צור שירות תקונים

9.6
יואב צור שירות תיקונים
תיקון מכונות כביסה, תיקון מדיחי כלים, תיקון תנורים, תיקון מייבש כביסה
אזור המרכז
כתובת העסק: האלון, ראשון לציון

  97%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  89%

מחיר הוגן

104 חוות דעת מהימנות

, פברואר 2022

אני בדרך כלל בוחר בעלי מקצוע שקרובים למקום מגוריי ולכן, הרמתי טלפון ליואב מהאתר שלכם והזמנתי אותו לתיקון מכונת הכביסה שלי. יואב איתר את התקלה במהירות וגילה שמדובר על צינור שנקרע ולאחר מכן, הוא הלך לרכוש את החלק הדרוש וחזר על מנת להתקין אותו ובנוסף, עשה זאת ביסודיות, יעילות ומקצועיות רבה. יצאתי עם חיוך גדול מפה לאוזן ואני ממליץ עליו בלי להסס בכלל, אין ספק שהוא שיחק אותה במחיר וגם בשירות!
אילן, ראשון לציון

, פברואר 2022

יואב נתן לי שירות ראוי בהחלט! מצאתי אותו לגמרי במקרה באתר וראיתי שהוא גר באזור שלי אז הרמתי אליו טלפון והזמנתי אותו בהתראה קצרה להחלפת דלת של מכונת כביסה. יואב הגיע אלי בזריזות עם החלק המתאים ועבד בצורה מסודרת, יעילה ונקייה אך לא ממש הצליח במשימה ולמרות זאת, אני ממליצה עליו מכל הלב כי הוא באמת השתדל והתאמץ וגם לא לקח ממני אגורה. ניכר היה שיושרה, אדיבות והגינות אצלו הם במקום הראשון!
תמי, ראשון לציון

, נובמבר 2021

יואב היה על הכיפאק! הגעתי אליו באקראי דרך האתר והזמנתי אותו לתיקון מדיח הכלים שהפסיק לעבוד ונוכחתי לדעת שמדובר על בעל מקצוע איכותי בכל ההיבטים. יואב בדק את המדיח ביסודיות, קפדנות, סובלנות, יעילות ומקצועיות וניסה במאמץ רב להבין היכן התקלה ואחרי כן, הוא הסביר לי ביושר שעדיף לי לרכוש מוצר חדש כי צריך להחליף הרבה חלקים וזה יעלה יקר ובנוסף, שילמתי לו מחיר רק עבור ביקור ויצאתי הכי מרוצה ממנו שבעולם ומבחינתי הוא מומלץ ביותר!
מרינה, ראשון לציון

, נובמבר 2021

יואב נתן לי אחלה שירות! הגעתי אליו דרך המלצה של מכר והזמנתי אותו לתקן את מדיח הכלים שלי שהייתה בו סתימה והצטברו בתוכו המון מים. יואב הגיע אלי במועד שסיכמנו וניגש ישר לעניינים, הוא בדק את המדיח במסירות, יסודיות, דקדוק, קפדנות ויעילות ועלה על התקלה במהירות וגם טיפל בזה בהצלחה יתרה ומעבר לכך, הוא ניקה אחריו את האזור והסביר לי את כל התהליך בסיום העבודה ואני בהחלט ממליצה עליו מכל הלב!
נילי, גבעתיים

, מאי 2021

הייתי מאוד מוקסם מיואב! הוא הראשון שיצרתי איתו קשר דרך האתר והיה נשמע לי בעל מקצוע ענייני ורציני אז הזמנתי אותו לתיקון גוף חימום בתנור האפייה שלי. יואב הגיע אלי תוך זמן קצר ובדק את התנור בדקדוק, יסודיות ומסירות ואחרי זה הוא הצליח לתקן אותו! מעבר לכך, הוא נתן לי מענה מהיר וסובלני לכל שאלה וגילה המון רצינות, איכפתיות ורצון רב לעזור ואין ספק שמדובר בבחור על הכיפאק, היה לי ממש תענוג לקבל ממנו שירות!
יעקב, לוד

, מאי 2021

יואב ממש הוכיח את עצמו! הזמנתי אותו דרך האתר בעקבות המלצה שקיבלתי לתיקון מייבש כביסה שהרעיש והוא גבה ממני מחיר הגון וגם נתן לי שירות מקצועי וענייני. יואב הגיע אלי במועד שקבענו ובדק את המייבש בדקדוק, מסירות ויסודיות ולאחר מכן, הוא הוציא משם חלק מסוים שהיה תקוע ואז המכשיר חזר לעבוד כמו שצריך! מעבר לכך, הוא שידר אמינות והסביר לי את כל תהליך העבודה והייתי מאוד מבסוט עליו, ממליץ בשמחה גדולה!
תומר, תל אביב

, פברואר 2021

גוף החימום של מכונת הכביסה שלי נשרף והייתי זקוק לבעל מקצוע בדחיפות, יצרתי קשר עם יואב דרך האתר שלכם ותוך חצי שעה הוא כבר היה אצלי. יואב ניגש ישר לעבודה והחליף את גוף החימום בלי לבזבז את הזמן! הוא ביצע אותה בזריזות וביעילות ומעבר לכך, הסביר לי את תהליך העבודה והיה נחמד, אדיב, אנושי ושירותי ביותר! אין ספק שהוא עזר לי מאוד ואני ללא ספק אשתמש באתר שלכם שוב!
חזי, אור יהודה

, פברואר 2021

יצרתי קשר עם יואב דרך האתר כי הייתה לי סתימה במכונת הכביסה והוא קודם כל ניסה לעזור לי טלפונית שזה יאמר לזכותו! לאחר מכן, המכונה עדיין לא עבדה אז סיכמנו שהוא יגיע אלי כדי לתקן אותה. יואב ניגש ישר לעניינים ובדק את המכונה והצליח לפתוח את הסתימה תוך זמן קצר! מעבר לכך, הוא היה מאוד אדיב, מקצועי ואיכפתי וגם נתן לי אחריות ואני ממליצה עליו באהבה גדולה, יש לו פינה חמה אצלי בלב!
מירי, יהוד

, אוקטובר 2020

כל פעם שהפעלתי את מדיח הכלים שלי הוא הקפיץ את החשמל ולכן, בחרתי ביואב דרך האתר שלכם מתוך אינטואיציה כדי שיפתור את התקלה. יואב בעל מקצוע אמין, ישר והגון! הוא הגיע אלי בשעה שקבענו ובדק את המדיח בצורה מאוד יסודית, בהמשך הוא גילה שיש בעיה בכרטיס ואמר שאני חייב לקנות מדיח חדש כי אין פתרון אחר, מיותר לציין שהוא גבה ממני מחיר רק עבור ביקור, מומלץ!
אשי, תל אביב

, אוקטובר 2020

הייתי זקוקה לטכנאי מדיח כלים בגלל היווצרות מים בתחתית המדיח שזה מנע ממנו לעבוד כראוי. לכן, נכנסתי במקרה לאתר שלכם וראיתי חוות דעת מצוינות על יואב אז יצרתי אתו קשר. קודם כל יואב הסביר לי את הבעיה בטלפון ואחרי כן, הוא הגיע אלי וגילה שיש סתימה ואז הוא פתח אותה והמדיח עבד מצוין! הוא היה מאוד סבלני והראה לי את כל תהליך התיקון וגם ענה על כל שאלותיי, אני ממליצה עליו בחום!
אסתר, חולון

, יולי 2020

יואב היה הראשון שהסב את תשומת ליבי באתר שלכם וחייגתי אליו, הזמנתי אותו לתקן את מדיח הכלים שלי. אהבתי את הכנות והיושר של יואב! הוא הגיע וישר ניגש לבדוק את המדיח בלי עיכובים, אחרי חצי שעה הוא אמר לי שיש הרבה מה לתקן ועדיף שאקנה חדש בנוסף לזה, הוא גבה ממני מחיר מאוד הגון רק עבור הביקור וגם היה מאוד סבלני כלפיי ובעל אנרגיות חיוביות!
דב, ראשון לציון

, יולי 2020

מצאתי את יואב באקראי באתר שלכם וגיליתי שהוא גר בעיר שלי, לכן הזמנתי אותו לתיקון מדיח כלים כי לא נכנסו מים למדיח. יואב הגיע אלי במועד שסיכמנו ולאחר בדיקה הוא גילה שהייתה לי סתימה בכיור שלא קשורה למדיח, הוא פירק אותו וסידר את החיישנים ואחרי כן המדיח עבד מצוין! יתרה מכך, הוא היה אדיב וחביב וגם המחיר שהוא גבה ממני היה ממש זול, ממליץ בחום רב!
עמרם, ראשון לציון

, יוני 2019

קיבלתי המלצה מהשכנה שלי על יואב, התקשרתי אליו לגבי תיקון מדיח כלים שהפסיק לעבוד, כבר בשיחה הבנתי שיואב הוא מקצועי מאוד ולמזלי הוא היה זמין להגיע באופן מידי. הוא הגיע לביתי ובדק את המדיח שהיה ממוקם בתוך ארון המטבח, ביצע בדיקה מקיפה והחליף קבל שהיה מעט שרוף וגרם לכל הבעיה. תוך זמן קצר הכל נפתר והמדיח פעל כמו חדש. המחיר שיואב גבה היה הוגן במיוחד שהגיע לביתי בהתראה כה קצרה, מאז ועד היום אין שום תקלה עם המדיח ואני מרוצה מאוד.
מיכל, רמת גן.

, יוני 2019

יואב הטכנאי ראוי לכל התשבחות שיש, אדם צנוע וישר שמבצע עבודה מהלב. פניתי אליו בעקבות מכונת כביסה שלא עבדה כראוי והוציאה המון מים בשעת עבודתה, הוא הגיע בשעה שקבענו, מיד ניגש למכונה ותוך דקות ספורות עלה על הבעיה, ראה שהברזל שמחבר בין התוף לסגירת הדלת שבור ומיד החליפו, הפעיל את המכונה וראה שהכל עובד כראוי ויש אטימה בדלת. המחיר שגבה היה הוגן, השירות שלו נהדר וניכר כי מכיר את העבודה על בוריה, מומלץ בחום!
מני, תל אביב.

, נובמבר 2018

גלשתי באינטרנט לצורך חיפוש טכנאי מדיח כלים והגעתי ליואב מ"צור שירות תיקונים", ראיתי אינספור מחמאות עליו והחלטתי להזמין את שירותיו. יואב הגיע לביתי לתיקון מדיח כלים שהפסיק לעבוד, תוך מספר דקות איתר את התקלה, החליף גומיה קרועה במנוע ופתח סתימה בצינור ניקוז. הוא הסביר כל פעולה וכל דבר שהחליף, היה סובלני, מקצועי ושירותי. אני ממליצה על יואב בחום, אין ספק כי יש לו ידיי זהב.
מיכל, תל אביב.

, נובמבר 2018

את יואב מ"צור שירות תיקונים" הכרתי דרך חבר ואני חייבת לציין שמדובר בבעל מקצוע נהדר. הוא הגיע לביתי להתקין תנור אפיה משולב חדש שרכשתי, ביצע עבודה מקצועית וזריזה ולאחר שסיים הסביר בצורה מפורטת לגבי התכניות בתנור. יואב גבה מחיר סביר והוגן ואני ממליצה עליו בחום. אין ספק כי אפנה אליו שוב במידת הצורך.
זהבה, גדרה.

, נובמבר 2018

יואב מ"צור שירות תיקונים" פשוט מקצוען אמיתי! שוחחתי איתו לגבי התקנה של מכונת -כביסה חדשה וקבענו מועד להיפגש. יואב הגיע לביתי בזמן שקבענו והתקין עבורי את מכונת-הכביסה, בכל מהלך ההתקנה יואב היה נעים, סבלני וענה על כל השאלות ששאלתי. הוא הסביר לי לפרטי פרטים על הפעלת המכונה ועל כל הפעולות והתכניות במכונה, גבה מחיר הוגן במיוחד ואני ממליצה עליו בחום רב. אין ספק כי אפנה אליו שוב כשאצטרך.
נטלי, חולון.

, יולי 2018

יואב צור הטכנאי אחלה בחור, הוא הוגן ישר ואמין ונעים לעבוד איתו! מומלץ! פניתי אליו בעקבות מכונת-כביסה שעשתה בעיות בעת ההפעלה, יצרתי איתו קשר, הוא הקשיב לי בסבלנות ונאות להגיע תוך זמן קצר. הוא הגיע כפי שקבענו, ניגש למכונת-הכביסה ללא דיחוי וביצע בדיקה יסודית. הוא הסביר לי באיזו תקלה מדובר, ביצע את התיקון בצורה מקצועית ובסיום הראה לי שהכל חזר לעבוד בצורה תקינה. יואב עבד מולי בשקיפות, הסביר לי מה הוא עושה, ענה לי על כל שאלה ודיבר איתי בגובה העיניים. שמרתי את המס' שלו ואשמח לפנות אליו בעתיד שוב. ממליץ.
שחר.

