א.ב.ש שיפוצים

9.8
ארז בן שמשון
קבלני גבס, צביעה וסיוד
אזור ירושלים
כתובת העסק: דב הוז 11, ירושלים

  98%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  94%

מחיר הוגן

5 חוות דעת מהימנות

, יוני 2022

יצרתי קשר עם ארז בזמנו דרך המלצה של מכר ובסופו של יום, הזמנתי אותו לביצוע הגבהת ריצוף ועבודות צבע עם מנופים בבסיס צבאי שבו ניהלתי פרויקט ושמחתי לגלות איש נעים הליכות ומנומס ביותר. ההתנהלות של ארז הייתה לא פחות ממדהימה! הוא עמד בלוחות זמנים בדייקנות רבה וגם עבד בצורה נקייה, מקצועית ויסודית ובנוסף, הסביר לי בסובלנות כל צעד שלקח. היה לי תענוג צרוף לעבוד איתו ואני ממליץ עליו בלי לחשוב פעמיים, איש מקצוע כזה כבר לא פוגשים בימינו!
יוסף, ירושלים

, יוני 2022

ארז עושה לי מגוון עבודות שיפוצים במשרד כבר כמה שנים טובות כולל צבע ותיקונים של כל מיני רטיבויות ועד היום לא היו לי שום טענות כלפיו. ניכר שארז ממש אוהב את העבודה שלו! הוא תמיד משתמש בחומרים הכי מובחרים בשוק וגם נותן מענה ענייני ורציני לשאלות ומוצא פתרונות לכל בעיה ובנוסף, המחירים שלו מאוד אטרקטיביים ונוח להתנהל מולו. מדובר על איש מקצוע עם ניסיון רב ולא אחליף אותו בעד אף אחד אחר, שירות אליפות אין מה לומר!
דורית, ירושלים

, יוני 2022

לארז יש פינה חמה אצלי בלב! הגעתי אליו דרך המלצה של חבר והזמנתי אותו לשיפוץ כללי בעסק שפתחתי בירושלים ומאז דרכינו לא נפרדות, כל פעם שיש לי בעיה הוא מיד מגיע. ארז לא רק זול יותר יחסית מבעלי מקצוע אחרים שבדקתי אלא הוא גם קשוב לצרכים שלי ונותן לי יחס איכפתי, הגון ומכובד ומעבר לכך, התוצאה תמיד נראית חבל על הזמן בזכותו. עצם העובדה שאני ממשיך להשתמש בשירותיו זה אומר דרשני, מדובר על בן אדם משכמו ומעלה!
אלון, חולון

, דצמבר 2018

ארז מ"א.ב.ש שיפוצים" מס' 1! אין עליו בעולם! אני עובד איתו כבר 3 שנים, הוא אף פעם לא מאכזב ואם אני חוזר אליו שוב ושוב זה מבחינתי אומר הכל! אני הבעלים של רשת גלידריות חדשה וארז ביצע עבורי בניית 3 סניפים, מדובר בבנייה חדשה לחלוטין אך אין ספק שאם בהמשך אצטרך שיפוץ של סניף קיים - אפנה רק אליו! העבודה היתה גדולה ומורכבת שכללה בניית קירות, עבודות צבע, ריצוף וחיפוי קירות, אינסטלציה, חשמל וכל מה שנדרש כדי להקים את הסניף ממש מאפס. הכל בוצע על הצד הטוב ביותר, ההתנהלות של ארז מולי כלקוח היתה מעל המצופה והרגשתי שיש לי עם מי לדבר ועל מי לסמוך. אמשיך לעבוד איתו עוד שנים ולהמליץ רק עליו!
לירן.

, דצמבר 2018

אני מעצב פנים במקצועי ובמסגרת זו פניתי לארז הקבלן שיפוצים לצורך פרויקט בניית סניף גלידריה, השירות שלו היה מעולה ואני מאוד מרוצה. מדובר בעבודה שנמשכה חודש שלם וכללה הכל מכל - עבודות גבס, צבע, אינסטלציה, חשמל, קרמיקה ועוד.. אין תחום שארז לא שולט בו ביד רמה! איכות העבודה ברמה מאוד גבוהה, ארז עבד עם חומרים איכותיים ורואים שהוא יודע את העבודה על בוריה. ההתנהלות מולו היתה מצוינת, הוא בחור מקסים וחביב ונעים לעבוד איתו ולהתנהל מולו. ארז לא לקח פרויקטים נוספים במקביל אלא השקיע את כל כולו בעבודה אצלי והערכתי זאת מאוד. ממליץ מכל הלב.
חן.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור ירושלים

זמין עכשיו לעבודה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע

התמחויות

קבלני גבס

עבודות גבס
התקנת תקרה אקוסטית
חיפוי קירות ותקרות
תוספות וגימור לקיר גבס
תיקונים ופירוקים לגבס

צביעה וסיוד

צביעת דירה
סיוד דירה ועבודות שפכטל
צביעת עץ
צביעת מתכות
צביעת קירות חיצוניים

התמחויות

קבלני גבס

עבודות גבס
התקנת תקרה אקוסטית
חיפוי קירות ותקרות
תוספות וגימור לקיר גבס
תיקונים ופירוקים לגבס

צביעה וסיוד

צביעת דירה
סיוד דירה ועבודות שפכטל
צביעת עץ
צביעת מתכות
צביעת קירות חיצוניים

תאור העסק

א.ב.ש שיפוצים עוסקת במתן שיפוצים כלליים הן במגזר הפרטי והן במגזר הציבורי. החברה מתעסקת בעובודות צבע, גבס, ריצוף, אינסטלציה חשמל ועוד. העבודה מתנהלת ע"י קבלן בעל ותק של 11 שנים בתחום.כל החומרים בעלי תו תקן. התחייבות לעמידה בלוח זמנים, שירות ואמינות מעל הכל.

א.ב.ש שיפוצים

א.ב.ש שיפוצים

ארז בן שמשון


9.8

073-2721621
 

א.ב.ש שיפוצים

ארז בן שמשון

9.8

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721621 חייג