בראשית פוליש וניקיון

9.6
משה
חברות ניקיון, הדברות
אזור הדרום, אזור הנגב
כתובת העסק: סמי אלמגריבי 17, אשקלון

  95%

הגעה בזמן

  98%

מקצועיות

  94%

מחיר הוגן

27 חוות דעת מהימנות

, יוני 2022

משה ביצע אצלי ניקיון דירה חדשה מקבלן כולל פוליש והגעתי אליו דרך המלצות רבות של חברים ובסופו של דבר, יצאתי מבסוט ממנו מכל הבחינות. נוכחתי לדעת שמשה איש מקצוע חבל על הזמן! הוא לא רק נתן לי הצעת מחיר שהתאימה לתקציב שלי אלא גם עבד בצורה מופתית ולא שגרתית והיה קשוב להערות שלי ובנוסף, גילה אדיבות, יושרה והגינות. זכיתי להכיר בן אדם ייחודי ומיוחד שאין הרבה כמוהו בארץ ואין ספק שמגיע לו פרגון מכל הלב!
מישל, אשקלון

, יוני 2022

הרבה חברים המליצו לי על שירותיו של משה ובזכות כך, צלצלתי אליו לצורך ניקיון דירה חדשה מקבלן והוא נתן לי הצעת מחיר טיפה זולה יותר מאחרים אז הזמנתי אותו. משה עבד בצורה הכי יפה שיכולה להיות! הוא היה קשוב לצרכים שלי לאורך כל הדרך ולא פיספס שום פינה בבית וגם השתמש בחומרים איכותיים ובנוסף, סיפק לי את כל המידע שהייתי זקוק. אין ספק שהעבודה בוצעה על ידיו כמו שצריך ומגיע לו ציון מכובד באתר שלכם!
דני, אשקלון

, מרץ 2022

משה ביצע עבורי עבודה פגז! בחרתי בו באתר שלכם לצורך ניקיון דירה חדשה מקבלן כי הוא נתן לי את הצעת המחיר הזולה ביותר לאחר סקר שוק שביצעתי ובנוסף, קראתי עליו המון חוות דעת מפרגנות. משה הגיע אלי במועד שסיכמנו ותיאם איתי ציפיות ולאחר מכן, הוא עבד בצורה הכי מקצועית שראיתי ונהניתי לשוחח איתו תוך כדי. היה לי תענוג לקבל ממנו שירות ואין ספק שבפעם הבאה אקרא לו שוב בלי להסס בכלל, נותרתי עם טעם של עוד!
ניר, נתיבות

, מרץ 2022

משה בעל המקצוע הראשון שהרמתי אליו טלפון באתר לצורך ניקיון דירה לפני אכלוס והוא היה זמין להגיע אלי בהתראה קצרה לכן, פעלתי בשיטת המצליח והזמנתי אותו בלי לחשוב יותר מדי. מעבר לעובדה שמשה גבה ממני מחיר סביר לחלוטין הוא גם עבד בצורה מסודרת, יסודית, מהירה, איכותית ויעילה ולא התקמצן בחומרים. יצאתי שבעת רצון מהתוצאה שקיבלתי וכמובן שהמלצתי עליו כבר לכל מכריי, שירות חבל על הזמן מכל הבחינות אין מה לומר!
עונג, שדרות

, דצמבר 2021

יש המון בעלי מקצוע בשוק בתחום הניקיון אבל משה באמת היה מוצלח ביותר! הזמנתי אותו בעקבות המלצותיהם של אנשים באתר לניקיון דירה חדשה מקבלן ולא התאכזבתי. משה ביצע מולי שקיפות כבר בהתחלה וציינתי בפניו דגשים לגבי העבודה והוא אכן עמד בהם ביושר ועבד במסירות, יסודיות ומקצועיות ומעבר לכך, הוא גבה ממני מחיר זול יותר ממה שאחרים הציעו לי והשירות שלו היה חוויה מדהימה עבורי ואני ממליץ עליו בלי למצמץ!
גבי, שדרות

, דצמבר 2021

הזמנתי את משה דרך אחד מאתרי הפרסום לניקיון דירה לפני כניסה כי נתנו לו המון שבחים והוא גם נתן לי הצעת מחיר זולה יותר מבעלי מקצוע אחרים ולבסוף, הוא אכן עשה עבודה טובה. כל מה שמשה הבטיח הוא קיים! הוא עבד באופן מסודר, יסודי, מקצועי ומהיר וקיבלתי תוצאה ברמה גבוהה ביותר. בנוסף, הוא היה קשוב להערות שלי וגילה המון איכפתיות, מסירות וסובלנות ונדיר לראות בעל מקצוע כזה תותח בימינו ואני חד משמעית ממליץ עליו!
אודי, אשקלון

