שמעון טכנאי מוצרי חשמל ביתיים

9.7
שמעון אמסלם
תיקון מדיחי כלים, תיקון מייבש כביסה, תיקון מכונות כביסה, תיקון מקררים, תיקון תנורים
אזור הגליל והעמקים, מישור החוף הצפוני
כתובת העסק: הפרחים 38, כרמיאל

  95%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  95%

מחיר הוגן

14 חוות דעת מהימנות

, מאי 2022

שמעון שיחק אותה ובגדול! ראיתי שהמליצו עליו המון באתר שלכם ובזכות כך, הזמנתי אותו לתיקון מכונת הכביסה שלי שהתמלאה מים ולא התחרטתי לשנייה. שמעון הגיע אלי די מהר מהרגע ששוחחנו ובדק את מכונת הכביסה בקפדנות, מסירות ויסודיות ואז עלה על התקלה צ'יק צ'ק ופתר אותה תוך זמן קצר ובנוסף, הוא גבה ממני מחיר ממש סביר. אין לי ספק שאם תהיה לי בעיה נוספת בעתיד ארים אליו טלפון ואזמין אותו מיד, אני ממליץ באהבה גדולה!
חנן, כרמיאל

, דצמבר 2021

מעולם לא נתקלתי בשירות כל כך נהדר כמו של שמעון! צלצלתי אליו באקראי דרך האתר לצורך תיקון כפתור ההפעלה בתנור האפייה שלי והוא ניסה לעזור לי טלפונית כמה שיכל ולבסוף, הגיע אלי. שמעון לגמרי הבין עניין, הוא בדק את התנור באופן קפדני, מהיר, יעיל ומסור ופתר את הבעיה בקלילות ומעבר לכך, הוא ענה על כל שאלותיי באדיבות והסביר לי בדיוק מה עשה וגם גבה ממני מחיר זול יותר ביחס לשוק ומבחינתי מגיע לו מדליה!
רוית, עכו

, דצמבר 2021

שמעון נתן לי שירות מצוין שאין לי מילים! הרמתי אליו טלפון דרך האתר ממש באקראי והזמנתי אותו לתיקון תקלה במקרר ובסופו של יום, יצאתי שבעת רצון. שמעון הגיע אלי בזמן שסיכמנו ובדק את המקרר ביסודיות, מסירות, מקצועיות וקפדנות וגם ניקה אותו תוך כדי והצליח לפתור את הבעיה במהירות ומעבר לכך, הוא שידר אמינות, יושר והגינות ושיקף לי את כל המידע בנושא וההתנהלות שלו הייתה ברמה הכי גבוהה שיש ואני ממליצה עליו בחום!
חנה, מעלות

, ספטמבר 2021

חיפשתי בגוגל טכנאי מקררים כי הפריג'ידר לא הקפיא לי את המזון ושמעון מהאתר שלכם מיד קפץ לי בעין אז צלצלתי אליו והזמנתי אותו לטפל בבעיה. שמעון היה מאוד מפוקס ובדק את המקרר בדקדוק ויסודיות וגם ניקה אותו תוך כדי ובנוסף, הוא אמר לי שצריך להחליף חלק מסוים וציין כמה זה עולה וכבר העדפתי לרכוש מקרר חדש. בסופו של יום, הוא גבה ממני מחיר רק עבור ביקור וכל ההתנהלות שלו הייתה על הכיפאק ואני ממליץ עליו בחום!
רנן, נהריה

, ספטמבר 2021

הזמנתי את שמעון מהאתר שלכם לתיקון המקרר שלי שקפא, בעקבות המלצה חמה ממכר ולא התאכזבתי לשנייה! הוא עשה את העבודה כמו שצריך. שמעון עלה על הבעיה במהירות! הוא בדק את המקרר בקפדנות, דקדוק ומקצועיות והחליף את הפיוז וגם ניקה אותו תוך כדי וזה חזר לעבוד בצורה תקינה ומעבר לכך, הוא גבה ממני מחיר הוגן לחלוטין ויצאתי מבסוט עד הגג ואני ממליצה עליו בחום רב ואמשיך להשתמש בשירותיו!
מרים, מעלות