, יולי 2018

על יואב הטכנאי יש לי רק מילים טובות להגיד, בחור טוב, הוגן וישר ואני שמח להמליץ עליו. הגעתי אליו בעת חיפושיי באינטרנט אחר טכנאי מכונות-כביסה מומלץ, נכנסתי לאתר שלכם וראיתי את ההמלצות החמות הרשומות עליו בכרטיס העסק, הרמתי אליו טלפון והתרשמתי ממנו לטובה. מעבר לכך שהוא היה נשמע מקצועי הוא היה זמין להגיע תוך זמן קצר וזה היה לי חשוב. הוא אכן הגיע כפי שקבענו, בדק את מכונת-הכביסה ותוך זמן קצר הכל היה מאחורינו. על השירות הוא גבה מחיר הוגן ואני שמח להמליץ עליו.
עודד.

, יולי 2018

את יואב הטכנאי מחברת "צור שירות תקונים" הזמנתי אומנם לפני מס' חודשים אך אני זוכרת אותו לטובה ושמחה להמליץ עליו. פניתי אליו דרך האתר שלכם לצורך תיקון מדיח-כלים, קראתי עליו חוות-דעת חיוביות ושמחתי לגלות שכל מילה המופיעה עליו נכונה. הוא עמד בזמנים שקבענו, ניגש ישר לבדוק את המדיח ותוך כדי בדיקה הסביר לי בידיוק מה הוא עושה. הוא עבד בשקיפות מלאה, הסביר לי על התקלה שמצא ולאחר שתיקן את המדיח הראה לי שהכל עובד כמו שצריך. שירות מהיר, יעיל ואיכותי! ממליצה.
רמונד.

, יוני 2018

יואב הטכנאי מומלץ בחום!!! בחור מקצועי, אמין, שירותי. הוא הגיע לתקן נזילה במכונת-כביסה, הגיע תוך שעה מהרגע ששוחחנו, החליף את הפלגים במכונה, היה זריז, נעים ושירותי מאוד. יואב הסביר כל דבר שעשה במכונה וגם גבה מחיר סביר ביותר לאחר סקר שוק שביצעתי. ממליץ עליו בחום, מה שבטוח אדע למי לפנות לגבי תקלות בעתיד.
מיכה-תל אביב.

, מאי 2017

אל יואב מ"צור שירות תיקונים" הגעתי דרך האתר שלכם "טוב תודה", אני חייב להגיד שמדובר בבעל מקצוע שהוא נכס! איש מיוחד במינו, סימפטי ומקצועי. יואב דייק בזמנים, נתן לי שירות ברמה גבוהה מאד ועבור השירות גבה מחיר סביר ואפילו זול ביחס למחירים בשוק. ממליץ בחום רב.
חיים, יהוד.

, פברואר 2017

אני רוצה לשבח את יואב מחברת "צור שירות תקונים" אותו הזמנתי לצורך תיקון מכונת כביסה. הוא הגיע ביום ובשעה שקבענו ואף דאג לדווח טרם הגעתו. מדובר בבעל מקצוע אדיב, נעים הליכות ובעל תושיה, הוא מצא פתרון יצירתי לבעיות מכסה תוף המכונה ולא הלך לפני שוידא שהפתרון עובד והמכונה חזרה לפעילות תקינה. בנוסף לכל מחיר השרות שגבה היה הוגן ביותר.
ממליצה בחום - חביבה.

, אוקטובר 2016

את יואב מחברת "צור שירות תקונים" הזמנתי לצורך תיקון תנור שעשה לי בעיות. יואב היה זמין ותוך זמן קצר היה אצלי ובדק את התנור. לא לקח לו הרבה זמן לעלות על הבעיה ולתקן אותה בזריזות. השירות, יחס, זמינות והמחיר היו מצויינים וללא ספק אשתמש בשירותיו בעתיד ואמליץ לכל מי שמחפש טכנאי למוצרי חשמל.
מורן, רמת גן.

, ספטמבר 2016

טכנאי מדהים, מקצועי ומאוד נחמד. פתר לי בעיה במכונת כביסה בצורה מקצועית מהירה ובמחיר הוגן מאוד. ממליץ מאוד. מחזיר את האמון בבעלי מקצוע.
שי.

, ספטמבר 2016

אני רוצה לציין לשבח את יואב מצור שירות תקונים. הזמנתי את יואב לתיקון מכונת כביסה. יואב הגיע בזמן שקבענו וסידר את הבעיה שהייתה לי. משהו ניתקע לי במשאבת מים, יואב תיקן את הבעיה והסביר לי תוך כדי מה הייתה התקלה. בעל מקצוע עם תודעת שירות גבוהה, יחס מצוין ועמידה בזמנים. מומלץ מאוד.
יובל.

, אוגוסט 2016

יואב היה אדיב ונחמד, ובאמת מגיעה לו המלצה על ההגינות ודיווח המקצועי לגבי התקלה.
מכונת הכביסה שלנו התקלקלה לגמרי, לא הצלחנו להפעיל אותה והחלטתי להרים טלפון לטכנאי שיגיע לראות במה מדובר. יואב הגיע בשעה שסיכמנו, בדק את מכונת הכביסה באופן יסודי, הסביר לי שלדעתו לא כדאי לי להשקיע כסף על תיקון המכונה מאחר והדרך היחידה לתקן אותה היא להחליף חלקים שהם יקרים נורא. הוא אמר לי שהחלפה שלהם תעלה לי מאוד יקר ובהפרש קטן אוכל למעשה לקנות מכונת כביסה חדשה. יואב היה מאוד מאוד ישר, לא ניסה לדחוף לכיוון התיקון, דיווח מידע אמין ובאמת שמעתי להצעתו, הודיתי לו על הביקור והערכת הבעיה.
מאיר.

, אוגוסט 2016

יואב היה מקצועי בעיניי, הוא עלה על התקלה במהירות וביצע את התיקון במחיר הוגן, היינו מרוצים - מומלץ בחום.
יואב הגיע בשעה שקבענו וניגש ישר לעבודה, איבחן תקלה בגוף חימום. לטענתו - גוף החימום של המכונה כבר היה כולו שרוף, וממה שהבנתי ממנו, זה גם בדיעבד מה שהביא לקצר בכל הבית.
יואב הלך להביא גוף חימום חלופי, הוא ירד להביא אותו, חזר עם החלק, התקין אותו, ואפילו נשאר עוד רבע שעה כדי לוודא ליתר ביטחון שהמכונה עובדת בצורה תקינה ולא מקצרת עוד, שירות מצוין.
יונה.

, אוגוסט 2016

אני ממליץ על יואב - הוא באמת עבד מצוין, הגיע בזמן ולקח מחיר הוגן! התרשמתי לטובה! מדובר בתיקון מדיח כלים שלא הצלחנו להפעיל אותו. שוחחתי טלפונית עם יואב, הסברתי לו במה מדובר, הוא נתן לי טווח מחירים אפשרי לטיפול בתקלה, המחירים נשמעו הוגנים וסגרנו שעה. יואב הגיע בדיוק בשעה שקבענו, הוא היה מצויד במה שצריך וניגש לבדוק את המדיח. יואב עלה על התקלה, אני כבר לא זוכר איך הוא תיקן את התקלה אבל יודע לספר שלאחר התיקון - המדיח חזר לעבוד ללא הפרעות ותקלות.
על התיקון יואב לקח מחיר הוגן ביותר, יצאתי מרוצה ולכן אני ממליץ בחום!
חזי.

, מאי 2016

יואב טכנאי מצוין, הוא היה בסדר גמור, עלה על התקלה מהר, לקח מחיר סביר וצירף חשבונית כמקובל - מומלץ בחום! יש לנו מייבש כביסה שתיפקד טוב עד לאחרונה, חיפשתי טכנאי שיגיע לבדוק במה מדובר ולסער הגעתי דרך אתר "טוב תודה" - סיפרתי לו על הבעיה, הוא תחקר אותי בטלפון בדיוק מה התקלה, והבטיח להגיע למחרת - לבדוק.
כמובטח, יואב הגיע ביום שאחרי, לא איחר, הגיע בדיוק בשעה שקבענו (מה שכבר עשה עלי רושם טוב!), הוא בדק את המייבש, קבע שמדובר בגוף חימום ש"הלך", ויצא להביא לנו את החלק. כעבור חצי שעה חזר עם הגוף חימום החדש. תוך שעתיים כבר המייבש חזר לחיים. יואב גם עשה בדיקה נוספת כללית למייבש, כדי לבדוק שאין תקלות נוספות ושבאמת הכל עובד כמו שצריך. על הביקור כולל החלק, הוא לקח מאיתנו מחיר סביר לחלוטין.
מה שאהבתי אצלו, מעבר לכך שרואים שמדובר באדם שהוא מאד מקצועי ושיודע את העבודה, הוא גם מאד סבלני, היה לו מאד חשוב להסביר לנו מה הבעיה, ושנדע שאפשר לסמוך עליו גם אחרי שיצא מפתח ביתנו.
ממליץ בחום - שי.

, מאי 2016

יואב צור הוא הדוגמה הנדרשת לנותן שרות, האמינות שלו, הזמינות, הנכונות לעזור, לייעץ, ומעל הכל לבצע העבודה בצורה הטובה והיעילה ביותר ובעלות נמוכה ראויים לשבח,יישר כוח! תודה לך יואב!
מדובר בתיקון מדיח כלים שלא הצלחנו להפעיל אותו, חיפשתי טכנאי מיזוג דרך האינטרנט, הגעתי לאתר שלכם, קראתי חוות דעת על מספר טכנאים, ראיתי המלצות חיוביות מאוד על יואב "צור שירות תקונים" והרמתי אליו טלפון. שוחחנו, הסברתי לו במה מדובר, הוא נתן לי טווח מחירים אפשרי לטיפול בתקלה, המחירים נשמעו הוגנים וסגרנו שעה.
יואב הגיע בדיוק בשעה שקבענו, הוא היה מצויד במה שצריך וניגש לבדוק את המדיח. יואב עלה על התקלה, אני כבר לא זוכר איך הוא תיקן את התקלה (משהו שקשור למערכת החימום של המדיח) אבל יודע לספר שלאחר התיקון - המדיח חזר לעבוד ללא הפרעות ותקלות. על התיקון יואב לקח מחיר הוגן ביותר, יצאתי מרוצה ולכן אני ממליץ פה בחום!
חזי.

, מאי 2016

נכנסתי לאינטרנט בשביל לחפש טכנאי למכונת הכביסה והגעתי לאתר טוב תודה. קראתי המלצות על כמה בעלי מקצוע וההמלצות על יואב צור מצאו חן בעיניי.
שוחחתי עם יואב, הסברתי לו שיש לי נזילת מים מהמכונה, שאלתי אותו מה עלות הביקור והתיקון והוא נתן לי פירוט של מחירים בהתאם לאיתור התקלה וקבענו מועד שבו הוא יגיע לתקן. יואב הגיע בזמן שקבענו עם ארגז כלים, הוא הזיז את המכונה ובדק אותה, כשאיתר את הבעיה הסביר לי כי מדובר בתקלה של משאבת המים ושיש צורך להחליף אותה לחדשה. יואב הלך להביא משאבה חדשה וכעבור זמן קצר חזר להתקין אותה. בסיום העבודה הוא ניקה וסידר אחריו ולא עזב את המקום עד אשר בדק יחד איתי שהמכונה סוחטת ומוציאה את המים בצורה תקינה.
יואב איתר את הבעיה בזריזות וטיפל בה באופן מקצועי. הוא איש נעים, מכבד את הלקוח, אדיב ואמין. המחיר לא השתנה וקיבלתי חשבונית עבור התשלום, מעבר לשירות המצוין.
גילה.

, מאי 2016

התקלקלה לי מכונת הכביסה, התקשרתי דרך האתר ליואב והוא הגיע אלי תוך שעה, נתן שירות אדיב ויעיל ובשנייה עלה על הבעיה. הוא טיפל במהירות ובמקצועיות וגם לקח מחיר סמלי - ממליצה בחום.
אז כמו שציינתי, מכונת הכביסה שלנו התקלקלה ולמעשה בכל פעם שעשינו תוכנית הרתחה המכונה הייתה מקצרת את החשמל בבית. חיפשתי טכנאי מכונות כביסה אמין, ניגשתי לבדוק המלצות באינטרנט והגעתי לאתר שלכם "טוב תודה", קראתי המלצות על מספר טכנאים מאזור מגורי והרמתי טלפון לשניים שלא יכלו להגיע, יואב "צור שירות תיקונים" היה גם מאוד אדיב בטלפון וגם יכל להגיע והזמנתי אותו לתת שירות.
יואב הגיע בזמן, ערך בדיקה, עלה דיי מהר על הבעיה - גוף החימום של המכונה התקלקל, הוא נתן לי הצעת מחיר על החלפת גוף החימום, המחיר היה הוגן ונתתי לו אישור לבצע את ההחלפה. יואב הלך להביא גוף חימום חדש, הוא ביצע את ההתקנה ולאחר מכן הפעיל את המכונה ובאמת ראינו שהבעיה נפתרה. התרשמתי ממנו לטובה ואני בהחלט ממליצה בחום.
ליאת.

