כרטיס עסק זה של אלי זמר "ענק המזגנים" מוקפא כרגע באתר ואינו זמין לעבודה. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג טכנאי מזגנים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

אלי זמר "ענק המזגנים"

9.4
אלי זמר
טכנאי מזגנים
אזור הדרום, אזור הנגב
כתובת העסק: לימונית 12, עומר

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

5 חוות דעת מהימנות

, אפריל 2016

מרוצה ממנו, אלי בעל מקצוע מאוד מקצועי ואמין הוא בסדר גמור, את רוב העבודות אנחנו מפנים אליו, מרוצים מהזמינות, מהמחירים ומהמקצועיות, תקלות שאלי מטפל בהם בדר"כ לא חוזרות! מרוצים וממליצים בחום!
מדובר בטיפול התקנות ותחזוקה של מזגנים עבור הדירות שאנחנו מתחזקים (חברת אחזקה והשכרה) ומעבר לשירות עבור העסק שלנו, הוא התקין בדירות הפרטיות שלי מספר מזגנים, כך שיש לי ניסיון רב איתו של לא פחות מעשר שנים. אני פונה רק לאלי בכל הקשור לעבודות מיזוג בבית הפרטי ובעסק - מדובר בבעל מקצוע בחסד עליון, ישר, אמין, מומחה ואחראי. מבחינת איכות העבודה אני חייב לדעת במאה אחוז שהעבודה מושלמת, אין מקום לפשרות, ולכן אני גם לא מתפשר על בעל המקצוע שיבצע זאת עבורי. אלי ביצע עבורי עבודות תיקונים והתקנות (של מזגנים עיליים, מיני מרכזיים ומרכזיים כולל תעלות אוורור וכיוצא בזה) ואף פעם לא יצאתי מאוכזב, יש לי רק דברים טובים להגיד עליו!!! מבחינת התנהלות העבודה, הוא אמין ומקצועי, אפשר להשאיר אותו בבית ולסמוך עליו במאה אחוז!
אלי עושה הכל כדי לספק עבודה מהירה יותר, הוא עומד בלוחות זמנים ואפילו מקדים לסיים ובעיניי הוא דוגמה מוצלחת לאיך שבעל-מקצוע צריך לתת שירות! אני בהחלט מפרגן וממליץ בחום!
חיים גבעון.

, אפריל 2016

אני מאוד מאוד מרוצה מאלי, מבחינה מקצועית, מבחינת המחירים והשירות - ציון עשר בכל פרמטר! אנחנו עובדים עם אלי כבר המון שנים, ובכל מה שקשור להתקנה ותיקון של מערכות מיזוג אוויר אני מעסיק אך ורק אותו - אלי בעל מקצוע מצוין, דבר ראשון הוא טכנאי מזגנים עם הרבה מאד ניסיון, הוא בקיא בהתקנות ותיקונים של כל סוגי המזגנים - מזגנים עיליים, מיני מרכזי, מרכזי וכו'. מעבר לזה, הוא גם כמובן מקצועי - בין אם מדובר בהתקנות, ובין אם מדובר בתיקונים - הוא תמיד ימכור וימליץ על מזגנים טובים, אלי ביצע אצלנו התקנות של כל סוגי יחידות המיזוג, החל ממזגנים עיליים וכלה במרכזי, אני מרוצה מאוד מאיכות העבודה ומהגימורים.
מעבר לעבודה ברמה גבוהה, אלי מקפיד לעבוד לפי לוח זמנים קפדני מאוד, לא מאחר ובניגוד להרבה בעלי-מקצוע שאיתם אני עובד, הוא אדם ישר והגון שעומד במילה שלו. ניתן לסמוך עליו וזה חשוב מהכול!
מעבר להתקנות אלי גם לצידי בכל הקשור לתיקונים, מגיע בשעות נוחות, זמינות ברמה גבוהה ואיתור תקלות באופן מהיר ומקצועי. כיף שמצאתי איש מיזוג כזה - ממליץ בחום!
דוד סלוצקי.

, אפריל 2016

אלי הגיע תוך שעה מרגע הקריאה - בדיוק כפי שסוכם, עשה אבחון מדויק והציג את האפשרויות השונות לתיקון. אלי עשה עבודה באיכות טובה - מומלץ! מדובר בתיקון מזגן מרכזי, המזגן פסק מלעבוד, חיפשתי באינטרנט בעלי-מקצוע מתחום המיזוג שיש עליהם המלצות טובות והמחירים שהם לוקחים סבירים. לאלי זמר "ענק המזגנים" הגעתי דרך האתר שלכם, היו עליו באמת חוות דעת מעולות והתקשרתי לשמוע מה עלות ביקור, הסברתי לאלי במה מדובר, איזה דגם מזגן, עלות הביקור הייתה כמו שמצוין באתר והוא היה זמין להגיע ביום ובשעה שהיו נוחים לנו.
אלי הגיע בזמן כפי שסוכם, דבר ראשון, כשהוא נכנס, הוא דיבר לעניין, היה נחמד ואדיב, ניגש לראות במה מדובר, אני יכול לציין שאלי לא הסתפק ברפרוף אלא ממש ירד לעומק של הבעיה, הוא זיהה תקלה שקשורה למאוורר, איתר את הרכיב התקול וביצע החלפה שלו, המחיר על התיקון היה ממש ממש הוגן, ציפיתי למחיר הרבה יותר גבוה, אני רוצה לציין לטובה את האמינות והמקצועיות של אלי, הוא לא מרח אותי בדברים, לא רץ ישר להחליף חלקים, אלא מצא את התיקון הספציפי ודיווח מידע נכון. התיקון הוכיח את עצמו, המזגן באמת חזר לעבוד ונראה שהבעיה מאחורינו.
הודיתי לאלי על הטיפול המקצועי בבעיה, שמרתי כמובן את המספר שלו, לא כל יום נתקלים באיש מיזוג כזה מקצועי שאפשר לסמוך עליו, אשמח להיעזר בו בעתיד.
מוטי.

