כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג תיקון מקררים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

מייקל שרות תיקונים

9.4
מייקל שטרומפמן
תיקון מקררים, תיקון מכונות כביסה, טכנאי מזגנים, תיקון מייבש כביסה, תיקון תנורים
אזור ירושלים
כתובת העסק: ירושלים

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  82%

מחיר הוגן

37 חוות דעת מהימנות

, יולי 2015

מרוצים מאד! מייקל הגיע בדיוק בשעה שקבענו, איתר את התקלה והתמודד בצורה יפה עם בעיות שצצו בדרך. מייקל החליף את החלק התקול (לשם כך היה עליו לנסוע העירה להביאו) התרשמנו מיכולתו המקצועית, ובנוסף הוא גם איש נעים הליכות.
הגעתי ל"מייקל שירות תיקונים" דרך האתר שלכם לגבי תיקון תנור אפיה שלא חימם, שוחחנו בטלפון, הסברתי למייקל מה הבעיה ולפי ההסבר שלי אמר שמדובר בגוף חימום תקול ונתן הצעת מחיר בהתאם.
מייקל הגיע אלי בשעה שקבענו, הוא בחן את התנור ואבחן את אותה תקלה בגוף החימום, הוא נסע עוד באותו היום חזר עם החלק, התקין אותו, ואפילו נשאר עוד רבע שעה, כדי לוודא ליתר ביטחון שהתנור עובד בצורה תקינה.
ממליץ עליו בחום, נתן הצעה מוקדמת על סמך השיחה הטלפונית ועמד במילה שלו! בעל מקצוע יוצא מן הכלל.
אלי.

, יולי 2015

אני מאוד מרוצה מטכנאי השירות מייקל, מדובר בטכנאי אמין ומקצועי שפתר לי את הבעיה למרות שהעניין היה מורכב וארך זמן רב יותר מששערנו. מייקל לקח מחיר הוגן מאוד, פתר את הבעיה באופן יצירתי וסיפק מענה מקצועי ומהיר - ממליצה בחום! הגעתי למייקל דרך חיפושים באינטרנט אצלכם באתר, עשיתי גם השוואת מחירים לבעלי מקצוע אחרים, ובחרתי במייקל מכיוון שהוא עשה עלי רושם טוב כששוחחנו בטלפון.
הסברתי למייקל בטלפון את הבעיה שיש לי בתנור, כל פעם אני מדליקה אותו והתנור מקצר, מייקל הסביר לי שהבעיה היא כנראה בטיימר אבל בכדי להיות בטוח הוא צריך לבוא לראות בעצמו את העניין. מייקל הגיע אלי עוד באותו היום עם הציוד הנדרש, בחן את התנור ולאחר מס' דקות הוא עלה שהבעיה לא קשורה לטיימר אלא למספר ברגים בתוך המערכת הפנימית שהיו חלודים ולכן התנור קיצר. למרות שהגישה לברגים הייתה קשה, והיה ממש קושי להוציא את הברגים ולהחליף אותם הוא מצא פתרון יצירתי שעקף את העניין ובאמת הצליח והתנור חזר לעבוד באופן תקין ללא קצרים.
מייקל היה הוגן ומקצועי, יש לו דרך ארץ, הוא מתנהג בכבוד ללקוח וגם המחיר היה הוגן לטעמי, אני מרוצה ממנו מאוד, היה נעים להכניס אותו אלינו הביתה, מדובר בבחור טוב וישר ואני בהחלט איעזר בשירותיו גם בעתיד.
ויקי.

, יולי 2015

מייקל טכנאי שירות מצוין, חמד של בחור, מגיע בזמן, אחראי, לא גזלן ומקצועי - כל המעלות הטובות שצריך שיהיו בבעל המקצוע שאתם מזמינים!
הייתה לי בעיה בתנור שלא חימם כמו שצריך וחיפשתי טכנאי שיגיע לראות במה מדובר, למייקל הגעתי דרך האתר שלכם, אני חושבת שקראתי עליו חוות דעת טובות ולכן החלטתי להזמין אותו. שוחחנו בטלפון והסברתי לו במה מדובר, מייקל נתן לי טווח מחירים משוער וקבע איתי שעה.
הוא הגיע על הדקה, ערך בדיקה יסודית לתנור ותוך כדי עבודה הסביר לי שהבעיה לא קשורה לאחד מגופי החימום, אלא בכלל יש בעיה קטנה בטיימר שצריך לכוון אותו מחדש\לאפס וזה יפתור את הבעיה וכך היה.
מייקל גבה ממני רק עלות ביקור, הוא היה מאוד מאוד ישר ולקח מחיר הוגן - התרשמתי לטובה!
נגה.

, פברואר 2015

המזגן שלנו (מיני מרכזי) התקלקל, יום אחד הוא הפסיק לעבוד ופתאום הרחנו ריח שרוף וחיפשתי טכנאי שיוכל לבוא בהתראה קצרה בהקדם האפשרי. עוד באותו יום ראיתי את המספר של מייקל ויצרתי אתו קשר טלפוני. הסברתי לו מה הבעיה ודרך השיחה שלנו הוא הבין שיש בעיה בקבלים.
מייקל נתן לי הצעת מחיר על החלפת קבלים (הצעת המחיר הייתה סבירה מאוד) ותוך שעתיים שלוש כבר היה אצלי בבית. הוא בדק את המזגן בצורה יסודית ואמר שהבעיה היא כמו שחשב קשורה לאחד מהקבלים וצריך להחליף אותו. בתוך זמן קצר הוא החליף את הקבל והמזגן שב לעבוד מצוין.
מייקל היה מאוד נחמד ומתחשב, הוא עשה כל מאמץ כדי להגיע אליי בזמן באותו יום שהתקשרתי אליו, הוא עלה על הבעיה כל כך מהר שהייתי נורא מופתע מזה וגם סידר את המזגן בקלות.
הוא איש מקצוע מיומן מאוד ומנוסה עם ידיים טובות וגישה בריאה ונכונה למקצוע. שילמתי לו בערך את הסכום שדיברנו עליו בטלפון מראש - עמד במה שסוכם ובאמת היה מאוד הוגן ואמין בצורה בלתי רגילה. אני ממליץ עליו!
נועם כהן.

, פברואר 2015

הכיריים שלנו קיצרו בכל פעם שהפעלנו אותם וחיפשתי טכנאי מקצועי שיודע לפתור בעיות בכיריים. נכנסתי לאתר שלכם והתרשמתי מהשוואת המחירים וההמלצות באתר והתקשרתי למייקל שירות תיקונים.
כבר בשיחה עימי הוא ציין כי מה לדעתו הבעיה אך בכל זאת הוא רוצה לוודא זאת. לאחר בדיקה, קבע שאכן חלק מסויים הוא הגורם המקצר ויש להחליפו. כמובן, ששאל אותי אם אני מוכן להחליף את החלק ובהסכמתי הוא ביצע את ההחלפה, דאג להראות לי את החלק החדש ואף הראה לי את סימני הקצר בחלק הישן כדי שאהיה סמוך ובטוח שאין פה "חתול בשק" .
את אזור העבודה הוא השאיר נקי ומסודר אחריו ונתן שירות מצויין. מייקל היה אמין (המחיר שדרש היה זהה למה שפרסם באתר), נחמד ודאג כל הזמן שהכל ברור ומובן לי.
כמו כן הוא היה מאוד מקצועי, הגיע עם כל הכלים הדרושים וגם היום חודש לאחר שביצע את העבודה, הכיריים עובדות כמו שצריך.
אני יכול לסכם ולומר שאני בהחלט לקוח מרוצה.
ארד.

