כרטיס עסק זה של דרך השירות מוקפא כרגע באתר ואינו זמין לעבודה. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג טכנאי גז או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

דרך השירות

9.5
טירן טל
טכנאי גז
אזור המרכז, אזור השרון
כתובת העסק: בן חור 10, פתח תקווה

  98%

הגעה בזמן

  99%

מקצועיות

  86%

מחיר הוגן

19 חוות דעת מהימנות

, ינואר 2019

טירן בעל מקצוע מעולה ואני ממליץ עליו בחום רב! הגעתי לטירן דרך המלצות חמות שקראתי באינטרנט והחלטתי להזמין את שירותיו לגבי התקנת נקודת גז למנגל והתקנת קו ראשי במרפסת, הוא שוחח איתי, נתן הצעת מחיר הוגנת וקבענו מועד לביצוע העבודה. הוא הגיע אליי עוד באותו היום עם כל הציוד הנדרש להתקנה, הסביר כל דבר שביצע, ביצע התקנה מדויקת ובטיחותית , בדק מספר פעמים שהכל עובד כראוי, אין לי מילים להודות לו על השירות שקיבלתי, בעל מקצוע אמין והכי מקצועי שיש!
רונן.

, ינואר 2019

הזמנתי את טירן לצורך התקנת קו גז חדש בביתי ואני מרוצה מממנו מאוד! הוא עמד בזמנים, הגיע עם כל הציוד הנדרש והסביר לי כל דבר שביצע בהתקנת נקודת הגז. לאחר שסיים להתקין את נקודת הגז ווידא שהכל עובד בצורה תקינה ובטיחותית, נתן אחריות על העבודה שביצע, אני ממליץ עליו בחום, בחור אמין שניתן לסמוך עליו בעיניים עצומות, אין ספק כי אפנה אליו שוב בעתיד במידת הצורך.
שלומי, אלפי מנשה.

, אוקטובר 2018

טירן איש מקצוע מצוין, הוא ישר, הוגן ואיש מקסים ואני ממליץ עליו בחום. לטירן מ"דרך השירות" הגעתי בעקבות המלצה, יצרתי איתו קשר טלפונית והסברתי לו שמדובר בהתקנת נקודת גז חדשה, התרשמתי ממנו לטובה ולמזלי הוא היה זמין להגיע בהקדם. טירן הגיע כפי שקבענו, הביא איתו את כל הציוד הנדרש וישר התחיל לעבוד, בלי להתמהמה או למרוח את הזמן. השירות שלו היה מהיר, יעיל ואיכותי ותוך זמן קצר הכל היה מאחורינו. טירן נוקט בכל אמצעי הזהירות, הוא עבד בצורה בטיחותית וזה היה לי חשוב מאוד. מומלץ מכל הלב.
רונן.

, אוקטובר 2018

טירן הטכנאי גז ביצע אצלי עבודה טובה, מהירה ויעילה ואני מאוד מרוצה. הוא הגיע אליי לצורך התקנת נקודת גז חדשה, עמד בזמנים שקבענו, הגיע עם כל הציוד הנדרש ועבד בצורה בטיחותית וטובה. מעבר למקצועיות, טירן אחלה בחור, הוא מקסים אדיב ונחמד לעבוד מולו, הוא מדבר בגובה העיניים, מסביר מה עושה בכל שלב וגובה מחירים הוגנים ביותר. שמרתי את המס' שלו ואם אצטרך עבודה נוספת בתחום אין לי ספק שאפנה רק אליו.
שני.

, יולי 2018

מרוצה בהחלט! השירות של טירן פשוט נפלא, הוא אדיב, שירותי ונעים וזה תענוג לעבוד איתו! הזמנתי אותו לצורך התקנת קו גז חדש בביתי + תיקון תקלה בתנור-אפייה, הוא עמד בזמנים, הגיע עם כל הציוד שלו וישר ניגש לעבודה. הוא עבד בסבלנות וברוגע, לא מיהר ולא חיפף וממש הקדיש זמן להסביר לי בכל שלב מה הבעיה ומה התקלה שמצא. בסיום הוא הראה לי שהתנור והגז עובדים כמו שצריך, הוא עבד בצורה בטיחותית וזהירה ואני רגועה. אין ספק שאפנה אליו שוב בעתיד במידת הצורך! מומלץ!
יאנה, אלפי-מנשה.

