כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג טכנאי מזגנים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

אילן שרותי מיזוג אוויר

9.2
אילן עודי
טכנאי מזגנים
אזור השרון
כתובת העסק: רעננה

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  75%

מחיר הוגן

6 חוות דעת מהימנות

, יולי 2013

לאילן הגעתי דרך האתר, קראתי המלצות והוא ביקש לראות במה מדובר על מנת לתת הצעת מחיר. חיפשתי טכנאי למזגן "אלקטרה, 6 כ"ס מיני מרכזי שלא עבד או הגיב. לפני אילן ביקר אצלי טכנאי שהעריך את התיקון ב15 אלף שקל (כרטיס,החלפה של מדחס ועבודת גבס).
אילן הגיע, בדק ואמר שהבעיה היא רק בכרטיס (1300 שקל), קבענו שיגיע יום למחרת לבצע את התיקון וכך היה. אילן הגיע בזמן שקבענו עם עובד נוסף, הוא ניגש ליחידה החיצונית פירק, ניקה, הרכיב כרטיס חדש והחזיר כל דבר למקומו, בנוסף, הוסיף פתח אוורור מאחר והפתח הקיים היה קטן יחסית לגודל המזגן מה ששיפר את פעולת הניקוי האוטומטית של המזגן ועבודת גבס קטנה.
המזגן עובד לתפארת, כשסיים את התיקון הוא סידר וניקה אחריו והראה לי שאכן המזגן מתפקד כמו שצריך. אילן התגלה כבחור מקצוען מהמעלה הראשונה, מסור, ישר והגון. הוא היה סבלני ונתן יחס אדיב, עמד בעלות התיקון שנקבע מראש ונתן לי עבור כך חשבונית ואחריות לשנה, למרות שלא נהוג למיטב ידיעתי.
ממליץ בחום. ניר מרמת השרון.

, מאי 2013

לאילן הגעתי דרך האתר שלכם "טוב תודה", פניתי אליו בכדי שיבצע החלפה של השרשורים (שרשור מבודד - תעלת אלומיניום גמישה להובלת אויר בתוספת בידוד צמר זכוכית. מתאימה להובלת אויר ממזגן מיני-מרכזי לכל חלקי הבית) ביחידת המיזוג המיני מרכזית שלנו מכיוון שהם היו במצב מאוד בלוי, ולא העבירו טוב את האוויר לרחבי הבית.
לקחתי מאילן הצעת מחיר, פחות או יותר בטלפון, הוא נקב במחיר הגיוני מאוד ובתוספת להמלצות שקיימות עליו באתר החלטתי גם אני לסגור אתו את העבודה.
קבענו לאותו השבוע, אילן הגיע בזמן עם השרשורים החדשים. הסיר מכל תעלות המיזוג את השרשורים הישנים והתקין במקומם את החדשים. הוא עשה עבודה טובה ומהירה, הייתי מאוד מרוצה מהתפקוד שלו, למרות שבסיום ההתקנה הוא ביקש ממני קצת יותר מהמחיר שסוכם בגלל שההתקנה לא כללה רכיב מסוים.
בכל אופן, אני בוחרת להגיד בשבחו, כי בכל שאר הפרמטרים הוא היה מעולה. לסיכום, אילן היה מאוד אדיב, מקצועי ועשה עבודה מצוינת!

