אור הבית שירותי ניקיון-עוזרות בית

תחומי פעילות
 • חברות ניקיון
עלות ביקור
-
דרוג הגולשים
9.6

2 חוות דעת

9.6 2 חוות דעת
9.6

2 חוות דעת

073-2721693

כרטיס עסק זה של אור הבית שירותי ניקיון-עוזרות בית אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג חברות ניקיון או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

פרטים כלליים

איש קשר

שנות ותק

איזור פעילות

כתובת

איגור

3

אזור המרכז, אזור השרון, אזור חיפה והקריות

רבי עקיבא 24 חיפה

תאור העסק

חברת אור הבית מספקת שירותי ניקיון ותחזוקה לבתים משותפים ועזרה מלאה במשק הבית. החברה מעסיקה עובדות ישראליות שמדברות עברית, ודואגת להעניק להן את כל התנאים הסוציאליים שמגיעים להן על פי חוק. בצורה זו, אתם, לקוחותינו, בטוחים מפני תביעות וטענות בתחום העסקת עובדים שלא כחוק. בכדי להבטיח את השירות הטוב ביותר, אנו דואגים להעביר הדרכה מיוחדת לכל העובדות שלנו, שבה הן לומדות להכיר את השירותים שלנו, ואת הסטנדרטים הגבוהים בכל רמות השירות. מעבר לזאת, אנו דואגים לצייד אותן במכשור המתקדם ביותר ובחומרי ניקיון איכותיים. כך אנו מבטיחים עבורכם, לקוחותינו, את התוצאות הטובות ביותר. ***נותנים שירותים של ניקיון שוטף בלבד. (עוזרות בית)

שעות פעילות

א’-ה’08:00-20:00

ו’08:00-14:00

שבת18:00-21:00

סוגי התמחות

המלצות הגולשים

ציון 9.6
מתוך 2 חוות דעת
 • עמידה בזמנים
 • רמת שירות

כל ההמלצות על אור הבית שירותי ניקיון-עוזרות בית נאספו ע"י צוות האתר מלקוחות שהזמינו את שירותיו.

אוקטובר 2018

ציון 9.4

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 9

 • מחיר השירות

  ציון 9

עם איגור מחברת "אור הבית" אני עובד כבר חצי שנה ואני מאוד מרוצה מהשירות שלו! העבודה כוללת ניקיון בית באופן שוטף על-ידי עובדת ניקיון מקצועית שמגיעה פעם בשבוע לביתי ופעם בשבועיים לביתה של אימי ושנינו מרוצים. איגור מצייד את עובדת הניקיון בכל הציוד הנדרש, היא עומדת בזמנים ומבצעת ניקיון יסודי וטוב. אם יש אי אילו בעיות איגור תמיד זמין בטלפון ומשתדל לסדר את העניינים כמה שיותר מהר, הוא שירותי ואדיב ונעים להתנהל מולו. עד כה אין לי אפילו חצי תלונה על איגור ועובדת הניקיון ואני ממליץ עליו בחום רב.
עדי.

שירות: שירותי ניקיון

אוקטובר 2018

ציון 9.7

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 9

השירות של חברת "אור הבית" פשוט מצוין ואני ממליץ עליהם מכל הלב! הדבר שאני הכי מרוצה ממנו הוא שהחברה עצמה דואגת לכל צרכיה של עוזרת-הבית מבחינת פנסיה, חופשות וכו' ובכך בעצם היא מתרכזת כל כולה בעבודה בלי לדאוג אם המעסיק שילם לה או לא. כבר מזה כשנתיים מגיעה אליי עוזרת-בית פעם בשבוע ל-6 שעות ומבצעת עבודה יסודית ומוקפדת. היא דואגת לשטוף את הרצפה, לנקות את חדרי האמבטיה והשירותים, חדרי-שינה, ארונות ועוד ועוד.. באמת שעד כה אין לי אפילו חצי תלונה ואני מאוד מרוצה מאיכות העבודה. היא מגיעה מצוידת בכל חומרי הניקוי שהיא צריכה ואני לא צריך לדאוג לדברים האלה, אם חלילה ישנה בעיה איגור תמיד זמין בטלפון ומטפל בכל דבר באופן מיידי וללא דיחוי. שירות נהדר ומומלץ!
אודי, תל-אביב.

שירות: שירותי ניקיון