, מאי 2016

צור שירות תיקונים השירות הכי מהיר, הכי מקצועי והכי משתלם. ממליצה בחום ואהבה!!! בפעם הראשונה פניתי ליואב "צור שרותי תיקונים" לצורך תיקון בעיה הקשורה למייבש כביסה שלא עבד כמו שצריך. ליואב הגעתי דרך המלצה מפה לאוזן, שוחחנו בטלפון, הסברתי לו במה מדובר, הצעת המחיר הייתה סבירה בהחלט (ביחס להצעות נוספות שקיבלתי) והחלטתי לסגור איתו את העבודה.
זמינותו לעבודה הייתה גבוהה, יואב הגיע אפילו לפני המועד ההתחלתי שנקבע תוך תיאום מראש, הוא הביא איתו את כל הציוד הנדרש, ערך בדיקה יסודית למייבש שהפסיק לעבוד ועלה על הבעיה במהירות, הוא הסביר לי מה הבעיה, ביצע החלפה של חלק שהיה תקול, בסיום התיקון גבה ממני בדיוק את המחיר שסוכם מראש, הוא באמת היה עשר ולכן בפעם השנייה שהייתה לי בעיה עם מכונת הכביסה הזמנתי אותו שוב, גם הפעם הוא עלה על הבעיה במהירות, ביצע החלפה לחדשים וסגר את חלקי המכונה. המכונה חזרה לפעולה, המחיר היה הוגן והשירות נהדר כמו תמיד.
יואב הוא טכנאי מקצועי, אדיב, שנותן את השירות הטוב ביותר. אין ספק שמעכשיו הוא הטכנאי הקבוע שלי.
דניאלה אזוט.

, ינואר 2016

רציתי להמליץ בחום על טכנאי השירות יואב צור, העזרה שהוא נתן לי אמנם הסתכמה בסופו של דבר רק בייעוץ - אבל יואב היה מאוד מקצועי הוגן וישר שלמרות שלא נעשתה עבודה התרשמתי שמדובר בטכנאי מקצועי ואמין.
מכונת הכביסה שלנו עשה המון בעיות בשנים האחרונות אבל בפעם האחרונה היא בכלל לא פעלה והחלטתי להרים טלפון לטכנאי שיגיע לראות במה מדובר. קראתי המלצות טובות על יואב "צור שירות תיקונים" אצלכם באתר והרמתי לו טלפון, הסברתי לו במה מדובר וקבענו שעת הגעה. יואב הגיע בשעה שסיכמנו, בדק את מכונת הכביסה באופן יסודי, הסביר לי שלדעתו לא כדאי לי להשקיע כסף על המכונה מאחר והדרך היחידה לתקן אותה היא להחליף חלק מאוד יקר של הכרטיס האלקטרוני, הוא אמר לי שהחלפה של הכרטיס תעלה לי מאוד יקר ובהפרש קטן אוכל למעשה לקנות מכונת כביסה חדשה.
יואב היה מאוד מאוד ישר, אני לא מאמין שיש הרבה בעלי-מקצוע שהיו נותנים ייעוץ כזה אמין. התרשמתי ממנו מאוד, הודיתי לו על-כך שהוא התנהג איתי ביושר והודיתי לו מקרב לב וכמובן שלמתי רק עלות ביקור - ממליץ בחום.
יניב.

, דצמבר 2015

אני ממליצה בחום על יואב צור שירות תקונים. יואב שלא שוחח עמי מעולם, שמע את המצוקה שלי שנבעה ממכונת כביסה שהפסיקה לפעול ועזר לי לתפעל אותה מחדש וכל זה דרך הטלפון וללא עלות כספית. רק ע"י ייעוץ עם הרבה מקצועיות ושירות אדיב. תודה רבה :)
הייתה לי בעיה במכונת הכביסה, בעיה פתאומית, המכונה לא נכנסה למצב הפעלה וחיפשתי טכנאי מוצרי חשמל שיגיע לראות במה מדובר, מכיוון שלא הכרתי מישהו ספציפי נעזרתי באתר שלכם, קראתי המלצות על יואב "צור שירות תיקונים" התרשמתי שמדובר בבעל מקצוע הוגן וישר והרמתי טלפון להזמין אותו להגיע. יואב ענה לי מיד, הוא היה ממש בסדר ולאחר שתיארתי לו את הבעיה הוא לא ישר ניסה לדחוף ביקור, הוא אמר לי שקודם אנסה לפתוח את החלק הימני שבתחתית מכונת הכביסה, הוא הסביר לי שלפעמים יש סתימה או חלק שנתקע שם וזה יכול לגרום למכונה לא להיכנס לפעולה.
הודיתי ליואב ואכן ביצעתי את שהציע, מסתבר שבאמת הייתה שם סיכה קטנה שנתקעה, הוצאתי אותה ולשמחתי המכונה חזרה לעבוד! אני ממליצה על יואב, לא מכירה המון נותני שירות שהיו נוהגים כמוהו ומנסים לחסוך ללקוח עלות ביקור.
ממליצה בחום - שני חנן.

, יולי 2015

אחלה של שירות. יואב העניק לי שירות מקצועי וטוב, לקח מחיר נמוך ממה שחשבנו והיה מאוד אמין בעיניי - ממליץ בחום.
הזמנתי את יואב צור בעקבות תקלה שהייתה לי במדיח כלים - לא הצלחתי להפעיל אותו. נכנסתי לאתר שלכם, שם מצאתי את הטלפון של יואב, קראתי עליו חוות דעת ממש טובות והרמתי לו טלפון.
יואב היה זמין לעבודה והגיע אלי עוד באותו היום, בטלפון הוא אמר לי את עלות הביקור כולל התיקון שחשב שיידרש וקבענו שעה. יואב הגיע בדיוק בשעה שקבענו בדק את המדיח באופן יסודי, ממש פירק אותו ובדק לעומק במה מדובר.
כעבור מספר דקות הוא מצא את מקור הבעיה, יידע אותי שמדובר בתיקון פשוט משחשב, בסה"כ היה איזשהו חלק שהיה צריך לשחרר מבחינה מכאנית ולכן יואב גבה ממני מחיר נמוך ממה שסוכם - אמין מאוד!
לאחר שיואב שחרר את החלק, המדיח שב לעבוד! השירות היה מקצועי ומהיר - מומלץ!
רונן.

, יולי 2015

אני מרוצה מהשירות של יואב, הוא התגלה כבעל-מקצוע אמין וטכנאי מקצועי - ממליץ בחום!
הייתה לי בעיה עם מכונת הכביסה שלנו שעשתה בעיות והחלטתי להרים טלפון לטכנאי שיגיע לראות במה מדובר.
ראיתי המלצות טובות על הטכנאי יואב "צור שירות תיקונים" והרמתי לו טלפון, הסברתי לו במה מדובר, הוא נתן לי הערכה לגבי מה מדובר וקבענו שיגיע בשעה מסוימת.
יואב הגיע כפי שסוכם, ערך בדיקה והודיע לי שלא שווה לתקן את המכונה, הוא הסביר שהמחיר של החלק שצריך להחליף יקר ולכן כבר שווה לי לקנות מכונה חדשה.
יואב היה מאוד מאוד ישר, אני לא מאמין שיש הרבה בעלי-מקצוע שהיו נותנים ייעוץ אמין ובעצם מנסים לחסוך ללקוח את התיקון - התרשמתי ממנו לטובה ולכן אני ממליץ!
משה.

, יולי 2015

הייתי מאוד מרוצה מהשירות האדיב והמקצועי של יואב צור, הוא פתר את הבעיה ולקח מחיר הוגן עבור השירות - ממליצה בחום!
התקשרתי ליואב "צור שירות תיקונים" בעקבות המלצות מהאתר הזה בנוגע לדלת מייבש כביסה שלא הצלחתי לסגור כמו שצריך ובגלל זה היו לי בעיות בהפעלה.
יואב נתן לי הערכת מחיר לגבי תיקון הדלת, המחיר נשמע סביר והזמנתי אותו לראות במה מדובר.
יואב הגיע אלי בשעה שסיכמנו, ניגש למייבש, ניתק אותה מהחשמל, פירק חלק מהדלת בשביל לפתוח אותו, הסביר לי שהבעיה מצויה ברכיב שאחראי על הנעילה של הדלת, החליף את הרכיב, חיבר, הרכיב, סידר ובדק שהדלת נסגרת ונפתח כמו שצריך, הגדיל ועשה כאשר ביקש ממני מס' פעמים לפתוח ולסגור כדי לוודא שאני אכן עושה את זה נכון. המחיר הוגן ובדיוק כפי שסוכם בטלפון - והכל ברוח טובה ובנחמדות. הרגשה של אדם שיודע בדיוק מה לעשות ולא מחפש איפה אפשר להרוויח אלא באמת אדם הגון ונחמד מאוד! הוא השאיר אחריו נקי ומסודר ולא עזב את המקום לפני שווידא שהמייבש אכן עובד ולא רק הדלת תוקנה. קיבלתי חשבונית ואחריות. מרוצה מאוד.
נירית שליו.

, יוני 2015

יואב מקצוען לעילא ולעילא. נעים, אדיב, זמין והיה מאד אחראי. פשוט ולעניין מומלץ.
חשבתי שיש לי בעיה עם הפעלת המדיח, חיפשתי אצלכם באתר טכנאי מקצועי שמטפל גם במדיחים. עלו מספר אפשרויות, קראתי המלצות טובות על יואב "צור שירות תיקונים" והרמתי טלפון לקבל פרטים על עלות ביקור.
יואב אמר לי מראש מה עלות הביקור, קבעתי איתו יום ושעה, הוא הגיע כפי שסוכם, ערך בדיקה למדיח לפי הדיווח שנתתי לו.
אחרי שבדק היטב את המדיח ולא מצא שיש בעיה, הוא ישב איתי והסביר לי שאני פשוט לא פועלת נכון בעת ההפעלה והדריך אותי על התכניות וכיצד להפעיל את המדיח בכדי שייתן תוצאות טובות.
על השירות הוא לקח רק עלות ביקור, היה אמין מאוד ולא המציא בעיות שלא קיימות.
התרשמתי לטובה ואני ממליצה בחום!
דנה אסף.

, פברואר 2015

יואב בעל מקצוע מעולה! בחור זהב נדיר ובאמת אני לא מכיר הרבה בעלי-מקצוע כמוהו, הוא נתן לי שירות ייעוץ טלפוני בלתי רגיל - ממליץ מכל הלב!
חשבתי שיש לי בעיה עם מכונת הכביסה שלא מחממת את המים, התקשרתי לחברה שאני מבוטח אצלם, והם התעקשו ישר לשלוח לי טכנאי, אפילו לא הסכימו להגיד לי אם אפשר לבדוק לפני אם באמת יש בעיה. דיברו על החלפת חלקים במחירים מטורפים והחלטתי שאני לא רוצה עסק איתם. חיפשתי באינטרנט טכנאי שייתן לי ייעוץ, במקרה נתקלתי באתר שלכם, קראתי חוות דעת טובות על יואב "צור שירות תיקונים", הרמתי אליו טלפון, הסברתי לו במה מדובר והוא ממש הנחה אותי איך לבדוק את העניין, אמר שלא בודקים חימום תוך כדי הפעלה, אלא שאעשה השהייה למכונה באמצע הפעולה, שאבדוק מאחורה אם "הכובסים" חמים וזה ייתן לי תשובה. בנוסף אמר שאציץ בארון חשמל ואם אראה פתאום שהמספרים רצים מהר, סימן שהמכונה עובדת ומחממת כמו שצריך.
עשיתי את הפעולות הנ"ל ובאמת גיליתי שאין שום בעיה במכונה, כמובן הודיתי ליואב על הייעוץ הסבלני שניתן לי ללא כל תמורה, הופתעתי מאוד שעדיין יש בעלי-מקצוע כאלה ואני כמובן ממליץ עליו מכל הלב ואם אצטרך שירות תיקונים בעתיד אזמין אותו בוודאות!
יוסי.

