להדביר עם אמיר

תחומי פעילות
 • הדברות
עלות ביקור
250
דרוג הגולשים
9.9

6 חוות דעת

9.9 6 חוות דעת
9.9

6 חוות דעת

073-2721451
פרטים כלליים

איש קשר

שנות ותק

איזור פעילות

כתובת

אמיר

5

אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה, אזור מודיעין והסביבה

האצל 10 חולון

תאור העסק

להדביר עם אמיר - שירותי הדברה ירוקה אמיר המדביר - מעניק שירותי הדברה ירוקה הדברה אורגנית לאנשים פרטיים, בעלי עסקים, מנהלי משרדים ועדי בתים מוסדות ומפעלים – בכל מקום עלולים להיות מזיקים מסוגים שונים, שמפריעים לשגרת החיים ויוצרים נזקים רבים. מנמלים ועד עכברים, מעכבישים ועד יונים המזיקים מהווים מטרד לא קטן, ועלולים לגרום לנזק ברכוש, לנזק בריאותי או מצער – לנזק אסטטי. אמיר המדביר פותר עבורכם את הבעיה ומסייע לכם להיפטר מכל סוגי המזיקים! קצת על אמיר המדביר... אמיר המדביר מעניק לכם שירותי הדברה מכל הסוגים.ההתמחות הייחודית של אמיר המדביר היא הדברה אורגנית והדברה ירוקה. אמיר המדביר עושה שימוש בחומרי הדברה טבעיים ובשיטות הדברה ידידותיות לסביבה, על מנת לפטור אתכם מן המזיקים בצורה איכותית ומלאה מצד אחד, ולשמור על האוויר ועל בעלי החיים שבסביבה מצד שני. לשם כך, אמיר המדביר מתאים את חומרי ההדברה שלו לסוג המזיק שקיים אצלכם, ועושה שימוש בחומרים טבעיים בלבד, על מנת להרחיק את המזיקים מבלי לפגוע בחיות אחרות.

שעות פעילות

24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע

זמין עכשיו לעבודה
סוגי התמחות

המלצות הגולשים

ציון 9.9
מתוך 6 חוות דעת
 • עמידה בזמנים
 • רמת שירות

כל ההמלצות על להדביר עם אמיר נאספו ע"י צוות האתר מלקוחות שהזמינו את שירותיו.

דצמבר 2017

ציון 10

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 10

אמיר המדביר אומנם היה אצלי לפני לא מעט זמן אך מאחר וההדברה מוכיחה את עצמה אני שמח להמליץ עליו אצלכם באתר. הזמנתי אותו לצורך הדברה בכל הבית, מעבר לעבודה המקצועית שהוא ביצע אמיר הוא אחלה בחור, אחראי ואדיב ונעים לעבוד איתו. הוא עבר על כל פינה בבית וכשסיים נתן לי טיפים כיצד לשמר את ההדברה לאורך זמן. חוויה מאוד חיובית וכמובן מומלצת!
יובל, תל-אביב.

שירות: הדברת מזיקים

דצמבר 2017

ציון 10

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 10

אמיר המדביר פשוט מקסים! בעל מקצוע מהשורה הראשונה ואני ממליצה עליו בחום! הזמנתי אותו לפני חודשיים בערך לצורך הדברה נגד נמלים בביתי, כבר בשיחת הטלפון הראשונה אליו התרשמתי לטובה וקבענו יום ושעה. הוא הגיע במועד שקבענו, היה יסודי ועבר על כל פינה בבית. בסיום אף הסביר לי כיצד לנקות בימים שאחרי ההדברה על-מנת למקסם את היעילות שלה. השירות טוב והמחיר הוגן - מומלץ ללא ספק.
אמירה, תל-אביב.

שירות: הדברת מזיקים

אוגוסט 2016

ציון 10

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 10

פניתי לאמיר לפני בערך שבועיים לבצע אצלי הדברה בבית. אמיר הגיע ביום שקבענו ואפילו הקדים, דבר שמאוד לא נפוץ בקרב בעלי המקצוע בארץ. הסברתי לאמיר שיש לי תינוק קטן בבית, הוא הרגיע אותי ונתן לי הסבר על ההדברה, כמה זמן עלינו להיות מחוץ לבית לאחר ההדברה וכיצד לשמור על ההדברה לאחר הסיום. הוא היה מקסים ואני ממליצה עליו בחום!
שלי.