, יולי 2018

אל טירן מחברת "דרך השירות" פניתי בעקבות ניסיון טוב וחיובי שהיה לי איתו בעבר, זכרתי אותו לטובה ולכן החלטתי לפנות אליו שוב גם הפעם. הזמנתי אותו לביתו של אבי לבדוק את נקודת הגז הישנה ולהפוך אותה לבטיחותית יותר. אומנם לא הייתי עדיין אצל אבי אבל ממה שהוא סיפר לי אני יודעת שטירן הגיע בשעה שקבענו איתו, בדק את נקודת הגז הישנה, החליף את הצנרת הישנה לחדשה ואף הרחיק את הגז מהמזגן שהיה קרוב מדיי. הכל עובד כשורה, אנחנו רגועים ובטוחים בשימוש בגז! ההתנהלות מול טירן יוצאת מן-הכלל, הוא בחור מקסים ואני כמובן ממליצה עליו!
איילה, באר-יעקב.

, אוגוסט 2016

טירן היה מקצועי שירותי ולקח לנו מחיר הוגן על העבודה - ממליץ בהחלט!
מבין כל בעלי המקצוע שפניתי אליהם הוא היה הכי נחמד ועם המחיר ההוגן ביותר. מדובר בהחלפת צינור גומי לכיריים. המחיר של השירות היה מעולה, טירן עצמו היה מאוד סימפתי ושירותי, איש נעים ומנומס. ראיתי שהוא מאוד מקצועי ומבין מה הוא עושה, הוא ישר והגון והמחיר ששילמתי היה אותו סכום שעליו דיברנו בהתחלה, הביקור היה מקצועי ואני ממליץ בחום.
רפי.

, אוגוסט 2016

פניתי לטירן "דרך השירות" לצורך עבודה של התקנת נקודת גז חדשה, הצעת המחיר שטירן נתן לי הייתה סבירה בהחלט. זמינותו לעבודה הייתה גבוהה והגיע אפילו לפני המועד ההתחלתי שנקבע תוך תיאום מראש.
טירן התקין נקודת גז חדשה, עם סיום העבודה ניקה אחריו וביקש בידיוק את הסכום ההתחלתי עליו סיכמנו. טירן אדיב מאוד, בסך הכל הייתי מרוצה מהשירות שלו ואם אצטרך עבודה בעתיד אפנה אליו שוב.
תמר.

, אוגוסט 2016

טירן בעל מקצוע מעולה, אני ממליץ עליו בחום, מדובר בבעל מקצוע ישר, הוגן מבחינת מחירים ומבצע עבודה מקצועית - ממליצה עליו בחום.
לטירן מחברת "דרך השירות" הגעתי דרך המלצה מפה לאוזן לצורך התקנת קו ראשי בבית ונקודה למנגל. נפגשתי איתו, שמתי לב שמדובר בבעל-מקצוע מצוין, התרשמתי ממנו מאוד, מהרגע הראשון הבנתי שמדובר באיש מקצוע יוצא דופן, מילה שלו זאת מילה, שעה זאת שעה ועבודה זאת עבודה. טירן ביצע אצלנו עבודה מקצועית במחיר הוגן ויש לי רק מילים טובות לומר עליו.
נעמי.

, יוני 2015

יש לנו בבית מכונת כביסה והיינו זקוקים לטכנאי מכונות כביסה מאחר והיא הפסיקה לגמרי לעבוד. התקשרנו לבעלי מקצוע שונים מהאתר שלכם, והחלטנו לסגור עם יאיר בראון שהיה נשמע לנו הכי הכי אמין.
סגרנו עם יאיר יום ושעה, הוא הגיע אלינו לבית, ישר ניגש לראות במה מדובר, היה יסודי ובדק את המכונה לעומק, אני כבר לא זוכר במה היה מדובר אבל הוא נתן לנו הצעת מחיר שהייתה סבירה ונתנו לו להמשיך בתיקון.
יאיר סיפק את החלק למכונת הכביסה, הוא היה זמין לעבודה ומאוד אכפתי, לא רצה שנישאר הרבה זמן ללא מכונת הכביסה ולכן דאג לסיים את הפרוצדורה כמה שיותר מהר. המכונה חזרה לתפקד ואנחנו מודים ליאיר על השירות המקצועי.
התרשמתי ממנו לטובה, הוא באמת היה מקצועי ואדיב ואני אשמח להיעזר בו גם בעתיד אם נצטרך.
ששון.