, נובמבר 2014

אני מאוד מאוד מרוצה מיואב, מדובר בטכנאי שהסתבר כאמין מאוד, ישר והוגן ולכן אני ממליץ בחום על אף שלא היה אצלי בבית.
מדובר בתיקון של מכונת כביסה, חיפשתי טכנאי שירות תיקונים למוצרי חשמל אצלכם באתר, עלו לי מספר תוצאות, קראתי חוות דעת טובות על יואב מ"צור שירות תיקונים" והרמתי טלפון לקבוע שעה.
התקשרתי ליואב ואחרי שהתברר שאני מירושלים והוא מהמרכז (לא שמתי לב לזה כי התקשרתי ישר בעקבות ההמלצות), ובכל זאת סיפרתי לו מה הבעיה (אמרתי לו שאני קצת מבין במכונות) ותוך כדי השיחה בטלפון, הוא עלה על הבעיה והסביר לי שמדובר בשתי אופציות, או בהחלפה של "פחמים" למנוע שזה שווה תיקון, או בהחלפה של כרטיס ואז כבר המליץ לי לזרוק את המכונה.
יואב ברוב אדיבותו, הסביר לי איך אני בודק אם אכן מדובר בפחמים, הוא הסביר לי לדפוק עם פטיש מתחת למכונה ואם יוצא אפר שחור אז כנראה מדובר בפחמים. באמת היה מדובר בפחמים, הוא הסביר לי איך אני מחליף את הפחמים, אמר שזאת פעולה פשוטה ושאין צורך שאקרא לטכנאי ולפי ההסבר שלו תיקנתי את הבעיה. הודיתי לו בהודעת ווטסאפ וכל העסק עלה לי 130 ש"ח.
חשבתי שזה צריך להיכתב כי זה נדיר למצוא בעל מקצוע שטורח להסביר בטלפון באורך רוח.
ממליץ בחום - איציק

, אוקטובר 2014

הגעתי ליואב "צור שירות תיקונים", דרך חיפושים באינטרנט אצלכם באתר, עשיתי גם השוואת מחירים לבעלי מקצוע אחרים, ובחרתי ביואב מכיוון שהוא היה הזול מכולם והוא עשה עלי רושם טוב כששוחחנו בטלפון.
הסברתי ליואב בטלפון את הבעיה שיש לי בתנור, כל פעם אני מדליקה אותו והתנור מקצר. יואב הסביר לי שהבעיה היא כנראה בטיימר אבל בכדי להיות בטוח הוא צריך לבוא לראות בעצמו את העניין, אולי ימצא דרך זולה לעקוף את העניין.
יואב הגיע אלי עוד באותו היום עם הציוד הנדרש בחן את התנור, ולאחר מס' דקות הוא הראה לי שאכן מדובר בטיימר שמקצר את התנור, הוא הציע לי לעקוף את הטיימר (להוציא אותו מכלל שימוש) ובכך להוזיל משמעותית את עלות התיקון.
מכיוון שאין לי גם כך צורך בטיימר נתתי לו אישור להמשיך בעבודה.
יואב היה הוגן ומקצועי, יש לו דרך ארץ, הוא מתנהג בכבוד ללקוח וגם המחיר היה זול. אני מרוצה ממנו מאוד, היה נעים להכניס אותו אלינו הביתה, מדובר בבחור טוב וישר!
עלמה, תל-אביב.

, אוקטובר 2014

רציתי להמליץ בחום על טכנאי השירות "יואב צור". העזרה שהוא נתן לי, אמנם הסתכמה בסופו של דבר רק בייעוץ טלפוני (ולא בביקור בית) - אבל יואב היה כזה שירותי, אדיב ונחמד, שאני באמת מרגיש צורך לתת עליו חוות דעת מפרגנת.
המדיח שלנו עשה המון בעיות בשנים האחרונות אבל בפעם האחרונה הוא בכלל לא פעל והחלטתי להרים טלפון לטכנאי שיגיע לראות במה מדובר.
קראתי המלצות טובות על יואב אצלכם באתר והרמתי לו טלפון, הסברתי לו במה מדובר ועל המקום הוא אמר לי שלדעתו לא כדאי לי להשקיע כסף על המדיח מאחר והדרך היחידה לתקן את המדיח היא להחליף לו כרטיס אלקטרוני שעלותו 1000 ש"ח, הוא אמר לי שהחלפה של הכרטיס תעלה לי מאוד יקר ובהפרש קטן אוכל למעשה לקנות מדיח חדש.
יואב היה מאוד מאוד ישר, אני לא מאמין שיש הרבה בעלי-מקצוע שהיו נותנים ייעוץ כ"כ מפורט דרך הטלפון ובעצם מנסים לחסוך ללקוח את עלות הביקור - לא יאמן! התרשמתי ממנו מאוד, הודיתי לו בטלפון על-כך שהוא התנהג איתי ביושר והודיתי לו מקרב לב.
אהרון, ראשון לציון.

, יוני 2014

פניתי ליואב לשם תיקון של מכונת כביסה. לא הייתה לי ברורה הסיבה, אבל בכל אופן המכונה לא עבדה והייתי חייבת להזמין טכנאי בדחיפות.
צלצלתי ליואב דרך האתר שלכם "טוב תודה", קראתי עליו חוות דעת טובות והבנתי שמדובר בבעל מקצוע ישר, הסברתי לו את הבעיה, והוא מיד קבע איתי שיגיע. בשיחת הטלפון גם נתן לי תעריפי מחירים לביקור.
יואב הופיע בביתי בדיוק בשעה שנקבעה! יש לציין שדייקנות אצל טכנאי, זה דבר נדיר, שלא הרבה יצא לי להיתקל בו עד היום. יואב הסתכל על המכונה, לדבריו הבעיה הייתה די פשוטה, משהו שקשור לשחרור של איזה חלק שהיה תפוס, הוא טיפל בעניין ולקח מחיר ממש הוגן, ביקור ותוספת של כמה שקלים - לא משהו רציני ומופרז מידי.
יואב הפעיל את המכונה, הראה לי שהמכונה חזרה לתפקוד מלא, הוא הוכיח את עצמו כטכנאי אמין, וכל ההמלצות שכתובות עליו באתר הסתברו כנכונות (: אני שבעת רצון מהשירות שניתן לי, שמרתי את מספר הטלפון שלו למקרים נוספים בעתיד ואני החלט ממליצה עליו!
מיכל.

, יוני 2014

לפני כמה ימים, פניתי ליואב הרשום אצלכם באתר (מבין כל מי שבדקתי הוא היה זמין, היו רשומות עליו המלצות טובות והמחיר היה סביר), בשביל תיקון של מכונת כביסה. הבעיה הייתה שבכל הפעלה שלה, היא לא הצליחה לשאוב את המים החוצה.
צלצלתי ליואב, הסברתי לו את הבעיה, והוא מיד קבע איתי שיגיע. בשיחת הטלפון הוא אמר לי את עלות הביקור וקבענו שעה.
יואבי הגיע אלינו בדיוק בשעה שנקבעה! וישר ניגש למכונה לבדוק את העניין. הוא פתח אותה ועלה על הבעיה דיי מהר - הוא הסביר לי שמשאבת המים הלכה ולא ניתן לתקן אותה ולכן הוא מציע לקנות חלק חדש ולבצע החלפה של המשאבה.
יואב נקב במחיר שהיה סביר בעייני ונתתי לו אישור להמשיך את העבודה. הוא הלך להביא את המשאבה החדשה וחזר אלי עוד באותו היום. הוא ביצע את התיקון וכמובן שנשאר לבדוק שהיא מבצעת את פעולת הריקון - הבעיה נפתרה והמכונה עובדת פיקס. סה"כ הייתי מרוצה מאוד מהשירות שלו ובהחלט ממליצה עליו!
ברוריה.

, יוני 2014

הייתה לי בעיה בתנור עם התוכנית של הטורבו, משהו שקשור לוונטה באיזשהו אופן וחיפשתי טכנאי מוצרי חשמל שיעזור לי לפתור את הבעיה. לאחר חיפוש אקראי באינטרנט הגעתי ליואב "צור שירות תיקונים", קראתי עליו חוות דעת טובות והרמתי טלפון לקבל הצעת מחיר.
בעיקרון לא ידעתי כיצד להסביר בדיוק ליואב את הבעיה אבל מהתיאור שלי, הוא ניחש פחות או יותר במה מדובר ונתן לי הצעת מחיר משוערת. הצעת המחיר נשמעה לי בסדר, וגם יואב עשה עלי רושם מקצועי ואמין בטלפון.
יואב אכן הגיע ביום ובשעה שקבענו, תוך זמן קצר הבין כי הוונטה מונעת את עבודתו התקינה של התנור ולכן יש להחליף את הכנפיים של הוונטה ובכך הבעיה תיפתר. המחיר שהוא רצה על החלק והעבודה היה הוגן ועמד במחיר שהציג בפני בטלפון. יואב ביצע את ההחלפה, הוא עובד בצורה יסודית ומקצועית, אינו מחפף, כמו בעלי מקצוע רבים (לצערי), השירות היה מהיר ויעיל ואני בהחלט ממליץ עליו כבעל מקצוע אמין בתחום.
ברק, ראשון לציון.

, מאי 2013

התקשרתי ליואב בגלל שהתנור שלי מחברת "זנוסי" הפסיק לעבוד. ליואב הגעתי דרך חיפוש בגוגל והגעה לאתר זה, משם אחרי שיחה שבה הוא נשמע לי אמין ונתן לי שתי הערכות מחיר לתיקונים אפשריים לבעיה שתיארתי קבעתי איתו. יואב הגיע בזמן (ואף הקדים-צלצל להודיע שיקדים), איתר את התקלה בחיווט שרוף של התרמוסטט ביטחון וטיפל בבעיה במהירות ויעילות ע"י תיקון של המקום הנגוע.
יואב לא עשה בלאגן או לכלוך ולכן לא היה צורך בסדר וניקיון בסיום התיקון. הוא היה מאוד אדיב ושיתף אותי בכל גילוי ופתרון, הראה לי את החלק התקול, כשסיים לתקן ביקש שאגיע לצפות בהפעלת התנור ובעובדה שהוא עובד בצורה תקינה והנורה דולקת.
יואב גבה בדיוק מה שסוכם בשיחה ונתן לי חשבונית. מרוצה מאוד מהשרות. 100% בשירות ומקצועיות.
מוטי מגבעתיים

, אפריל 2013

אני ממליצה על יואב לכולם, הוא בעל-מקצוע פנטסטי אמין ואדיב!
לפני כחודש התגלתה אצלי בעיה במכונת הכביסה, התוף הפסיק להסתובב ולא ידעתי מה מקור הבעיה.
התקשרתי ליואב "צור שירות תיקונים", הסברתי לו במה מדובר, הוא אמר לי שיכולות להיות כמה סיבות לכך שהתוף תקוע, ולכן קבענו שהוא יגיע לראות את המכונה ולתת הצעת מחיר.
יואב הגיע יום למחרת בדיוק בשעה שקבענו ללא עיכובים, בחן את מכונת הכביסה (בוש) הסיר את הכיסוי האחורי והראה לי שהבעיה, היא ברצועת ההנעה שנשחקה והייתה על סף קריעה. יואב לקח סכום סביר על החלפת רצועת ההנעה והחזיר את הכיסוי למקומו.
המכונה חזרה לתפקד, התוף חזר להסתובב בלי בעיה, ונפתרנו על הדרך מהרעשים הבלתי נסבלים שהיו כנראה, כתוצאה מהשחיקה של הרצועה הישנה.
ליאת

, אפריל 2013

לפני כמה ימים, מייבש הכביסה שלנו הפסיק לעבוד ולכן חיפשנו באינטרנט טכנאי מקצועי. הגענו ליואב, דרך האתר שלכם "טוב תודה", קראנו את ההמלצות הטובות שהוא קיבל, והחלטנו להזמין אותו לביתנו לראות מה הבעיה. יואב ניסה להדריך אותנו בטלפון בכדי לאתר את התקלה ואולי לפתור אותה בשיחה, אבל הבעיה הייתה מורכבת יותר ולכן קבענו איתו ליום המחרת.
יואב היה בסדר גמור, הגיע בזמן, איתר במהירות את התקלה, עשה איזשהו תיקון חשמלי שקשור ללוח הבקרה הדיגיטאלי, לקח לנו מחיר סביר לחלוטין והיינו מרוצים מהשירות שלו.
אמיר, תל-אביב

, אפריל 2013

יואב נתן לנו שירות מצוין וסבלני!
לפני כחודש, מכונת הכביסה שלנו מדגם קריסטל, גרמה לקצר בחשמל מדי פעם, כשהפעלנו אותה. הייתי זקוק לטכנאי שיבוא לאתר את הבעיה ולתקן אותה. ליואב הגעתי דרך האתר שלכם, לאחר שקראתי המלצות חמות מלקוחות מרוצים. הרמתי אליו טלפון, והוא ביקש להגיע לתת לי הצעת מחיר. יואב הגיע אלי עוד באותו היום, איתר את התקלה במהירות. הסביר לי שמדובר בגוף החימום שמקצר את החשמל, הוא נתן לי הצעת מחיר סבירה לחלוטין והתחיל בעבודה. יואב פירק בסבלנות ובעדינות את כל הכיסויים החיצוניים של המכונה, איתר את גוף החימום שנמצא בתחתית המכונה ופירק אותו החוצה. לאחר מכן הוא התקין את גוף החימום החדש והחזיר את כל הכיסויים למקומם. העבודה נמשכה משהו כחצי שעה. בסיום העבודה יואב ביקש בדיוק את הסכום שסגרנו עליו בהתחלה, ונתן לי אחריות וקבלה על התיקון.
מארק, רמת-גן

, פברואר 2013

מאד מאד מרוצה. פניתי ליואב דרך האתר לאחר קריאת ההמלצות, בעקבות תקלה במדיח כלים של "בוש, אשר לא הוציא מים בזמן ההפעלה לניקיון הכלים.
יואב הגיע בזמן, ניגש לבדוק את המדיח ואיתר את התקלה תוך שתי דקות. יואב הסביר לי שככל הנראה רסיס זכוכית מכוס שבורה נשאב לצינור המוציא את המים וסתם אותו, יואב הוציא את הרסיס והפעיל את המדיח לוודא שהוא אכן תקין.
כשסיים וראינו שזו באמת הייתה הבעיה, יואב הדריך אותי כיצד ניתן להימנע מתקלות דומות בעתיד וסיפק מגוון טיפים לשימוש נכון וחסכוני במדיח. הוא השאיר אחריו נקי ומסודר, היה מאוד סבלני ולגבי המחיר הוא היה הגון ביותר ולקח עלות ביקור בלבד.
זה היה תענוג של חוויה לפגוש באדם כל כך נעים ששילב תודעת שירות ומקצועיות ברמה כל כך גבוהה.
כן ירבו!

