כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג תיקון מקררים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

שמחוני

9.5
שלמה שמחוני
תיקון מקררים, תיקון מכונות כביסה, תיקון תנורים, תיקון מדיחי כלים, טכנאי מזגנים
אזור השפלה, אזור הדרום
כתובת העסק: מושב גיאה 15, ד.נ חוף אשקלון

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  82%

מחיר הוגן

8 חוות דעת מהימנות

, ינואר 2012

אני רוצה להודות מקרב לב על השירות הטוב שקיבלתי משלמה שמחוני,
את שלמה הזמנתי לתיקון מקרר LG לאחר שאחד מהכבלים שלו נאכל ע"י עכבר. כפי שאתם יודעים לא כל כבל תואם לכל מכשיר חשמלי, לכן שלמה הציל אותי כאשר השיג את הכבל המדויק שרציתי.
התיקון היה מהיר מאוד,אך שלמה יצא צדיק לאור העובדה שגבה פחות מ-200 ₪ כולל ביקור הבית.
אין לי יותר מידיי מה להרחיב היות והתיקון היה באמת מהיר אך, שימו לב כי לא כל בעל מקצוע היה מסכים לעבודה זו ואילו לאור העובדה ששלמה הבין את מצוקתי הוא עשה הכל על מנת שאהיה מרוצה, שלמה הפגין אכפתיות,אדיבות, רצון לעזור ומקצועיות רבה, ועל כך נבחן בעל מקצוע אמיתי!!
לכן אני ממליץ בחום רב על שירותו של שלמה שמחוני.

תודה,
עדי ממושב שקף

, דצמבר 2011

שלמה שמחוני פשוט הציל אותי!!, אני חייב לו תודה גדולה!
הייתי כה קרוב להוציא סכומי עתק על רכישת תנור חדש, התייעצתי איתו על מספר תנורים לגביהם התבלטתי ובמקום זה הוא פשוט הגיע לביתי, איתר את הבעיה של תנור הכריים שלי והצליח לתקנה בהתחלה הייתה מאוד סקפטי בעניין אך שעברו הימים הבנתי כי מצאתי בעל מקצוע מהאגדות שמצליח לתקן כל דבר.
המחיר ששלמה גבה ממני היה נמוך מאוד ביחס לשירות החם שקיבלתי, מעבר לשירות המקצועי ניתן היה לראות כי שלמה מסור ללקוחותיו ומתייחס לכל עבודה ברצינות רבה.
אני אציין כי את שלמה לא הכרתי קודם לכן, והייתי מאוד מופתע לקבל שירות כה אדיב ממקצועי מבעל מקצוע שאיני מכיר.
תודה רבה על הכל! השירות הטוב, האחריות, האכפתיות והמקצועיות.

בברכה,
משה מאשדוד.

, דצמבר 2011

את שלמה שמחוני הזמנו על מנת לתקן את המזגן שבביתנו שהפסיק לעבוד כראוי.
היות ואנו לא מכירים בעלי מקצוע בתחום עשינו חיפוש באתר אינטרנט וכך הגענו לאתר "טוב תודה",
באתר נחשפנו לבעלי מקצוע רבים בתחום, לאור ההמלצות החמות שנכתבו על שלמה שמחוני החלטנו גם אנחנו לבקש את שירותו.
בשיחת הטלפון, שלמה הפגין מקצועיות רבה, וכבר אז ניסה לאתר את מהות הבעיה, כשהגיע לביתינו, אני לא נכחתי בבית אלא בעלי, אך אני יכולה להגיע להם שאם בעלי היה מרוצה סימן שמדובר בבעל מקצוע מעולה. שלמה איתר את הבעיה, מילא גז, ניקה את פנים המזגן ומחוץ לו (אשר לא נוקה זמן רב).
היום המזגן (איני זוכרת את סוגו), מחמם ומקרר בצורה טובה מאוד.
שמחתי להתגלות לאתר שמרכז בעלי מקצוע בתחומים שונים ומאפשר לך לבחור את האחד, וכמובן להכיר את שלמה שמחוני.