, נובמבר 2015

ממליץ על אלי בחום רב, מקצוען, עומד בלוחות זמנים, מספק עבודה באיכות גבוהה ובאמת שאף אחד לא נוגע אצלי במיזוג מלבד אלי! סומך רק עליו! מדובר בתחזוקה והתקנה של מערכות מיזוג בבית הפרטי שלנו וגם בעסק של אשתי, בזמנו חיפשנו איש מיזוג אמין שילווה אותנו בכל תקלה והתקנה וקיבלנו המלצות על אלי זמר "ענק המיזוג". אני זוכר שמהפעם הראשונה שאלי הגיע אלינו וטיפל בתקלה כלשהי באחד המזגנים, התרשמנו מיד לטובה. אלי באופן כללי, תמיד משתדל להגיע בזמן, מילה שלו זאת מילה ושעה זאת שעה, אם אלי מתחייב להגיע אין כזה דבר שהוא לא יופיע, באמת כמו שציינתי, ניתן לסמוך עליו במאה אחוז ואני חושב שזה הדבר הכי בסיסי אצל בעל מקצוע טוב. אני כלקוח תמיד יכול להיות רגוע ושקט, אני יודע שאם אלי מטפל לי בתקלה, היא לא תחזור, הבדיקה שהוא עושה יסודית ומעמיקה, הוא תמיד מוצא פתרון ומנסה אפילו לחסוך לי בעלויות אם ניתן, מחליף חלקים רק במידת הצורך. גם מבחינת השירות לעסק, אשתי מרוצה עד הגג, אלי מפנה מהזמן מגיע דיי מהר (בגלל שמדובר בעסק מתפקד ופעיל הזמינות פה חשובה) ומבצע עבודה מקצועית.
אשתי ואני מרוצים עד הגג, נמשיך לעבוד עם אלי עוד שנים רבות!
שלמה אבוטבול.

, נובמבר 2015

אלי מקצוען מכל הבחינות, מחיר שירות ומקצועיות, באמת שמגיע לו ציון של 100 על הכל! לאלי הגעתי דרך המלצות מפה לאוזן ופניתי אליו לצורך התקנת מזגנים בבית הפרטי שלי ובדירה אותה אני משכיר. הוא הגיע אלינו לבית ולדירה, ייעץ על סוג המזגנים וכ"ס שיתאימו מבחינת גודל החדרים - הוא היה מאוד אדיב ומקצועי ונתן הצעת מחיר ממש אטרקטיבית על התקנת מזגנים עיליים, הוא מצא חן בעייני התרשמתי שמדובר באיש מקצוע רציני שעומד בהבטחותיו והחלטתי לסגור איתו את העבודה.
באופן כללי אני יכול לספר שאלי אדם נחמד, איש מקצוע מעולה, ותיק, מקצועי ובעל ניסיון. הוא איש הגון שהולך ישר, לא הולך עקום ומחפש איך לעקוץ את הלקוח. הוא באמת צדיק. אלי היה גמיש מאוד מבחינת לו"ז ובא לקראתנו, עשה עבודה מאוד יסודית, ההתקנות עברו במהירות והכל נעשה באופן מקצועי ומאורגן - ההתקנות נראות נהדר, המיקום של המזגנים והמנועים מעולה והכל עובד פיקס!
מבחינת המחיר, הכל היה בסדר, מה שסיכמנו זה מה ששילמתי בפועל. לסיכום אלי נתן לנו שירות מאוד טוב ואני בהחלט ממליץ עליו בחום.
אלי פרץ.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור הדרום, אזור הנגב

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

תאור העסק

מכירה,יעוץ התקנה ותיקון מזגנים, מכל החברות המובילית בענף. אנו נותנים שרות ומענה ללקוח אשר נמצא בתחילת בנייה , יעוץ והכוונה עד לתפעול המיזוג בבית. אנו עוסקים בתחום כ18 שנה. ואצלנו זמנים ושרות במקום הראשון!

אלי זמר "ענק המזגנים"

אלי זמר "ענק המזגנים"

אלי זמר


9.4

073-2721548
 

אלי זמר "ענק המזגנים"

אלי זמר

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721548 חייג