אסף מתל אביב

, פברואר 2013

זו פעם ראשונה שאני משתמשת באתר פה ואני יכולה להגיד שזה עובד בגדול! תענוג לגלות שיש בעלי מקצוע מסוג אחר, כל הכבוד! פניתי לצור שירות תיקונים בעקבות ההמלצות שקראתי עליו אחרי שמדיח הכלים אצלנו הפסיק להזרים מים כמו שצריך וכתוצאה מכך הוציא כלים מלוכלכים שלא התנקו כמו שצריך.
יואב ענה לשיחתי באדיבות רבה, שמע בסבלנות את תיאור התקלה ותיאם הגעה מהיום למחר.
הוא הגיע בזמן, ליווה את כל שעשה בהסברים ועצות לשימוש נכון וחסכוני במדיח הכלים וגבה בדיוק מה שסוכם בשיחתנו הטלפונית.
הוא מקבל את המלצתנו החמה על הגישה המקצוענית והידידותית, עמידה בהתחייבות והמחיר ההוגן.

דבי, בת ים

, ינואר 2013

יצרתי קשר עם יואב דרך האתר ב SMS, בשעה 21:00 בערב. המדיח שלי מסוג "אלקטרו לוקס" שבק חיים, קראתי את כל ההמצלות על יואב ואז פניתי אליו, בניגוד לכל ההמלצות את הבעיה שלי יואב פתר מבלי להגיע או לגבות עלות. יואב חזר אלי מיד ובטלפון והסביר לי מה אפשר לעשות - לרוקן את המדיח מכלים, להטות אותו לצד ולבדוק אם נוזלים מים, כשראינו שאכן נוזלים מים הוא הסביר לי להמתין עד שכל המים יצאו (יואב ליווה אותי צעד אחר צעד). הסביר לי מה לעשות אם הבעייה חוזרת על עצמה (אין הרבה מה לעשות בעיקר אם היא חוזרת בתדירות גבוהה זה רק להחליף את המדיח) ובזה נפרדו דרכנו. יואב היה סבלני ואדיב ולמרות שיכל להגיע ולקבל תשלום במינימום עבור ביקור הוא חסך לי כמה שקלים והמדיח בינתיים עובד! ובכל מקרה הרגשתי שהתרשמתי מאוד מהיושר וההגינות שלו ולכן החלטתי שאני חייבת לספר ולהמליץ.
יואב, תודה רבה לך! ללא ספק אם אצטרך טכנאי אתה תהיה הראשון שאפנה אליו.

טל מתל אביב

, אוגוסט 2012

התנור והגריל שלנו הפסיק לעבוד, אשתי ביצעה חיפוש באינטרנט אחר טכנאי ובחרה ביואב. שוחחנו עם מס'' טכנאים שבטלפון אמרו לי שעלות התיקון יכולה לעלות בין 600 ש"ח ומעלה, מאוד לא אהבתי את זה ולעומתם - יואב אמר חד וחלק שהוא לא יכול להגיד לי כמה יעלה התיקון הוא צריך להגיע לאתר את התקלה ואז ידע גם מה העלות ובכל מקרה אנחלנו לא מתחייבים לשום דבר בזה שהוא מגיע וכמובן שקבעתי איתו.
יואב הגיע בשעה שקבענו, ניגש לתנור ולאחר בדיקה הסביר לנו שהבעיה היא בחלק שנקרא "בורר". יואב הראה לנו את החלק השרוף ואת סימני החריכה עליו. יומיים לאחר מכן הוא הגיע עם החלק החדש שגם אותו פתח רק מול עינינו. הוא החליף את החלק, בדק שהתנור עובד בצורה תקינה ואז החזיר הכל למקום.
יואב היה נחמד מאוד, ישר והגון. איתר את התקלה בזריזות ושיתף אותנו בכל פעולה כך שהיינו בטוחים שלא עובדים עלינו. הוא מקצועי ואפשר לסמוך עליו, עומד בזמנים ובמחיר שנקבע ונותן חשבונית ואחריות לחצי שנה.
אנחנו ממליצים בחום על יואב!

ליאון מחולון

, אוקטובר 2011

את יואב הכרתי דרך חבר, אך לאחר שהוא היה אצלי וקראתי את כל ההמלצות החמות שנכתבו עליו הבנתי שגם אני חייבת להוסיף המלצה חמה כי מדובר בבעל מקצוע מהסרטים.
יואב מ"צור שירות תיקונים" הגיע לביתי על מנת לתקן את מדיח הכלים לאחר שגוף החימום שלו "הלך" והוא הפסיק לעבוד.
כבר מהתחלה יואב הפגין רצינות ויעילות , היות והוא ביקש ממני לצלם את גוף החימום הקיים, על מנת שהוא יוכל לחסוך בזמן , בפגישות וכמובן לחסוך בעלויות ומיד יקנה את גוף החימום וכל שיישאר לו לעשות זה להגיע לביתי שביבנה ולהתקין את גוף החימום החדש.
כשיואב הגיע לביתי להתקין את גוף החימום, הוא עשה זאת בצורה יסודית ונקייה, הסביר לי כיצד המדיח פועל וכיצד עלי לנהוג על מנת שהוא ינקה בצורה הטובה ביותר.
לאחר שהוא סיים לתקן את מדיח הכלים ביקשתי ממנו שיבדוק את המקרר כי גם הוא לא עבד כראוי ואכן כך הוא עשה ואף אותו הוא תיקן.
לא סיכמנו על סכום מראש, אך הסכום שיואב גבה ממני על תיקון שני מוצרי החשמל היה נמוך לעומת התמורה שקיבלתי ממנו.
אז גם אני ממליצה בחום של יואב מ"צור שירות תיקונים", כי העבודה שמקבלים ממנו היא מקסימאלית ומקצועית מאוד.

בברכה,
ענת מיבנה

, אוקטובר 2011

באחד הימים התקלקל מדיח הכלים שברשותינו. התקשרתי ליואב כדי להזמינו אלינו אך הישוב בו אני גר היה מחוץ לטווח של יואב. למרות זאת יואב ממש יצא מגדרו כדי לעזור לי ולאשתי לתפעל את מדיח הכלים טלפונית ואף ביקש להיות מעורב ברגע שיימצא טכנאי בפועל ליד מדיח הכלים. אנחנו התרשמנו מאוד מאדיבותו והרצון העז שלו לעזור למרות שלא היתה זו מחויבותו. ממליץ בחום

, יוני 2011

למרות שהרבה אנשים לפני כבר רשמו המלצות מפרגנות וטובות על יואב צור - גם אני רציתי להוסיף את התרשמותי המאד מאד חיובית מהבן-אדם הזה. בסופו של עניין - יואב אמנם, לא עשה שום תיקון פיזי לשום מכשיר בביתנו. אף על-פי זאת - היחס, האדיבות והשירות רחב הלב - אלו דברים שאני אזכור מיואב לטובה ובמשך הרבה זמן!
יואב הוזמן לביתנו כדי לתקן מדיח כלים שנזל (ראינו שהמדיח מטפטף מהחלק התחתון שלו). כשיואב הגיע, ועשה בדיקה מקיפה למדיח, הוא ייעץ לנו דווקא שלא לתקן. לטענתו המנוע של המדיח "הלך" ובמחיר תיקון של 700 שקל - עדיף לנו כבר לקנות מדיח חדש (יואב נתן עוד נימוק למה לא כדאי לתקן: הסביר לנו שלאור זה שהמדיח הוא מאד ישן - בן שבע שנים, גם מהסיבה הזאת לא שווה לתקן. הוא הסביר שמדיחים עם כזה ותק ימשיכו לעשות לנו כל הזמן בעיות. גם אם נטפל עכשיו בבעיה מסוימת, רוב הסיכויים שבהמשך יתחילו לצוץ עוד בעיות).
אחרי שיואב נתן לנו את האיבחון על המדיח - החלטנו לשמוע בעצתו ובאמת לא לתקן (בסוף התחדשנו במדיח כלים חדש). על הדרך, ביקשנו מיואב גם לנסות לטפל לנו בדלת של תנור האפייה שלא נסגרה היטב. יואב אמר שאין שום בעיה - עם חיוך ניגש לתנור, פירק את הדלת חיזק כמה ברגים וגם הדביק את הגומיות (גומיות האיטום השחורות). על כל השירות והבדיקות - יואב לקח לנו מחיר של ביקור: 150 שקל (שזה אפילו די זול ביחס לטכנאים אחרים).
אני סמוכה ובטוחה שלבעיות יותר רציניות (בתקווה שלא יהיו) - אקרא מעכשיו רק ליואב! הוא לחלוטין "נאמבר וואן" באתר!!

המון תודה,
הילה

, יוני 2011

יואב הוא פשוט טכנאי מצוין! אדם אדיב, קשוב, עם הרבה מאד סבלנות ואורך רוח כלפי לקוחותיו! אחרי שגם אני בדקתי אותו וניסיתי - אני יכולה להגיד קבל עם ועדה - ליואב מגיעות באמת ומכל הלב כל ההמלצות שרשומות עליו באתר.
עברתי דירה, והעברתי לדירתי מייבש כביסה ישן של ההורים שכבר לא היה בשימוש (מכיוון שהיה קצת מקולקל). החלטתי להזמין טכנאי שיבדוק אותו, כדי לתת לי חוות דעת אם שווה לי לתקן או שבכלל כדאי שאקנה מייבש כביסה חדש.
בהתחלה התקשרתי לטכנאי ראשון (של ההורים שלי), שלא היה לו זמן להגיע... בלשון המעטה אפשר להגיד ש"נפנף" אותי, אמר לי להיות איתו בקשר בהמשך השבוע, והוא יודיע לי אם בכלל יוכל... עברתי לטכנאי שני (שמצאתי גם כן דרך איזשהו אתר) - עם אותו טכנאי קבעתי לאותו יום, חיכיתי לו במשך שעתיים והוא לא הגיע (למרות מה שסיכמנו). התקשרתי אליו והוא התחיל לתת לי כל מיני תירוצים לא רציניים. ביטלתי איתו, וחיפשתי טכנאי שלישי חדש.
רציתי טכנאי אמין וטוב - כזה שאוכל לקבוע איתו ויגיע גם בזמן. מצאתי את הטלפון של יואב - צור שירות תיקונים. התרשמתי מאד מההמלצות שרשומות עליו, ולכן החלטתי להתקשר אליו. יואב היה נחמד בטלפון. כבר בשיחה, רק מלשמוע את הקול הנעים שלו, קלטתי שיש לי כאן עסק עם מישהו סוף כל סוף רציני!
כיוון שכבר היה מאוחר, קבענו ליום שאחרי. יואב הגיע על הדקה שקבעתי איתו - בדיוק בזמן (זה כבר עשה עליי רושם טוב). כשיואב בדק את המכונה ופתח אותה, אמר לי שאין בעיה מיוחדת - בסה"כ מדובר ברצועת תוף שנקרעה, הוא יחליף לי אותה, והמייבש יהיה לי תקין ושמיש - כמו חדש!
ליואב היה רצועת תוף בהישג יד, כך שהוא החליף לי אותה על המקום. וידא אחרי התיקון, שהכל עובד וגם הראה לי איך להשתמש במכשיר. על הכל הוא לקח לי 200 שקל... גם המחיר מהבחינה הזאת היה ממש "ידידותי" ונחמד!
ממליצה על יואב בחום! טכנאי שווה מאד מ-א-ד !!

, מרץ 2011

זהו ניסיון ראשון שלי עם יואב צור. את יואב איתרתי דרך האתר שלכם. הבן-אדם, הוכיח את עצמו והתגלה כטכנאי יעיל וגם כנותן שירות טוב. לפיכך אני ממליץ עליו ביותר, ומשוכנע שאם בעתיד אצטרך אותו, לא אהסס לקרוא לו.
יואב הגיע לפתור לנו תקלה חשמלית במדיח כלים שהיה עושה לפעמים קצר. יואב הגיע ביום ובשעה שקראנו לו, פתח את המדיח, הוציא ממנו את המים, ניקה אותו ועשה חיבור מחדש לחוטים. כשראינו בערב שהתקלה לא נפתרה לחלוטין, והמדיח המשיך עדיין לקצר - קראנו לו שוב. הוא הגיע מיד ביום שלמחרת, עשה למדיח טיפול נוסף (שוב פתח, ושוב פירק ושוב סידר את החוטים). על הביקור השני כמובן שלא לקח מאיתנו כסף, וגם הביקור הראשון - היה בדיוק כפי שהתחייב כלפינו בשעת ההזמנה וכפי שרשם באתר.
אהבתי את המהירות שלו, ואת השירות היעיל - להגיע אלינו פעם נוספת כדי לפתור את הבעיה סופית.
הוא בהחלט אדם אמין, וכמו שרשמתי - אשתמש בו גם שוב!