, יוני 2015

אין דברים כאלה, אני רוצה להגיד שהוא אחד מבעלי המקצוע הנדירים שיש, הוא פשוט מקצועי לוקח מחירים הוגנים. לא עוזב את הלקוח, מתקשר אחרי התיקון לבדוק הכל תקין. הזמנתי את טירן אליי הביתה כשהייתה לי תקלה במכונת כביסה.
טירן הגיע, בדק את המכונה ובאופן מיידי הוא מצא שיש בעיה, באופן מקצועי ביותר הוא תיקן את התקלה והבעיה נעלמה.
אני יכול לספר שהמחיר של טירן היה נמוך משמעותית מהצעות אחרות שקיבלתי מבעלי מקצוע אחרים והעבודה שלו איכותית ומקצועית. לא בכל יום פוגשים בעל מקצוע ברמה כזאת וזה ראוי לשבח. מומלץ ביותר.
אבנר.

, יוני 2015

טירן מחברת "דרך השירות" בעל המקצוע שלי בכל הנוגע לתיקון מוצרי חשמל ביתיים (מכונת כביסה, מייבש, תנור כיריים וכו') - אני סומך עליו במאה אחוז, מדובר בבחור רציני שעובד בתחום כבר שנים. טירן בקיא בכל מה שקשור למוצרי חשמל.
אני יכול לספר שמדובר באיש מקצוע אמין מאוד, לו"ז אצלו זה לו"ז, הוא דייקן מאוד, בעל-מקצוע שאפשר לעבוד איתו בראש שקט, יודע לבצע את כל תיקוני החשמל במוצרים שונים ואפשר לסמוך עליו בכל מצב שיידע לפתור את התקלה על הצד הטוב ביותר. עבדתי בעבר עם טכנאים שונים, חלקם היו בסדר יותר או פחות אבל אצל טירן יש משהו מעבר, הוא תמיד ייעץ לי נכון ואף פעם לא ניסה להוציא ממני יותר ממה שצריך, אם הוא מגלה שעדיף לא לבצע תיקון מכיוון שהוא יקר מידי ועדיף לקנות מכונה חדשה במקומו - הוא יידע אותי וימליץ לי לקנות חדש. בקיצור בעל המקצוע האולטימטיבי - הוגן מקצועי ואנושי!!! מבחינת המחירים הוא לוקח מחירים הוגנים לשוק, שידכתי לו המון לקוחות ותמיד שמעתי רק פידבקים חיוביים - ממליץ עליו מכל הלב!
תומר.

, דצמבר 2014

מגיע לטירן ציון 10 על האמינות, השקיפות והיחס. עוד לא נתקלתי בבעל מקצוע כזה. הזמנתי את טירן בעקבות ההמלצות שקראתי עליו כאן באתר לסדר לי בעיה של נזילת מים ממכונת כביסה די ישנה. יותר מהכל חשוב לי לציין את השירות הנהדר והשקיפות המלאה שבה הוא פעל מולי.
טירן הגיע אלי בשעות אחה"צ, בדק את המכונה, והסביר לי שאין עם המכונה שום תקלה - וכנראה שבהפעלה הקודמת העמסתי עליה יותר מידי ולכן היא הוציאה קצת מים. טירן לקח ממני רק את מחיר הביקור, ולמרות שיכל לסבן אותי, ולהוציא ממני כסף גם על תיקון שאין בו צורך, הוא נהג בדרך הוגנת וישירה!
בכל אופן טירן נתן לי את מס' הטלפון האישי שלו וביקש שאהיה אתו בקשר אם תתעורר כל בעיה שהיא, בינתיים חלף זמן מאז הביקור שלו והמכונה עובדת כמו שצריך וללא שום בעיות. טירן עשה עליי רושם של איש מקצוע שהאמינות וההגינות חשובים לו יותר מהכול והעניק לי שירות לבבי מקצועי ואדיב. ממליצה עליו בכל פה.
אלמה.