יעל, רמת-השרון

, ינואר 2013

אילן ביקר אצלי בבית כמה פעמים ועשה אצלי מספר תיקונים שקשורים בשני יחידות מזגנים שנמצאים אצלנו. את אילן הכרתי בעקבות המלצה מאחותי אחרי תיקון שהוא ערך אצלה ומהרגע שהכרתי אותו הוא הטכנאי הקבוע שלי בכל מה שקשור לתחום. למען האמת אפילו כשאני צריך טכנאים אחרים אני מתקשר לאילן לשאול אם הוא יכול להפנות אותי למישהו מאחר ואני סומך על דעתו במאה אחוז.
בראש ובראשונה אילן הוא בן אדם, אחלה גבר, לא מתחשבן ולא מתקטנן על קטנות. יש לו מומחיות ויכולת מקצועית מוכחת, הוא דייקן ומחוייב לכל מילה שלו, לא מאחר ולא מורח. בעבר הוא תיקן אצלי נזילה במזגן ובמזגן נוסף הוא החליף לי את הטרמוסטט. בכל הפעמים הוא אתר את התקלה במהירות, פעל בשקיפות והסביר לי כל צעד שהוא עושה, ובסיום העבודה ערך בדיקות כלליות למזגן ועשה סדר וניקיון אחריו במידה והדבר היה נדרש. כלקוח קבוע שלו לאורך השנים אני לא יכול למצוא מילה אחת רעה עליו, מקצוען ישר ולעניין.

אלי, רעננה

, ינואר 2013

בפעם הראשונה בה הגעתי לאילן זה היה בצורה אקראית לגמרי, המזגן אצלנו הפסיק לעבוד אחרי שרשרת של תקלות שליוו אותנו בעצם עוד מרגע התקנת המזגן, המזגן היה חדש יחסית ועבודת ההתקנה שלו לא התבצעה כמו שצריך מה שהוביל לכל זה. כשהמזגן הפסיק לחלוטין לפעול פתחתי ספר טלפונים וחיפשתי אקראית טכנאי מזגנים, דיברתי עם כמה אנשים בתחום ובחרתי באילן שכבר בטלפון נשמע לי בחור אמין ומקצועי. בתוך פחות מ24 שעות אילן כבר היה אצלי, בדיוק בשעה שקבענו, מדובר במזגן מיני מרכזי שהגוף שלו מותקן על הגג של הבית, אילן עלה למעלה, פתח, ערך בדיקה מקיפה והסביר לי שהמדחס של המזגן הלך. מאחר ומדובר היה במזגן חדש יחסית אילן המליץ לי להשקיע ולרכוש מדחס חדש תוך שהוא מדגיש את החשיבות של התקנת מדחס מקורי בלבד (במקרה שלנו מדובר היה במזגן של תדיראן).
אילן עשה את הכל כדי לרכוש ולספק לנו את המדחס החדש בהקדם האפשרי, הוא עשה עבודה יסודית ומקצועית בהתקנת המדחס, לפני התקנתו הוא שטף את המערכת מכיוון שהמדחס השרוף הקודם גרם לפליטת שמן לתוכה, הוא התקין את המדחס החדש וביצע וואקום לאחר ההתקנה כדי לייעל את זרימת הגז. עבודתו המקצועית והיסודית של אילן הוכיחה את עצמה ומאז ועד היום, עברו כמה שנים טובות והמזגן מתפקד בצורה שוטפת וללא שום בעיה וזאת לאחר שבעבר היה לנו לא מעט כאבי ראש מהמזגן.
כל זה היה עד לפני כמה ימים שאז המזגן הפסיק לפעול בפתאומיות ואני כמובן פניתי מיידית לאילן, אילן הגיע, עלה לגג, וגילה שמישהו שעלה לגג כנראה פגע והסיט את אחר מחוטי החיבורים של המזגן, אילן סידר מחדש את החיבור של החוטים והמזגן שב לעבוד. לאחר כעשרים דקות אילן ירד והסביר לי מה היה, שאלתי אותו כמה יעלה לי ואילן סירב לקחת כסף! ניסיתי להתעקש שבכל מקרה אשלם לו בעבור הביקור אך אילן עמד על כך שאין צורך בתשלום. אילן קנה את אימוני מהרגע הראשון והוא רק מוכיח זאת פעם אחר פעם, אילן הוא בעל המקצוע האמין ביותר שיצא לי להכיר ואני שמחה להיות לקוחה שלו.

