שמואל עבודות צבע

9.6
שמואל אגרונוב
צביעה וסיוד
אזור השרון, אזור חדרה והסביבה
כתובת העסק: בן אליעזר 53, נתניה

  93%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  93%

מחיר הוגן

3 חוות דעת מהימנות

, ינואר 2020

לשמואל החלטתי לפנות משום שהוא שם פלייר בתיבת הדואר שלי, ביקשתי ממנו ממליצים, דיברתי איתם והחלטתי להזמין אותו, הוא ביצע עבורי עבודה של צביעת כל הדירה כולל תיקוני קיר ושפכטל. שמואל בעל מקצוע עם אישיות נעימה, הוא דייקן ומקצועי מאוד ובנוסף הגיע בזמן אך לא סיים את העבודה בזמן שהוא תכנן לסיים. לא ביצעתי סקר שוק אבל המחיר היה בהחלט הוגן מבחינתי בהשוואה לתוצאה היפה ולחומרים האיכותיים שהם שמואל השתמש.
אירית, הרצליה

, ינואר 2020

לשמואל החלטתי לפנות בעקבות עלון פרסומי שמצאתי בתיבת הדואר שלי, חיפשתי בעל מקצוע שמתעסק בתחום הצבע כדי לבצע עבודת צבע בדירתי. שמואל צבע את כל הדירה, עמד בזמנים, היה מאוד נעים לעבוד אתו מכל הבחינות. הוא נעים הליכות ובעל מקצוע איכותי שעשה את עבודתו ודאג לכל פרט קטן שצץ במהלך העבודה וזאת על מנת שאהיה מרוצה מהשירות ומהתוצר הסופי. מבחינת מחיר הייתי מרוצה גם כן, הוא לא דרש מחיר יקר מדי ולחלוטין הייתי מזמין אותו שוב אם אזדקק.
אנטוני, נתניה

, ינואר 2020

לשמואל הגעתי לאחר שחיפשתי בעלי מקצוע בתחום הצבע בגוגל, הוא צבע את החנות שלי כולל תקרות גבוהות, סגירת חורים ועבודות טיח וביצע עבודה ממש יפה. שמואל איש מקצוע מעולה ואני מכיר אותו כבר 3 שנים, הוא השתמש בחומרים איכותיים, עמד בזמנים והתוצאה הייתה מעבר למצופה. ביצעתי סקר שוק קצר בעבר והמחיר ששמואל דרש היה סביר בהשוואה לתמורה הנהדרת שקיבלתי ומעבר לכך מאוד נוח ונעים לעבוד אתו, ממליץ בחום!
עמית, רמת גן

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור השרון, אזור חדרה והסביבה

 

התמחויות

צביעה וסיוד

צביעת דירה
סיוד דירה ועבודות שפכטל
צביעת עץ
צביעת מתכות
צביעת קירות חיצוניים

התמחויות

צביעה וסיוד

צביעת דירה
סיוד דירה ועבודות שפכטל
צביעת עץ
צביעת מתכות
צביעת קירות חיצוניים

תאור העסק

אנו בחברת "שמואל עבודות צבע" מתעסקים בצביעת דירות ובתים. למה לבחור בנו? עמידה בזמנים ושירות ברמה שלא הכרתם, רמת גימור ללא פשרות וירידה לפרטים, עבודה נקייה ואסתטית במקצועיות ואחריות. אנו עובדים קשה כדי לעשות לקוחות מרוצים. אנו נותנים שירות שכולל: צביעת בתים, צביעת דירות 3/4/5 חדרים, תיקוני שפכטל, טיח צבעוני לקירות, צביעת חדרי מדרגות,תיקוני צבע, צביעה אחרי שיפוץ, צביעת אזורי רטיבות, צביעה יסודית, צביעת משרדים ומרכזים מסחריים.

שמואל עבודות צבע

שמואל עבודות צבע

שמואל אגרונוב


9.6

073-2242897
 

שמואל עבודות צבע

שמואל אגרונוב

9.6

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2242897 חייג