, ספטמבר 2021

הזמנתי את משה מאתרכם לניקיון המתנ"ס באופן חד פעמי כי הוא נתן את הצעת המחיר הכי אטרקטיבית ובסופו של יום, השירות שלו היה נפלא! מדובר על בעל מקצוע שאפשר לסמוך עליו. משה ביצע עבודה מדוייקת, יסודית, מקצועית, מסודרת ונקייה ביותר וגם היה סובלני, הגון, סימפטי וקשוב. מעבר לכך, הוא נתן תשובות ענייניות לכל שאלה וניכר היה שיש לו ידע נרחב בתחום ואני ממליצה עליו לחלוטין, אלוף שאין דברים כאלה!
ליאת, אשקלון

, ספטמבר 2021

ראיתי שמשה קרוב אלי גאוגרפית ושכתבו עליו חוות דעת טובות באתר אז הזמנתי אותו לניקיון מקלחת וחלונות בדירה ובהחלט יצאתי מרוצה. משה הגיע אלי במועד שקבענו ועבד במסירות, קפדנות ויסודיות והשתמש בחומרים איכותיים וגם היה קשוב לדגשים שנתתי. בנוסף, הוא לקח אחריות על התוצאה והיה אדיב ונחמד והמחיר ששילמתי לו היה יקר לטעמי אבל אני עדיין ממליצה עליו בחום וחושבת שהוא עשה עבודה טובה!
תמר, תלמי ביל"ו

, יוני 2021

קראתי לצוות "בראשית פוליש וניקיון" לצורך ניקיון דירה לאחר שיפוץ בעקבות המלצות מפה לאוזן והתפעלתי מאוד מהתוצאה שקיבלתי! הם הוכיחו את עצמם מכל הבחינות. צוות "בראשית פוליש וניקיון" היו מאוד מסורים, רציניים ואחראים וסמכתי עליהם ב100 אחוז! בנוסף, הם לא פספסו אף פינה בבית וניקו הכל ביסודיות, יעילות וגם עמדו בזמנים ויצאתי מבסוט מהם חבל על הזמן, אני ממליץ עליהם לכולם בלי לחשוב פעמיים!
חן, אשקלון

, יוני 2021

מהרגע הראשון שצוות "בראשית פוליש וניקיון" הגיעו אלי התרשמתי מהם! הזמנתי אותם לביצוע ניקיון דירה לאחר שיפוץ בעקבות המלצות רבות של מכרים והם היו מצוינים. צוות "בראשית פוליש וניקיון" עבדו בצורה יסודית, מקצועית, נקייה וזריזה ודאגו לעמוד בדרישות שלי ומעבר לכך, הם היו מאוד סבלניים, איכפתיים וטוטאלים לעבודה! בזכותם יצאתי עם חיוך ענק על הפנים ואני ממליץ עליהם בפה מלא, אין כמוהם!
ניר, חולון

, דצמבר 2020

שוחחתי עם כמה אנשי מקצוע באתר שלכם בנוגע לפוליש וניקיון בדירה לאחר שיפוץ אבל בסופו של יום, בחרתי במשה כי הוא התאים לי מכל הבחינות! הוא בעל מקצוע אמין ואיכותי וגם גבה ממני מחיר אטרקטיבי. משה הגיע אלי במועד שקבענו וניגש ישר לעבודה! הוא לא לקח הפסקות וביצע עבודה שוטפת ויסודית ובנוסף, שמר על סביבה רגועה ושקטה והתייחס אלי באדיבות ובסובלנות, אני ממליצה עליו בלי היסוס!
ענבל, באר שבע

, דצמבר 2020

בדקתי הצעות מחיר לגבי ניקיון דירה לאחר שיפוץ ומשה מהאתר שלכם נתן לי את ההצעה הכי זולה! בנוסף, הוא היה זמין עבורי במועד שביקשתי. משה בעל מקצוע איכותי! הוא השתמש בחומרים ברמה גבוהה וענה כל כל הדרישות שלי וכמובן שאם היו לי הערות הוא מיד טיפל בהם! מעבר לכך, הוא בעל יחסי אנוש, אמין, חברותי ויש לו המון ניסיון בתחום ואין ספק שקיבלתי תוצאה מרשימה בהחלט, אני ממליץ עליו בחום!
רחמים, באר שבע