, יוני 2021

אני מאוד ממליצה על שמעון! קראתי לו בהתראה קצרה דרך האתר שלכם לתיקון מכונת הכביסה שלי שהצינור בה נסתם כי ראיתי שכתבו עליו ביקורות טובות והוא היה נשמע אמין ובנוסף, הוא גם לקח מחיר זול יותר מאחרים עבור ביקור. שמעון הוכיח את עצמו מכל הבחינות! הוא בדק את המכונה בקפדנות ובדקדוק ולאחר זמן מה, הצליח לפתוח את הסתימה ופתר את הבעיה! אין ספק שבחרתי באיש מקצוען ואיכותי ובזכותו יצאתי עם חיוך ענק!
נעמה, חולון

, יוני 2021

שמעון הראשון שהרמתי אליו טלפון דרך האתר והוא היה זמין להגיע אלי מיידית לתיקון מכונת כביסה שנוצרו מים מתחתיה אז הזמנתי אותו. שמעון בדק את המכונה בדקדוק, יסודיות ורצינות ועלה על התקלה במהירות! הוא החליף את הגומיה שמחברת בין התוף למגירה ולאחר מכן, הכל חזר לעבוד כמו שצריך! בנוסף, הוא נתן לי תשובות ענייניות לכל שאלה והתמסר כל כולו לתהליך ושיחק אותה מכל הבחינות, קיבלתי ממנו שירות מעבר למצופה!
חיים, נהריה

, מרץ 2021

מייבש הכביסה שלי הפסיק לעבוד לכן, ניגשתי לאתר שלכם לחפש בעל מקצוע וראיתי שיש המלצות טובות על שמעון אז הזמנתי אותו לתקן. שמעון נתן לי שירות ברמה הגבוהה ביותר! הוא גילה סובלנות ורצינות וענה על כל שאלותיי באדיבות וגם הסביר לי את תהליך העבודה ובסופו של דבר, הוא הצליח לעלות על הבעיה במהירות ופתר אותה ביעילות! אין ספק שזו הייתה החלטה נכונה לבחור בו והוא בעל מקצוע מוצלח!
אולגה, כרמיאל

, מרץ 2021

שוחחתי עם שמעון באקראי דרך האתר והזמנתי אותו לתיקון תקלה במקרר שהפסיק לעבוד והרעיש והוא ביצע את עבודתו נאמנה. שמעון עלה על התקלה במהירות! הוא בדק את המקרר בדקדוק וביסודיות ולאחר זמן קצר, החליף את הכרטיס ואז הוא חזר לעבוד כראוי! מעבר לכך, הוא נתן לי יחס אדיב והסביר לי מה בדיוק הייתה הבעיה וגם גבה ממני מחיר הגון לחלוטין, אני ממליצה עליו ללא ספק!
רנה, מעלות

, ינואר 2021

היה לי שבר באחד הפחמים בתוך המנוע של מכונת הכביסה ויצרתי קשר עם שמעון דרך האתר, הוא היה זמין והגיע אלי בזריזות לטפל בבעיה. שמעון פירק את המנוע וסידר את השבר תוך זמן קצר ואז המכונה עבדה כמו שצריך! בנוסף, הוא נתן לי שירות אדיב, אמין ואיכותי וגם המחיר שהוא גבה ממני היה הכי זול לאחר השוואת מחירים שביצעתי, אני ממליץ עליו ללא ספק ואזמין אותו שוב בעתיד בעת הצורך!
שניר, לימן

, ינואר 2021

שמעון נתן לי שירות מעולה! הוא הראשון שאתו שוחחתי באתר והיה זמין עבורי לכן, הזמנתי אותו לפתיחת סתימה במכונת הכביסה. שמעון הגיע אלי בזריזות וניגש ישר לעניינים! הוא פתח את המכונה ובדק אותה ולאחר מכן, הוציא את כל הלכלוך מהמשאבה ואז היא חזרה לעבוד! מעבר לכך, הוא בעל מקצוע אמין וישר וגם המחיר שהוא גבה ממני היה הגיוני ביותר, אני ממליצה עליו מכל הלב!
ברכה, נהריה

, אוקטובר 2020

שמעון תיקן עבורי את מדיח הכלים כי הוא לא שאב את המים ויצאתי שבע רצון לחלוטין! בחרתי בו כי הוא גבה מחיר הוגן ביותר עבור עלות ביקור. חשוב לי לציין כי שמעון מאוד מקצועי וזיהה את הבעיה במהירות! דבר ראשון הוא בדק את המדיח ואז הוא נוכח לדעת שצינור המים יצא מהמקום, אז הוא החזיר אותו והמדיח חזר לעבוד בצורה תקינה! בזכותו יצאתי עם חיוך ומגיע לו את ההמלצה הכי טובה שיש!
שלומי, כרמיאל

