כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג חשמלאים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

פרילייט חשמל

9.4
פרי טראונר
חשמלאים
אזור המרכז
כתובת העסק: גולדשטיין 1, חולון

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

5 חוות דעת מהימנות

, דצמבר 2010

עושה רושם של בעל מקצוע מאד אמין. מישהו שבהחלט אוכל לסמוך עליו גם בעתיד כשאתקל בתקלה!! איתרתי אותו דרך האתר. סיננתי אותו מבעלי המקצוע האחרים שהופיעו, בעיקר עקב ההמלצות הטובות והביקורות המפרגנות שאנשים כתבו עליו.
היה מדובר בתקלה במפסק חשמלי אצלנו בדירה (המפסק נשבר, ולא היתה יכולת להדליק בחדר אור).
שלחתי לו SMS דרך האתר... הוא חזר אליי ממש מהר (תוך בערך חצי שעה), קבעתי איתו ליום שלמחרת. מבחינת עמידות בזמנים היה פשוט עשר. התייצב בשעה שקבעתי איתו, בלי לאחר אפילו בדקה. הוא פירק את המפסק השבור, התקין לנו מפסק חדש - ועל כל העבודה לקח מאיתנו מחיר של ביקור כ - 200 שקלים.
התרשמתי מהזמינות, ומהיעילות שלו בהחלט לטובה. אשמח לפנות אליו גם בעתיד, ובהחלט גם להמליץ עליו לאחרים!!

בברכה,
יוני

, ספטמבר 2010

פרי מפרילייט חשמל, נתן לי שירות מצויין. הגעתי אליו דרך האתר, מבלי להכיר אותו קודם. קודם כל הופתעתי לטובה מהשירות האדיב ומהגעתו המהירה. קבע איתי עוד לאותו יום, הגיע בזמן ובשעה הנקובה כפי שסיכמנו.
בעיקרון היה מדובר בעבודה יחסית פשוטה: החלפה של בית מנורה שהיה לא תקין + הסרה של תקע ישן ולא תקין והחלפתו בשקע חדש.
את שתי המטלות,הוא ביצע בזריזות, עשה את העבודה במקצועיות, וביעילות, ובגמר העבודה לקח 300 שקלים עבור הכל.
מאד מרוצה מהשירות ומהזריזות - בטוח אזמין אותו שוב!!

אסף מתל-אביב

, אוגוסט 2010

אל פרי מ"פרילייט" חשמל, הגעתי דרך אתר טוב תודה. זו פעם ראשונה שאני משתמשת בשירותים שלו, אבל באמת שאני יכולה להגיד בלב שלם שמדובר באיש מאד הגון, ואני בהחלט שמחה שפניתי אליו.
הסיבה שקראתי לו הייתה בעקבות תקלה שהייתה לנו בלוח חשמל של הדירה. פתאום נהיה לנו קצר בכל הבית, וגם כשניסינו להרים את השאלטר בארון חשמל, זה לא עבד, והבית המשיך להיות כולו מוחשך.
היינו צריכים שחשמלאי יגיע אלינו די דחוף, כיוון שלא יכולנו להשאיר את כל הבית בלי חשמל (יש לנו גם ילדים קטנים בבית, אז בכלל זה היה קריטי בשבילנו שמישהו יגיע מהר). התקשרנו לפרי, כמו שכבר ציינתי, דרך האתר, תיארתי לו בטלפון את הבעיה, הוא שמע וקבע איתי שהוא יגיע כבר באותו יום. כשהגיע - עשה בדיקה, וקבע לבסוף שיש בעיה בלוח חשמל, ושצריך להחליף אותו.
התיקון, לצערי, לא היה הכי זול, וגם פרי יידע אותנו לפני כן שזה הולך להיות עסק קצת יקר, אבל אין ברירה. שמענו לעצתו, הוא ביצע את התיקון והחליף את כל הלוח, ובאמת הבעיה נפתרה.
אני חייבת לציין שפרי התנהג בצורה מאד אדיבה כלפינו והיה מאד חביב. הוא לא תיקן שום דבר ולא החליף כלום לפני שיידע אותנו וקיבל את האישור שלנו לבצע את העבודה. הוא גם עבד בצורה נקייה ומסודרת, וגם במחיר (למרות שקצת יצא יקר) השתדל עד כמה שיכל לבוא לקראתנו...
יצא באמת גבר!! אני ובעלי היינו מאד מרוצים בסופו של דבר!! בהחלט איש אמין, ואני חושבת שבהחלט גם אשתמש בשירותים שלו בעתיד אם תהיה לי איזו שהיא בעיה נוספת של חשמל.

