אנרגיה שיא

9.7
ניסים וולנברג
דודי שמש וחשמל
אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה
כתובת העסק: אברבנאל 42, בני ברק

  94%

הגעה בזמן

  99%

מקצועיות

  97%

מחיר הוגן

17 חוות דעת מהימנות

, מאי 2022

הרמתי טלפון לניסים לגמרי באקראי דרך האתר והוא היה נשמע ממש רציני ואחראי וגם נתן לי הצעת מחיר סבירה עבור התקנת דוד שמש 100 ליטר לכן, בחרתי בשירותיו. גיליתי שניסים איש מקצוע על הכיפאק! הוא השקיע בעבודה וביצע אותה בצורה מקצועית, יסודית ונקייה וגם הסביר לי כל צעד בתהליך ובנוסף, גילה סובלנות ואיכפתיות. בזכותו יצאתי עם רווח גדול ועם חיוך על הפנים ובאמת הופתעתי ממנו לטובה, אני ממליץ עליו במלוא מובן המילה!
גבריאל, לוד

, מאי 2022

ניסים עשה אחלה של עבודה ולא היו לי שום טענות כלפיו! הבת שלי הזמינה אותו באקראי דרך האתר לצורך החלפת דוד שמש אצלי ובסופו של יום, יצאתי בהחלט מרוצה. ניסים לא רק גבה ממני מחיר הוגן ביחס להשקעה הרבה שלו אלא גם פינה את הדוד הישן ועשה הכל בדיוק "לפי הספר" ומעבר לכך, הוא היה נחמד, אדיב וסובלני לאורך כל הדרך. אני שמחה שזכיתי להכיר אותו וממליצה עליו בלי למצמץ בכלל, הלוואי וכל אנשי המקצוע היו נותנים שירות כזה!
איקי, כפר סבא

, פברואר 2022

הגעתי לאתר שלכם ממש במקרה ועשיתי סקר שוק מול בעלי מקצוע לגבי החלפת דוד שמש ולאחר מכן, צלצלתי לניסים והוא היחיד שנתן לי בדיוק את הצעת המחיר שהייתה נקובה אצלכם אז בחרתי בשירותיו. ניסים עשה את המוטל עליו בהצלחה רבה! הוא עבד בזריזות, מסירות ויסודיות וגם קיבלתי ממנו אחריות ל4 שנים ובנוסף, נתן לי יחס אדיב וסובלני. זכיתי להכיר איש איכותי כמוהו וזו הייתה החלטה נכונה לקחת אותו, אני ממליץ עליו בעיניים עצומות!
מאיר, הוד השרון

, פברואר 2022

ההמלצות שכתבו על ניסים באתר שלכם ממש הרשימו אותי ובעקבות זאת, הזמנתי אותו להתקנת דוד שמש ואכן לא התאכזבתי. ניסים נתן לי שירות על הכיפאק! הוא עמד בלוח הזמנים וניכר היה שיש לו ניסיון רב וגם ביצע את העבודה במהירות, מקצועיות ויעילות תוך שמירה על סביבה שקטה ונעימה ומעבר לכך, נתן לי אחריות וגבה ממני מחיר סביר ביותר. אני שמח שבחרתי בשירותיו וממליץ עליו בשמחה ובאהבה רבה, אין בעלי מקצוע כמוהו!
צביקה, תל אביב

, נובמבר 2021

בחרתי בניסים מהאתר לצורך החלפת קולט בגג בגלל שהוא נתן לי את הצעת המחיר הכי אטרקטיבית מבין כל בעלי במקצוע שבדקתי וגם ההמלצות שכתבו עליו עשו עלי רושם טוב. ניסים מקצוען זו לא מילה! הוא הגיע אלי במועד שסיכמנו ועשה עבודה מהירה, יעילה, איכותית ונקייה וגם נתן לי מענה לכל שאלה ובנוסף, הוא היה מאוד מנומס, רגוע, שליו ודיבר איתי בגובה העיניים ויצאתי שבע רצון מהשירות שקיבלתי ממנו, מומלץ ביותר!
דני, קריית גת

, נובמבר 2021

הזמנתי את ניסים מהאתר שלכם להחלפת דוד שמש בבניין כי הוא נתן לי את הצעת המחיר הכי זולה לאחר סקר שוק שביצעתי ובסופו של דבר, נוכח לי שהוא אחלה בן אדם. ניסים הגיע אלי בשעה שנקבעה וניגש ישר לעניינים! הוא עבד באופן מדוייק, מהיר ויעיל וגם גילה רצינות ואחריות ומעבר לכך, הוא ענה על שאלותיי בסובלנות והסביר לי את כל מה שעשה ואין ספק שהוא עמד בהצלחה בכל הפרמטרים, אני ממליץ עליו מאוד!
ישראל, רמלה