, פברואר 2015

מייקל טיפל בתקלה שהיתה לנו במקרר במקצועיות מלאה, וכן שיתף אותי בכל שלב של העבודה לגבי מה הוא בודק ומה האפשרויות. בינתיים הוא גם סיפק טיפים חשובים על טיפול במקרר ובמכשירים נוספים בבית. בהחלט ממליץ על מייקל!
לפני מספר ימים, הייתה לנו בעיה עם המקרר שהפסיק לעבוד וחיפשתי טכנאי קירור שיגיע לראות במה מדובר ומה עלות התיקון.
חיפשתי באינטרנט בעלי מקצוע בתחום תיקון מזגנים, והגעתי למייקל ממש במקרה.
שוחחתי איתו בטלפון, הוא היה היחיד שנתן הערכת מחיר על התיקון והזמנתי אותו שיגיע עוד באותו היום, הוא היה פנוי והגיע מהר.
מייקל ערך בדיקה יסודית למקרר ותוך מספר דקות איתר את הבעיה.
הוא אמר לי שוב את המחיר שעמד בטווח שהציג מראש, הוא היה אמין מאוד ותיקן את הבעיה במהירות. הייתי מאוד מרוצה ממנו ואני בהחלט אשמח להזמין אותו שוב במידת הצורך.
לסיכום: השירות שלו היה מקצועי, המזגן חזר לפעולה והמחיר היה הוגן.
אלי קלינברגר.

, אוגוסט 2014

מייקל טכנאי מצוין, השירות שלו היה יוצא מן הכלל, הרבה מעבר למה שציפיתי מבעל מקצוע.
התקשרתי בגלל מדיח כלים שהפסיק לעבוד ולא הוציא מים. בחרתי במייקל הטכנאי בצורה אקראית מתוך רשימת בעלי המקצוע באינטרנט. כבר בטלפון הוא עשה עליי רושם חביב מאוד ואמין.
מייקל נתן לי הערכה כללית לעלויות בהתאם לאופי התקלה שימצא. תוך כמה שעות מרגע הקריאה הוא כבר היה אצלי. מייקל ניסה לאתר את התקלה ולמרות שהוא עבד קשה, פירק והזיע וחיפש ממש את מקורה האמיתי של התקלה, הוא לא התייאש ובסוף מצא גרעין של פרי תקוע במשאבה. הוא שלף את הגרעין בדק שהמדיח חזר לעבוד וגבה מחיר נמוך מההערכה שהוא נתן בטלפון. היה למייקל את כל האפשרויות לגבות מחיר גבוה יותר או לפחות את מחיר ההערכה הראשונית שהוא נתן אך מסתבר שהיושר והאמינות היו חשובים לו מהכל. מייקל התגלה גם כבעל מקצוע ישר ואמין וזה נראה לי הכי חשוב. בנוסף הוא היה חביב מאוד, פשוט השאיר לנו הרגשה טובה.
שמואל זלופניק.

, אוגוסט 2014

הגעתי למייקל שירות תיקונים, דרך חיפושים באינטרנט, שם עשיתי גם השוואת מחירים לבעלי מקצוע אחרים, ובחרתי במייקל מכיוון שהוא היה הזול מכולם והוא עשה עלי רושם טוב כששוחחנו בטלפון.
הסברתי למייקל בטלפון את הבעיה שהייתה לי במייבש כביסה, ידעתי מראש שאצטרך להחליף את החיישן בדלת והוא נתן לי הצעת מחיר על החלפת החיישן, סגרתי איתו יום ושעה.
מייקל הגיע אלי בדיוק ביום ובשעה שקבענו עם הציוד הנדרש כולל חיישן חדש, מייקל פירק את החיישן הישן והרכיב במקומו חדש וכמובן בדקנו שהמייבש חזר לעבוד. לקח לו מעט זמן לבצע את ההרכבה. בסיום העבודה שילמתי למייקל את המחיר שסגרנו מראש, הכל היה בסדר, לא היו אי הבנות והתרשמתי מהמקצועיות שלו. אני בהחלט איעזר בשירותיו של מייקל גם בעתיד.
ליאורה גבעון.

, אוגוסט 2014

אני מאוד מאוד מרוצה ממייקל שירות תיקונים! מדובר בבעל מקצוע יוצא מן הכלל, אין כמוהו בכל הארץ! לא יצא לי להיתקל בבעל-מקצוע יותר טוב ממנו!
מייקל מתקן אצלנו את כל מערכת המיזוג בבית לאורך שנים, הוא פתר לנו בעיות שונות פשוטות ומורכבות, אין כמוהו! הוא עשר, לוקח הכל לאט, בודק שוב ושוב עד שמגיע למסקנה מאיפה מגיעה התקלה האמתית. הוא לא זורק סתם השערות אלא ממש מוודא שהמידע שהוא מסר ללקוח נכון. אם אין צורך להחליף חלק, הוא אף פעם לא ינסה להגיד סתם להחליף, אלא יבצע תיקון ורק אם ממש צריך יבצע החלפה.
המחירים שלו הוגנים והוא עושה עבודה יוצאת מן הכלל.
גם מבחינת הזמינות הוא עשר, תמיד הוא נותן מענה מהיר, מגיע בזמן, אף פעם לא מבריז, עובד בשקיפות מלאה מול הלקוח, ממש מסביר הכל על הבעיה ונותן מידע מלא.
בפעם האחרונה שהזמנתי אותו, זה היה בקשר למזגן עילי שהפסיק לעבוד, כרגיל הוא הגיע מהר, עשה מספר בדיקות, עלה על התקלה במהירות והסביר לי שמדובר בבעיה בקומפרסור. מייקל החליף לחדש ובאמת הבעיה נפתרה! כרגיל, השירות שלו היה מהיר, יעיל ומקצועי - ממליץ מכל הלב - רוץ'.

, מאי 2013

מייקל שירות תיקונים, עונה לכל הקריטריונים של בכל-מקצוע טוב, מדובר בבעל מקצוע מעולם אחר, אמין, מקצועי, נעים לשיחה וישיר.
את מייקל הזמנתי דרך האתר שלכם, לאחר שמכונת הכביסה שלי הפסיקה לעבוד כראוי - והתחילה להוציא מים, היות ואיני מכיר בעלי מקצוע בתחום, ואיני מבין בתחום הנ"ל כלל החלטתי לערוך חיפוש באינטרנט.
שוחחתי עם מספר בעלי מקצוע בתחום, וביניהם מייקל שבלט באמינות שלו. בשיחת הטלפון פירטתי לו את הבעיה ויחד ניסינו לעלות עליה, בתום השיחה הוא ציין כי יגיע בהקדם על מנת לנסות לאתר את הבעיה.
מייקל הגיע לקראת הערב והפגין מקצועיות רבה - בין רגע הוא איתר את הבעיה שמקורה בגומייה שלא יושבת טוב בדלת מכונת הכביסה והחליפה לחדשה ולקח ממני סכום הגיוני ביותר. אני מרוצה מאוד ומודה למייקל מקרב לב.
שמעון, ירושלים