שרון, הוד השרון

, נובמבר 2012

בקיץ האחרון החלטנו להתקין שני מזגנים נוספים בבית, אחד בחדר שינה ואחד נוסף בממ"ד, בנוסף לכך המזגן המיני מרכזי של הבית עשה בעיות ולא קירר כמו שצריך. לעבודה בסדר גודל כזה רצינו לדעת שאנו פונים אך ורך לבעל מקצוע מוסמך ומומלץ שאנו יכולים לסמוך עליו בהכל, הן מבחינת מקצועיות ואמינות והן מבחינת המחירים.
אחרי כמה בירורים שערכנו היה שם אחד שחזר על עצמו מכמה כיוונים, אנשים המליצו לנו על אילן, ולאחר שערכנו סקר שוק מוקדם וגילינו שהמחירים שלו נוחים מאוד מלבד ההמלצות המקצועיות שקיבלנו עליו ואנחנו החלטנו לסגור איתו עסקה.
אילן הגיע בדיוק בזמן שנקבע נתן מענה מקצועי ויעיל לכל דבר ועניין. הוא הביא איתו את כל הציוד הנדרש הן לתיקון והן להתקנה, לאחר שבדק לחצים וגילה שמדובר בחוסר גז אילן ביצע מילוי ווידא תקינות כללית של המזגן, אחר כך הוא פירק מזגן ישן שבמקומו אמור היה להיות מותקן אחד המזגנים החדשים, ביצע את שתי עבודות ההתקנה במיומנות ובזריזות, עשה עבודה נקייה מאוד שלא נשאר אחריה טיפת לכלוך. הוא פינה את המזגן הישן ואת כל הפסולת הנלווית והשאיר אחריו בית נקי ועבודה יפה.
אמרתי לו כבר אז שיצא לי לעבוד עם טכנאים לפניו אך עוד לא נתקלתי בעבודה כלכך חלקה מסודרת ומהירה, גם הגישה והיחס שהוא הפגין היו נעימים וסבלניים ומאז אני ממליץ עליו לכל חבר שמחפש איש מקצוע בתחום.

יואב, צופית

, אוקטובר 2012

חוות דעתי על אילן? - קודם כל בן אדם. תמיד יש עם מי לדבר, הוא נעים, חביב, עומד בזמנים, אחראי, עובד נקי ומסודר ואם יש משהו הוא מיד מגיע. וזו הסיבה שאילן ואני זו "חברות" של שנים. כל מה שקשור בתחום המיזוג אוויר הוא עשה עבורי: תיקונים במזגנים ישנים, רכישה והתקנה של מזגנים חדשים, הכנות למזגנים וכו''. דוגמא מפורטת יותר - כשעברנו דירה הוא סיפק לנו מזגן חדש. אני ידעתי שאני מעוניינת במזגן של "תדיראן", אילן הגיע לראות את החלל, המליץ לי על 3.5 כ"ס על מנת להגיע למקסימום שטח שמקורר ומחומם ואיפה הכי אפקטיבי למקם אותו. ביום ההתקנה הגיע אילן עם עוד בחור והם התחילו לבצע את ההכנה למזגן ע"י חציבה בקיר, הכנת תשתית חשמל, חיבור המזגן, איטום והסתרה אסתטית של החוטים. בסיום המלאכה אילן בדק שהמזגן עובד בצורה תקינה גם בקירור וגם בחימום ואחרי כן הראה לי שאכן הכל תקין.
המחיר היה בדיוק כמו שקבענו, קיבלנו חשבונית ואחריות ל - 5 שנים עבור ההתקנה. אילן מאוד אמין ומקצועי, הוא נותן תחושה מאוד טובה וכל מי שהמלצתי לו עליו התקשר להודות לי. אני ממליצה בחום.

גלית מצורן

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור השרון

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

תאור העסק

טכנאי מיזוג אויר בעל וותק של 22 שנים,טכנאי מורשה של החברות המובילות:מיצובישי,אלקטרה,תדיראן,שירות תיקונים מהיר לתושבי רעננה.

אילן שרותי מיזוג אוויר

אילן שרותי מיזוג אוויר

אילן עודי


9.2

052-2492585
 

אילן שרותי מיזוג אוויר

אילן עודי

9.2

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-2492585 חייג