כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג טכנאי מזגנים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

ענק המזגנים

9.4
יוסי חגג
טכנאי מזגנים
אזור הדרום
כתובת העסק: אשקלון

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

7 חוות דעת מהימנות

, אוגוסט 2015

יוסי טכנאי מיזוג אויר מקצועי ביותר, הגיע מהר טיפל בתקלה והכל בסדר!!! ממליץ בחום! לפני מספר חודשים המזגן שלנו הפסיק לקרר, חיפשתי דרך האינטרנט טכנאי מיזוג והגעתי לאתר שלכם. קראתי חוות דעת טובות על יוסי "ענק המזגנים" והתקשרתי לשאול מהי עלות הביקור. העלות הייתה סבירה ולאור ההמלצות החיוביות החלטתי להזמין אותו לראות במה מדובר.
יוסי הגיע אלי יום למחרת בדיוק בשעה שקבענו, ערך מספר בדיקות למזגן וגילה דיי במהירות שה"קבל" של המזגן מקולקל, הוא הלך להביא "קבל" חדש, ביצע את ההחלפה במהירות וכמובן שהוא צדק - המזגן חזר לפעול במלוא הכוח!
המחיר ששילמתי על התיקון היה סביר, יוסי רשם לי קבלה ונפרדנו לשלום. באופן כללי אני אסכם ואגיד שהשירות שקיבלתי היה מצוין, אני בהחלט איעזר בו בעתיד ולכן אני ממליץ עליו בחום!
דודו.

, אוגוסט 2015

יוסי "ענק המזגנים" בעל מקצוע משכמו ומעלה, מדובר במקצוען אמיתי ואני אומר את זה מהמקום הכי אובייקטיבי שיש. בעבר היו אצלי טכנאים אבל ברמה בינונית ואם אנחנו משווים אותם ליוסי, אין על מה לדבר! בכמה רמות מעליהם! אנחנו עובדים עם יוסי כבר המון זמן, ובכל מה שקשור להתקנה ותיקון של מערכות מיזוג אוויר אני מעסיק אך ורק אותו - ממליץ בחום!
יוסי בעל מקצוע מצוין, דבר ראשון הוא טכנאי מזגנים עם הרבה מאד ניסיון, והרבה רצון לעבוד ולתת שירות טוב ללקוחותיו, הוא בקיא בהתקנות ותיקונים של כל סוגי המזגנים - מזגני עילי, מיני מרכזי, מרכזי וכו'. מעבר לזה, הוא גם כמובן מקצועי - בין אם מדובר בהתקנות, ובין אם מדובר בתיקונים - הוא תמיד ימכור וימליץ על מזגנים טובים, יוסי ביצע אצלנו התקנות של כל סוגי יחידות המיזוג, החל ממזגני עילי וכלה במרכזי, אני מרוצה מאוד מאיכות העבודה ומהגימורים.
מעבר לעבודה ברמה גבוהה, יוסי מקפיד לעבוד לפי לוח זמנים קפדני מאוד, לא מאחר ובניגוד להרבה בעלי-מקצוע שאתם אני עובד, הוא אדם ישר והגון שעומד במילה שלו. ניתן לסמוך עליו וזה חשוב מהכול! עבודת ההתקנה שלו יפה, עושה פינישים ולא משאיר אחריו תקלות שצריך לחזור עליהם שוב וגם אם יש איזושהי בעיה, אפי ישר מגיע ומסדר אותה צ'יק צ'אק, אפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות!
ארז אבישי.

, ינואר 2015

יוסי איש מקצוע ישר והגון - אין הרבה אנשי מקצוע וטכנאים כאלה אמינים בתחום!
שמי זאב ואני "אב הבית" באולפנת אבן-שמואל, מדובר במבנים גדולים כולל פנימיה, חדר אוכל וכו' שמרושתים במזגנים מסוגים שונים.
מתוקף תפקידי נתקלתי בהמון בעלי מקצוע מתחומים שונים, אבל בתחום המיזוג יוסי נותן לנו שירות יוצא מן הכלל כבר תקופה מאוד ארוכה. אני יכול לספר שלא נתקלים באיש מקצוע כמוהו כל יום ולכן אני עובד רק מולו בכל מה שקשור לתחום מיזוג האוויר. יוסי תמיד נותן שירות אמין יעיל וזריז, לא מתחמק מאחריות, בקיא מאוד בתחום ויודע לפתור כל תקלה. המחירים שלו הוגנים מאוד ואף פעם לא הרגשתי שישנה הפרזה במחיר.
בעבר יוסי ביצע אצלנו התקנות של 50 יחידות מיזוג, ההתקנות היו מאוד איכותית ואסתטיות ועד היום לא נתקלתי בבעיה הקשורה להתקנה אך כמובן שבמהלך הזמן נזקקתי לשירותיו של יוסי בכל הנוגע לתיקון ותחזוקה שוטפת של מערכות המיזוג הנוספות.
כמו שציינתי בקצרה, יוסי בקיא מאוד בתחום, יודע לזהות את מקור התקלות במהירות ונותן דיאגנוזה נכונה ואמינה ובכך חוסך לנו המון כספים מיותרים, המענה שלו זריז יעיל ומקצועי. מבחינה אנושית הוא איש נחמד ואדיב, נעים להכניס אותו אליך לבית, הוא בעל סבלנות ונוהג בהגינות בלקוחותיו. מבחינת המחירים, הוא לוקח מחירים מאוד סבירים לשוק ועומד במילה שלו! יש לי רק מילים טובות להגיד עליו, המלצתי עליו גם לחברים שלי באופן פרטי שלקחו אותו והיו מאוד מרוצים. אני ממליץ באמת מכל הלב!
זאב.