, מאי 2013

זאת הפעם הראשונה שאני מזמין טכנאי דרך האתר שלכם, ככה שהייתי די סקפטי לגבי האמינות של המלצות הגולשים ובכל זאת החלטתי לנסות את שירותיו של מייקל. כבר בטלפון הוא נשמע לי בחור לעניין, הסברתי לו שיש לי מכונת כביסה דיי ישנה שהפסיקה לסחוט, הוא נתן לי טווח של מחירים - קבעתי איתו ליום המחרת.
מבחינת זמינות הוא היה מאה אחוז, מאד דייקן - הגיע בדיוק בשעה שקבענו. כשהגיע, ישר ניגש לטפל בתקלה - איתר בעיה בפילטר של המכונה - הסביר לי שהפילטר תקול ולכן המים לא יוצאים החוצה. מייקל אמר לי את המחיר על החלפת הפילטר מראש, וניגש להחליף את הפילטר.
לסיום הוא עשה בדיקה כללית למכונה, וגם הידק את החיבור למערכת הניקוז של המים. מבחינת מחירים, לא עשיתי סקר שוק, אבל אני מניח שהוא סביר מבחינת התעריפים שלו - על כל הביקור + החלפת החלק שילמתי לו כ - 350 שקלים.
הייתי מרוצה מאוד גם מהאתר, שהסתבר כאמין וגם ממייקל עצמו!
ממליץ עליו ביותר - בעל מקצוע הגון ומקצועי!!
רפאל, ירושלים

, מאי 2013

לפני כמה שנים, השקעתי המון כסף בקניית תנור פירוליטי - בתנור פירוליטי אתה פשוט מפעיל את התנור במוד ניקוי לשעתיים שלוש. התנור מתחמם לחום גבוה מאוד וכל הג''יפה הופכת לאבק פורח. את האבק מנגבים במטלית לחה אחרי שהתנור מתקרר ובא לציון גואל. התנור בנוי מדלת של שלוש זכוכיות בגלל החום הגבוהה, והשנה נשברה לי הזכוכית הפירוליטית.
התקשרתי לכמה בעלי מקצוע, דרך האתר שלכם, שנתנו הצעות מחיר דיי גבוהות אבל אף אחד מהם, לא היה ישר והוגן עמו מייקל! מייקל היה האחרון שהרמתי אליו טלפון, הוא הסביר לי שבשביל התענוג שבניקוי התנור, לא שווה לי להוציא סכום כזה גדול בשביל הזכוכית ואמר לי, שהתנור יפעל בסדר גמור גם בלי הזכוכית השלישית, ושפשוט לא אוכל להשתמש בניקוי הפירוליטי.
בקיצור הוא המליץ לי להמשיך עם התנור כמו שהוא עכשיו והרגיע אותי שהוא יעבוד טוב -שלא אהיה מודאגת. אני מודה לו מאוד על הכנות והיושר, הוא חסך לי סכום של 1200 ש"ח לפחות!
תודה רבה רבה
הילה, ירושלים

, פברואר 2013

הגעתי למייקל בחיפוש באינטרנט הגעתי לאתר טוב תודה ושם קראתי המלצות חמות על מייקל התקשרתי אליו וסיפרתי לו על הבעיה במקרר וקבענו שהוא יבוא למחרת. מייקל הגיע בזמן אפילו הקדים מעט הוא ניגש מיד לעבודה בדק ומצא את הבעיה מיד המאוורר שבתא ההקפאה נתקע בגלל קרח שהצטבר הוא הפשיר את הקרח ושחרר את המאוורר שהתחיל לפעול בין היתר הוא ניקה ליכלוך שהצטבר מתחת לציפוי של תא ההקפאה שכנראה גם מה שגרם לסתימה של צינור הניקוז שהוביל לקרח שהצטבר (זאת הבנתי ממייקל) עבודתו של מייקל מקצועית ידע בדיוק מה הבעיה ופתר אותה לשביעות רצוני המחיר שגבה ממני היה סביר בהחלט. תודה מייקל.
ציפי מירושלים.

, ספטמבר 2012

הגיע בזמן שסיכמנו (ביקש המתנה של שעתיים הגיע באמצע הזמן והתקשר קודם כמבוקש). מייקל היה אדיב ויעיל וכמובן עשה את העבודה כמו שצריך ותיקן את דלת התנור של חברת קינג (תנוא בישול משולב) הוא לא נתן אחריות על התיקון כי לדבריו בהתאם לסוג התנור הזה ובגילו לא יוכל להתחייב.
כשוחחנו בטלפון אמר שאם יוכל יתקן במקום, אם אי אפשר יצטרך לפרק הדלת ולקחת לתיקון למצוא חלפים בחברה ואז להחזירה. הדבר היה יותר ממכפיל את סכום התיקון אך לשמחתי הצליח לתקן. ניתק את הדלת, שימן צירים והרכיבה מחדש, לבסוף פתח וסגר מס' פעמים לוודא שהיא חזרה למקומה ואז שילמתי לו את הסכום שנאמר לי מראש ובהתאם לתשלום קיבלתי חשבונית. סך הכל קיבלתי שירות חביב וישר, מייקל נראה לי כבעל מקצוע מיומן ואדיב ולכן אני טורחת לכתוב את חוות דעתי עליו.

אפרת מירושלים

, אוגוסט 2012

אני מתגוררת בדירה שכורה בירושלים. יום אחד ראיתי שהמקרר הפסיק לעבוד וחיפשתי באינטרנט טכנאי שיוכל לבוא במחיר סביר. דרך האתר הגעתי באופן אקראי למייקל.
מייקל הגיע בשעה שקבענו עם ארגז כלים. הוא הפשיר ידנית את הפריזר שהיה מכוסה כולו קרח ואז פירק את הפלסטיקה, ביצע בדיקה והסביר לי שמדובר בתרמוסטט הקפאה תקול. לאחר שסוכם המחיר הוא ביצע את ההחלפה בין שני החלקים כשהוא מראה לי את החלק החדש בניילונים לפני ההחלפה. מייקל פתר את התקלה ואף הראה לי שהמקרר תקין כשסיים. אחר כך הוא ניקה וסידר אחריו ואסף את הלכלוך שנוצר מהתיקון שעשה.
גם השירות היה מעולה, הוא סבלני, מקצועי והכי חשוב אמין.
המחיר נשאר זהה למה שסיכמנו כשאיתר את התקלה, קיבלתי חחשבונית עבור בעל הבית ואחריות ל - 3 חודשים על החלק שהחליף. מומלץ בחום.

לוטם מירושלים.

, יולי 2012

שוחחתי עם מייקל לאחר שקראתי את החוות דעת באתר. ברשותי תנור מחברת "ברדר". מייקל שאל אותי כל מיני שאלות אם אני שומעת קליק בהפעלה וכד'' ולאור התשובות שלי הוא שיער שמדובר בתרמוסטט ונתן לי הצעת מחיר עבור הביקור והחלפתו. הוא הגיע אליי עם ארגז כלים והחלק להחלפה. הוא הזיז את התנור ופתח אותו ואז הסביר לי שלא מדובר בתרמוסטט אלא בחוט שנותק. הוא חיבר את החוט ואז בדקנו יחדיו שהתנור עובד בצורה תקינה הוא החזיר את התנור למקומו ובדקו שוב שהכל תקין. הסכום כמובן ירד משמעותית ועבור מה ששילמתי קיבלתי חשבונית.
מייקל הוכיח את אמינותו בכך שהסתבר שהטיפול יצא זול יותר והוא דאג לציין זאת ולבקש מחיר נמוך יותר וחסך בהחלפת חלקים מיותרים. מייקל אדם חביב ונאני ממליצה עליו בחום.