, ספטמבר 2020

הגעתי למשה דרך האתר שלכם ודבר ראשון שעשיתי זה השוואת מחירים עם בעלי מקצוע אחרים, הוא נתן לי את הצעת המחיר הכי אטרקטיבית לניקיון דירה לאחר שיפוץ והיו עליו חוות דעת מעולות ובסופו של דבר, בחרתי בו מתוך אינטואיציה. משה הגיע אלי עם 2 עובדים נוספים בדיוק בזמן שקבענו והתחילו להבריק את הבית! הם שטפו, ניקו וסידרו כל פינה והתוצאה הייתה מושלמת, מומלץ!
יוסף, אשדוד

, אוגוסט 2020

משה ניקה עבורי את הדירה לאחר שיפוץ כולל פוליש ולא ביצעתי השוואת מחירים, כי קיבלתי המלצה עליו מחבר לעבודה וסמכתי על זה ובהחלט לא התאכזבתי! הוא מקצועי, אמין וביצע עבודת ניקיון יסודית בלי להזניח אף פינה, כך שלא הייתי צריכה לעבור אחריו והייתי מרוצה עד הגג! בנוסף לזאת, משה גבה ממני מחיר ראוי בהחלט ואשמח להזמין אותו שוב בעתיד, אני ממליצה עליו לכל מי שאני פוגשת!
רחל, אשקלון

, אוגוסט 2020

ראיתי המון המלצות מדהימות על משה דרך פרסום באינטרנט ובנוסף, המחיר שהוא הציע לי עבור ניקיון כללי בדירה חדשה כולל פוליש היה הכי משתלם אחרי סקר שוק שביצעתי! נפגשנו והוא ראה את הדירה ולאחר מכן, קבענו מועד שהוא יגיע לנקות אותה. יש לי רק חוות דעת טובה לתת על משה! הוא ביצע את העבודה על הצד הטוב ביותר וגם אם היו לי בעיות מינוריות הוא תיקן אותם ולא עזב את המקום עד שלא הייתי מרוצה במיליון אחוז, בזכותו הדירה מבריקה!
שחר, אשקלון

, מאי 2020

לאחר שביתי עזבה את דירתה בעלת 2 חדרים בבאר שבע הייתי צריך בעל מקצוע כדי שינקה אותה, בעקבות כך מצאתי את משה באינטרנט והוא היה זמין עבורי. משה דייק בזמנים וביצע עבודה טובה מאוד, הוא הבריק וצחצח את הדירה וניקה אותה באופן יסודי ביותר, תוך 3 שעות הדירה הייתה כמו חדשה! בנוסף לזאת ביצעתי סקר שוק וגם המחיר שהוא גבה ממני היה אטרקטיבי בהחלט.
אסף, חיפה

, מאי 2020

הוספתי ממ"ד בבית ולאחר מכן הייתי צריכה ניקיון כללי כי היה לכלוך מאוד רציני, חיפשתי בעלי מקצוע בפייסבוק ובאינטרנט וקיבלתי המלצות על משה מפה לאוזן. נדיר למצוא בעלי מקצוע כמו משה שעומדים במילה שלהם! בעבר נכוויתי מבעלי מקצוע והוא לא אכזב אותי לרגע, הוא ביצע עבודה באיכות טובה ואם הייתה לי הערה הוא ישר תיקן בלי להתלונן. משה אומנם גבה ממני מחיר דומה לשאר בעלי המקצוע שבדקתי אבל מבחינת אמינות ומקצועיות אין מה לדבר, אין ספק שהוא עשה את העבודה מכל הלב ואני בטוחה שאזמין אותו שוב וגם אמליץ עליו לאחרים!
זוהר, אשקלון

, אוקטובר 2019

הגעתי למשה דרך האינטרנט כשחיפשתי חברת ניקיון מקצועית לנקות בית ישן שלא גרו בו חצי שנה. מצב הבית היה קטסטרופלי, החלונות היו מלאים בלכלוך של יונים מבחוץ ופנים הבית היה מטונף ומוזנח, בעיקר באזור המקלחת והמטבח. משה והצוות שלו הגיעו במהרה, ביצעו ניקיון יסודי של הבית כולל פוליש לרצפה וגבו מחיר מצוין ביחס לשוק. צוות חבל על הזמן, מאוד רציניים! עכשיו הבית כמו חדש.
שי, קרית מלאכי

, אוקטובר 2019

הזמנתי את בראשית לניקיון דירת 120 מ''ר לאחר שיפוץ. הייתי זקוקה לפוליש ברצפה ולניקיון הפאנלים. הגעתי לבראשית דרך האינטרנט לאחר שקראתי חוות דעת טובות עליהם.
משה, בעל החברה, הוא אדם מדהים בעל תודעת שירות ברמה מאוד גבוהה שעוד לא פגשתי כמותה והזמנתי הרבה בעלי מקצוע בעבר! הוא והצוות שלו מאוד אמינים, ביצעו עבודה יסודית ולא מרחו את הזמן. באו, תקתקו והלכו. אפילו הביאו לעצמם צידנית עם קפה ואוכל והיו מסודרים עם כל מה שהם צריכים. הם נתנו גם יחס מאוד נעים ואדיב. חברת ניקיון מצוינת!
ארנית, קרית מלאכי.