ממליצה בחום.
יהודית מגן יבנה

, אוגוסט 2011

הטכנאי - שלמה שמחוני, הגיע אליי לפני כמה ימים, כדי לטפל בבעית מזגן LG (מזגן עילי) שלא עבד (לא הוציא אוויר קר). שלמה נתן מענה מהיר בשילוב עם שירות אמין - במובן של מחירים שתאמו את המחירים להם הוא מתחייב בפרסומים באתר.
שלמה הגיע בהתראה קצרה של "מהיום להיום". הוא עלה במהירות על התקלה, שהתבררה כתקלה במדחס. למזלי התקלה לא הצריכה את החלפת המדחס כולו, אלא רק רכיב קטן במדחס (ששכחתי את שמו) - דבר שהוזיל לי בצורה משמעותית את העלויות.
אני חושב ששלמה הוא הוכחה חיה למושג אמת בפרסום - טכנאי שבאמת לוקח בשטח את המחירים שלהם הוא מתחייב. טכנאי שלא ממציא תקלות וטכנאי שגם טורח להקדיש מזמנו ללקוח, ולהסביר בדיוק מה הוא עושה, באיזה צורה ואיך... כל הכבוד!

בתודה,
דוד

, יוני 2011

כל הכבוד לשלמה שמחוני, יצא צדיק :)
גומיית האיטום בדלת תנור האפיה אצלי, הייתה קרועה (ובחלקים מסויימים גם יצאה מהמקום). לאחר שביררתי עם טכנאים שונים שאמרו לי שעלות תיקון שכזה צריכה להגיע בשקט ל - 400 וגם ל - 500 שקלים, החלטתי לתת הזדמנות לטכנאי בשם "שמחוני" בגלל שקיבל המלצות טובות אצלכם באתר (וגם היה בין הטכנאים הבודדים שנותנים שירות באזורי).
שלמה הגיע, והסביר לי שאם באמת אני מעוניינת להשקיע, אז ניתן לקנות לדלת גומיית איטום חדשה, ואז כמו שכבר נאמר לי התיקון יעלה בסביבות ה - 450 שקלים (כולל החלק). מאידך הוא גם הציע לי אלטרנטיבה חלופית של הדבקת החלקים הקרועים של הגומייה באמצעות דבק סיליקון ולקוות שזה יעבוד. העלות לתיקון הזה הייתה אמורה לצאת הרבה יותר נמוכה.
נתתי לשלמה את האוקיי, הוא הדביק היכן שהיה צורך - ולשמחתי זה באמת עבד, והבעייה לחלוטין נפתרה!
שלמה שמחוני - המון תודה לך מקרב לב - הגעתי אלייך בגלל המחיר ונשארתי בגלל השירות :)

תמי
מרחובות

, מאי 2011

שמחוני הוא עשר של בן-אדם! מבין את העבודה שבה הוא מתעסק, וחשוב ביותר - מתקן את התקלות כמו שצריך!
הייתה לי תקלה במזגן, ולא הצלחתי להפעיל אותו בכלל. לא הכרתי טכנאי שירות שמתקנים מזגנים. החלטתי לחפש טכנאי דרך האינטרנט, הגעתי לאתר טוב תודה, קראתי באתר התרשמויות וחוות דעת על כל מיני טכנאים, ובסופו של דבר החלטתי ללכת על שמחוני - לא בגלל סיבה מיוחדת... החלטתי פשוט לתת לו ניסיון... אמרתי לעצמי - מה שיהיה - יהיה.
שמחוני הגיע ובדק את המזגן - גם את היחידת קירור שנמצאת בתוך הבית וגם את היחידה בחוץ של המדחס. הוא מצא שצריך להחליף את לוח הפיקוד, אמר לי כמה בערך צריך לעלות החלק בתוספת עבודה, ולאחר שנתתי את הסכמתי, הוא הזמין לי אותו.
יום למחרת, הוא תיאם איתי מועד נוסף כדי לבוא ולהתקין. לאחר ההתקנה, שמחוני גם עשה בדיקה כללית נוספת לכל מערכת המיזוג, כדי לראות שהכל עובד איתה בסדר ושהכל תקין.
מבחינתי - שמחוני נתן שירות עשר! עלה הרבה ומעבר לכל הציפיות! אני שמחתי לעבוד איתו ואשמח בעתיד להזמין אותו לעוד קריאות שירות.