, אוגוסט 2010

פרי הוא איש אמין ביותר!! אחד מהבעלי מקצוע המועדפים עליי (ואני - יש לי ניסיון כבר עם המון בעלי מקצוע).
אני, אישית משתמש בשירותים שלו כבר כמה שנים טובות. הגעתי אליו דרך חבר שהמליץ לי עליו, ומאז - כל פעם שיש לי איזו תקלת חשמל בבית או איזה שהוא תיקון לבצע, אני קורא אך ורק לו, כי באמת רק עליו אני סומך. הוא גם תמיד אומר לי את האמת ישר ולעניין, וגם לא שוחט אותי במחירים...
בפעם האחרונה, לדוגמא, קראתי לו, כיוון שהיתה לי בעיה עם איזו נקודת חשמל בבית, שלא הגיע אליה חשמל (היינו מחברים לשקע מכשירים חשמליים, והם לא היו עובדים). פרי הגיע, בדק, איתר בעיה של נתק בחיווט של הנקודה, ותיקן אותה צ'יק צאק.
עשה הכל בזריזות וביעילות, ולקח לי מחיר של ביקור, כ - 150 שקלים.
מאד מרוצה ממנו, באמת שהוא בחור על הכיפאק, ואני ממליץ רק עליו!!

ערן מחולון

, אפריל 2010

רציתי להמליץ לגולשי האתר על השירות המצוין שקיבלתי מ"פרילייט חשמל". קראתי לפרי מפרילייט בגלל תקלה שהיתה לי בדוד חשמל, בדירה שאני שוכרת בת"א, לפני כמה שבועות. פרי הגיע בזמן, לא ייבש אותי או נתן לי לחכות שעות (כמו שבעלי מקצוע לפעמים נוטים לעשות, וזה ממש מרגיז!!), ובכלל מהבחינה הזו היה יותר מבסדר. גם ברמת העבודה, הוא עבד ממש מהר וביעילות (בעצם כל מה שהיה צריך לעשות זה להחליף פיוז או איזה חוט חשמל - פשוט הטיימר של הדוד לא ממש עבד...) וכשאמרתי לו שאני סטודנטית, הוא לקח לי מחיר סמלי רק עבור ביקור (בערך 200 ש"ח).
מעבר לזה שהוא איש מקצוע מעולה לפי דעתי, הוא גם ממש הגון, דאג להסביר בדיוק מה הוא עושה ומה הוא מתקן, ןלכל מי שמחפש חשמלאי, אני ממש ממליצה לפנות אליו!!
תודה רבה - מורן מתל-אביב

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

חשמלאים

ביקור חשמלאי
עבודות חשמל
לוחות חשמל
התקנת נקודות חשמל
התקנת אביזרי חשמל

התמחויות

חשמלאים

ביקור חשמלאי
עבודות חשמל
לוחות חשמל
התקנת נקודות חשמל
התקנת אביזרי חשמל

תאור העסק

תכנון וביצוע כל סוגי עבודות החשמל: תיקון החלפה ושדרוג של לוחות חשמל נקודות חשמל חד פזי ותלת פזי תכנון וביצוע הארקה ראשית תאורת חוץ ופנים ועוד מגוון עבודות רב בתחום החשמל

פרילייט חשמל

פרילייט חשמל

פרי טראונר


9.4

050-3111321
 

פרילייט חשמל

פרי טראונר

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

050-3111321 חייג