שלומית מירושלים

, יולי 2012

פניתי למייקל דרך האתר בגלל ההמלצות שכתובות עליו. הסברתי למייקל שמדובר במכונת כביסה "זהר", המכונה לא רוקנה את המים ומייקל שהבין שיש לי מעט ידע בתחום ניסה להסביר לי שכנראה מדובר במשאבה ומס'' פעולות שעליי לעשות. מאחר ואני לא מכיר את המכונה הספציפית הזו לא הסתדרתי וביקשתי ממנו להגיע אליי, מייקל אמר שאם באמת מדובר במשאבה הוא יגבה ממני רק עבור הביקור.
מייקל הגיע בזמן שקבענו עם ארגז כלים וניגש לעבודה. הוא פתח את מכסה המכונה, הזיז, ניקה וחיבר מחדש את כל מה שצריך. מייקל היה אצלי עשר דקות, כשסיים בדק שהמכונה תקינה ומוציאה את המים ואז ביקש ממני כלי למים וניקה אחריו. מייקל נתן לי אחריות לחצי שנה ואמר שאם שוב תהיה בעיה הוא יגבה כסף רק עבור החלק ללא עלות הביקור.
שילמתי למייקל את הסכום שהוא אמר לי בטלפון וקיבלתי חשבונית. מייקל אדם חביב וסבלני, באמת, כל הכבוד לו שניסה לעזור לי תחילה טלפונית ולחסוך לי. ממליץ בחום הוא הוכיח שהוא אמין ומקצועי.

דני מירושלים.

, נובמבר 2011

יש לנו מקרר מסוג תדיראן שהחלו להצטבר בתוכו גושי קרח, ובייחוד הצטברו גושים על המאוורר.
מצב זה פגע בפעולתו התקינה של המקרר וכך הבנו כי עלינו להזמין בעל מקצוע שיאתר את התקלה.
כך התחלתי לחפש בעל מקצוע בתחום המקררים, במהלך חיפושיי באינטרנט נתקלתי בהמלצות החמות שנכתבו על מייקל באתר "טוב תודה" החלטתי להקשיב להן והזמנתי את שירותיו.
בשיחה עם מייקל הסברתי לו את הבעיה מנקודת מבטי, מייקל העריך על מה מדובר וקבענו שיגיע לביתי לתיקון המקרר.
מייקל הגיע עם כל הציוד הנדרש, לא התמהמה והחל לפרק את המקרר, גירד והפשיר את כל הקרח שהצטבר במקרר ועל החלקים השונים, הסתבר כי גם היתה סתימה במערכת הניקוז אז הוא פתח את הסתימה ובתום הניקיון חיבר את המקרר מחדש.
מייקל לא עזב ברגע שסיים לחבר אלא הוא המתין עד שהמקרר יפעל בצורה תקינה ויגיע לטמפרטורה הדרושה, רק שראה כי אכן כך היה, ארז את חפציו ויצא.
מייקל עשה עבודה מאוד מקצועית הוא היה אדיב נחמד והסביר לכל אורך עבודתו מה הוא עושה, המקרר כמובן עובד היום נפלא ואני מאוד מרוצה שזה בעל המקצוע שהזמנתי.

בברכה,
רוני מירושלים

, נובמבר 2011

אל מייקל מ"מייקל שירות תיקונים" הגעתי לאחר שהיה בביתי פיצוץ במערכת החשמל, כתוצאה מכך התנור לא עבד.
מאחר ואני לא מבין במוצרי חשמל החלטתי כי עדיף יהיה להזמין בעל מקצוע המבין בתחום, שיאתר את התקלה ויתקנה מאשר שיהיה בי הספק כי גרמתי נזק גדול יותר.
כחלק מהחיפוש הגעתי לאתר "טוב תודה" , ובזכות הדירוג הגבוה של מייקל בטבלה, וההמלצות החמות שנכתבו עליו החלטתי ליצור איתו קשר.
מייקל ענה מיד, הקשיב לבעיה והבין כי עליו להגיע ע"מ לתקן את התקלה, קבענו ליום ושעה הנוחים לשנינו.
מייקל הגיע ביום שקבענו בזמן, עם כל הציוד הנדרש והחל לחפש מדוע התנור לא עובד, תנור סאוטר.
מאחר והיה קצר בבית מייקל הסתכל בחוטי החשמל של התנור וראה כי הבעיה הייתה בחוט ההארקה של התנור, כתוצאה מהפיצוץ החוט נשרף ולכן התנור לא עבד, מייקל החליף את כל החוטים הדרושים וכמובן שלפני שהלך בדק כי אכן התנור עובד.
מייקל עשה עבודה טובה ומסודרת, אין ספק כי הוא מקצועי יודע להקשיב לצורכו של הלקוח ובעזרתו לנסות לאתר את התקלה, מייקל היה מאוד אדיב ונחמד ואם תהיה פעם הבאה, גם אני אדע לתקן את התקלה :-)

המון תודה,
גיא מירושלים

, ספטמבר 2011

יש לנו תנור ישן-נושן, שהקפיץ את הפיוז בבית. מייקל הגיע לתקן אותו, פתח את קרבי התנור, החליף כמה חלקים וכבלים חלודים וישנים ואחרי עבודה מאומצת של כשעה, העריך שסיכויי תיקון התנור קלושים. הוא אמר שניתן להחליף גוף חימום, מה שיעלה כמה מאות שקלים, ואז התנור יעבוד אולם הוא לא ערב לכך שבתנור ישן כזה, משהו אחר לא יתקלקל בקרוב. האפשרות השנייה, הוא אמר, היא לקנות תנור חדש - והיתה לו ההגינות לומר שלמרות שהוא ירוויח מהחלפת גוף החימום, הוא לא ממליץ על אפשרות זו.
החלטנו לא להחליף את גוף החימום, ומייקל אמר שיש עוד אפשרות, והיא להפעיל את התנור (באמצעות עקיפת ההארקה, כך שהוא לא יקפיץ את הפיוז) למשך זמן ארוך, ולקוות שגופי החימום יתייבשו ואז אולי הם יעבדו - אולם הוא חשב שלא סביר שזה יצליח. למרות זאת, לאחר שהוא עזב הפעלנו את התנור כפי שהוא אמר, ואכן - זה הצליח, וכיום התנור עובד היטב. מייקל אפילו התקשר מאוחר יותר, לשאול מה מצב התנור.
היינו רוצים להודות למייקל על השירות הטוב, על ההגינות ועל האמינות. מומלץ בחום!
רם וסיגל.