, ינואר 2015

יוסי טכנאי מיזוג מעולה! איו דברים כאלה! נעזרתי בו גם באופן פרטי וגם מתוקף עבודתי ואני ממליץ עליו מכל הלב!!!!
אני מכיר את יוסי כבר המון שנים ואני יכול לספר שלא נתקלים בכזה בן אדם ואיש מקצוע כל יום ולכן אני עובד רק מולו בכל מה שקשור להתקנות מערכות מיזוג ותיקונים.
יוסי תמיד נותן שירות אמין יעיל וזריז, ולא ככל בעלי המקצוע, הוא תמיד אבל תמיד מגיע שוב במידת הצורך ולא מתחמק מאחריות. המחירים שלו סבירים בהחלט, אני סומך עליו בעיניים עצומות, ניתן לתת בו אמון וזה בעצם הכי חשוב.
יוסי עצמו איש נחמד ואדיב, בעל סבלנות ונוהג בהגינות בלקוחותיו - מילה שלו זאת מילה, הוא מתקן את המזגנים בדרך הכי זולה שניתן ולא מחפש להחליף חלק אם לא צריך, מעבר לכך בקיא מאוד בעבודתו, תמיד עולה על התקלות במהירות ותמיד מוצא להן פתרון.
ההתקנות שלו מבוצעות ברמה גבוהה, הוא ממקמם את המנועים בצורה חכמה, מעביר צנורות באופן מדוייק וכמעט אף פעם לא נתקלתי בבעיה הקשורה לאופן ביצוע ההתקנה. אצלי בבית הפרטי יוסי התקין את כל מערכת המיזוג, כולל מזגנים עיליים ומרכזי - הוא עשה אחלה של עבודה וגם מהניסיון הפרטי יצאתי מרוצה - ממליץ עליו בלב שלם!
שי איסא.

, ינואר 2015

שמי אורן ואני סגן מנהל בית-ספר, עם יוסי טכנאי המזגנים אנחנו עובדים תקופה ארוכה ומאז הפעם הראשונה שיצא לנו להשתמש בשירותיו אנחנו נעזרים אך ורק בו בכל הקשור לתיקון מזגנים והתקנתם.
מדובר בבעל-מקצוע ישר ואמין, צנוע ומסור מאוד, מאוד דייקן, עומד בזמנים, משתדל להתגמש ולהגיע לפי לוחות הזמנים המתאימים לנו, הוא אף פעם לא מבריז, תמיד מופיע בזמן ועושה עבודה נהדרת - מדובר במקצוען אמיתי!
אורן עשה לנו עבודות התקנה של המון יחידות מזגנים, מעבר לכך הוא מתחזק אותם בדרך קבע וכל מה שצריך הוא מטפל על הצד הטוב ביותר. יוסי בקיא מאוד בכל הקשור לעולם המיזוג, עולה על התקלות במהירות ומוצא להן פתרון לטווח הרחוק. הוא אמין מאוד והמחירים שלו נוחים, יוסי תמיד ייקח מחיר הוגן ולא ינסה להוציא כספים מיותרים על חשבוננו, מדובר בהרבה עלויות כספיות והאמינות חשובה לנו מאוד.
לסיכום אני ממליץ על יוסי מכל הלב, מדובר בבעל מקצוע ישר, אמין ופשוט טוב!
יש לי רק מילים טובות להגיד עליו. ובעזרת השם נמשיך לעבוד איתו עוד שנים רבות!
אורן.

, ינואר 2015

יוסי בחור מקצועי ואמין!! הגיע בדיוק בזמן שסוכם, תקתק את העבודה מהר וסידר לי את המזגן, הוא עובד פיקס! בקיצור מאד התרשמתי מהבחור, ואני בשמחה אקרא לו גם בעתיד.
הייתה לנו בעיה במזגן - הוא פשוט הפסיק לקרר וחיפשתי טכנאי מזגנים אצלכם באתר. שוחחתי עם יוסי ענק המזגנים וקבענו שעה.
יוסי הגיע באותו היום, בדיוק בזמן שסוכם איתו. הוא בדק את לחץ הגז ומצא שיש מחסור בגז וכמובן מילא את המיכל בכמות הרצויה, אבל לאחר בדיקה נוספת התברר שהבעיה האמתית הייתה בעיה ב"קבל" של המזגן שהתקלקל.
כמובן שיוסי החליף את הקבל. אחרי שהחליף את הקבל, חיכינו לראות שהמזגן חוזר לפעולת הקירור וכך היה.
יוסי לקח ממני את המחיר הרגיל של החלפת קבל ומחיר הוגן על מילוי הגז!! המחיר היה הוגן והשירות מהיר יעיל ומקצועי. אני בעיקר מתרשם מכך שיוסי לא הסתפק רק במילוי הגז אלא המשיך ובדק אם יש בעיות נוספות וזה מעיד על רצינות וכבוד לכסף שהלקוח משלם עבור השירות - ממליץ בחום!
מועלם.

, אוגוסט 2009

מאוד נהנתי מהשירות לא נתקלתי בבעלי מקצוע ברמה שלהם מעולם. אמינות מקצוענים אדיבים נעימים מאוד.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור הדרום

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

תאור העסק

ענק המזגנים הינו עסק המורכב ממס' צוותים מיומן אשר בראש כל צוות עומד טכנאי בכיר יוצא אלקטרה .אנו מומחים בשירות,והתקנה לכל סוגי המזגנים ומאיתנו גם תוכלו לרכוש אותם. כי אצלנו השירות והאמינות לפני הכל.

ענק המזגנים

ענק המזגנים

יוסי חגג


9.4

052-8566119
 

ענק המזגנים

יוסי חגג

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-8566119 חייג