, יולי 2021

ניסים ביצע החלפת דוד שמש בדירה שאני משכיר והוא היה על הכיפאק! שוחחתי איתו דרך האתר כי ראיתי שיש עליו המלצות טובות והוא היה זמין להגיע באותו יום. ניסים ביצע עבודה איכותית, מהירה ומקצועית וגם היה נחמד בצורה בלתי רגילה! ניכר שהוא ידע את העבודה ושמר על סביבה נקייה ובסופו של יום, התוצאה בהחלט הייתה מרשימה! אני בטוח אזמין אותו לעוד עבודות בעתיד וממליץ עליו לכולם במלוא מובן המילה!
לביא, תל אביב

, יולי 2021

ניסים אחד מבעלי המקצוע הראשונים שאיתם שוחחתי דרך האתר והוא מצא חן בעיני לכן, בלי להתלבט יותר מדי הזמנתי אותו להתקנת קולטים חדשים. ניסים הוכיח את עצמו מכל הבחינות! הוא עבד במסירות, מקצועיות, יעילות ומהירות ושמר על גישה נעימה וחיובית וגם נתן לי מענה לכל שאלה ומעבר לכך, הוא גילה בי התחשבות מבחינת המחיר והיה זמין עבורי לאורך כל הדרך, אין ספק שהוא תותח ואני ממליץ עליו באהבה גדולה!
דוד, תל אביב

, אפריל 2021

יצרתי קשר עם ניסים בעקבות המלצה של אחי לצורך התקנת דוד שמש וקולטים בביתי וגם ביצעתי השוואת מחירים והוא נתן לי את ההצעה הכי זולה לכן, בחרתי בו. יש לי רק מילים טובות לומר על ניסים! הוא ביצע את העבודה בצורה מקצועית, יסודית, מדויקת ואיכותית וגם לקח אחריות על התוצאה ויתרה מזאת, הוא הקפיד על סביבה נקייה ומסודרת ושמר על אוירה נעימה ושקטה, אני ממליץ עליו מכל הלב!
שלמה, גאולים

, אפריל 2021

קראתי ביקורות טובות על ניסים באתר שלכם ויצרתי איתו קשר, על הדרך ביצעתי השוואת מחירים לגבי תיקון דוד שמש והוא נתן לי את ההצעה המשתלמת ביותר עבורי אז סיכמנו מועד לביצוע העבודה. כבר בהתחלה ניסים שידר לי אמינות ונתן לי תחושת ביטחון, הוא בדק את דוד השמש בקפדנות וביסודיות ותוך זמן קצר החליף את גוף החימום ואז הוא חזר לעבוד כראוי! בנוסף לכל, הוא גם היה מאוד אנושי והלוואי וכל בעלי המקצוע היו כמוהו!
איריס, אשדוד

, ינואר 2021

בחרתי בניסים משום שהוא דורג הכי גבוה באתר שלכם ונתן לי את הצעת המחיר הכי זולה עבור התקנת דוד חשמל לאחר השוואת מחירים שביצעתי. אני לא נוטה לסמוך על בעלי מקצוע בקלות אבל ניסים הפתיע אותי לטובה! הוא עמד בזמנים ובסטנדרטים שציפיתי וביצע את ההתקנה בצורה הכי מהירה ויסודית שיש! מעבר לכך, הוא שידר ביטחון ואנרגיה חיובית ואני ממליץ עליו באהבה גדולה!
ארז, הרצליה

, ינואר 2021

אני שמחה שבחרתי בשירותיו של ניסים! שוחחתי אתו דרך האתר שלכם והוא נשמע הכי מקצוען ואמין ונתן לי את הצעת המחיר הכי אטרקטיבית עבור התקנת דוד שמש. ניסים הגיע אלי והתחיל לעבוד במלוא המרץ! הוא ביצע עבודה זריזה, איכותית יסודית ומקצועית ולא היו לי שום הערות כלפיו! בנוסף, הוא בעל מקצוע נעים הליכות, חיובי וחייכן והיה לי כיף לשהות במחיצתו, אני ממליצה עליו מאוד!
ורה, נתניה

