יוסי ניסים מנעולן

9.7
יוסי ניסים
מנעולנים
אזור המרכז, אזור השפלה
כתובת העסק: היסמין 10, רמלה

  93%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  97%

מחיר הוגן

3 חוות דעת מהימנות

, מרץ 2020

אני בעל מקצוע ומפרסם באתר שלכם גם כן, לכן היה לי חשוב להמליץ על יוסי מכל הלב! חיפשתי באינטרנט מנעולן והגעתי אליו דרך המלצות שראיתי בפייסבוק, לא ביצעתי השוואת מחירים והוא היחיד שאתו שוחחתי. יוסי החליף עבורי צילינדר איכותי יותר בדלת כניסה לביתי כדי למנוע פריצות, הוא עבד כמו שצריך, הותיר רושם מעולה ובכללי היחס שלו כלפיי היה מדהים! הוא הגיע לפני הזמן המיועד ובסופו של דבר גם המחיר ששילמתי לו היה הגון ביותר!
ישראל, לוד

, מרץ 2020

חברים המליצו לי על מספר מנעולנים ומבניהם החלטתי להזמין את "יוסי נסים המנעולן" כי ביצעתי סקר שוק והוא נתן לי את הצעת המחיר הכי זולה. יוסי בחור חביב ומקצועי והגיע ישר ולעניין, הוא ידע מה הוא אמור לעשות והחליף עבורי מנעול וצילינדר בדלת כניסה לבית כי הייתה לי בעיה עם המנעול, תוך כמה דקות הכל היה תקין והייתי מרוצה חבל על הזמן כך שאין ספק שאם אזדקק אקרא לו שוב!
מוטי, רמלה

, מרץ 2020

דבר ראשון ראיתי המלצות מעולות על יוסי בפייסבוק, מעבר לכך הוא גר קרוב אלי, היה זמין להגיע מידית וגם דרש את המחיר הכי טוב והוגן מבין כל בעלי המקצוע בתחום לאחר סקר שוק שעשיתי. יוסי החליף עבורי דלת כניסה לבית כולל משקופים ומנעול צילינדר כי הדלת הקודמת הייתה בת 35 שנים, אני יכול לומר בביטחון שיוסי מקצוען מכל הבחינות, הוא אמין, עמד בזמנים ונתן לי אחריות מלאה על העבודה שלו, ממליץ בחום!
אלירן, רמלה

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השפלה

 א'-ה' 17:00-23:00, ו' 09:00-15:00

התמחויות

מנעולנים

שרותי מנעולן
פריצת מנעולים
מנעולי רב בריח
שרותי צילינדרים

התמחויות

מנעולנים

שרותי מנעולן
פריצת מנעולים
מנעולי רב בריח
שרותי צילינדרים

תאור העסק

אני יוסי נסים מנעולן נותן שירות אמין, אדיב ומהיר. אנחנו מתמחים בהחלפת צילינדרים , פריצת רכבים, פריצת דלתות וכל הקשור למנעולן. שעות העבודה 17:00 בערב עד 6:00 בבוקר לא כולל שבת. אצלנו איכות העבודה ועמידה בזמנים זה מעל הכל!

יוסי ניסים מנעולן

יוסי ניסים מנעולן

יוסי ניסים


9.7

073-2242999
 

יוסי ניסים מנעולן

יוסי ניסים

9.7

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2242999 חייג