, אוקטובר 2019

חיפשתי חברת ניקיון שתבצע אצלי ניקיון יסודי של שתי דירות שבבעלותי. היה צורך בניקיון של וילה לאחר בנייה ושל דירת פנטהאוז לאחר שיפוץ. חיפשתי באינטרנט ובדקתי מספר חברות. בראשית הציעו את המחיר הטוב ביותר ונשמעו לי אמינים ואחלה אנשים. הם הגיעו בזמן ועשו ניקיון מושלם. חברת ניקיון של תותחים!
אבי, אשקלון

, יוני 2019

על משה שמעתי רק מחמאות ודברים טובים ופניתי לשירותיו לגבי ניקיון דירה לפני כניסה ואני מרוצה וממליצה בחום. הוא הגיע ביום שקבענו עם הצוות שלו, הגיעו עם כל החומרים והציוד הנדרש לניקיון הדירה, כל אחד פשוט ניקה מקום אחר בצורה יסודית וצחצחו את כל התריסים והחלונות, הבריקו את כל האמבטיה שהייתה מלוכלכת מאוד, ניקו את ארונות המטבח ולבסוף שטפו והבריקו את הרצפה, השירות שקיבלתי ממשה והצוות שלו היה נהדר מכל הבחינות, לא היה צריך לעבור אחריהם על שום דבר, פשוט להיכנס ולגור בדירה, אני מרוצה וממליצה מכל הלב.
שולה, אשקלון.

, יוני 2019

משה אחד האנשים הכי ישרים ואמינים שפגשתי בחיים שלי, הוא ביצע עבורי ניקיון בית אחרי שיפוץ ופשוט אין מילים להודות לו על העבודה המדהימה שביצע. הוא הגיע עם הצוות שלו בשעה שקבענו, הם עבדו בשיתוף פעולה מלא, הבריקו כל דבר וכל פינה אפשרית בבית. ראשית ניקו את כל האבק, צחצחו את ארונות המטבח ואת כל חדרי האמבטיה בבית, הבריקו את התריסים והחלונות, ולבסוף ביצעו ניקיון לרצפה בעזרת מכונת פוליש משוכללת. כל הבית מבריק, נוצץ ומריח נהדר, השירות שקיבלתי ממשה פשוט VIP אין עליו בעולם, בנוסף וללא כל עלות נוספת משה פינה ועזר לי לפנות את הפסולת הבניין שהייתה בחוץ ללא כל עלות, אדם צדיק שמגיע לו רק להצליח.
סמי, אשקלון.

, מרץ 2019

משה מחברת "בראשית פוליש וניקיון" הוא בעל מקצוע הכי טוב שיש!!! פניתי אליו לצורך ניקיון דירה אחרי צביעה. הוא הגיע עם הצוות שלו בשעה שקבענו, הגיעו עם ציוד משוכלל וחומרים איכותיים, החלו בניקיון הדירה, קרצפו כל דבר אפשרי בדירה, ניקו את התריסים והחלונות, הבריקו את חדר האמבטיה והסירו את כל הכתמים, ניקו את ארונות המטבח,הבריקו את הרצפה בעזרת מכונת פוליש. פשוט וואוו, אין לי מילים בכדי לתאר את התוצאה הסופית, הכל נקי ומבריק, משה אדם שעומד במילתו, ישר והגון שניתן לסמוך עליו בעיניים עצומות, מאז ועד היום אני ממליץ עליו בכל מקום, אין כמו משה!
נתנאל, קריית מלאכי.

, מרץ 2019

אחרי המון ניסיונות עם חברות ניקיון שונות שהזמנתי והתאכזבתי, הגעתי למשה לידיים הכי טובות שיש. פניתי למשה לגבי ניקיון בית אחרי שיפוץ, משה הגיע עם הצוות שלו בשעה שקבענו, החלו בניקיון התריסים והחלונות, הבריקו את הארונות האמבטיה, צחצחו כל מקום אפשרי בבית ובסיום הבריקו את הרצפה בעזרת מכונת פוליש משוכללת. פשוט אין לי מילים לתאר את המקצועיות והשיתוף פעולה של משה והצוות שלו, בעל מקצוע שהוציא אותי הכי מרוצה שיש והתוצאה הסופית שווה כל שקל, אין ספק שתמיד אפנה רק למשה, מומלץ בחום!
אילנה,קריית מלאכי.