משה,
מחולון

, מרץ 2011

לאחר שהזמנתי את יואב צור - שירות תיקונים לביתי (עבור תיקון של תקלה במדיח כלים) אני יכול לאמר שאת הבן-אדם הזה אפשר לדרג בשקט ובביטחון, כנותן שירות אלף אלף!!
יואב היה אדיב וגם סימפטי, הסברי ואינפורמטיבי - גם בשיחת הטלפון איתו, וגם בשעה שהגיע אליי הביתה. לא הצטייר כגזלן (במובן של כמה שאמר שיעלה - כך גם עלה), והכי חשוב את התיקון של הבעיה, עשה בצורה מקצועית כך שלא הצריכה את חזרתו לביתנו לתיקון נוסף שוב.
הגעתי אל יואב, כמובן, שדרך האתר שלכם. התרשמתי מכמות ההמלצות ומהדברים הטובים שעליו נכתבו. כשתיארתי לו את הבעיה בטלפון הוא נתן לי אבחון מדויק, שכלל שני תרחישים אפשריים לבעיה: סתימה שתעלה לי כך וכך כסף או החלפת משאבה שתצריך השקעה קצת יותר יקרה. כשהגיע אליי הביתה - התקלה מסתבר הסתכמה רק בסתימה, כך שבסופו של דבר יצאתי בזול (וגם המחיר היה בדיוק כמו אמר לי בטלפון).
הוא פתח את הסתימה, ניקה את המדיח, ולאחר מכן גם ישב איתי (מיוזמתו!!) עוד רבע שעה כדי להסביר לי איך להשתמש במדיח בצורה יותר נכונה, ממה להיזהר (כמו: לדוגמא לא להכניס למדיח כלים שהם מדי מלוכלכים - כי זה מה שגורם לסתימות), וגם איך להימנע מבעיות שכאלו בעתיד.
שירות מקצועי במלוא מובן המילה - הבן אדם הזה הוא פשוט הטכנאי המושלם...

בברכה,
צפריר מתל אביב

, מרץ 2011

איש מאד אדיב ונחמד! פניתי ליואב לאחר שנקרעה לי רצועת התוף במכשיר מייבש הכביסה. דיברתי עם יואב בשעות הערב, ובבוקר שלמחרת - הוא כבר הגיע כדי לתקן (התייצב בדיוק בשעה שקבעתי איתו, כך שמבחינת התנהלות וזמנים ודייקנות - גם כן הוכיח את עצמו מאד).
כשתארתי לו את הבעיה בטלפון, לאור הסממנים ופרטי המקרה שפרשתי בפניו - הוא חזה שמדובר כנראה ברצועת התוף שנקרעה. אמר שעלות משוערת לתיקון שכזה היא בסביבות ה - 300 שקלים, ואכן כך גם היה (כלומר לא גבה ממני שקל מעבר למה שהתחייב בטלפון!).
השיא היה, כשלאחר התיקון עוד נתן לי אפילו כל מיני טיפים והמלצות לגבי שימוש במכשירים נוספים במטבח (כמו מכונת כביסה ומקרר). הוא עשה להם בדיקה קלה, וגם נתן לי עליהם הסברים והדרכה איך לבצע בהם שימוש נכון וגם חסכוני יותר.
בכלל, יואב הוא טכנאי - שהרגשתי שמספק לי הרבה מאד אינפורמציה. גם בתיקון של המייבש - הציג בפניי את הרצועה הקרועה, הראה לי איך מזהים שהיא באמת לא עובדת, וגם נתן לי הסבר איך למנוע תקלות שכאלו בעתיד.
הוא אדם שמשדר אמינות. נתן לי להרגיש שאני נמצאת בידיים טובות. לתקלות נוספות - אני משוכנעת שאקרא מעתה אך ורק לו.

בתודה,
דבורה

, ינואר 2011

יש לי מדיח כלים אנאלוגי של ווירפול בן כמעט עשר שנים. לא מזמן המדיח פתאום פסק לתת אותות חיים והיה מת. הייתי משוכנע שזה כבר סימן בשבילי להרים ידיים, ושעליי פשוט לקנות אחד חדש. החלטתי בכל זאת להתקשר לטכנאי, ודרך האתר שלכם איתרתי את הטלפון של יואב צור שירות תיקונים.
יואב היה מאד נחמד. הוא גילה כלפיי סימפטיה והמון סבלנות בטלפון, אמר שכנראה מדובר בבעיה שהיא די פשוטה, (וגם די נפוצה לדגם המדיח מהסוג שלי). ברגע שיש סתימה במערכת - כדי למנוע הצפה של מים ונזק שהוא יותר הרסני למכשיר, המכשיר מפתח מעין מערכת הגנה אוטומטית ומפסיק בעצמו לעבוד... הוא אמר לי גם להציץ בכיור של המטבח. אם גם שם אני מזהה שהמים לא יורדים ושהצנרת "עושה בעיות" - סימן שבאמת יש סתימה (כי הצנרת של המדיח והצנרת של הכיור מחוברים לאותה מערכת), ושעליי לא לקרוא לטכנאי מדיחים - אלא פשוט להזמין שרברב.
היות ויש לי בעצמי קצת חוש טכני, ניגשתי לצנרת, איתרתי את הסתימה ושיחררתי אותי בעצמי. ברגע שזה נעשה, גם המדיח חזר לעבוד כשורה, והבעיה לחלוטין נפתרה.
יואב פשוט חסך לי גם עלות יקרה של שרברב, גם של טכנאי מדיחי כלים (שודאי היה מאבחן תקלות יותר מסובכות) וגם קנייה של מכשיר מדיח כלים חדש שכבר אוטוטו עמדתי לרכוש... להערכתי הודות לו חסכתי משהו כמו 2000 שקלים.
אין כמוהו! לא סתם הוא מקבל כל-כך הרבה תשבוחות באתר. הבן-אדם פשוט איש מקסים, ואני מודה לו המון.

בברכה,
אלכס

, נובמבר 2010

רוצה לציין את עזרתו האדיבה במיוחד של יואב.
טלפנתי אליו באחד הימים, בכדי להתייעץ איתו לגבי תקלה במדיח שלא הוציא מים. תיארתי לו במדויק את הבעייה, וכן מה כבר בדקתי ועשיתי. מדבריי, יואב הסיק שאני איש בעל יכולות טכניות, ושכנראה אוכל גם באופן עצמאי להשתלט על הבעיה. הוא המליץ שלא להזמינו, ובמקום - פשוט הנחה אותי טלפונית, מה לעשות וכיצד, עד שמצאתי את הבעיה בעצמי ותיקנתי.
כפי שהסביר לי, ובהתאם להוראותיו - הוצאתי בשלב הראשוני את המדיח מהגומחה, פתחתי את החלק האחורי עד שהגעתי למשאבת המים שהייתה תקועה, שחררתי אותה, הרכבתי בחזרה, והמדיח חזר לעצמו.
יואב הסביר לי בצורה סבלנית ופשוטה איך לתקן. לא פרש עד שעידכנתי אותו טלפונית, שהכל תקין ושהמדיח חזר לכושר. אני משוכנע שכל טכנאי אחר בסיטואציה דומה - היה כבר מוצא את עצמו מגיע אל ביתי, ואם לא לוקח כסף על התקנת משאבה חדשה, לפחות היה לוקח כסף על ביקור. יואב עשה כל זאת ברצון ובחינם.
אי לכך אני ממליץ עליו בחום, ומשוכנע שבפעם הבאה, כשאתקל בתקלה כבר יותר רצינית - אקרא בוודאות אך ורק לו.

, נובמבר 2010

כבר בשיחת הטלפון - הבנתי עד כמה יואב הוא בחור סימפטי... רצה הגורל, ובדיוק כשהתקשרתי אליו הוא היה אצל לקוח באזור... נתן לי הבטחה שברגע שיסיים, יגיע אליי במידי ובאמת - תוך פחות מעשרים דקות (!) כבר הופיע אצלי בבית על מנת לתקן.
הגיע עם חיוך, והחל מייד בעבודה. מצא שהבעיה במדיח שהיה מקצר לי את הבית, כל פעם שהיה מופעל - היא חיווט חשמלי שרוף. אי לכך, ביצע איזה שהוא מעקף קטן, ופתר לי את הבעיה. בנוסף - הקדיש גם עוד מספר דקות, כדי להסביר לי על אופן שימוש נכון וחסכוני במדיח (לדוגמא: נתן לי טיפ שבמקום להשתמש במלח מיוחד למדיח, אני יכול גם להשתמש במלח שולחן רגיל - זה נותן בדיוק את אותו אפקט, אבל הרבה יותר חסכוני...). על כל הביקור, בתוספת העבודה, לקח בסה"כ 200 שקלים. אהבתי את העובדה שהיה הגון וישר מאד עם המחירים... לא ניסה להמציא לי כל מיני תקלות שלא קיימות, אלא באמת אמר את האמת!
טכנאי ראשון, מזה הרבה זמן, שאני יכול להגיד עליו שהוא ממש בן-אדם!

ממליץ עליו בחום,
עידו :)

, נובמבר 2010

יואב נתן שירות אדיב ומקצועי מאד! מומלץ! פנינו אליו דרך האתר כיוון שדלת המכונת כביסה, נשברה ויצאה מהמקום... התקשרתי אליו בערך בסביבות הערב, הסברתי לו מה הבעיה ומה צריך לתקן, וקבענו שיגיע למחרת בבוקר.
בבוקר שלמחרת, הוא הגיע בזמן, מצויד בחלק הנדרש שהיה צריך להחליף לדלת (נתתי לו מראש, בשיחת הטלפון שניהלנו בערב קודם, את פרטי המכונת כביסה ואת פרטי הדגם - כדי שידע מה להביא לי). את הדלת הישנה הוא פירק (אפילו הראה לי עוד מקומות שבהם כבר הייתה שבורה...). את הדלת החדשה הוא התקין במקום, ועל כל התיקון לקח מאיתנו 280 שקלים.
באמת מותק של בחור - אדיב, נעים הליכות, עובד נקי ומסודר. ממליץ עליו לכולם - טכנאי פשוט עשר!

ניר מת"א

, נובמבר 2010

מצאתי את הטלפון של יואב באתר. פניתי אליו כדי שיתקן לי תקלה בתנור אפיה שהיה כל הזמן מקצר - ברגע שהיה מופעל על מצב "גריל" (בדיעבד הסתבר שהבעיה הייתה בגוף חימום).
בשיחת טלפון קצרה - קבענו אני ויואב שהוא יגיע אליי הבייתה כדי לבדוק. יואב אמר שיעשה את כל המאמצים כדי להגיע עוד באותו ערב, ולשמחתי - עמד במילה שלו ולא איכזב, כשבשעה 19:00 נחת אצלי בבית (אפילו התקשר חצי שעה קודם לוודא שאנחנו אכן נמצאים, ושיש מישהו שיוכל לקבל אותו).
יואב איתר תקלה בגוף חימום של התנור. כיוון שלא היה לו חלק בהישג יד, תיאם איתי ביקור נוסף למחרת בבוקר, כדי שיבוא לבצע את ההתקנה. למחרת בבוקר שוב הגיע - הפעם עם החלק. את הגוף חימום הוא התקין וגם ווידא שהכל בסדר. על הדרך - גם סידר לי בעיה חשמלית בכפתור ההפעלה של התנור שלא עבד בסדר (הייתה לכפתור בעיה של מגע רופף, וכיוון שלא רציתי לשלם עלות נוספת עבור כפתור חדש - יואב אילתר איזה תיקון זמני שדי פתר את הבעיה).
יואב יצא בסדר מכל הבחינות - גם עמד בזמנים, גם במחיר שסיכמנו - פשוט בהכל. עבור התיקון, החלקים ושני הביקורים שהוא ערך אצלי - יצא ששילמתי לו בסה"כ 300 שקלים - מחיר סביר לכל הדעות.

, אוקטובר 2010

בע"ה
הגעתי אל יואב דרך האתר
לטלפון שלי ענה מיד בחור אדיב.הצלחנו לתאם מועד לתיקון המדיח שלי מסוג תדיסטאר.יואב הודיע חצי שעה לפני הגעתו והגיע ממש בזמן.את התקלה מצא מיד.לא הציע לי החלפה של חלקים מיותרים.יואב נתן לי גם כמה עצות לחסכון וגם לשיפור איכות חיי מכשירי החשמל.לא קבלתי הצעת מחיר כיון שלא ידעתי מה התקלה ואולם המחיר שגבה יואב סביר בהחלט והשרות מעולה תודה
שרה

, נובמבר 2010

בעל מקצוע ממדרגה ראשונה!
מבלי להכיר - הזמנתי אותו פעם ראשונה דרך האתר. הייתי מרוצה גם מהשירות וגם מההתייחסות, ולאחר מספר שבועות, הזמנתי אותו שוב לתקן לי בעיה נוספת, שגם אותה פתר בזריזות.
בפעם הראשונה - כשהגיע, תיקן לי נזילה במכונת הכביסה, ע"י החלפת קטע הצינור שהיה בעייתי (על החלפת הצינור ותיקון הנזילה, לקח ממני מחיר של ביקור - 200 שקלים). בפעם השנייה, הגיע כדי לטפל ברעשים שיצאו מהתוף. כאן, איתר רצועה קרועה, ועל התיקון שלה לקח עוד 250 שקלים.
יחס מצויין! מחירים הוגנים! שירות זריז! תוסיפו לזה גם את העובדה שיואב הוא מותק של בן-אדם - אני בכייף יקרא לו שוב!