, אוקטובר 2020

קיבלתי המלצות רבות על שמעון בפייסבוק, הוא הגיע אלי לתיקון המקרר כי הוא הפסיק לעבוד ללא כל סיבה. שמעון נתן לי שירות למופת! תחילה הוא בדק את המקרר ואז ביקש ממני לנתק אותו מהחשמל ולחבר אותו שוב בבוקר למחרת ולהפתעתי המקרר חזר לעבוד! מעבר לכך, הוא היה מאוד נחמד וסימפטי ואני שמחה לדעת שיש בעלי מקצוע טובים וישרים כמוהו בארץ, כן ירבו!
דבי, כרמיאל

, אוקטובר 2020

שמעון בעל מקצוע אמין ואיכותי ביותר! הזמנתי אותו דרך אחד מאתרי הפרסום לתיקון מייבש כביסה כי הכבל לא עבד והוא הגיע במהירות וגם גבה ממני מחיר הגון בהחלט. כבר מהתחלה שמעון היה זמין עבורי וענה על כל שאלותיי בסבלנות רבה! הוא הגיע אלי ובדק את המייבש ולאחר מכן, החליף את הכבל ואז הוא עבד כמו שצריך! בנוסף, הוא נתן לי יחס אדיב וביצע את העבודה עם חיוך, מומלץ!
יגאל, עכו

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור הגליל והעמקים, מישור החוף הצפוני

 א'-ה' 08:00-21:00, ו' 08:00-14:00

התמחויות

תיקון מדיחי כלים

ביקור טכנאי מדיחי כלים
תיקון מדיח כלים
החלפת חלקים במדיחי כלים
התקנת מערכות בקרה למדיחי כלים

תיקון מייבש כביסה

ביקור טכנאי מייבש כביסה
תיקון מייבשי כביסה
החלפת חלקים במייבשי כביסה

תיקון מכונות כביסה

ביקור טכנאי מכונת כביסה
תיקון מכונות כביסה
החלפת חלקים במכונת כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה

תיקון מקררים

תיקון מקרר - כללי
תיקון תקלות מקררים
החלפת חלקים במקרר

תיקון תנורים

החלפה ותיקון חלקי תנורים
החלפה ותיקון חלקי תנורים מכניים
תיקון והתקנת מערכות בקרה ובטיחות לתנור

התמחויות

תיקון מדיחי כלים

ביקור טכנאי מדיחי כלים
תיקון מדיח כלים
החלפת חלקים במדיחי כלים
התקנת מערכות בקרה למדיחי כלים

תיקון מייבש כביסה

ביקור טכנאי מייבש כביסה
תיקון מייבשי כביסה
החלפת חלקים במייבשי כביסה

תיקון מכונות כביסה

ביקור טכנאי מכונת כביסה
תיקון מכונות כביסה
החלפת חלקים במכונת כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה

תיקון מקררים

תיקון מקרר - כללי
תיקון תקלות מקררים
החלפת חלקים במקרר

תיקון תנורים

החלפה ותיקון חלקי תנורים
החלפה ותיקון חלקי תנורים מכניים
תיקון והתקנת מערכות בקרה ובטיחות לתנור

תאור העסק

שמעון בעל ותק של 5 שנים בתחום תיקון מוצרי החשמל. מתקן מגוון מוצרי חשמל כדוגמת: מקררים, מכונות כביסה, מייבשי כביסה ,תנורים ומדיחי כלים. נותן שירות אמין ומקצועי, תוך זיהוי הבעיה במהירות ופתרונה ועם דגש על מחירים נוחים לכל כיס ועמידה בזמנים.

אתר העסק: https://www.facebook.com/shim-on-תיקון-מוצרי-חשמל-

שמעון טכנאי מוצרי חשמל ביתיים

שמעון טכנאי מוצרי חשמל ביתיים

שמעון אמסלם


9.7

073-2721882
 

שמעון טכנאי מוצרי חשמל ביתיים

שמעון אמסלם

9.7

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721882 חייג