, אוגוסט 2011

יום חמישי, שבוע שעבר - המזגן בביתנו לא עבד... מזה כמה ימים, שגם אני וגם בעלי הרגשנו ירידה משמעותית ברמת הקירור. לכן החלטנו להזמין לביתנו טכנאי מזגנים שיגיע, ינסה לבדוק ובתקווה - גם יפתור את הבעיה..
בגלל שלא הכרנו (גם לא אני וגם לא בעלי) שום טכנאי מזגנים באזור, החלטנו לחפש אחד כזה דרך האינטרנט. ככה בעצם הגענו לאתר בעלי המקצוע שלכם - אתר "טוב תודה". באתר - בלט מעל כולם מייקל הטכנאי. מייקל - גם ראינו שהוא עובד באזורנו, כלומר בירושלים. חוץ מזה ראינו שהוא קיבל את הדירוג הכי גבוה ואת ההמלצות הכי טובות.
היה יום חמישי, ולא רצינו להישאר כל הסופשבוע עם מזגן שלא עובד. ביקשנו ממייקל שינסה לעשות מאמץ, ולהגיע באותו יום (או מקסימום בשישי בבוקר) - מייקל נענה לבקשתנו, והצליח להגיע באמת בשעות אחה"צ המאוחרות של יום חמישי.
לאחר איבחון ואיתור הבעיה, מייקל הסביר לנו שהבעיה היא ברכיב הקונטקטור, ויש צורך להחליפו. כמובן שמייקל עשה כל שצריך ולמזלנו היה לו גם את הרכיב עימו בהישג יד. חוץ מזה, מייקל גם עשה ב"התנדבות" בדיקה כללית למזגן - לראות באמת שחוץ מהבעיה בקונטקטור אין עוד בעיות נוספות חריגות.
בזכות מייקל קיבלנו את המזגן שלנו חזרה, עובד כמו חדש לסופשבוע. מייקל - באמת שיצא מגדרו כדי לעזור לנו ולטפל בשבילנו בבעיה - על זה מגיעה לו תודה ענקית וכל הכבוד!
מאחלת לך מייקל - שתמשיך כך - בעבודת הקודש שלך הטובה...

דפנה,
מירושלים

, יולי 2011

איש יקר ביותר!! ממליץ עליו מאד!!
מייקל נותן לי שירות כבר הרבה מאד זמן - שירות של שנים, שהתחיל בפתרון של בעית מקרר מסובכת והמשיך לכדי פתרון של כמעט כל בעיה חשמלית של מכשיר המתקלקל בביתי, וגם בעיות של מכשירים חשמליים בבתי הילדים שלי (וגם חברים - אם מבקשים ממני מספר טלפון של טכנאי שירות טוב שאני מכיר - אני ממליץ כמובן ובלי היסוס, ישר על מייקל).
מייקל הוא איש בעל הבנה מקצועית מצויינת. הוא לא גזלן. בהמון דברים הוא מייעץ מבלי לקחת על זה תשלום. הרבה פעמים יש לו גם מספיק יושר מקצועי ואינטגריטי - כדי להגיד שלא שווה להשקיע בתיקון - אם זה באמת המצב (והמכשיר החשמלי "הלך לעולמו").
לאחרונה קראתי למייקל לטפל לי בבעית גז שחשבתי שיש במקרר - אותה דווקא מייקל המליץ לי שלא לתקן. לפני שנים - אני זוכר שמייקל טיפל במקרר של הבת הגדולה שלי. הייתה בזמנו במקרר, בעיה חמורה של דליפת גז, שאף טכנאי מקררים לא הצליח לעלות עליה. מייקל היה היחיד שהצליח לשים קץ לבעיה הזאת (בא אפילו כדי לפתור אותה כמה וכמה פעמים). את הכל הוא גם עשה במחיר ממש ממש סמלי...
ממליץ לכל תושבי ירושלים והסביבה - לנסות את הבן-אדם הזה, אם יש לכם צורך בטכנאי שירות! לא תתאכזבו!

בברכה,
אילן

, מאי 2011

שלום לכולם,
גם אני רוצה להוסיף את המלצתי החמה על מייקל שירות תיקונים. מייקל הוא אדם מקצועי להפליא. הוא מתנהג ביחס של כבוד ללקוחותיו (אם זה במובן של להגיע בזמן, ולהסביר בדיוק - פעולה אחר פעולה מה הוא עושה). גם המחירים שהוא לוקח הם ידידותיים ללקוח, והוא ממש לא נותן תחושה, שהוא בא לעשוק או לקחת מחירים מופרזים. על כל הדברים האלו - מייקל ראוי להערכה, ולכן אני ממליצה עליו.
הגעתי אל מייקל מבלי להכיר את עבודתו קודם. רק על סמך ההמלצות המפרגנות שרשמו עליו באתר. הייתה לי בעיה במכונת כביסה שהתוף נתקע, ואי אפשר היה להפעיל יותר את המכונה. מייקל הגיע, וניסה להתעקש על לסדר את התוף מבלי לפרקו מהמכונה. כשראה שזה לא עובד, פירק אותו, הרכיב מחדש והבעיה נפתרה.
הוא השקיע זמן ומאמץ, אבל לא חלקי חילוף, ועל הכל לקח לי מחיר סמלי של ביקור. בהחלט ראוי להערכה, ואני בטוחה שעוד אשתמש בו המון!!

אורית,
מירושלים

, מאי 2011

הזמנתי את מייקל מ"שירות תיקונים", לתקן לי כפתור הפעלה שנשבר במכונת כביסה (כפתור הסיבוב האנאלוגי שמעביר בין התוכניות). מייקל היה מאד נחמד ואדיב - אבל מעל לכל היה רציני בדיאגנוזה שלו וישר. מייקל אמר שלא ניתן להחליף רק כפתור בודד, אלא נדרשת החלפה של כל פאנל הבקרה. היות ומדובר בחלק יקר, שגם לא תמיד זמין בשוק, הוא סידר לי פתרון אלטרנטיבי, שיאפשר לי לתפעל את המכונה בנוחיות ובקלות. על כל זה הוא דרש - מחיר של ביקור (220 שקלים סה"כ).
מייקל הוכיח לי - שלא תמיד נדרשים תיקונים יקרים, ולפעמים דווקא כן אפשר לסדר דברים קריטיים במחיר שפוי וזול. מעבר לזה, מייקל הוא גם אדם נעים הליכות, בעל סבלנות, שפשוט תענוג לראות אותו עושה את מלאכתו - אני משוכנע שעוד אזמין אותו שוב.
ולצוות האתר (כי בעצם דרך טוב תודה הגעתי למייקל שירות תיקונים) - אם זאת הרמה של בעלי המקצוע שלכם, הוכחתם את עצמכם, וגם באתר שלכם אקפיד להיעזר בעתיד - לא צל של ספק!

