הדברות השפלה

10
אריק חזון
הדברות
אזור השפלה, אזור הדרום
כתובת העסק: אבא אחימאיר 34 ב, גדרה

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  100%

מחיר הוגן

3 חוות דעת מהימנות

, אוגוסט 2016

מאוד מרוצה, קודם כל זהו אין לי ג'וקים, הבעיה נפתרה. מעבר לכך, אריק בן אדם מדהים בעל יחסי אנוש מדהימים ביותר. גם לפני ההדברה הוא היה מקסים, הסביר לנו הכל, נתן דף נחיות של בטיחות. ביום ההדברה הגיע בשעה שסיכמנו, עבר על כל הבית בפנים בחוץ ובחצר כולל פתיחת ביוב וריסוס. בסיום ההדברה אמר לנו שאם יש איזושהי בעיה הוא מיד יחזור לבצע סבב נוסף של ריסוס. לאחר מכן התקשר לוודא שהכל בסדר. בקיצור יחס ושירות ברמה גבוהה מאוד.
ממליצה בחום - ליאת.

, אוגוסט 2016

מאה אחוז, אין מילים, קודם כל מגיע לאריק ציון לשבח על הגישה, מהרגע שחייגתי אליו, יודע לדבר, לא ישר מדבר על כסף, אמר שקודם הוא יגיע ויראה את השטח והבית ולאחר מכן ייתן הצעת מחיר מסודרת. אריק הגיע בשעה שסיכמנו, ראה במה מדובר, נתן לי דף הנחיות מסודר, הוראות בטיחות אחרי ההדברה וכמובן החתים אותי, הכל נעשה באופן מסודר ומכבד.
אחרי שביצע את העבודה במקצועיות ועמידה בזמנים הייתי צריך השלמה, אריק לא חייב אותי בכסף, שאל והתעניין בוואטסאפ אם הכל בסדר ואם יש צורך שיחזור, בקיצור אין מילים! מומלץ בחום!
רובי.

, אוגוסט 2016

היינו בהחלט מרוצים, אריק עשה לנו הדברה נגד ג'וקים ונמלים בבית פרטי. הגישה שלו הייתה חיובית, הסברה ללקוח כמו שצריך, ביצע את העבודה לשביעות רצוננו, עבר על כל פתחי הביוב, ריסס בפנים ומחוץ לבית כולל בחצר, היה יסודי מאוד וכאשר ונצטרך הדברה שוב, הוא יהיה הראשון שנתקשר אליו.
ממליץ בחום - אברהם.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור השפלה, אזור הדרום

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

הדברות

הדברת מזיקים
שירותי הדברה
הדברת משרד ועסק מזון
הדברה - שונות
הרחקת יונים

התמחויות

הדברות

הדברת מזיקים
שירותי הדברה
הדברת משרד ועסק מזון
הדברה - שונות
הרחקת יונים

תאור העסק

הדברות השפלה מעניקים מגוון שירותי הדברה לחרקים ולמכרסמים. השירות מוענק ללקוחות פרטיים ועסקיים,חברתנו משתמשת בתכשירים המאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה,תכשירים איכותיים ובטוחים ביישום נכון.השרות הניתן על ידינו ניתן עם תעודת אחריות לביצוע העבודה,על מנת שהלקוח העומד לנגד עיננו יהיה מרוצה,מהשירות והמחירים הנוחים. להדברות השפלה ידע נרחב וסמכות מקצועית לפעול בתחום ההדברה ברישיון המשרד לאיכות הסביבה. אריק חזון – מדביר מוסמך מכרסמים וחרקים, גדרה. מספר היתר 2326.

הדברות השפלה

הדברות השפלה

אריק חזון


10

073-2721849
 

הדברות השפלה

אריק חזון

10

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721849 חייג