, אוקטובר 2010

התקשרתי ליואב דרך האתר.
מדובר במדיח שיש עם ותק של 10 שנים שמתוכם לא עבד 5 שנים. לאחר שחיברתי את כל החיבורים הוא פשוט לא עבד.
יואב הנחה אותי בטלפון מה לעשות (פשוט להחליף את השקע) והמתין איתי עד לתוצאות - המדיח עובד - סוף לשטיפות כלים...
מאחר שאין לי ניסיון בהפעלה, קיבלתי גם הסבר קצר כיצד מפעילים.
כמה טוב לפגוש אנשי מקצוע שמוכנים לעזור גם ללא תמורה כספית.
אני בהחלט אשמור את מספר הטלפון שלו ואמליץ לאחרים.
מומלץ בחום.

, נובמבר 2010

לאחר שגיליתי את התקלה בעצמי, והלכתי בעצמי לקנות את הרצועה שמס הדגם מוטבע עליה, התקשרתי ליואב לשאול לגבי איך לחבר את הרצועה מהמנוע לגלגל, הוא היה ממש נחמד הסביר איך לעשות את זה לבד. לאחר נסיונות רבים החלטתי להזמין את יואב שתוך 2 דקות סיים את העבודה (לצערי הייתי צריך להפרד מ-150 ש"ח) אבל יואב היה אחלה, תודה!!!!!

, נובמבר 2010

מדיח בוש בן כ-10 שנים הפסיק להתיז מים.
ניסיתי לאבחן את התקלה דרך כל מיני פורומים באינטרנט אך בסוף קיבלתי "רגליים קרות" והתקשרתי לטכנאי - יואב.
בשיחת טלפון קצרה יואב איבחן את התקלה ועודד אותי לחסוך את דמי הביקור ולטפל בה בעצמי ע"יהוצאת המדיח מהמקום והטייה שלו לצורך ניקוז המים. פעולה זו "איפסה" את חיישן ההצפה של המדיח, והוא שב לעבוד.
יואב - תודה רבה!!!

, ספטמבר 2010

יואב הגיע לתקן אצלנו מדיח כלים שהפסיק לעבוד. הגעתי אליו דרך רשימת המומלצים באתר טוב תודה, ואני חייבת לאמר, שהביקורות הטובות שנכתבו עליו שם - בהחלט שכנעו אותי, כמעט באופן מוחלט לבחור דוקא בו!
יואב התגלה כבחור חביב ומקסים. הסברתי לו בטלפון, מה הבעיה. הוא שאל אותי איפה אני גרה, ומתי אני זמינה שיגיע לתקן, ועוד לאותו יום, כבר הצלחנו לתאם ביננו מועד ביקור (שמחתי שהוא באמת היה פנוי להגיע בכזו התראה קצרה...).
כשהגיע, לפני שהתחיל לעבוד - נתן לי כמה טיפים לחיסכון במים ובחומרים, שגם יחסכו לי כסף, וגם יגרמו למדיח לעבוד בצורה יותר טובה ולפחות תקלות (מאד אהבתי את הגישה!!). אחרי זה הוא הגיע לשלב התיקון - הוא ניקז את המים מן המדיח, בדק אותו מכל הכיוונים, איתר את התקלה שהיתה בסה"כ צינור גומי מטפטף, התקין במקומו צינור חדש - והמדיח חזר לעבוד!
היום בבוקר - השתמשתי במדיח לראשונה מאז התיקון (התיקון היה אתמול)... המדיח עובד כמו חדש, ואפילו נשמע קצת יותר טוב!!
מאד מרוצה מהגישה של יואב ובכלל מהשירות!! גם המחירים שלו הם על הכיפאק (עלות התיקון יצאה כ - 280 שקלים)... אי לכך, אני שמחה להוסיף גם את ההמלצה שלי לרשימת ההמלצות של יואב באתר :)

תמשיך ככה!!
אורית

, אוקטובר 2010

יש לי מדיח כלים, תוצרת LG, בערך בן ארבע שנים. למרות שהוא לא כזה ישן, הוא התחיל לפני כחצי שנה לעשות לי בעיות - אם זה רעשים מוזרים שהיו יוצאים לו מהמנוע, ולפעמים גם היה נתקע באמצע העבודה.
בזמנו - כשרק החלו הבעיות, הזמנתי טכנאי, שפשוט "עבד עליי לחלוטין בעיניים". כשהגיע, ישר אמר שהמנוע הלך, לקח אותו לשיפוץ וגרם לי לשלם על כך הרבה מאד כסף - כמעט כמו עלות של מדיח חדש.
הבעיה, לצערי לא נפתרה, לאחר כמה חודשים, המדיח שב לעשות בעיות, שוב חזר להשמיע רעשים מוזרים, ולדעתי המנוע ששופץ כביכול ע"י אותו טכנאי שרלטן, סתם כמו שאמרתי היה עבודה בעיניים, וסתם עלה לי הרבה מאד כסף - כי הבעיות פשוט חזרו. כשניסיתי לאתר את אותו טכנאי, כדי שיבוא ויסדר את מה שתיקן - המספר שלו היה מנותק, ולא הייתה לי שום דרך ליצור איתו קשר.
בלית ברירה, כשעמדתי כבר כמעט להרים ידיים, הגעתי דרך האתר לטלפון של יואב צור שירות תיקונים. יואב נתן לי דיאגנוזה שהייתה די דומה לזו של הטכנאי הקודם. אמר שהמנוע כבר ממש ממש עייף, ושהוא לא נותן לו עוד הרבה זמן לחיות, אבל ינסה לעשות מה שיוכל בעלות מינימאלית. יואב, יש לציין, מצא לי את הפתרון האופטימאלי לבעיה, במחיר ממש נמוך. בעזרת מברג - פתח את המכשיר, שיחרר את המנוע, שימן אותו קצת, והודות למה שעשה הרעשים המוזרים אכן חדלו.
בעלות של 250 שקלים בלבד (מחיר של ביקור) - יואב השיב לי לחיים את המדיח - גם אם זה לתקופה קצרה. אני מודע לכך, שהמדיח לא הולך להחזיק לי עוד הרבה מאד זמן, אבל לפחות יואב היה ישיר וכנה איתי, והוא לא ניסה להלביש עליי תיקונים יקרים ומיותרים, שאין בהם צורך כמו הטכנאי הקודם. בקיצור הוא בן אדם אמין ומקצועי שאפשר לסמוך עליו, ואני בהחלט אקרא לו פעם נוספת במקרה הצורך.

יונתן מת"א

, נובמבר 2010

יואב הגיע לסדר לי לפני כמה זמן, בעייה בגומיית איטום של הדלת במכונת הכביסה. היה חור בגומייה - מה שגרם לה להוציא מים ולנזול. יואב פירק את הגומיה הישנה, התקין חדשה, והודות לכך הבעיה נפתרה.
על הדרך, יואב גם תיקן לי בעיה במדיח כלים שלא תפקד טוב, ללא תוספת תשלום. היתה למדיח בעייה בצינור שמזרים לתוכו מים. לחץ המים היה נמוך, אז יואב סידר גם את זה - כאמור, מבלי לקחת על כך תוספת כסף.
הוא בחור מהימן, ומקצועי. המחיר של התיקון, אומנם לא היה זול - אבל היה צפוי. ייאמר לזכותו, שהגיע מהר, תיקן מהר וסה"כ אני בהחלט מרוצה מהשירות.

בתודה,
עמית

, אוגוסט 2010

שלום רב,
שמי אילן, וברצוני לתת ח"ח גם ליואב המקסים מ"צור שירות תיקונים", וגם לאתר המאד יעיל שלכם, שממש עזר לי בבחירת ובאיתור הבעל מקצוע הנכון.
יואב בא לתקן לי בעיה של תוף תקוע במכונת כביסה, שלא הצליח להיפתח כמו שצריך, והיה משבש את הפעילות של כל המכונה. יואב סידר זאת, ובאותה הזדמנות גם עשה צ'ק אפ כללי לכל המכונה. הוא איתר בעיה במשאבת המים, והמליץ לי להחליף גם אותה (אמר שאם אני אמשיך להזניח והיא תמשיך לטפטף היא תגרום לקצר, וזה יגרור אחריו תיקון יותר יקר - לכן מומלץ להחליף עכשיו). שמעתי בעצתו, ויואב ביצע לי גם את ההחלפה של המשאבה. בנוסף גם סיפק לי על "חשבון הבית", חומר מיוחד ממיס אבנית למכונה, ואף תידרך אותי ואת אישתי איך להשתמש בו נכון. על תיקון התוף לקח ממני 200 שקלים, על החלפת המשאבה לקח ממני עוד 350 שקלים - סה"כ 550ש"ח עלה כל התיקון, ובנוסף כמו שרשמתי, החומר ממיס אבנית היה על חשבונו, וגם הביקור שלו היה ללא תשלום - כפי שהוא מציין זאת באתר.
בחור פשוט זהב!! מאד התרשמתי גם ממנו כבן-אדם, וגם מהיכולות שלו כאיש מקצוע. ביצע את העבודה עם חיוך ועם גם הרבה סבלנות. ממליץ עליו לכולם מכל הלב!!

בתודה,
אילן

, אוגוסט 2010

יואב פשוט איש מקסים! הגעתי אליו דרך האתר, ולמרות שקצת היו לי חששות בהתחלה מלהזמין טכנאי חדש שאני לא מכירה - הוא התגלה כאיש מקצוע מאד ישר ושירותי, ובאמת שמגיעה לו תודה ענקית!
איתר אצלי בעיה בגוף חימום של התנור (מדגם GRETZ), החליף את החלק, ומבחינת המחיר - יאמר לזכותו שלקח במדויק את המחיר שהתחייב עליו באתר: כ - 300 שקלים. (אפילו בזמן שהיה אצלי בבית לתקן, נכנסנו ביחד לאתר, והוא הראה לי "שחור על גבי לבן" שזה המחיר שהוא רושם באתר - עבור החלפת גוף חימום לתנור מתוצרת ומדגם כמו שלי).
מאד מרוצה - אני הגעתי אליו בעיקרון על סמך ההמלצות הטובות שנרשמו עליו באתר... ולזכותו של יואב יאמר שבמבחן התוצאה - הוא בהחלט הוכיח את עצמו ולא איכזב!!

ממליצה עליו בחום, ואשמח לקרוא לו שוב!

, אוגוסט 2010

יש לי בעיה במכונת כביסה מסוג AEG היא עושה כתמים מכוערים על כל הבגדים. יואב ייעץ לי מבלי להגיע ולבדוק. המליץ להפסיק להשתמש במרכך שעושה את אותם כתמים עקב זליגתו בטרם עת..הוא עשה זאת מבלי התחייבות כלשהי מצידי, אלא מתוך רצון טוב ותודעת שירות גבוהה. כן ירבו.

, אוגוסט 2010

בהגענו אל יואב דרך האתר - קראנו את ההמלצות המאד טובות שנרשמו עליו, התרשמנו לטובה ולכן גם החלטנו אנחנו לנסות. לשמחתי הרבה - לא התבדינו. יואב התגלה כבחור דייקן, סופר מקצועי ומאד מאד הגון. קבתי איתו שעה, והוא הגיע על הדקה (אפילו טיפה לפניי). בהתחלה היה לו קצת קשה לאתר את התקלה, והוא אפילו שיתף אותי בכך שהוא לא מצליח למצוא אותה. לאחר פירוק וחיבור מחדש של החיווט במערכת - הוא הצליח לעלות על הבעייה, ופתר אותה.
עבור התיקון לקח ממני מחיר של ביקור, כמו שסוכם איתו מראש בטלפון, וגם בדומה למחיר שהוא מפרסם באתר - 180 ש"ח.

איש מאד מאד מקצועי - ממליצה עליו ביותר, ושמחה מאד גם להוסיף את ההמלצה החמה שלי לרשימת ההמלצות שלו!!

, יולי 2010

יואב הוא הדוגמא לאיש שירות מעולה. מגיע בזמן ומתקשר לפני כ עשר דקות, מקצוען, בודק כל אפשרויות של תקלה ומסביר. לא מנסה לסבך את העניינים ולעלות את המחיר. נעים ואינטליגנטי. מומלץ בחום!

, יוני 2010

הגענו ליואב דרך האתר, כבר בטלפון הוא ניסה לברר איתנו מה הבעיה עם המדיח כדי אולי לחסוך את הביקור. הוא הגיע בזמן היה אדיב, מקצועי ולא יקר. ממליצים בחום על שירותיו. אנחנו בוודאות נתקשר אליו שוב במידה ונצטרך.

, מאי 2010

יואב היה זמין ואדיב ב 22:00 בלילה, וכמו אצל חלק מהמגיבים האחרים, גם לנו הוא הסביר את עניין "הסתימה" במכונת הכביסה (כנראה די שכיח..) בסבלנות ועזר לנו לפתור את הבעיה דרך הטלפון בקלות, במהירות, ו ב ח י נ ם !! הוא לא רק נחמד וישר אלא גם חכם כי מעכשיו בכל פעם שתהיה לנו בעיה באחד ממכשירי החשמל בבית הטלפון הראשון שנעשה יהיה אליו! ממליצים בחום! תודה יואב.