המון תודה,
גיא העברי, ירושלים

, מרץ 2011

מייקל,
היית בסדר בכל רמה אפשרית שרק יכולתי לבקש. אף עפ"י שהגעתי אלייך במקרה , וגם לא הכרתי או שמעתי עלייך מקודם - אני שמחה שיצא לי להכיר אותך ולהיעזר בשירותים המקצועיים שלך. אני מבטיחה שאשתמש בהם עוד, וגם אמליץ.
הגעת לתקן אצלי בבית מכונת כביסה שפתאום הפסיקה לעבוד. הגעת לטפל בבעיה אחת - אבל בסוף, שלא כאשמתך, עוד יצא שטיפלת בבעיות נוספות שצצו מעבר.
גם טיפלת בבעיה החשמלית שגרמה לתקלה המקורית, גם סידרת את גומיית האיטום של הדלת שהייתה כבר ממש קרועה ולולא אתה - פשוט לא הייתי מבחינה בכך (ע"י הדבקה שלה ואיטום בסיליקון מחדש). בנוסף - גם איתרת בזמן תקלה רצינית בנקודת החשמל של המכונה - שלולא היית מסדר את הבעיה (גם כן באותו ביקור שהיית) הייתה עושה נזק רציני למכשיר, ויכול להיות שהייתי נאלצת לשלם עליה ביוקר.
בקיצור טיפלת לי בכל תקלה אפשרית שהייתה במכונה. הייתי בטוחה שאני הולכת לצאת ממך בנזק רציני, אבל בסוף - כל מה שביקשת היה 250 ש"ח :)

המון תודה על עבודה נהדרת,
מבטיחה שאמשיך להיות איתם בקשר
מרים מירושלים

, מרץ 2011

מייקל סיפק עבורי שירות יוצא מגדר הרגיל. טכנאי רציני שהרגשתי שמשדר לי אמינות. הוא פתר לי את הבעיה בצורה מקצועית, ולאחר בדיקה שעשיתי אחרי סקר בשוק - אפילו גיליתי שלא לקח ממני מחיר מוגזם, אלא בדיוק את המחיר הסביר והמקובל לעבודה שעשה.
פניתי למייקל לאחר שהמקרר שברשותי, החל לעשות רעשים מוזרים וגם ירד לדעתי קצת ברמת הקירור.
אני גרה במעלה אדומים, והיה חשוב לי למצוא טכנאי אמין מהאזור שלי, שיוכל להגיע אליי במהירות.
בתי הקטנה, מצאה את הטלפון של מייקל באתר הזה, לאחר שקראה עליו המלצות מאד טובות, וקבעה איתו שיגיע אליי. מייקל הספיק להגיע כבר באותו יום. דייק גם בזמנים, והגיע בדיוק בשעה שאמר. לאחר שבדק את המקרר איבחן שהמדחס של המכשיר - "סיים את חייו" לדבריו. הוא נתן לי את האופציה אם לתקן או לא (לאחר שיידע אותי מראש שעלות התיקון תצא לי 700 שקלים). נתתי לו את האוקיי, הוא הלך להביא את החלק שהיה לו איתו בהישג יד ברכב. תוך חצי שעה המקרר כבר היה מתוקן, חזר לעבוד (ללא אותם רעשים מרגיזים), ואפילו קיבלתי ממנו קבלה וחשבונית מסודרת, ללא הצורך לבקש זאת ממנו מפורשות.
מאד ממליצה עליו כי הוא טכנאי רציני, והגון. מאמינה שגם עוד יצא לי להזמין אותו מתישהו שוב...

שושנה ארז,
מעלה אדומים

, ינואר 2011

ברצוני לשבח את מייקל הטכנאי על שירות אמין וטוב. גם מהאתר שלכם אני מאד מרוצה - הוא ידידותי, נוח לשימוש, ובעיקר אני שמחה שבזכותו איתרתי את מייקל והוא טיפל לי בהצלחה בבעית חשמל בתנור אפייה שיש ברשותי.
הבעיה בתנור התחילה מזה שכל פעם שהייתי מדליקה אותו, הוא היה פתאום מפסיק לעבוד ומקפיץ לי את כל החשמל של הבית.
כשמייקל הגיע, הוא איבחן שהטיימר (שעון העצר של התנור) שרוף - אי לכך, כדי לא להכניס אותי להוצאות מיותרות, ולאלץ אותי לקנות טיימר חדש (שסתם יעלה לי הרבה מאד כסף) - הוא המליץ לי לבטל את כל המנגנון, ובאמת הבעיה בזכות זה נפתרה.
אהבתי את היושר של מייקל ואת ההגינות לא לשנורר ממני כספים... זה מבחינתי מעיד על טכנאי מוצלח ואמין! ממליצה לדרג אותו גבוה באתר שלכם!

, נובמבר 2010

מייקל טיפל לי בבעיה שהייתה לי בתנור אפייה לפני מספר שבועות - התנור לא עבד לי בצורה רציפה, והיה אוטומטית נכבה אחרי זמן קצר של פעולה. כשמייקל הגיע ובדק, הוא מצא תקלה בתרמוסטט. כיוון שלא היה לו חלק בהישג יד, הוא קבע שיהיה איתי בקשר, ויעדכן אותי ברגע שהחלק יהיה ברשותו.
לאחר יומיים - כפי שהבטיח לי - הוא צלצל, ותיאמנו ביננו שעה, על מנת שיבוא להרכיב את החלק החדש. מייקל הגיע - עם התרמוסטט, התקין אותו בדק שהכל בסדר, והתנור - בזכותו - שב לעבוד כמקודם!
מייקל נתן לי שירות מקצועי ובזמן! ברצוני לציין - שבשתי הפעמים שקבעתי איתו - הוא הגיע בשעה שתואמה, היה מאד דייקן ולא איחר. עשה עליי רושם מצוין, ואני בהחלט מתכוון להכניס אותו כעת, לרשימת הטכנאים המועדפים עליי - אלו שבכוונתי להשתמש בהם דרך קבע (בתקווה כמובן שלא אזדקק להם יותר מדי...)

מישל רוזנטל :)

, נובמבר 2010

שולחת את המלצתי החמה למייקל - על שירות נפלא ומהיר.
הגיע לפני כשבוע לתקן לי את דלת מכונת הכביסה, שנפלה מהציר ונשברה. דיברתי עם מייקל בערב (לאחר שמצאתי את מספר הטלפון שלו באתר), ביום שלמחרת - בשעות הבוקר, הוא כבר הגיע אליי כדי לראות את הבעיה. מייקל בדק את הדלת, רשם את הדגם של המכונה, וקבע איתי שיהיה איתי בקשר ביום יומיים הקרובים, לאחר שיזמין את החלק - כדי גם לבוא ולהתקין לי אותה.
לאחר כיומיים, כשכבר החלק היה בידו - הוא הגיע שוב והתקין. על כל התיקון לקח לי כ - 500 שקלים.
מעריכה אותו מאד על ההשתדלות והמאמץ. לדעתי גם המחיר שלקח (בהתחשב בכך שהגיע אלי פעמיים, ועשה את כל ההשתדלות כדי למצוא לי את החלק מהר) - הוא מחיר מאד מאד סביר. איש מאד אמין ונעים הליכות - ממליצה!!
מרים קדוש,
מירושלים

, נובמבר 2010

קניתי מכונת כביסה חדשה (בשעה טובה (!) ). לאחר שהיא הגיעה לביתי, חיפשתי טכנאי שיבצע לי התקנה שלה - לחבר אותה לנקודת מים וחשמל.
חיפוש קצר באינטרנט, הביא אותי לאתר טוב תודה (שלא הכרתי לפני כן, ואני שמח שנחשפתי אליו - כי הוא בהחלט עזר לי מאד), ובאתר מצאתי את הטלפון של מייקל כטכנאי מכונות כביסה שעובד באזור ירושלים.
מייקל סה"כ - לא עשה אצלי איזו שהיא עבודה חריגה... בסה"כ חיבר לי את המכונה למים ולחשמל בדירה.
גיליתי איש חביב ונחמד - הגיע בזמן, ועם חיוך. ניגש ישר לעבודה, טיפל במה שצריך, הדריך אותי קצת איך להפעיל אותה, בדק שהיא עובדת ושהכל בסדר איתה והלך לשלום (אחרי שקיבל כמובן את המגיע לו...).
את ההמלצה הזו אני רושם, כי באמת שהוא עשה עליי רושם נחמד ביותר. מייקל הוא איש מקצועי, ונראה גם בחור מאד אמין. אני בהחלט מאמין שזו לא תהיה הפעם האחרונה שאני מזמין אותו...