, דצמבר 2014

טירן היה מאוד מקצועי ויסודי, הוא פתר את הבעיה במהירות ונתן לי שירות במחיר סביר - ממליץ!
ברשותנו תנור אפייה שלפני בערך שבוע פתאום התקלקל. כל פעם שהיינו מפעילים אותו - לא הייתה עוברת חצי שעה והוא היה נכבה ומקצר.
החלטנו לקרוא לטכנאי וחיפשנו מישהו אצלכם באתר, ראינו המלצות טובות על טירן "דרך השירות" קבענו איתו שעת ביקור והוא הצליח להגיע כבר אותו היום (יש לציין שטירן הסביר לנו שכנראה מדובר בגופי החימום וכבר מראש נתן לנו טווח מחירים).
כשטירן הגיע הוא בדק את התנור, ומצא בעיה בגוף חימום כמו שחשב. לדבריו היה צריך להחליף את החלק. טירן הלך להביא גוף חימום חדש, הרכיב את גוף החימום החדש, בדק אחרי כן שהכל בסדר עם התנור, שהוא עובד, ובאמת כבר לא מקצר יותר.
טירן עשה באמת יופי של עבודה - מקצועית ויפה ואם תהיה לי בעתיד בעיה נוספת בתנור או בכל מוצר חשמלי אחר - אשמח לקרוא לו שוב.
אלירז.

, אוגוסט 2014

הזמתי את טירן דרך האתר ולקחתי הימור נכון. הבחור פשוט יצא צדיק וכך צריך להיות משום שהוא ירוויח רק מיושר.
טירן הגיע לתקן את מדיח הכלים שלנו ולאחר בדיקה מצא שלא המדיח הוא הבעיה אלה נקודת החשמל. אני מאד ממליץ על השרות שלו וכן ירבו אנשים כאלו אמינים וישרים! המדינה תראה אחרת...
לטירן הגעתי דרך האתר שלכם, כמו שאמרתי המדיח כלים בכלל לא עבד. הסברתי לטירן בטלפון במה מדובר וקבענו שעה. טירן הגיע בדיוק בשעה שקבענו, הוא בדק את המדיח באופן קפדני ולבסוף גילה שהבעיה בכלל קשורה לנקודת החשמל של המדיח.
הוא אמר לי שהמדיח בסדר גמור והורה לי פשוט להזמין חשמלאי שיתקן את נקודת החשמל.
הוא נתן לי דיווח מקצועי ואמין, לא ניסה להפיל עלי תיקונים שאין בהם צורך ואני מאוד מעריך את זה. מבחינת המחיר, טירן לקח ממני רק את עלות הביקור ולא שקל מעבר לכך. מרוצה מאוד!
בברכה,
ראובן.

, פברואר 2014

הייתי מאוד מאוד מרוצה מטירן, הוא עשה אצלי עבודה טובה ואני מודה לו על השירות הנפלא שהעניק לי.
הגעתי לטירן דרך חיפושים באינטרנט ואמרתי שאנסה אותו, אולי הוא יבין במה מדובר. שוחחנו בטלפון, הוא היה זמין להגיע עוד באותו היום וקבעתי איתו לשעה מסוימת.
הוא הגיע אלי בשעה שקבענו, בדק את המכונה והצליח לעלות על מקורה האמיתי של התקלה. אני לא כ"כ הבנתי מה הוא תיקן למרות שיאמר לזכותו שניסה להסביר לי, אבל בכל אופן מאז שהוא ביצע את התיקון המכונה עובדת פיקס!!
טירן לקח ממני סכום סביר ביותר - איש אמין ישר מאוד והוגן! אני שמחה שיצא לי לעבוד עם טכנאי טוב ומקצועי ואני ללא ספק אקרא לו אם תהיה לי איזושהי בעיה בעתיד.
רוית, קיבוץ עינת.

