אומנויות בירוק

תחומי פעילות
 • עבודות גינון
 • דשא
 • דשא סינטטי
עלות ביקור
-
דרוג הגולשים
9.4

6 חוות דעת

9.4 6 חוות דעת
9.4

6 חוות דעת

050-5256677

כרטיס עסק זה של אומנויות בירוק אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג עבודות גינון או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

פרטים כלליים

איש קשר

שנות ותק

איזור פעילות

כתובת

ארז

20

אזור השרון

ת.ד. 2429 קרית אונו

תאור העסק

גינון ופיתוח-עיצוב ותכנון,הקמת גינות,מערכות השקיה ממוחשבות,דקים ופרגולות,תאורת גן,דשא סינטטי ובריכות נוי.

שעות פעילות

א’-ה’08:00-20:00

ו’08:00-14:00

שבת18:00-21:00

סוגי התמחות

המלצות הגולשים

ציון 9.4
מתוך 6 חוות דעת
 • עמידה בזמנים
 • רמת שירות

כל ההמלצות על אומנויות בירוק נאספו ע"י צוות האתר מלקוחות שהזמינו את שירותיו.

מרץ 2016

ציון 9.4

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 8

אני מאוד מרוצה מארז, מרוצה מהעבודה, מהמקצועיות ומהשירות החם והאדיב - תענוג לעבוד מולו ואני בהחלט ממליץ עליו בחום. בזמנו הגעתי לארז "אומנויות בירוק" דרך חיפוש באינטרנט, חיפשנו גנן מקצועי שיבצע הקמת גינת נוי בחצר הבית החדש. עשינו סקר שוק קטן לגבי המחירים של הקמת גינה ותחזוקה, שוחחתי אתו בטלפון, הוא ביקש להגיע ולראות את החצר בכדי שיוכל לתת לי הצעת מחיר, הוא היה נשמע לי מאד אמין ואיש ישר וכשהגיע לתת את הצעת המחיר הוא הראה לי עבודות קודמות שלו, ייעץ לי לגבי סגנונות גינה ועיצובים, הוא בקיא מאוד בפרטים! ארז תיאר לנו את העיצוב, התרשמנו מאוד וסגרנו על מחיר שהיה לטעמי הוגן וקבענו תאריכים לביצוע ההקמה. ההתנהלות של ארז הייתה יוצאת מן הכלל, מאוד מקצועית, הוא עמד בלוח הזמנים ועבד בחריצות. כשסיים להקים את הגינה היא נראתה נפלא, מאוד מאוד יפה! הוא עמד בכל הציפיות שלי!
מאז הקמת הגינה ועד היום ארז מתחזק לי את הגינה לפי הצורך, עבודות התחזוקה כוללות: תחזוקת עצי פרי, תחזוקת דשא סינטטי, צמחיות תחזוקת איטום וחיפוי של חלוקי הנחל ועוד... ארז תמיד מגיע בזמן, נותן עבודה טובה ומקצועית, תמיד משאיר אחריו נקי ומסודר ודואג שהכול יבוצע לשביעות רצוני המלאה. מילה זאת מילה ושעה זאת שעה - ממליץ מכל הלב, ארז גנן מקצועי רציני ואמין!
רומן.