גל מירושלים

, אוקטובר 2010

פניתי למייקל בעקבות תקלה שפקדה את המכונת כביסה שלי - המכונה נתקעה בין תוכניות ולא הצליחה להיכנס למצב של "סחיטה".
התקשרתי אליו ביום ראשון, ותאמנו ביננו זמן ביקור שיתאים גם כן לי וגם כן לו - ביום שלישי. ביום שנקבע - מייקל הגיע בזמן, ולא איחר. כשהגיע - בדק את המכונה, ואיתר לבסוף חפץ זר (כנראה מטבע או כפתור) שנתקע בתוך המערכת, שיחרר אותו וגרם למכונה לחזור לעבוד מחדש.
עוד בטלפון - יידע אותי מראש, שעלות של ביקור תצא לי כ - 250 שקלים. כשהגיע ותיקן, לקח ממני לבסוף בסה"כ 200 שקלים - גם על ההגעה וגם על העבודה ביחד - כך שבאמת יצא בסדר גם מבחינת המחיר
הייתי מאד מרוצה מהיחס והשירות שקיבלתי ממייקל, וכמובן גם מהמחיר. באמת שהוא היה פשוט מאה אחוז. בגמר העבודה נתן לי כרטיס ביקור - מגנט שלו. הדבקתי על המקרר, ואני בהחלט מתכוונת לזכור אותו לטובה, ולהשתמש בשירותים שלו בעתיד - כשאזדקק.

רוני,
מירושלים

, ספטמבר 2010

הגעתי אל מייקל, דרך רשימת הטכנאים המומלצים מאזור ירושלים באתר "טוב תודה". הייתי זקוק לטכנאי טוב, שיתקן לי מכונת כביסה שברשותי, שלא עבדה בצורה תקינה, ולאחר קריאת ההמלצות והחוות דעת החיוביות באתר על מייקל, החלטתי באמת לפנות ישירות אליו, כדי שייעץ לי מה לעשות, ואולי אפילו להזמין אותו להגיע על מנת שיבדוק ויתקן את הבעיה.
מייקל היה מאד נחמד וסבלני בטלפון. הסברתי לו מה הבעיה במכונה - המכונה הייתה מתמלאת מים כאשר היינו מפעילים אותה, ולא הייתה מצליחה לנקז אותם לחלוטין עם סיום העבודה. מתאור הבעיה הוא נתן לי הערכה משוערת לכמה יעלה לי התיקון, וגם הדגיש שבמידה ואחליט שלא לתקן או להחליף חלק - ישנה עלות מינימאלית של 200 שקלים עבור הביקור.
כשהגיע, עשה בדיקה מקיפה של המכונה, פתח אותה, פירק פה, פירק שם, ולאחר קרוב לשעתיים של עבודה, הסתבר שהבעיה היא יותר מורכבת ממה שחשבנו (וגם העלות היא הרבה יותר יקרה), ולכן בסופו של דבר החלטנו לא לתקן אותה (מדובר גם במכונה מאד ישנה, אז ראינו שזה לא משתלם לנו להוציא כזה סכום גדול על תיקון), ופשוט נפרדנו כידידים - כמובן שילמנו לו את העלות המינימאלית של הביקור.
בחור מאד הגון ונחמד, ניכר כי באמת הייתה לו כוונה טובה לעזור. בסוף עקב ההחלטה שלנו לא לתקן, לא יצא שנזקקנו יותר מדי לשירותיו המקצועיים, אבל אני משוכנע שבמידה וכן היינו מבקשים ממנו לבצע תיקון - הוא היה עושה עבודה נהדרת!! בהחלט מקרין מקצועיות והבנה בתחום שבו הוא מתעסק!!

, יולי 2010

מייקל ביצע אצלי תיקון של מכונת כביסה שהיתה מקולקלת. נתן לי שירות מכל הלב עם חיוך, סבלנות והמון סימפטיה!!
איתר תקלה בקבל שהיה שרוף במכונה (זה בעצם מה שגרם למכונה לא להסתובב, ולכן גם לא לעבוד). פתח את המכשיר, החליף את החלק, ופתר לי את הבעיה!!
שירות מעולה במחיר מינימאלי (לקח לי עבור התיקון בסה"כ 350 שקלים. אין לי כל-כך אינדיקציה לגבי מחירים, אבל אנשים שאני מכיר אמרו לי שזה ממש זול, ואפילו ביקשו ממני את המספר טלפון שלו).
בהחלט אשמח להשתמש בשירותיו גם להבא, ואני ממליץ עליו מאד!!

דור סנדק :-)

, אוגוסט 2010

לקוחה קבועה שלו כבר בערך חמש שנים. תמיד משתמשת בשירותים שלו, והוא אף פעם לא מאכזב אותי. גם מגיע מתי שאני מבקשת ממנו, גם אם צריך נותן לי עצות והדרכות בטלפון, נותן שירות אישי - ובעיקר שירות טוב.
מטפל לנו במקרר הביתי - באופן קבוע, כל פעם שיש לנו איתו איזו שהיא בעיה. בפעם האחרונה, כשהיתה לנו נזילה במקרר, הוא הגיע לבקשתנו באופן מיוחד, ביום שישי אחה"צ, שעה לפני כניסת שבת, סידר את הנזילה (שהסתבר שקרתה בגלל צינור סתום במערכת), ועל כל העבודה לקח מאיתנו בסה"כ 200 שקלים!!
באחת הפעמים, כשלא יכל להגיע בגלל אילוצים, וקראתי לטכנאי אחר, אותו טכנאי עשה לי רק נזק ועוגמת נפש - ומאז נשבעתי לעצמי שאני קוראת אך ורק למייקל - בכל בעיה שתהיה!!
מומלץ מאד - גם כל החברים שלנו והמכרים יודעים ומכירים אותו, וגם הם משתמשים רק בשירותים שלו כשיש צורך!!
הטכנאי הכי טוב באזור ירושלים - וזה בדוק!!

