מ.א.צ איטום וזיפות גגות

9.7
משה צקירר
איטום גגות
אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה, אזור השפלה, אזור מודיעין והסביבה, אזור הדרום
כתובת העסק: שוהם 14, באר יעקב

  97%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  93%

מחיר הוגן

3 חוות דעת מהימנות

, פברואר 2021

משה וצוותו מקצועיים לחלוטין וקיבלתי מהם אחלה שירות! הגעתי אליהם בעקבות המלצות רבות של חברים והם ביצעו עבורי איטום גג ביריעות ביטומניות. משה והצוות שלו היו קשובים להערות שלי ועמדו בציפיות שלי! הם הסבירו לי את כל תהליך העבודה ועבדו ביסודיות ומסירות ומעבר לכך, השתמשו בחומרים איכותיים והיו מאוד אדיבים ואיכפתיים כלפיי, מגיע להם את הציון הגבוה ביותר באתר ואני ממליץ מכל הלב!
ששי, בת ים

, פברואר 2021

השתמשתי בשירותיו של משה בעקבות המלצות טובות שנכתבו עליו באינטרנט ואכן, כל מה שנאמר עליו נכון! הוא ביצע איטום גג ביריעות ביטומניות בבניין בו אני גר ויצאתי שבע רצון לחלוטין. אצל משה מילה זו מילה! הוא הגיע אלי עם הצוות שלו במועד שקבענו והם עבדו בהרמוניה ובאווירה נעימה ובנוסף, היו אמינים, ישרים ומקצועיים ושמרו על סביבה נקייה ומסודרת, מומלץ בחיוך ובשמחה גדולה!
אורי, רמת גן

, פברואר 2021

יש לי הערכה גדולה כלפי משה! שמעתי עליו לא מעט מפה לאוזן באזור שלי והוא נתן לי את הצעת המחיר האטרקטיבית ביותר עבור איטום גג ביתי ביריעות ביטומניות והיה זמין להגיע תוך זמן קצר, אז סיכמנו מועד לביצוע העבודה. משה בעל "ידי זהב" ולב ענק! הוא ביצע את העבודה ביסודיות ומסירות ובנוסף, נתן לי אחריות וגילה סובלנות, רצינות ואמפתיה ולא היו לי שום תלונות כלפיו, יצאתי מרוצה לחלוטין!
חן, ראשון לציון

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה, אזור השפלה, אזור מודיעין והסביבה, אזור הדרום

 א'-ה' 06:00-20:00, ו' 06:00-13:00

התמחויות

איטום גגות

איטום גגות (עד 100 מ"ר)
עבודות איטום
תיקוני איטום
איטום - שונות

התמחויות

איטום גגות

איטום גגות (עד 100 מ"ר)
עבודות איטום
תיקוני איטום
איטום - שונות

תאור העסק

אנו חברת "מ.א.צ איטום וזיפות גגות" בעלי ותק של 15 שנים בתחום. אנו עוסקים באיטום גגות מכל הסוגים(למעט גג רעפים) כולל מרפסות מרוצפות, התזות מרתפים וקירות, חדרים רטובים, ציפוי גגות מפנל מבודד ביריעות ביטומניות, אדניות, בתקל יצירת שיפועים, פתיחת מרזבים ועוד מגוון פתרונות. אנו מעסיקים צוות מיומן ומקצועי שיש להם תעודות אוטם מוסמך ואישור עבודה בגובה ונותנים שירות מהיר באחריות מלאה ובנוסף, עובדים עם חומרים בעלי תו תקן בלבד. אנו עובדים עם עיריות, חברת חשמל, משרד הביטחון ולקוחות פרטיים( ועדי בתים).

מ.א.צ איטום וזיפות גגות

מ.א.צ איטום וזיפות גגות

משה צקירר


9.7

073-2722043
 

מ.א.צ איטום וזיפות גגות

משה צקירר

9.7

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2722043 חייג