שירות: הקמת גינה ותחזוקה שותפת

מרץ 2016

ציון 9.4

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 8

אנחנו מאוד מאוד מרוצים מהעבודה היפה של ארז, הדבר שהכי בולט אצלו - הוא נותן עבודה מכל הלב וזה מתבטא בנראות של הגינה, תענוג ממש - ממליץ בחום! מדובר בהקמת גינה לחצר הבית, לארז מחברת "אומנויות בירוק" הגענו דרך חיפוש באינטרנט, נחשפנו לעבודות היפות שלו והרמנו טלפון לקביעת פגישה והצעת מחיר. קבעתי איתו פגישת יעוץ והוא הגיע כפי שסוכם לראות את שטח החצר ולתכנן את הגינה. דבר ראשון ישר שמתי לב שעומד מולי בעל-מקצוע רציני, הוא הגיע בשעה שקבענו, לקח מידות של השטח, הראה לי תמונות של סגנונות שונים לעיצוב הגינה, היה קשוב לצרכים שלי כלקוח והרעיונות שהיו לו היו מאוד יפים ולא סטנדרטים. הצעת המחיר שנתן לי הייתה מפורטת ומסודרת והמחיר היה הוגן מאוד. הייתה לי תחושה טובה לגביו וסגרנו איתו את הקמת הגינה.
מדובר בהקמה מאלף עד תף, העבודה כללה: התקנת דשא סינטטי, ביצוע התקנת מערכת השקיה ממוחשבת ועיצוב ופיתוח מסביב למדשאה. ההתנהלות של ארז במהלך ימי העבודה הייתה נהדרת, ארז הגיע עם צוות מקצועי, ביצע את כל ההכנות הנדרשות לעיצוב השטח, הידק יישר את הקרקע, ביצע שיפועים וניקוזים מיטביים, ריסס דישן והכין הכל. מדובר על שטח גדול מסביב כולל חזית הבית וארז עשה יופי של עבודה, עמד בלוחות הזמנים, תיקתק עבודה, התרשמתי מאוד מההתנהלות ועוד יותר מהתוצאה - הגינה נראית מדהים, הרבה מעבר למה שציפיתי. מבחינת המחיר, ארז עמד במחירון, לא היו חיכוכים סביב העניין והכל עבר בצורה חלקה. אני רוצה לציין שכל מי שרואה את הגינה מתפעל מיופייה ומחמיא על העבודה. אני מודה לארז על העבודה היפה וממליץ עליו בחום לכל מי שמחפש גנן שיש לו גם חוש עיצובי מפותח!
רועי גאליס

שירות: הקמת גינה

מרץ 2016

ציון 9.4

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 8

היינו מאוד מאוד מרוצים מארז, אחלה של בן אדם, בעל מקצוע מעולה, מקיים ומבטיח - ממליץ בחום! מדובר בהקמת גינה מאלף עד תף, לארז "אומנויות בירוק" הגעתי דרך המלצה לבבית שקיבלתי מחבר, הרמתי לו טלפון וקבענו להיפגש. ארז הגיע כמו שסוכם, ראה במה מדובר, היה מזועזע לא פחות ממני, הוא היה מאוד אמין, אמר לי שבהחלט ניתן להשתמש בחומרים הקיימים ובכך להוזיל משמעותית את העלויות. ארז ישב והסביר לי איך הוא מתכנן לעצב את הגינה, אהבתי את ההצעות שהיו לו, המחיר עבור העבודה היה בעיניי מאוד הוגן והחלטתי לסגור איתו את העבודה ולשמחתי הוא לא אכזב. ארז הגיע עם צוות מקצועי וכל הציוד הנדרש, הוא ביצע הכנת השטח להתקנת דשא סינטטי, יישור הקרקע, ריסוס, הנחת יריעות והתקנת דשא, לאחר מכן ביצע פיתוח מסביב, דישון, שתילת צמחייה, שם אדני רכבת והתקין מערכת השקיה ממוחשבת.
בתום העבודה, הגינה נראתה מאוד מאוד מרשים, אהבתי את התוצאה, המראה של הגינה מאוד יפה, אני מודה לארז על העבודה המושקעת, הוא עמד בתקציב שסיכמנו, עמד בלו"ז ועשה עבודה לתפארת - ממליץ בחום.
אלון.

שירות: הקמת גינה

יולי 2015

ציון 9.4

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 8

מרוצה ממנו מאוד, ארז מקצועי עובד יפה, עמד בלו"ז ובכל המסוכם! הגיע לביקור לאחר העבודה. מעולה, פשוט על-הכיאפק!
פניתי לארז לצורך תכנון עיצוב ופיתוח גינה של ביתנו הפרטי. כשהייתי בקשר איתו, בדקתי במקביל עוד בעלי מקצוע נוספים מתחום תכנון ופיתוח גינות. החלטתי לבחור בסופו של דבר בארז - בעיקר בגלל הגישה הרצינית שהראה וכמו כן התרשמתי מאוד מהעבודות הקודמות שלו שיצא לי לראות מבחינת עיצוב וגישה.
ישבנו ביחד, ארז בירר איתי איך אני רוצה שהגינה תתוכנן, הוא הראה בקיאות בנושא, הסביר לי על העבודה באופן כללי ותכנן את עיצוב ופיתוח הגינה. התרשמתי מההצעה שלו, המחיר שהוא הציע היה הוגן וסגרנו את העבודה.
לגבי העבודה עצמה, ההתנהלות הייתה יוצאת מן הכלל! העבודה כללה: שתילת ונטיעת צמחים ועצים, הקמת מסלעה, עיצוב ופיתוח מסביב כל שתילת דשא, מערכת השקיה ועוד דברים מסביב.
ארז עמד בכל מה שסוכם, הוא סיפק חומרים איכותיים, עבד על הגינה במקצועיות, עיצב והקים אותה מאלף עד תף. הוא עשה עבודה טובה והמהימנה והתוצאה יפיפייה. ארז עמד במילה שלו, סיים את העבודה בזמן, עמד במחיר שסוכם ובכל ההתחייבויות שהיו לו כלפינו.
בזכות העבודה היפה שארז עשה, אנחנו מבלים כל יום בגינה, פשוט נעים ותענוג לעיניים! ממליצים בחום!
ארנון.