שירות: הדברת מזיקים

יולי 2016

ציון 10

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 10

אמיר ביצע אצלנו עבודת הדברה ממש מקצועית, הריסוס היה מאוד מועיל ומיגר את התופעה והמחיר ששילמנו בהחלט שווה ומשתלם מאחר ולא הצטרכנו להתעסק עד עכשיו עם הדברה נוספת - באמת בוצעה הדברה מעולה!
אני גר בבניין מגורים וסבלנו ממכה של ג'וקים, חיפשתי חברת הדברה שתרסס סביב הבניין ובחדר מדרגות וגם אצלי בתוך הדירה, עשיתי חיפושים אחר חברת הדברה מקצועית דרך האינטרנט ונתקלתי בחברת "להדביר עם אמיר". שוחחתי עם אמיר בטלפון, הסברתי לו במה מדובר והוא נתן לי הצעת מחיר טלפונית בהתאם לנתוני הבניין, פתחי הביוב והבעיה עצמה וקבענו מתי ההדברה תתבצע (אגב הצעת המחיר של אמיר הייתה הוגנת ביחס למחירי השוק, הוא לא פוצץ במחיר והיה מאוד הוגן).
אמיר הגיע בזמן לביצוע ההדברה, ההדברה בוצעה לאורך קירות הבניין, בפתחי אוורור בסיפונים ובבורות ביוב. הוא עשה עבודה יסודית מאוד כולל ריסוס בתוך הדירה. לכל אורך התהליך אמיר היה נעים ואדיב ביותר ואפילו הוסיף לומר שבכל דבר אשר אצטרך שלא אהסס לדבר איתו - הריסוס היה מוצלח ביותר ובעיית הגו'קים נפתרה לחלוטין!
ממליץ בחום - אבי.

שירות: ריסוס נגד מקקים - דירה ובניין מגורים

יולי 2016

ציון 9.7

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 9

היינו מאוד מאוד מרוצים מההדברה של אמיר, אמיר התגלה כמדביר איכותי מקצועי ובן אדם לבבי, ממליצים בחום. לפני כארבעה חודשים, הייתה לי מתקפת ג'וקים רצינית בבית, הם התחילו לצאת מכל מיני חורים מהביוב וכו' והייתי זקוק בדחיפות למדביר מקצועי שיעצור את ההתרבות שלהם. לאמיר הגעתי דרך פרסום, התקשרתי לברר מה עלות ההדברה, הוא היה עשר, הסביר לי על החומרים שהוא משתמש בהם, נתן לי בכלליות הסבר לגבי זמן השהייה מחוץ לבית לאחר ההדברה, הצעת המחיר הייתה יותר מסבירה וסגרתי איתו יום ושעה.
אני רוצה לספר שאיך שאמיר הגיע אלינו לבית, רק נכנס בפתח הבית וכל הג'וקים ברחו החוצה (: אמיר הנהדר הביא חומרי ריסוס מעולים. הוא היה מאוד יסודי, ביצע הדברה גם בפנים הבית וגם מסביב בחוץ כולל כמובן בור ביוב.
בסיום ההדברה שלמתי את המחיר שסוכם, שמעתי מאמיר שהג'וקים אמורים להיעלם והוא מצידו אמר שגם אם לא, שארים טלפון והוא יגיע לסיבוב נוסף. בכל אופן, אני כבר ארבעה חודשים אחרי, לא היה צורך בסיבוב הדברה נוסף, הג'וקים נעלמו כלא היו. מכיוון שהייתי מאור מרוצה המלצתי על אמיר גם לשכן שלי, שמעתי ממנו רק מילים טובות וזאת כבר אינדיקציה שאמיר באמת מדביר מצוין. אשמח להיעזר בו גם בעתיד.
גבריאל.

שירות: הדברה נגד ג'וקים

יולי 2016

ציון 9.7

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 9

הייתי מאוד מרוצה מחברת "להדביר עם אמיר", אמיר בעל מקצוע מכובד ורציני, נותן מידע מלא ללקוח, טורח ועומל להסביר על חומרי ההדברה, רעלים, זמן מרחק מהבית אחרי הדברה ופשוט נעים לעבוד איתו, הגיע בזמן שקבענו אחראי איכפתי כל המילים הטובות, אדיב נדיב וההדברה איכותית - ממליצה בחום.
מדובר בהדברה עבור בית פרטי, חיפשתי חברת הדברה שתבצע הדברה כללית אצלי בבית נגד מקקים נמלים עכברים ומזיקים, עשיתי חיפוש קצר ודרך פרסום כלשהו הגעתי לאמיר, התקשרתי למספר, אמיר היה מאד מסביר פנים - שאלתי אותו מה העלויות, הוא מצידו פירט לי לא רק על העלות אלא גם הסביר לי קצת על על החומרים, ועל דברים שלא לקחתי בחשבון. הוא נשמע לי רציני, כך שתיאמתי איתו מועד הדברה. אמיר הגיע בדיוק בשעה שסיכמנו עם ציוד ההדברה, הוא עבר איתי על הבית ונתן לי הנחיות מפורטות לגבי שימור הריסוס, שטיפת הרצפה (הדגיש שניתן להדברה להתרכז ברצפות לפחות מספר ימים לפני שאנחנו שוטפים אותה), ואמר שעדיף שנשהה מחוץ לבית לפחות ארבע שעות עם תום הריסוס.
ההדברה כמו שאמרתי - הייתה הדברה כללית, אמיר ריסס גם בפנים הבית וגם מסביב לבית מבחוץ כולל ביוב וגם בגג הבית, הריסוס הוכיח את עצמו כאיכותי, אני יכולה להגיד שאני בהחלט מרוצה מהתוצאה, קיבלתי מאמיר אחריות על ההדברה וההתנהלות שלו הייתה יוצאת מן הכלל.
קטי.

שירות: הדברה כללית