, מאי 2010

תותח אמיתי. ענה לSMS מהר מאד. רציתי שיבוא להחליף משאבת מים כי לא הייתה פעולת שאיבה. יואב הציע לי לבדוק משהו במכונה לפני שהוא בא, כדי שלא אצטרך לשלם על ביקור. אכן התקלה הייתה בסתימה ולא היה צורך בהחלפת משאבה. אפילו לא דרש תשלום עבור העזרה. תודה לך יואב.

, מאי 2010

גילוי נאות: אני לא נוטה להשאיר המלצות, אבל הפעם זו פשוט מצווה. קשה לי שלא לחזור על דברי הממליצים לפני. יואב בדיוק עזב את ביתי, לאחר שטיפל במקצועיות בבעיה. חשוב לציין שגם במקרה שלי, בטרם הגיע עזר לי טלפונית לבחון את מהות הבעיה, כדי לבדוק אם יש אפשרות שאפתור אותה בעצמי. הבדיקה הטלפונית, בחינם כמובן - לשם צמצום העלויות שלי - הפתיעה אותי כשקראתי את ההמלצות (התקשיתי להאמין לריבוי ההמלצות, שנראה לי לא אמין), והפתיעה אותי כשהתקשרתי, אבל: הכל נכון!
יואב מצטיין במקצועיות ואדיבות. הוא השקיע מזמנו כדי להדריך אותי כיצד לעשות שימוש נבון במכונה ובמכשירי החשמל האחרים בביתי (מייבש כביסה, מדיח), והיה כל כולו מוכוון לתת שירות. פשוט - אין דברים כאלה.
תודה יואב, תודה, תודה.

, אפריל 2010

אז ככה... יואב הוא בעל מקצוע אמין, דייקן, עם מחירים נוחים! לקח בדיוק את המחיר שסוכם, את הבעיה כבר זיהה בטלפון וצדק!!!
אדם נחמד שבניגוד לשאר בעלי המקצוע לא חושב שעל ביקור צריך לקחת בנוסף לתיקון, בקיצור מומלץ בחום!
פניתי אליו בגלל שהמכונת כביסה שלי עשתה קצר ולא ידעתי אם מדובר בתקלה במכונה עצמה, או שזה איזה שהוא קלקול בשקע. כל בעלי המקצוע שפניתי אליהם ענו לי את אותה תשובה - שהם צריכים להגיע ולבדוק, ושבנוסף למחיר של התיקון, הן גן יגבו ממני מחיר על הביקור! בקיצור רצו לקחת ממני מחיר אסטרונומי...
כשפניתי ליואב, הוא היה ממש נחמד, היה אדיב וסובלני בטלפון, אמר לי שלפי איך שאני מתארת את הבעיה הוא מאמין שהבעיה היא בגוף חימום (ואכן כך היה!). תוך כמה שעות הוא כבר היה אצלי לתקן את התקלה, והכי חשוב לקח מחיר סביר, ולא "השתגע" כמו שאר בעלי המקצוע!!
לא סתם כל ההמלצות הטובות שיש עליו באתר... אני ממש התרשמתי לטובה... ו... שוב - תודה על השירות הטוב שנתן!

, אפריל 2010

היגעתי ליואב דרך האתר וההמלצות אשר קראתי עליו ועל טיב השירות שלו. כבר בשיחה הראשונית הבין ואיבחן את סוג התקלה והינחה אותי טלפונית כיצד להיתמודד עימה ולתקנה בכוחות עצמי, לכול אורך השיחה הפגין נימוס אדיבות ומעל לכול מיקצועיות ראויה לכל שבח. ללא ספק בכול בעיה עתידית באם וכאשר תצוץ - אפנה אליו ואפנה אחרים אליו . באמת ומדובר פה בנותן שירות מזן אחר .

תודה רבה רבה לך יואב !!!

, אפריל 2010

יואב איש מאד נחמד!! עזר לנו לטפל בבעיה שהיתה לנו עם הכיריים דרך הטלפון ובכך חסך לנו ביקור, זמן וכסף...
אני רוצה להודות לו על הסבלנות, והאדיבות שגילה - הדריך אותנו צעד אחר צעד בדיוק מה לעשות ואיך לטפל, בכדי שהבעיה תיפתר.
הבעיה עם הכיריים היתה, שחלק מהלהבות לא עבדו (כנראה היתה סתימה). יואב העדיף להסביר לי בטלפון איך לפתור את הבעיה, מאשר להגיע. הדריך אותי בדיוק איזה חומר ניקוי לקנות, ואיך לבצע את הניקיון. כשהגעתי הביתה עשיתי בדיוק מה שאמר, ואכן הבעיה נפתרה. מקצוען אמיתי!! הגון!! התרשמתי ממש לטובה מהשירות שנתן לנו!!

, אפריל 2010

יואב, תודה רבה לך.
מאז שעברתי דירה, לפני שנתיים התנור שלי לא עבד ואחרי שכל הזמן מכרים דחו אותי, שבפעם הבאה שיגיעו להציץ ושאולי יוכלו לתקן לי את התנור, התעצבנתי והתקשרתי לטלפון שמצאתי באתר באינטרנט. יואב המקסים, ענה ובכמה שניות, ע"י הנחייה שלו איתי על הקו הוא פתר לי את הבעיה, עם חיוך.
יואב, תודה תודה תודה תודה.. ושוב תודה :)

יפעת.

, אפריל 2010

יואב פשוט מקסים!
הנחה אותי לפתרון הבעיה במכונת הכביסה דרך הטלפון - ביצעתי לבד - ללא עלות!
סבלני, קשוב, נחמד ובעיקר - מקצועי!!! - אין עוד הרבה כמותו!
כל הכבוד!
בעתיד אתקשר אליו לפתרון בעיות נוספות במידה ויהיו!

, אפריל 2010

נתן הנחיות ראשוניות בטלפון לאבחון/פתרון אפשרי של הבעיה במדיח בחינם, הגיע לאחר קריאה לאחר שזה לא עזר, נתן שרות אדיב במחיר שהוסכם, ואף ייעוץ להמשך.

, אפריל 2010

הגעתי ליואב דרך האתר בכדי לנסות ולקבל דעה לגבי המדיח שלי - למרות שבמהלך השיחה הבין יואב כי אינו יכול להגיע אלי כי אני מתגורר במעלה אדומים ניסה לעזור לי טלפונית באיתור התקלה, על סמך מידע שנתתי לו. יואב נשמע מקצועי והיה סובלני מאוד וניסה לעזור ללא מטרת רווח - נשמע אמין ומקצועי וכדאי לפנות אליו

, אפריל 2010

פניתי ליואב לאחר שראיתי המון המלצות,למרות שלא ידעתי מי המליץ
יואב הנחה אותי דרך הטלפון מה לעשות ופתר לי את הבעייה(יצא צדיק). וואלה הפתיע אותי כנראה שהוא טכנאי מזן אחר.

, אפריל 2010

שלחתי הודעה דרך האתר ומייד חזר אלי, עוד דרך הטלפון ניסה לפתור את הבעיה במדיח, לא הצלחנו והוא יגיע לבדוק מה הבעיה,
עושה רושם אמין ומקצועי ביותר ובנוסף גם נחמד :-)

, אפריל 2010

חייבת לציין לשבח את הבחור הזה!!! .מקצועי אמין ודייקן!!!!!התקשרתי אליו בלחץ של זמן שרק יגיע כבר... הוא התחיל להסביר לי שלא כל כך מהר צריך להגיע ואפשר לנסות לפתור את הבעיה טלפונית, בסוף הוא הגיע אליי וחייבת להודות לו על התיקון בכל תקלה במוצר חשמלי בבית ,אני מזמינה אך ורק את יואב!!!
ממליצה בחום לכולכם!
בנוסף גם לקח פחות כסף!!!!!

, מרץ 2010

הגעתי ליואב דרך האתר בכדי לנסות ולקבל דעה לגבי התנור שלי - יואב ענה לי במקצועיות ובסבלנות רבה למרות שידע שלא יגיע לביתי (מכיוון שטכנאי אחר היה ורציתי לבדוק את אמינותו ) נתן לי הסבר ומחיר לגבי התקלה של התנור על סמך מידע שנתתי לו - שמרתי את מספר הטלפון שלו ובעתיד אדע בהחלט לפנות ליואב...

, מרץ 2010

הטכנאי היגיע בזמן היה אדיב ונתן טיפים לשימוש ושמירה על המכונה.
המחיר כפי שנאמר בהתחלה אבל אין לי אינדיקציה למחירי תיקונים רמת השרות זריזה ויעילה

, מרץ 2010

הציע דרכים לפתרון לפני בואו. כאשר בכ"ז הזמנו אותו, גילה מקצועיות אמינות וביקש מחיר לא יקר. יעיל בתפקודו ונחמד באישיותו.

, פברואר 2010

בכל תקלה במוצר חשמלי בביתי,אני מזמינה אך ורק את יואב.אמין,מקצועי,דייקן ואדיב.כל הכבוד.

, פברואר 2010

שירותי, מקצועי (עלה על הבעיה תוך פחות מ-דקה ונתן טיפים לכביסה ולשמירת המכונה לאורך זמן).יסודי ומהיר

, ינואר 2010

שירות ללא דופי. פתר תקלה בגוף החימום בתנור. ממליץ בחום.

, אפריל 2010

יואב הוא פשוט איש שירות מעולה!! פניתי אליו בכדי לתקן תקלה שהיתה לי במצוף של המדיח כלים (המצוף לא הצליח לקבל מים, ובעצם גרם למדיח להשאיר את הכלים מלוכלכים ולא לנקות).
שלחתי ליואב SMS דרך האתר, והוא חזר אלי תוך פחות מדקה. בהתחלה הוא ניסה להסביר לי איך לפתור את התקלה דרך הטלפון, ובאמת הבעיה נפתרה לכמה שבועות, אבל חזרה שוב...
כשהבעיה חזרה - קראתי לו כבר לביקור, והוא הסביר לי שהבעיה היא בעצם בסבון ניקוי שאני משתמש בו, ובמלחים (הסבון גורם לקצף במדיח שמפריע לפעולת המצוף). הוא נתן לי הרצאה שלמה, איך להשתמש נכון במדיח, ומה צריך לעשות כדי שהבעיה לא תחזור בשנית, ומאז כשמדי פעם הבעיה חוזרת - אני כבר לבד יודע איך לטפל בה...
אני באמת מעריך אותו על הסבלנות והמקצועיות הרבה שגילה, לא פלא שיש עליו כ"כ הרבה המלצות טובות באתר, וגם אני ממליץ עליו בחום!!

, דצמבר 2009

יואב הגיב ל SMS מהאתר תוך דקות, היה אדיב ומקצועי, נתן פיתרון מעולה לתקלה בתנור אפיה וחסך החלפת הלוח

, דצמבר 2009

ממליצה בחום. עוד טרם הגיע ,שאל טלפונית שאלות הנחיה שמהן עלה כי התנור תקין (הוסט בטעות מחוג מסוים).

, ספטמבר 2009

יואב החליף גוף חימום בגלל שהמכונה קיצרה. מאוד אמין ולא יקר. נתן חשבונית מס ואחריות ל6 חודשים. מומלץ

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

תיקון מכונות כביסה

ביקור טכנאי מכונת כביסה
תיקון מכונות כביסה
החלפת חלקים במכונת כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה

תיקון מדיחי כלים

ביקור טכנאי מדיחי כלים
תיקון מדיח כלים
החלפת חלקים במדיחי כלים
התקנת מערכות בקרה למדיחי כלים

תיקון תנורים

החלפה ותיקון חלקי תנורים
החלפה ותיקון חלקי תנורים מכניים
תיקון והתקנת מערכות בקרה ובטיחות לתנור

תיקון מייבש כביסה

ביקור טכנאי מייבש כביסה
תיקון מייבשי כביסה
החלפת חלקים במייבשי כביסה

התמחויות

תיקון מכונות כביסה

ביקור טכנאי מכונת כביסה
תיקון מכונות כביסה
החלפת חלקים במכונת כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה

תיקון מדיחי כלים

ביקור טכנאי מדיחי כלים
תיקון מדיח כלים
החלפת חלקים במדיחי כלים
התקנת מערכות בקרה למדיחי כלים

תיקון תנורים

החלפה ותיקון חלקי תנורים
החלפה ותיקון חלקי תנורים מכניים
תיקון והתקנת מערכות בקרה ובטיחות לתנור

תיקון מייבש כביסה

ביקור טכנאי מייבש כביסה
תיקון מייבשי כביסה
החלפת חלקים במייבשי כביסה

תאור העסק

"צור שירות תיקונים" יואב- טכנאי בכיר בכל חברות השירות מהמובילות בישראל. וותק של 30 שנה בתחום המוצרים ה"לבנים"- מכונות כביסה,מדיחים,מייבשים ותנורים. נותן עזרה טלפונית (במידת האפשר) המוטו-"זול,זמין ואמין". אלפי לקוחות מרוצים כבר אמרו את דברם! "נעשה ונצליח"

צור שירות תקונים

צור שירות תקונים

יואב צור שירות תיקונים


9.6

073-2721461
 

צור שירות תקונים

יואב צור שירות תיקונים

9.6

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721461 חייג