בתודה,
אבי עזרן

, ינואר 2011

בסה"כ - שלמה הוא איש מאד נחמד. הראה השתדלות, היה מאד אדיב ומאד נעים הליכות. עשה את כל המאמצים כדי לטפל לנו בתנור בישול מאד זקן (תוצרת חברת "בארנט" הגרמנית) בן קרוב ל - 15 שנה, ועל זה מגיע לו כל הקרדיט (למרות שבסופו של דבר כבר גם אני הרמתי ידיים, וקניתי תנור חדש).
הגעתי אליו בהמלצה חד משמעית של שכן מאד קרוב. הבעיה בתנור, הייתה, שכל פעם שהייתי מפעילה אותו - בשלב שהיה מגיע לטמפרטורה מסויימת, או אפילו סתם כך פתאום - היה מקצר. פשוט היה בלתי ניתן לשימוש.
שלמה הגיע קרוב לשלוש פעמים, בדק אפילו באמצעות מכשור מיוחד, כדי לאתר את הבעיה. המליץ לי גם לא להחליף יותר מדי חלקים בו - כי מיותר להשקיע (המקסימום שהחליף היה גוף חימום, שהצליח לפתור באופן זמני את הבעיה). בסופו של דבר, שמעתי בהמלצתו וקניתי תנור חדש, כי באמת לא הייתה יכולת להשתלט על הבעיה.
מה שכן - מלבד העלות והעבודה של הגוף חימום שהחליף, והמחיר של הביקור הראשון, לא לקח ממני כסף. היה נראה כי ממש לקח את התנור שלי בתור פרויקט, ועל זה, מגיעה לו תודה ענקית.

, ינואר 2011

אחלה נותן שירות! שמח שגיליתי אותו באתר שלכם, ואשמח עוד יותר גם להשתמש בו שוב.
הייתה לי בעיה בתנור אפייה קטן (טוסטר אובן) שנשברה לו הדלת זכוכית. חיפשתי באזורי, טכנאי קרוב שיוכל לתקן לי זאת, וכשדיברתי עם שמחוני מהאתר שלכם, הוא אמר שאין שום בעיה, שאקפיץ לו את זה למעבדה, ושתוך יום זה יהיה מוכן...
כמו ששמחוני הבטיח - כך גם היה. תמורת 200 שקלים, הוא תיקן לי את הדלת, והחליף את הזכוכית. ביום שלמחרת, באתי כבר לאסוף את התנור שלי, ובזכותו - קיבלתי תנור כמו חדש.

סרגיי,
מיבנה

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור השפלה, אזור הדרום

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

תיקון מקררים

תיקון מקרר - כללי
תיקון תקלות מקררים
החלפת חלקים במקרר

תיקון מכונות כביסה

ביקור טכנאי מכונת כביסה
תיקון מכונות כביסה
החלפת חלקים במכונת כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה

תיקון תנורים

החלפה ותיקון חלקי תנורים
החלפה ותיקון חלקי תנורים מכניים
תיקון והתקנת מערכות בקרה ובטיחות לתנור

תיקון מדיחי כלים

ביקור טכנאי מדיחי כלים
תיקון מדיח כלים
החלפת חלקים במדיחי כלים
התקנת מערכות בקרה למדיחי כלים

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

התמחויות

תיקון מקררים

תיקון מקרר - כללי
תיקון תקלות מקררים
החלפת חלקים במקרר

תיקון מכונות כביסה

ביקור טכנאי מכונת כביסה
תיקון מכונות כביסה
החלפת חלקים במכונת כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה

תיקון תנורים

החלפה ותיקון חלקי תנורים
החלפה ותיקון חלקי תנורים מכניים
תיקון והתקנת מערכות בקרה ובטיחות לתנור

תיקון מדיחי כלים

ביקור טכנאי מדיחי כלים
תיקון מדיח כלים
החלפת חלקים במדיחי כלים
התקנת מערכות בקרה למדיחי כלים

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

תאור העסק

התקנה, תיקון והחלפה של מוצרי חשמל.

שמחוני

שמחוני

שלמה שמחוני


9.5

050-7653666
 

שמחוני

שלמה שמחוני

9.5

חייג

לקבלת הצעת מחיר

050-7653666 חייג