שירות תיקוני גז - רונן

9.4
טכנאי גז
אזור המרכז, אזור השרון

הגעה בזמן

93%

מקצועיות

97%

מחיר הוגן

90%

 10 חוות דעת

רונן ביטל עבורי 2 נקודות גז וחיבר צנרת חדשה לנקודה שלישית, הוא הופיע לי באינטרנט וראיתי שיש עליו המון המלצות טובות לכן, הרמתי אליו טלפון וכבר יום למחרת הוא הגיע אלי! הוא גילה המון רצינות ואיכפתיות וביצע את העבודה לשביעות רצוני. רונן אינטליגנט! הוא עבד במהירות וביסודיות ואפשר לומר שסמכתי עליו בעיניים עצומות! בנוסף, הוא גבה ממני מחיר הגון לגמרי וגם נתן לי חשבונית מיד בסיום העבודה.
כוכבה, אשדוד

אוגוסט 2020

יצרתי קשר עם רונן דרך אחד מאתרי הפרסום שלו והזמנתי אותו לסדר עבורי כיריים חדשים, הוא דרש ממני תשלום שתואם למחירון באתר ואין ספק שהוא בעל מקצוע אמין וישר. רונן הגיע אלי במועד שקבענו ופעל בדיוק כפי שציפיתי! הוא ניגש ישר להתקין את הכיריים ולא נתקל בשום בעיה בדרך ומעבר לכך, הוא איש נחמד, אדיב וחייכן, ללא ספק מגיע לו ציון 100 ואני ממליצה עליו בחום!
מאיה, רמת גן

אוגוסט 2020

רונן יצר עבורי תשתית חדשה של גז משום שהסרנו אותה בעקבות שיפוצים בדירה, הגעתי אליו דרך המלצה של חבר שעבורו הוא ביצע עבודה בעבר גם כן. רונן מקצועי, זריז ובן אדם הגון מכל הבחינות וגם תוצאות הגימור של העבודה שלו היו מעולות, הוא עמד בזמנים כמו שסיכמנו וסיים את העבודה תוך חצי שעה. לא ביצעתי סקר שוק אבל אני יכול להגיד בפה מלא שהמחיר שרונן דרש ממני היה הגון לגמרי.
אלי, רמת גן

פברואר 2020

לרונן הגעתי בעקבות המלצות שקיבלתי עליו מחברים, הוא ביצע עבורי תיקון גז בדירה משום שהייתה לי דליפה באחד מהשסתומים. רונן היה מאוד מקצועי ואמין, יש לו ידע נרחב בתחום, הוא נתן לי מענה לכל שאלותיי ובנוסף גם השקיע מאמץ עבורי מעל ומעבר למה שציפיתי. מיותר לציין שהוא עמד בזמנים כמו שתיאמנו ולאחר השוואת מחירים שביצעתי המחיר שרונן דרש ממני היה בהחלט ראלי.
שחף, חולון

פברואר 2020

רונן בעל מקצוע נהדר, אדם נפלא שנותן שירות מכל הלב ואני ממליצה בחום. ביצעתי סקר קטן בנוגע להתקנת נקודת גז נוספת במרפסת ביתי ובחרתי בהצעה של רונן שהייתה הכי הוגנת מבין כולם, הוא הגיע לביתי בשעה שקבענו והחל בהוספה של נקודת הגז במרפסת. ביצע עבודה מקצועית מאוד, תמיד ווידא שאין דליפת גז ושהכל מותקן כראוי, לאחר סיום העבודה ניקה אחריו והשאיר מקום מסודר, בנוסף בדק ללא כל עלות נוספת את נקודת הגז במטבח. השירות שלו נהדר, אדם שעובד מכל הלב והמחיר שגבה היה הוגן ושווה כל שקל, מומלץ.
אורלי, גבעתיים.

יולי 2019

נכנסתי לאתר שלכם לחיפוש טכנאי גז להתקנת כיריים, ראיתי המון המלצות על רונן ומיד צלצלתי אליו. הסברתי לרונן בשיחה שעברתי לבית חדש ואני צריך שיתקין עבורי את הכיריים, ההצעה שלו הייתה הוגנת וסגרנו שעה שיגיע. כבר באותו היום הוא הגיע לביתי, מיד ניגש לעבודה וביצע התקנה של הכיריים ברמה גבוהה ומקצועית, בדק שאין דליפת גז ושהכל עובד כראוי, השירות שלו מצוין ואני ממליץ בחום.
שחר, רמת גן.

