3 טכנאי דודים אמינים בנתניה
מעל 3,000 מכרזים עם מעל 40,000 הצעות מחיר
55 חוות דעת של לקוחות על טכנאי דודים
סינונים חכמים

תיקון דודי שמש בנתניה על ידי טכנאי דודים מקצועיים

ניצול אנרגיית השמש לחימום דוד מים במדינה שמשית כמו ישראל הוא חשוב הן לשמירה על איכות הסביבה והן לחיסכון בכסף. כיום החוק בישראל מחייב התקנת דוד שמש בכל בית, התקנת קולטי שמש על הגג חייבת להיעשות את ידי בעל מקצוע לפי תקנים מחמירים על מנת לנצל את אנרגיית השמש בצורה מרבית וכן להבטיח יציבות הקולטים ומניעת סכנה.
דוד חשמל ושמש אמור לשרת אותנו לתקופה של 10 שנים לפחות, תחזוקה נכונה של הדוד יכולה להבטיח שמירה והארכת חייו ולהימנע מתקלות מיותרות. תוכלו לקרוא על הדרכים לתחזוקה שוטפת של הדוד, כיצד עובד בוילר, איך מתקינים קולטי שמש ועוד טיפים ומדריכים רבים ושימושיים כאן. במידה ואתם זקוקים בכל זאת לטכנאים לצורך תיקון דודי שמש בנתניה, מצאנו עבורכם את אנשי המקצוע מהטובים והמקצועיים ביותר בשוק. עליהם תוכלו לקרוא חוות דעת על וביקורות מלקוחות ולהזמינם אליכם לביקור עוד היום.
מחירון מעודכן לקניית דודי שמש בנתניה מחברות שונות ומוכרות כמו כרומגן, פזגז, אמישאגז, שירותי תיקון דוד שמש וכן התקנת דוד חשמל ועוד, תמצאו רק באתר טוב תודה, קבלו הצעות מחיר מעודכנות תוך שניות והזמינו את איש המקצוע לפי הצורך. שירות הלקוחות של האתר טוב תודה כאן בשבילכם לכל פנייה ושאלה, לכל אורך התהליך עד שתצאו מרוצים מהשירות והתקלה תפטר לשביעות רצונכם המלאה.


חיפוש

טכנאי דוד שמש מומלצים מנתניה

- (היעזרו בסינונים חכמים מימין לבחירת בעל מקצוע מתאים באזורכם)
המרכיב בשרון
המרכיב בשרון

לפרטי העסק >>

9.4

5_blank_starts.png
5_full_starts.png

voice-icon 26

חוות דעת

שמי יריב ובמקצועי אני קבלן ועוסק בתחום השיפוצים.
את עופר סאסי אני מכיר במסגרת עבודתי, אנחנו עובדים יחד לאורך שנים ואני יכול להגיד שכל פרויקט משותף לנו, הייתי מרוצה מכל העבודות שנעשו ללא יוצא מן הכלל!

רן מערכות
רן מערכות

לפרטי העסק >>

9.5

5_blank_starts.png
5_full_starts.png

voice-icon 20

חוות דעת

בשכונה בה אני גר יש לנו אתר אינטרנט משותף, מעין פורום שכונתי שבו אנו מעלים כל מיני הצעות וחוות דעת ולפעמים גם המלצות על בעלי מקצוע שעשו עבודות אצל אחד התושבים.

דודי שמש הוט
דודי שמש הוט

לפרטי העסק >>

9.5

5_blank_starts.png
5_full_starts.png

voice-icon 9

חוות דעת

רמי מדודי שמש הוט העניק לנו שירות מקצועי ואדיב ומאוד אמין.
לאחר שיפוץ דירה וחלוקתה לשניים החלטנו להתקין שני דודי שמש חדשים על הגג ולהיפטר מהדוד הקודם שהיה גם ככה ישן מאוד ובעייתי.

השוואת מחירים לשירותי תיקון או התקנת דודי שמש בנתניה

התקנת דוד שמש (ללא קולטים)

התקנת מערכות מובנות (דוד וקולטים)

התקנת דוד חשמל

תיקון דודים

תיקון דודי שמש

התקנת קולטים

מאמרים ומדריכים

לפני שאתם מזמינים בעל מקצוע לתיקון דודי שמש בנתניה, כדאי לקרוא את המאמרים והטיפים שהכנו עבורכם, כאן תוכלו ללמוד מהם סוגי הדוודים הקיימים בשוק, כמה עולה דוד שמש, כיצד מתבצעת התקנת דוד חשמל, איך בוחרים טכנאי דודים אמין ,כיצד נחליף אוגן (פלאנג') בדוד שמש בכוחות עצמינו ועוד.

מחירון דודי שמש וחשמל

בקטגוריית מחירוני דודי שמש וחשמל ניתן לצפות בטבלאות מחירי שירותים כגון: התקנת דוד שמש (ללא קולטים), התקנת מערכות מובנות (דוד וקולטים), התקנת דוד חשמל, תיקון דודים, תיקון דודי שמש, התקנת קולטים.
המחירונים מתעדכנים באופן שוטף בהתאם להצעות המחיר המוגשות ע"י בעלי המקצוע המנויים בתחום דודי שמש וחשמל