שירות: הקמת גינה

יולי 2015

ציון 9.4

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 8

אנחנו מאוד מרוצים מארז, ארז איש מקצוע אמין, עושה עבודה בצורה מקצועית, עומד בזמנים, לא צריך לרוץ אחריו ובנוסף הוא עושה עבודות בהרבה תחומים שניתן בהחלט להיעזר בו. ארז לויאלי מאוד ומקצועי מעל לכל ספק - ממליץ בחום!
ארז עובד אצלנו כבר שנים בתחזוקת גינת בניין גדולה, שאגב הוא גם הקים אותה ואני מציין לתפארת!!!
כבר בפעם הראשונה שנפגשנו, הוא יצר אצלנו רושם מאוד חיובי, דיבר לעניין ורצה מחיר סביר על הקמת הגינה. את ההקמה הוא ביצע מאופן מקצועי מאוד, ארז עמד בלו"ז ובכל המסוכם וכמובן המשכנו איתו הלא גם לתחזוקה השוטפת.
ארז תמיד הגיע אלינו לבצע את העבודה בשעה שקבענו, עובד נורא נורא יפה, מבצע את עבודות הגינון הנדרשות, מכסח דשא, מחדש צמחייה ופרחים, גוזם, מדשן וכו'. ארז מקפיד להגיע בזמן ולעשות עבודה מצוינת גם לאורך זמן וכך הוא הפך לגנן הקבוע שלנו! ארז עובד כמו שעון וגם היום הוא נותן את אותה איכות עבודה ממש כמו בפעם הראשונה. יש לו ידיים טובות והוא בקיא בעבודת הגינון!! מעבר לכך, הוא מאוד נחמד אדיב ונעים לעבוד. ממליץ מכל הלב!
בני פלדמן.

שירות: תחזוקת והקמת גינה - בניין מגורים

יולי 2015

ציון 9.4

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 8

הייתי מאוד מרוצה מהעבודה של ארז, יש לו עבודה מדויקת, הוא אמין והכי חשוב - נעים לעבוד איתו, מדובר בבן-אדם קשוב סבלני ואדיב. ארז גם פותח לך אופציות ולפי התקציב של הלקוח מעצב את הגינה. עומד בלוח הזמנים ונותן את כל הנשמה בכדי שהלקוח יצא מרוצה - מומלץ!!!
רצינו לעצב ולתכנן גינה לבית, חיפשנו גנן מקצועי שניתן לסמוך עליו והגענו לארז "אומנויות בירוק" דרך המלצה מפה לאוזן.
ארז הגיע אלינו באופן מסודר, היה קשוב לצרכים ולתקציב ותכנן את הגינה בהתאם ליכולת שלנו. הוא מאוד הולך לקראת ועושה הכל בהרגשה נעימה. תכנון הגינה והצעת המחיר מצאו חן בעיניי והחלטנו לסגור איתו את העבודה.
מכיוון שהשנה היא שנת-שמיטה, החלטנו להקים את הדברים והתשתיות מסביב ואחרי החגים עם סיומה של שנת-השמיטה נחל בנטיעה ובשתילה.
עד עכשיו ארז כבר ביצע את הקמת הדשא הסינטטי, תכנן מערכת השקיה ממוחשבת ופינת סלעים. אני רוצה לציין שההתנהלות של ארז מבחינה מקצועית הייתה משהו מיוחד, ארז עומד במילה שלו, יש בעלי מקצוע שגמרת לעבוד איתם ולא חוזרים אליך אם יש משהו, כאילו לא מכירים אותך. עם ארז החוויה הייתה שונה, היה לי משהו קטן שלא נראה לי הוא ישר קבע שעה הגיע בזמן וטיפל במה שרציתי - שירות יוצא מן הכלל, אמינות מעל הכל.
לסיכום, ארז בעל מקצוע שווה ואני ממליצה עליו בחום!!!
ציונה טובי.

שירות: הקמת גינה