אנרגיה שיא

9.7
דודי שמש וחשמל
אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה

הגעה בזמן

97%

מקצועיות

100%

מחיר הוגן

93%

 3 חוות דעת

ניסים בעל מקצוע מדהים בזה אין לי ספק! אני ועד בניין והגעתי אליו דרך אתר האינטרנט שלו, הוא החליף דוד חשמל חדש של 200 ליטר במקלחות של מגדלי היקב בעקבות נזילה בדוד הקודם. ניסים נתן לי יחס ושירות יוצא מן בכלל! הוא הגיע במהירות מהרגע שקבענו וביצע עבודה מדוייקת ללא תקלות ועם המון מסירות בנוסף לזאת, הוא שידר איכפתיות ודאגה והתוצאה מצוינת!
חיים, ראשון לציון

יולי 2020

במסגרת עבודתי כאינסטלטור ניסים משתף איתי פעולה ומתקין דודי שמש עבור לקוחות שפונים אלי, אני מכיר אותו כבר הרבה שנים ויכול לומר בביטחון שהוא בעל מקצוע מהימן וישר! הוא תמיד נותן את כל כולו ודואג שהלקוחות יצאו מרוצים ואם יש בעיה הוא חוזר ומתקן ללא תוספת תשלום. ניסים מקצוען בתחומו ויודע ליצור אינטראקציה טובה עם לקוחותיו ומעבר לכך, המחירים שהוא גובה הוגנים לחלוטין!
אליהו, הוד השרון

יולי 2020

ניסים פינה את הדוד הישן והתקין דוד שמש חדש של חברת ירדן באחד הנכסים שבבעלותי, לאחר שחיפשתי מתקין דודים באינטרנט הגעתי לאתר שלו. ניסים דרש מחיר דומה לשאר בעלי המקצוע בתחום לאחר סקר שוק שביצעתי אבל העדפתי אותו כי הוא גר באזור שלי ובנוסף, הוא גם מאוד מקצועי! הוא עמד בזמנים שקבענו מראש ונתן לי אחריות עבור עבודתו כך שאין ספק שאשתמש בשירותיו שוב בעתיד!
אבי, אשדוד

יולי 2020

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 07:00-18:00, ו' 07:00-14:00

התמחויות

דודי שמש וחשמל

התקנת דוד שמש (ללא קולטים)
התקנת מערכות מובנות (דוד וקולטים)
התקנת דוד חשמל
תיקון דודים
תיקון דודי שמש
התקנת קולטים

התמחויות

דודי שמש וחשמל

התקנת דוד שמש (ללא קולטים)
התקנת מערכות מובנות (דוד וקולטים)
התקנת דוד חשמל
תיקון דודים
תיקון דודי שמש
התקנת קולטים

תאור העסק

חברת אנרגיה שיא בעלת ותק של מעל 20 שנה בתחום דודי השמש והחשמל. אנו מבצעים התקנות של כל סוגי דודי החשמל והשמש כדוגמת: כרומגן, נמרוד, ירדן, טל סחר, אור הטבע כולל תיקונים, והחלפה ושטיפת קולטים. אנו מעסיקים פועלים מקצועיים ובעלי ניסיון רב, ודואגים לתת לכם את השירות הכי אמין, איכותי, אדיב ומהיר שיש!

אנרגיה שיא


9.7

073-2421955
 

אנרגיה שיא

9.7

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2421955 חייג