איטום משה בן דויד

9.6
משה בן דויד
איטום גגות
אזור ירושלים, אזור מודיעין והסביבה
כתובת העסק: קויפמן 9, ירושלים

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  88%

מחיר הוגן

5 חוות דעת מהימנות

, מרץ 2021

ההורים שלי הזדקקו בדחיפות לאיטום גג בעקבות נזילות חוזרות ונישנות בביתם לכן, הזמנתי את משה באקראי דרך אחד מאתרי הפרסום לביצוע העבודה. משה הגיע לביתם של הוריי תוך זמן קצר מהרגע ששוחחנו ובגלל שנכחתי במקום אני יכולה לומר שהוא ביצע עבודה יסודית, מהירה ומקצועית! מעבר לכך, הוא בעל מקצוע מנומס ונעים הליכות והייתה זו חוויה מאוד נעימה להשתמש בשירותיו, אני ממליצה עליו מכל הלב!
אורית, רחובות

, מרץ 2021

משה אדם זהב! אחי הזמין אותו לאיטום גג בעקבות נזילה בביתו כי הוא היה קרוב אליו גאוגרפית ואני הייתי נוכח שם ויכול לומר בפה מלא שהוא בעל מקצוע מהימן. משה עמד בזמנים וביצע עבודה יעילה ומדויקת! הוא הגיע עם חומרים איכותיים וגם גילה המון אחריות וסובלנות במשך כל התהליך ובנוסף, הוא שיקף איתי ועם אחי את כל המידע הנחוץ לנו והשירות שקיבלנו ממנו היה ברמה הגבוהה ביותר שיכולנו לדמיין, מומלץ בחום!
בלאיי, בית שמש

, דצמבר 2020

אני קבלן שיפוצים ועובד עם משה בשיתוף פעולה כבר תקופה ממושכת, קיבלתי עליו המלצה ממכר ולאחרונה הוא ביצע איטום של גג בניין בזפת. אני מאוד מרוצה מההתנהלות של משה! קל מאוד לתקשר אתו ויש לו המון מה להציע ובנוסף, הוא ביצע עד כה עבודות מושקעות ורציניות ומעולם לא היו לי שום טענות כלפיו! מעבר לזה, הוא איש נפלא וחביב שתמיד נמצא בסביבה כשאני זקוק לו, אני ממליץ עליו באהבה!
חיים, ירושלים

, דצמבר 2020

הזמנתי את משה לביצוע עבודת איטום גג ביריעות ביטומניות בבניין בו אני גר, אני מכיר אותו דרך אבא שלו שהוא מנהל פרויקטים ויכול לומר בפה מלא שהוא אלוף בתחומו! בנוסף, הוא גם אדיב ונחמד. משה ביצע עבודה מושקעת ורצינית והוא השתמש בחומרים איכותיים ביותר! מעבר לכך, הוא נתן לי תשובה עניינית לכל שאלה ובא לקראתי גם מבחינת המחיר, אין מה לומר הוא באמת יחיד במינו ואני ממליץ עליו בחום!
אליהו, ירושלים

, דצמבר 2020

פגשתי את משה בחנות לחומרי בניין ושוחחנו, הוא שידר לי אמינות והרגשתי שאפשר לסמוך עליו אז הזמנתי אותו לעבודת איטום סנטף בעקבות הגשם. משה ביצע עבורי עבודה יסודית והוא נתן לי אחריות ושירות יוצא מן הכלל! מעבר לכך, הוא אמין וסימפטי וגם דייק בזמנים ועמד בסטנדרטים שלי בנוסף, גם המחיר ששילמתי היה שווה כל שקל ויש לי רק מילים טובות לומר עליו, קשה למצוא בעלי מקצוע כמוהו!
דניאל, ירושלים

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור ירושלים, אזור מודיעין והסביבה

 א'-ה' 08:00-16:00

התמחויות

איטום גגות

איטום גגות (עד 100 מ"ר)
עבודות איטום
תיקוני איטום
איטום - שונות

התמחויות

איטום גגות

איטום גגות (עד 100 מ"ר)
עבודות איטום
תיקוני איטום
איטום - שונות

תאור העסק

אנו מבצעים איטום, חיפוש, יעוץ ופתרונות נגד חדירת מים, עבודות יריעות זפת ,גג רעפים, ניקוי חזית וטיפול באבן איטום ותיקוני איטום, טיפולים בגגות, מרפסות, קירות אבן ובטון, בריכות, מקוואות, חדרי אמבטיה וחלונות. הביצוע נעשה עם חומרים ייחודיים באיכות גבוהה ומתוך ניסיון של 24 שנים. עבודה עברית עם אחריות, שעות פעילות מ-8.00 עד 16.00 לא בשבת.

איטום משה בן דויד

איטום משה בן דויד

משה בן דויד


9.6

073-2722009
 

איטום משה בן דויד

משה בן דויד

9.6

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2722009 חייג