ג'וקה הדברות

תחומי פעילות
 • הדברות
עלות ביקור
-
דרוג הגולשים
10

4 חוות דעת

10 4 חוות דעת
10

4 חוות דעת

073-2721610
פרטים כלליים

איש קשר

שנות ותק

איזור פעילות

כתובת

רונן

4

אזור הדרום, אזור הנגב

דרך צדה באר שבע

תאור העסק

ג'וקה הדברות היא חברת הדבקת מזיקים, בראשה עומד רונן נחמן. החברה מבצעת עבודות הדברה יסודיות, נקיות ועם אחריות מלאה, כשבין השירותים: הדברה כימית, הדברה מונעת, הדברה ירוקה, הדברה ביולוגית, הדברה משולבת ועוד. אנחנו מאפשרים להתמודד עם מגוון אינסופי של מזיקים, כולל חרקים, נמלים, יתושים, זבובים, קרציות, פרעושים, דבורים, צרעות, פשפשים, מכרסמים ועוד. כל עבודה שלנו מגיעה עם אחריות מלאה וכוללת ביטוח אחריות מקצועית. החברה מחזיקה בכל ההיתרים והרישיונות הנדרשים בתחום, כולל רישיון מדביר מטעם המשרד להגנת הסביבה, רישיון לאיוד בגז, היתר שימוש בגזים ועוד. מ"ס היתר הדברה 2197

שעות פעילות

א’-ה’08:00-20:00

ו’08:00-14:00

שבת18:00-21:00

זמין עכשיו לעבודה
סוגי התמחות

המלצות הגולשים

ציון 10
מתוך 4 חוות דעת
 • עמידה בזמנים
 • רמת שירות

כל ההמלצות על ג'וקה הדברות נאספו ע"י צוות האתר מלקוחות שהזמינו את שירותיו.

אוקטובר 2016

ציון 10

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 10

אני מרוצה מההדברה של רונן, בחור נחמד ומקצועי שעמד בכל המסוכם! חיפשתי חברת הדברה שתבצע הדברה כללית אצלי בבית נגד נמלים וג'וקים. עשיתי חיפוש קצר באינטרנט, הגעתי לחברת "ג'וקה הדברות", התקשרתי למספר שמופיע באתר, רונן היה מאד מסביר פנים - הא הסביר לי דבר ראשון קצת על על החומרים, נשמע לי רציני, כך שתיאמתי איתו מועד הדברה.
רונן הגיע בדיוק בשעה שסיכמנו עם ציוד ההדברה, הוא עבר איתי על הבית ונתן לי הנחיות מפורטות. ההדברה כמו שאמרתי - הייתה הדברה כללית נגד ג'וקים, נמלים, הריסוס הוכיח את עצמו כאיכותי, אני יכול להגיד שאני בהחלט מרוצה מהתוצאה, קיבלתי אחריות על ההדברה וההתנהלות של רונן הייתה יוצאת מן הכלל.
אבישי.

שירות: הדברה

יולי 2016

ציון 10

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 10

מרוצה חבל"ז! אין מה להגיד, היו לי כמויות רציניות של ג'וקים ונמלים בבית ואחרי שרונן ביצע את ההדברה, זה פשוט מיגר את התופעה! שאפו, אני מצדיעה לו!
הייתה לי בבית בעיה של ג'וקים ונמלים שלא הצלחתי להיפטר ממנה גם לא אחרי שהיו אצלי מספר מדבירים שלא פתרו לגמרי את הבעיה. חברה שלי המליצה לי לעשות הדברה מקצועית עם רונן מחברת "ג'וקה הדברות", היא אמרה לי ששווה לי לנסות, שהוא מאוד מאוד מקצועי והחומרים שלו איכותיים, אצלה ההדברה עבדה מעולה. החלטתי לנסות להזמין את רונן, הוא היה אדיב, הסביר על ההדברה בטלפון ונתן הצעת מחיר הוגנת.
רונן הגיע אלי ביום ובשעה שקבענו, ביחד סידרנו את הבית, הזזנו רהיטים כדי שיהיה יותר קל ונוח לבצע את ההדברה, הוא הדביר לכל אורך הבית, בפתחי ביוב ומקורות מים. לאחר ההדברה הוא השאיר את הבית מסודר, כאילו לא היה שם מעולם. לאחר מכן גם הואיל בטובו והסביר לי על טיב החומרים והנחיות לשמירה על הריסוס. לכל אורך התהליך רונן היה נעים ואדיב, לשמחתי והפתעתי כעבור שלושה ימים מתום ההדברה, לא ראיתי לא נמלה ולא ג'וק. מרוצה זאת לא מילה (:
ממליצה עליו מכל הלב - גילה.

