציג בבניין שיוכל לראות שהוא אכן עובד וכמובן במקרה של בעיה יהיה מישהו שאליו יוכל לפנות, איני יודע מה הם החומרים בהם השתמש לצורך האיטום, הדבר היחיד שאני יודע שבגזרה זו יש לנו שקט כללי ובשעה טובה הבעיה נפתרה ואין יותר נזילות.
אני שמח להגיד כי שי מ"טופ סיל" הוא אדם מקצועי, מנומס והגון.
כן ירבו בעלי מקצוע שכאלו.

מומלץ בחום,
משה מגבעתיים.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

איטום גגות

איטום גגות (עד 100 מ"ר)
עבודות איטום
תיקוני איטום
איטום - שונות
איטום גגות ביריעות ביטומניות
זיפות גגות
איטום גג מרוצף
סיוד גגות
איטום מרתפים
איטום קירות חיצוניים
איטום מרפסת

התמחויות

איטום גגות

איטום גגות (עד 100 מ"ר)
עבודות איטום
תיקוני איטום
איטום - שונות
איטום גגות ביריעות ביטומניות
זיפות גגות
איטום גג מרוצף
סיוד גגות
איטום מרתפים
איטום קירות חיצוניים
איטום מרפסת

תאור העסק

ביצוע עבודות איטום מיוחדות בחומרים מתקדמים, מרתפים ,מקלטים, אדניות איטום גגות מרוצפים באפוקסי חיזוק ותיקון אריחי שיש נופלים, ביצוע עבודות בסנפלינג עיבוי ושיקום עמודי בניין בחומרים מורכבים

טופ סיל

טופ סיל

שי מיא


9.4

052-2923229
 

טופ סיל

שי מיא

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-2923229 חייג