כרטיס עסק זה של לירן קלין מוקפא כרגע באתר ואינו זמין לעבודה. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג ניקוי ספות וריפודים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

לירן קלין

9.4
לירן אשכנזי
ניקוי ספות וריפודים, ניקוי שטיחים
אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה, אזור השפלה, אזור מודיעין והסביבה
כתובת העסק: מבצע יפתח 6, פ"ת

  90%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  90%

מחיר הוגן

3 חוות דעת מהימנות

, אוגוסט 2019

לירן פשוט בעל מקצוע נהדר, מילה שלו זו מילה ואני ממליץ עליו בחום. הזמנתי אותו לצורך ניקוי ספות בד שהיו מלוכלכות מאוד, הוא הגיע לביתי עם מכונה משוכללת וחומרים ירוקים ואיכותיים. מיד החל בעבודה ולא מרח את הזמן, במשך שעתיים ניקה את כל הספות, צחצח את הספות גם בצורה ידנית וגם בעזרת מכונה וכל הכתמים הוסרו. כל מה שלירן הבטיח לי לגבי הכתמים ושאיכות הבד לא תיפגע אכן כך היה ועמד בכל מילה שסיכם איתי. המחיר שגבה היה הוגן, לירן השאיר אחריו מקום נקי ויבש ואני שמח שבחרתי בו לביצוע העבודה.
יוסי, נס ציונה.

, אוגוסט 2019

קראתי המון המלצות על לירן באתרי האינטרנט השונים והחלטתי לפנות לשירותיו, התקשרתי אליו לצורך ניקוי ספות בד שהיו מלוכלכות מאוד. בשיחת טלפון איתו הוא ביקש שאשלח לו תמונות של הספות, לאחר ששלחתי לירן חזר אליי עם הצעת מחיר הוגנת וסגרנו תאריך לניקוי הספות. כבר למחרת הוא הגיע עם ציוד ומכשור משוכלל, החל בקרצוף הספות עם חומרים איכותיים ולבסוף ביצע ניקוי עמוק ויסודי בעזרת מכונה משוכללת. כל הכתמים הוסרו, הספות מבריקות ומריחות נהדר. לירן קסם של בחור, השאיר אחריו מקום יבש ומסודר ונתן שירות מכל הלב.
אוסנת, פתח תקווה.

, אוגוסט 2019

קראתי המון המלצות על לירן ומיד התקשרתי לשירותיו לניקוי ספות בד. בשיחת טלפון לירן הסביר לי בקצרה על אופן הניקוי וביקש שאשלח לו תמונות של הספות מבד. שלחתי לו תמונות ומיד הוא חזר אליי ונתן הצעת מחיר הוגנת וקבענו תאריך לתחילת העבודה. כבר למחרת לירן הגיע לביתי בשעה שקבענו עם כל הציוד הנדרש, במשך שעה וחצי הוא קרצף את כל הספות עד שכל הכתמים הוסרו. בסיום העבודה ניגב את הרצפה והשאיר מקום יבש ומסודר, הסלון שלי מבריק כאילו רכשתי זה עתה מהחנות, היחס והאמינות של לירן מצוינים ואני ממליצה בשמחה.
עינב, פתח תקווה.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה, אזור השפלה, אזור מודיעין והסביבה

זמין עכשיו לעבודה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע

התמחויות

ניקוי ספות וריפודים

ניקוי ספות בד
ניקוי ספות עור
ניקוי ריפודים

ניקוי שטיחים

ניקוי שטיח רגיל
ניקוי שטיח מקיר לקיר

התמחויות

ניקוי ספות וריפודים

ניקוי ספות בד
ניקוי ספות עור
ניקוי ריפודים

ניקוי שטיחים

ניקוי שטיח רגיל
ניקוי שטיח מקיר לקיר

תאור העסק

מנקים היום בטכנולוגיה של המחר בלירן קלין צוותים וותיקים ומנוסים שמשתמשים בטכניקות חדשניות, מכונות מתקדמות ובחומרים מקצועיים ואקולוגים. כל אלה מבטיחים טיפול מפנק של ניקוי וחידוש שכל ספה חייבת לעבור. ניקוי ספות, ניקוי שטיחים, מזרנים וריפודים מקצועי זאת המומחיות שלנו!

לירן קלין

לירן קלין

לירן אשכנזי


9.4

073-2242607
 

לירן קלין

לירן אשכנזי

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2242607 חייג