שירות: הדברה נגד נמלים וג'וקים

יולי 2016

ציון 10

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 10

היינו מאוד מרוצים, מכל הבחינות רונן היה עשר והחומר שהוא שם עזר מיד אחרי ההדברה - ממליצה בחום! לפני מספר ימים בעת שעבדתי בעסק שלנו, שמתי לב לעכבר מתרוצץ, כמובן שנגעלתי ונבהלתי מאד, לא רציתי שהם ימשיכו להתרבות אצלנו בעסק והחלטתי ישר להרים טלפון לחברת הדברה שתפתור את הבעיה.
נכנסתי לאינטרנט, בחרתי במדביר שרצה מחיר מאוד גבוה והייתי בטוחה שהוא יעזור להבריח את העכברים. הוא באמת הגיע, שם חומר במקומות מסוימים אבל כעבור יום יומיים ראיתי שוב עכבר מתרוצץ והבנתי שהחומר שלו לא עזר. מפה לאוזן שמעתי על רונן מחברת "ג'וקה הדברות", אמרתי לו במה מדובר (אגב המחיר היה שליש מהמחיר שהראשון לקח) קבענו יום ושעה, רונן הגיע בשעה שסיכמנו, שם חומר שנראה כמו אבקה כחולה במספר מקומות בעסק ואמר לי שזה יעזור.
אני רוצה לספר, שאחרי רונן, לא ראיתי שוב עכברים, אנחנו כבר תקופה אחרי והשטח נקי מעכברים, הייתי מרוצה מהשירות ומהמחיר והתוצאה, לרונן חומרי הדברה איכותיים ואמינים - ממליצה בחום.
אנה.

שירות: הדברת עכברים בעסק

יולי 2016

ציון 10

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 10

מרוצה מעל ומעבר, רונן המדביר הכי אמין בישראל, אין עליו בעולם! בחור טוב! עזר לי אחרי שכבר שפכתי ים של כסף על הדברות שלא עזרו, הוא היחיד שפתר את הבעיה, הבן-אדם הכי אמין שראיתי - ממליצה מכל הלב. בשנה האחרונה הייתה לי מכה רצינית של ג'וקים קטנים כאלה, הם פשוט התרבו בקצב מטורף והשיא היה שראיתי שהם נכנסים למקומות הזויים כמו למשל למקרר. החלטתי שזהו, אני נפתרת מהם ויהי מה. אבל שום דבר לא עזר לי, הזמנתי שלושה מדבירים שהגיעו, סחטו ממני כספים ולא פתרו את הבעיה. הייתי מאוד מאוד מיואשת מהמצב, מיותר לציין שג'וקים זה הדבר הכי מגעיל בעולם.
יום אחד כשישבתי וגלשתי בפייסבוק, ראיתי פרסום על רונן מחברת "ג'וקה הדברות", אנשים המליצו עליו והחלטתי לנסות אותו, בעלי והשכנה שלי אמרו לי, מה את צריכה את זה, הוא גם יגיע ייקח כסף ולא יפתור לך את הבעיה, אבל הייתה לי תחושה טובה שאיתו נצליח למגר את התופעה. רונן היה מקסים, הסברתי לו שכבר היו אצלי שלושה מדבירים שלא הצליחו בעבודה, הוא הרגיע אותי ואמר שהכל יהיה בסדר. רונן הגיע בשעה שקבענו, בניגוד למדבירים האחרים שעבדו עם אבקה, הוא הביא חומר נוזלי ושם באזורים שונים בבית בעזרת מזרק, הוא היה מאוד יסודי, הסביר לי במהלך העבודה מה הוא עושה, מה החומר הזה, היה מאוד נחמד אדיב וסבלני. בסיום ההדברה רונן אמר לי שלדעתו ממחר כבר לא יהיו אצלי ג'וקים חיים יותר.
למחרת קמתי, ראיתי ג'וק אחד מת, במהלך היום הסתובבתי ולא ראיתי אפילו ג'וק אחד נוסף, לא חי ולא מת. עברו כבר שבועות מאז ההדברה וזהו, סוף סוף אפשר לנשום לרווחה, רונן אכן פתר את הבעיה לגמרי!!!! אני מודה לו על השירות, המלצתי עליו כבר לאנשים נוספים ואני ממליצה גם פה בחום.
דלית.

שירות: הדברה נגד גו'קים קטנים