יולי 2019

הזמנתי את רונן לצורך התקנת כיריים שרכשתי, הוא הגיע במועד שקבענו, פירק את הכיריים הישנות והתקין את החדשות. עבד בצורה מקצועית, בדק שהכל מותקן ומורכב כראוי, ביצע בדיקה לוודא שאין דליפת גז, גבה מחיר הוגן במיוחד, אני מרוצה מאוד, בעל מקצוע ישר ואמין שמגיע וניגש ישר לעבודה, נותן שירות מכל הלב ומבצע עבודה הכי מקצועית שראיתי, ממליץ בחום רב!
שלומי, רמת גן.

אפריל 2019

את רונן הזמנתי לצורך התקנת כיריים, הוא הגיע לביתי בשעה שקבענו, התקין את הכיריים החדשים שרכשתי ועבד בצורה מקצועית וזריזה. וידא שהכל מחובר כראוי, ביצע בדיקה שאין דליפת גז ולאחר שסיים ניקה אחריו והשאיר מקום נקי ומסודר, המחיר שגבה היה הוגן, בעל מקצוע שירותי מאוד ואני מרוצה וממליצה מכל הלב.
מירי, רמת גן.

מרץ 2019

אל רונן מ"שירות תיקוני גז" פניתי בעקבות תקלה בכיריים, השירות שלו היה אחלה ואני ממליץ עליו מכל הלב. הייתי מרוצה באמת מכל הבחינות - האמינות, השירות האדיב והמחיר ההוגן. רונן הגיע כפי שקבענו, בדק את הכיריים ביסודיות ותוך זמן קצר עלה על מקור התקלה. אני אומנם לא זוכר במה בדיוק היה מדובר אך הוא ביצע את התיקון במהירות וביעילות ולא עזב לפני שווידא שהכל עובד כמו שצריך ושאני שבע-רצון. גם המחיר שגבה היה הוגן ואני ממליץ עליו.
חנוך.

דצמבר 2018

את רונן הטכנאי גז הזמנתי לצורך תיקון כיריים, השירות שלו היה אחלה ואני מאוד מרוצה ממנו. יצרתי איתו קשר טלפונית, הסברתי לו במה מדובר, התרשמתי ממנו לטובה וקבענו שיגיע כבר ביום למחרת. רונן הגיע כפי שקבענו, בול בזמן, ממש כמו שעון ודאג להביא איתו את כל הציוד הנדרש. הוא בדק את הכיריים וראה שאחת הדיזות לא עובדת, הוא ביצע את התיקון במיומנות ובזהירות וכשסיים הראה לי שהכל עובד כמו שצריך. שירות מהיר, יעיל ואדיב ואני שמח להמליץ עליו!
איליה.

דצמבר 2018

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 07:00-18:00, ו' -:--14:00

התמחויות

טכנאי גז

כיריים גז
מחממי מים על גז
התקנת נקודות גז
בלוני גז

התמחויות

טכנאי גז

כיריים גז
מחממי מים על גז
התקנת נקודות גז
בלוני גז

תאור העסק

ית העסק גז לכל נמצא בבעלותו ובניהולו של רונן שהינו – טכנאי גז רמה 2+1 ובעל ניסיון רב שנים במתן שירות למגוון לקוחות רחב ובעבודה מול כל חברות הגז. לרונן שהינו ניסיון רב בעבודה מול קבלני שיפוצים ואדריכלים, החל משלבי התכנון ועד לשלבי הביצוע של הפרויקטים. כחלק בלתי נפרד מעבודתו התמחה רונן גם בהתקנת צנרות גז במרפאות ובמעבדות שיניים, והוא מבצע עבודות במרפאות ובמעבדות רבות. אזור מתן השירות משתרע מרעננה ועד ראשון לציון, ובו משרת העסק מגוון רחב של לקוחות, ביניהם: סופר גז, בתי ספר, בתי עסק, מוסדות, מפעלי תעשייה ולקוחות פרטיים רבים. רונן מעניק לכל לקוח שירות מקצועי ומהיר, ונותן מענה מתאים ובטיחותי לכל תקלה ובעיה.

שירות תיקוני גז - רונן


9.4

073-2721576
 

שירות תיקוני גז - רונן

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721576 חייג