, פברואר 2014

את טירן מ"דרך השירות" אני מכיר כבר למעלה משלוש שנים ויש לי רק מילים טובות להגיד עליו, אני יכול להגיד עליו - שהוא בעל מקצוע מדהים! אין לי מספיק מילים טובות בכדי לתאר אותו - ממש כך!
דבר ראשון הוא טכנאי מוצרי חשמל עם הרבה ניסיון, יודע לעלות ולתקן את הבעיות ביעילות ובזריזות, הוא תמיד מגיע בזמן שקובעים איתו ומשתדל לבוא כמה שיותר מהר, המחירים שהוא לוקח הם ממש סבירים ומעבר לזה הוא מאוד מקצועי - בקיא בכל תיקון מוצרי החשמל ותמיד אחרי שהוא מסיים את התיקון, אני יכול להיות שקט ובטוח שהמוצר החשמלי יפעל טוב, ללא תקלות וללא צורך בעבודה נוספת.
אני מרוצה ממנו מאוד ומתכוון לעבוד איתו עוד שנים רבות - מגיע לו את התואר "יצאת צדיק"!!!
עוזי, סביון.

, דצמבר 2011

יש לנו בבית מכונת כביסה של קונסטרוקטה, וכמו כל מוצר חשמלי מדי פעם משהו צריך להתקלקל, מאחר ואני לא טכנאי מכונות כביסה במקצועי החלטתי כי עדיף לחפש בעל מקצוע שיטפל בבעיה ויפתור אותה לתמיד.
האמת היא שאת החיפוש אחר בעלי המקצוע אשתי עשתה ואני רק יצרתי איתם קשר, כך בעצם הגעתי לטירן מ"א.ד שירותים לבית".
בשיחותיי עם בעלי המקצוע שכללו גם שיחה עם היצרן תיארתי להם את הבעיה מנקודת מבטי, והסיבה שהזמנתי באופן ראשוני את טירן הייתה שכבר בשיחת הטלפון הוא גילה ידע ומקצועיות, הבין את הבעיה, והאמת שהציע את המחיר הזול ביותר מבין כולם 350 ₪ על העבודה.
טירן הגיע לביתי בשעה שקבענו עם החלק החדש והציוד הנדרש וישר ניגש לעבודה, הבעיה הייתה במשאבה שבמכונת הכביסה, היה צריך להחליף את החלק, והסתבר כי הוא לא טעה באבחנתו הטלפונית, כי לאחר ההחלפה ועד היום המכונה עובדת פיקס!
טירן עשה עבודה טובה מאוד, עבודה מקצועית נקייה ומסודרת אני בשמחה ממליץ עליו לחברים וכמובן גם לכם, טירן הוא בעל מקצוע לעניין!

בברכה,
עמית מאריאל

, דצמבר 2010

שלום לכולם,
רציתי להביע את הערכה שלי כלפי השירות שקבלתי מטירן, בד"כ אני לא סומך על בעלי מקצוע אבל עכשיו אחרי שהכרתי את טירן והתקלה מאחורי מהיום אני מתקשר רק אליו !.
הייתה לי נזילה מהמכונה כביסה, (חשבתי לנסות לתקן בעצמי כדאי להמנע מלקרוא לטכנאי וטוב שלא ניסיתי) הגעתי לאתר הזה וייצרתי קשר עם טירן, הסברתי לו מה התקלה וכבר בטלפון הוא אמר לי בדיוק כמה זה יעלה והמחיר היה ממש טוב, כבר באותו היום הוא הגיע פירק את המכונה לקח את החלק המקולקל ועזב בלי לבקש מקדמה או לדבר על מחיר חדש.
יום אחרי ייצר איתי קשר ,אמר לי כמה החלק המקולקל עלה, גם כאן המחיר היה מצויין והוגן, הגיע בערב הרכיב את החלק, ניקה את המכונה מאבנית, בדק שהכל עובד, ולא ביקש שקל יותר. ממליץ בחום !!!!

שחר

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

טכנאי גז

כיריים גז
מחממי מים על גז
התקנת נקודות גז
בלוני גז

התמחויות

טכנאי גז

כיריים גז
מחממי מים על גז
התקנת נקודות גז
בלוני גז

תאור העסק

התקנה ושירות לכל עבודות הגז תיקון והתקנת כיריים הארכת צנרת גז העתקת נקודה החלפת ברז גז גילוי דליפות אישור תקינות וותק של 18 שנים אחריות על כל תיקון גז (לא מספק בלוני גז) מספר רישיון .758581

דרך השירות

דרך השירות

טירן טל


9.5

073-2721960
 

דרך השירות

טירן טל

9.5

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721960 חייג