, נובמבר 2018

לפני מס' חודשים הזמנתי את משה מחברת הניקיון "בראשית" לבצע עבורי ניקיון יסודי בדירה לפני כניסה, השירות היה מקצועי ואיכותי ואני מאוד מרוצה. מדובר בדירת יד 2 שרכשתי שהיתה ממש מטונפת, הסברתי למשה את מצב הדירה וסיכמנו על ניקיון יסודי של כל הדירה כולל פוליש. משה הגיע עם עובד נוסף בול בזמן שקבענו, הם כמובן הגיעו מצויידים בחומרי ניקיון וכל הציוד הנדרש ובמשך מס' שעות עמלו על ניקיון הבית. העבודה כללה - ניקיון תריסים וחלונות, חדרי-שינה, כלים סניטריים, מטבח, פוליש למרצפות ועוד.. הם עברו על כל פינה בבית ובסיום הכל היה נראה נהדר! בהחלט אפשר להגיד שאני לקוחה מרוצה!
יפעת, אשקלון.

, נובמבר 2018

משה מחברת "בראשית אחזקת מבנים" בחור חביב ומקסים בעל תודעת-שירות גבוהה ואני מאוד מרוצה ממנו! לא מזמן ביצעתי שיפוץ כללי בביתי ונותרו הרבה שאריות אבק ולכלוך שהיה צורך לנקות אותם, משה והצוות ניקו באופן יסודי ומוקפד ומגיעות להם רק מחמאות. יש לציין שהבית היה מרוהט בעת הניקיון וזה דרש להזיז רהיטים ממקום למקום אך משה היה סבלני, שירותי ואדיב ולא התלונן אפילו לרגע אחד. השירות היה מעל ומעבר למה שציפיתי, אין פינה בבית שלא דאגו לעבור עליה ולנקות והבית נראה מבריק! ממליצה!
רחל.

, נובמבר 2018

משה מחברת "בראשית" ביצע עבורי ניקיון בית ריק בן 2 קומות לפני כניסה, השירות שלו היה אדיב ומקצועי ואני ממליצה עליו בשמחה. משה הגיע עם עובד נוסף במועד שקבענו, הם דאגו להביא איתם את כל הציוד הנדרש וחומרי הניקיון ובמשך 8 שעות עמלו על ניקיון יסודי של הבית. הם עברו במרץ, לא הורידו הילוך אפילו לרגע אחד ולא עזבו עד שווידאו שאני שבעת-רצון. כל הערה שלי התקבלה בסבלנות, הם עברו שוב על מקומות שביקשתי והיו אדיבים וסבלניים לאורך כל היום (בניגוד לבעלי-מקצוע אחרים שמנפנפים את הלקוח) והערכתי זאת מאוד. שירות מעולה! כמובן שאני ממליצה!
דגנית, אשקלון.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור הדרום, אזור הנגב

 א'-ה' 07:00-20:00, ו' 07:00-15:00, שבת 18:00-20:00

התמחויות

חברות ניקיון

ניקיון דירות
שירותי פוליש וליטוש
שירותי ניקיון
ניקיון משרדים

הדברות

הדברת מזיקים
שירותי הדברה
הדברת משרד ועסק מזון
הדברה - שונות
הרחקת יונים

התמחויות

חברות ניקיון

ניקיון דירות
שירותי פוליש וליטוש
שירותי ניקיון
ניקיון משרדים

הדברות

הדברת מזיקים
שירותי הדברה
הדברת משרד ועסק מזון
הדברה - שונות
הרחקת יונים

תאור העסק

חברת בראשית פועלת מאז 1995 ועוסקת בניקיון דירות לא מאוכלסות חדשות מקבלן ולאחר שיפוץ, סיוד וצביעת בתים כולל שפכטל ושיפוץ קל, פוליש וקס וקריסטל, קרצוף רצפות והברקה. אנו מבצעים עבודה יסודית והקפדה על תוצאות איכותיות ועמידה בזמנים, אחריות ומקצועיות. *לא מבצע ניקיון שוטף* *לא נותן שירות עוזרות בית*

בראשית פוליש וניקיון

בראשית פוליש וניקיון

משה


9.6

073-2721543
 

בראשית פוליש וניקיון

משה

9.6

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721543 חייג