, אוגוסט 2010

הייתה לי נזילה של מים מהמזגן. פניתי לטכנאי מזגנים שהכרתי, כדי שיבוא ויטפל לי בבעיה, אבל מכיוון שהוא לא היה זמין לבוא, הוא נתן לי מספר טלפון, של טכנאי מזגנים אחר מומלץ, וככה בעצם הגעתי אל מייקל.
מייקל באמת נתן לי יופי של שירות. בהחלט שמאד התרשמתי ממנו לטובה, ושמחתי על כך שקיבלתי את ההמלצה עליו.
דבר ראשון - כבר עשה עליי רושם טוב, בזה שהגיע בדיוק בשעה שקבעתי איתו (דיבר איתי בטלפון על טווח הגעה של בין 10:00 בבוקר ל - 12:00, וכבר בשעה 10:30 התייצב אצלי בבית!). דבר שני גם מבחינת העבודה והתיקון שעשה - בהחלט עשה יופי של עבודה. הוא עלה על הגג, בדק את המנוע, איתר את הצינור הסתום שגרם לנזילה, והחליף אותו. בנוסף גם עשה בדיקה כללית למזגן (לחץ גז, בדיקת טמפ', תקינות של החיווט והצינורות וכדו'), וגם מילא תוספת של גז מזגנים במערכת כדי שיהיה יותר אפקטיבי מבחינת הקירור שלו.
על שעתיים עבודה - כולל תיקון הצינור ומילוי הגז, שילמתי לו 520 שקלים.
נתן לי יופי של שירות!! גם אדיב וגם מקצועי - בהחלט אקרא לו שוב!!

, יולי 2010

אל מייקל הגעתי דרך האינטרנט, כשחיפשתי בזמנו טכנאי קירור טוב שיתקן לי גם את הפריג'ידר וגם את המזגן. מייקל ביצע את התיקון עם המון סבלנות והמון תשומת לב ובאמת שהשאיר אותי ללא מילים!! ממליצה עליו מכל הלב... באמת שלא פגשתי הרבה בעלי מקצוע כמותו...
דבר ראשון - הוא הגיע בזמן - בדיוק ביום ובשעה שקבעתי איתו, יום קודם לכן, הוא הגיע על השעון, בלי לאחר אפילו בדקה. כשהגיע ישר ניגש לעבודה - טיפל לי בנזילה שהיתה לי בפריג'ידר - עבד קרוב לשלוש שעות, כדי לאתר את הסתימה שהיתה בתוך המקרר, וכשמצא אותה, החליף את הצינור הבעייתי ופתר לי את הבעיה.
בנוסף, גם ניסה, לבקשתי, לתקן את המזגן המפוצל שלנו בבית שהיה מאד ישן, וכבר בקושי עבד... יאמר לזכותו של מייקל שהוא באמת עשה הכל כדי לתקן ולהשיב אותו לחיים (פתח אותו, פירק, עלה על הגג כדי לבצע בדיקה של המנוע בחום הכי גדול). למרות שכל הניסיונות שלו לא ממש צלחו בסופו של דבר - עדיין ממש כמו שכתבתי קודם, מאד הערכתי את הניסיונות וההתעקשות שלו לפתור לי את הבעיה ולהותיר אותי מרוצה!
על ביקור של קרוב לאבע שעות - לקח ממני בסה"כ 400 שקלים (עבור התיקון של המקרר והטיפול במזגן). לא התווכחתי איתו - אבל לטעמי בעל מקצוע אחר על כל הזמן וההשקעה היה לוקח לי מינימום כפול... בכל מקרה נתן לי שירות מצויין, אני בהחלט אשמח להזמין אותו אליי שוב, ואני ממליצה לכולם עליו בחום רב!!

, אוגוסט 2010

שלום :-)
שמי צילה, אני מירושלים, ורציתי להמליץ בחום על מייקל הטכנאי המקסים, שמאד עזר לי ונתן לי שירות פשוט נפלא, ובמחיר הגון!!
אל מייקל הגעתי בהמלצה של חבר, שהוא כבר לקוח של שנים של מייקל, ומזמין אותו על בסיס קבוע. הבעיה אצלי היתה במקרר מאד ישן (בן למעלה מ-25 שנים) מסוג "וסטינג האוס", שהתלבטתי קשות אם לזרוק או לא, כיוון שבקושי עבד וקירר.
אותו חבר שידע שאני מתלבטת לגבי התיקון של המקרר, הציע לי להתקשר למייקל, ולקבל ממנו חוות דעת, ואז בהתאם למה שהוא יגיד - לעשות החלטה יותר שקולה, אם לקנות מקרר חדש או לא.
כשמייקל הגיע, הוא עשה עליי רושם מצויין, החל מהרגע הראשון שנכנס. טיפל במקרר כמו רופא!! הוא בדק באמצעות מדחום מיוחד את לחץ הגז, מילא תוספת של גז, חיווט מחדש את החוטים, ופשוט החזיר את המקרר שלי לחיים חדשים!! הייתי לגמרי מיואשת, וחשבתי שכבר אוטוטו טני עומדת לפני הוצאה כספית מאד גדולה, אבל מייקל בשירותו האדיב, פשוט הציל אותי וחסך לי המון - וכל זה במחיר של ביקור שעלה לי בסה"כ 200 שקלים!!
בלי שום קשר הוא גם בן אדם מאד מנומס. הגיע בזמן בדיוק כפי שקבעתי איתו (סיכמנו בין השעות 9-10 בבוקר, והוא הגיע כמו שעון! לא נתן לי לחכות!), לצורך התיקון - כיוון שהיה צריך להוציא חלק מהתכולה של המקרר, הוא דאג להוציא בעצמו הכל בצורה מסודרת ומאורגנת, והשתדל לעשות בלגן כמה שפחות...
באמת שעשה אותי ממש מרוצה, התקשרתי גם לאחר מכן להודות לו על הכל, וגם כאן אני שמחה לרשום עליו המלצה חמה, כי הוא פשוט בעל מקצוע מצויין, ולכל מי שגר באזור ירושלים, שווה מאד להזמין אותו ולהיווכח לבד!!

בברכה,
צילה מירושלים

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור ירושלים

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

תיקון מקררים

תיקון מקרר - כללי
תיקון תקלות מקררים
החלפת חלקים במקרר

תיקון מכונות כביסה

ביקור טכנאי מכונת כביסה
תיקון מכונות כביסה
החלפת חלקים במכונת כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

תיקון מייבש כביסה

ביקור טכנאי מייבש כביסה
תיקון מייבשי כביסה
החלפת חלקים במייבשי כביסה

תיקון תנורים

החלפה ותיקון חלקי תנורים
החלפה ותיקון חלקי תנורים מכניים
תיקון והתקנת מערכות בקרה ובטיחות לתנור

התמחויות

תיקון מקררים

תיקון מקרר - כללי
תיקון תקלות מקררים
החלפת חלקים במקרר

תיקון מכונות כביסה

ביקור טכנאי מכונת כביסה
תיקון מכונות כביסה
החלפת חלקים במכונת כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

תיקון מייבש כביסה

ביקור טכנאי מייבש כביסה
תיקון מייבשי כביסה
החלפת חלקים במייבשי כביסה

תיקון תנורים

החלפה ותיקון חלקי תנורים
החלפה ותיקון חלקי תנורים מכניים
תיקון והתקנת מערכות בקרה ובטיחות לתנור

תאור העסק

תיקון מוצרי חשמל בייתים. מקרר, מכונת/מייביש כביסה, תנור אפיה, מדיח כלים תיקון + טיפול שותף של כל סוגי המזגים הקיימים (מורשה: תדיראן אלקטרה )

מייקל שרות תיקונים

מייקל שרות תיקונים

מייקל שטרומפמן


9.4

052-6415937
 

מייקל שרות תיקונים

מייקל שטרומפמן

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-6415937 חייג