, אוקטובר 2020

לאחר שהסתכלתי במחירונים באינטרנט לגבי התקנת דוד שמש וקולטים הבנתי שניסים גבה ממני מחיר בין הזולים בשוק! מלבד זאת, ראיתי עבודות שהוא ביצע וידעתי שהוא מקצועי ואין ממה לחשוש. בין ניסים לביני היו כמה ויכוחים קטנים לגבי דברים שסיכמנו מראש שיעשה אבל בסופו של דבר הוא ביצע אותם ובנוסף, הוא הוריד ופינה את הציוד אחריו ובסה"כ עשה עבודה טובה!
אלון, תל אביב

, אוקטובר 2020

שוחחתי עם ניסים דרך האתר ועשה רושם שהוא מבין עניין! הוא הגיע מהיום להיום על מנת להחליף עבורי דוד שמש כי הקודם היה מאוד ישן וסגר איתי מחיר מאוד נוח. ניסים מקצוען ואמין אין מה לומר! הוא ביצע את העבודה בזריזות ועם המון נחישות וגם דאג להשאיר סביבה נקייה ומסודרת בנוסף, הוא הסביר לי בסבלנות את כל תהליך העבודה והתקין דוד ברמה גבוהה, אני ממליץ עליו מכל הלב!
חיים, קרית אונו

, יולי 2020

ניסים בעל מקצוע מדהים בזה אין לי ספק! אני ועד בניין והגעתי אליו דרך אתר האינטרנט שלו, הוא החליף דוד חשמל חדש של 200 ליטר במקלחות של מגדלי היקב בעקבות נזילה בדוד הקודם. ניסים נתן לי יחס ושירות יוצא מן בכלל! הוא הגיע במהירות מהרגע שקבענו וביצע עבודה מדוייקת ללא תקלות ועם המון מסירות בנוסף לזאת, הוא שידר איכפתיות ודאגה והתוצאה מצוינת!
חיים, ראשון לציון

, יולי 2020

במסגרת עבודתי כאינסטלטור ניסים משתף איתי פעולה ומתקין דודי שמש עבור לקוחות שפונים אלי, אני מכיר אותו כבר הרבה שנים ויכול לומר בביטחון שהוא בעל מקצוע מהימן וישר! הוא תמיד נותן את כל כולו ודואג שהלקוחות יצאו מרוצים ואם יש בעיה הוא חוזר ומתקן ללא תוספת תשלום. ניסים מקצוען בתחומו ויודע ליצור אינטראקציה טובה עם לקוחותיו ומעבר לכך, המחירים שהוא גובה הוגנים לחלוטין!
אליהו, הוד השרון

, יולי 2020

ניסים פינה את הדוד הישן והתקין דוד שמש חדש של חברת ירדן באחד הנכסים שבבעלותי, לאחר שחיפשתי מתקין דודים באינטרנט הגעתי לאתר שלו. ניסים דרש מחיר דומה לשאר בעלי המקצוע בתחום לאחר סקר שוק שביצעתי אבל העדפתי אותו כי הוא גר באזור שלי ובנוסף, הוא גם מאוד מקצועי! הוא עמד בזמנים שקבענו מראש ונתן לי אחריות עבור עבודתו כך שאין ספק שאשתמש בשירותיו שוב בעתיד!
אבי, אשדוד

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה

 א'-ה' 07:00-18:00, ו' 07:00-14:00

התמחויות

דודי שמש וחשמל

התקנת דוד שמש (ללא קולטים)
התקנת מערכות מובנות (דוד וקולטים)
התקנת דוד חשמל
תיקון דודים
תיקון דודי שמש
התקנת קולטים

התמחויות

דודי שמש וחשמל

התקנת דוד שמש (ללא קולטים)
התקנת מערכות מובנות (דוד וקולטים)
התקנת דוד חשמל
תיקון דודים
תיקון דודי שמש
התקנת קולטים

תאור העסק

חברת אנרגיה שיא בעלת ותק של מעל 20 שנה בתחום דודי השמש והחשמל. אנו מבצעים התקנות של כל סוגי דודי החשמל והשמש כדוגמת: כרומגן, נמרוד, ירדן, טל סחר, אור הטבע כולל תיקונים, והחלפה ושטיפת קולטים. אנו מעסיקים פועלים מקצועיים ובעלי ניסיון רב, ודואגים לתת לכם את השירות הכי אמין, איכותי, אדיב ומהיר שיש!

אנרגיה שיא

אנרגיה שיא

ניסים וולנברג


9.7

073-2421955
 

אנרגיה שיא

ניסים וולנברג

9.7

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2421955 חייג