ערמונים גדרות ושערים

9.5
אופיר אמידי
שערים, בניית פרגולות, גדרות
אזור השפלה, אזור הדרום
כתובת העסק: אבימלך 27, אשקלון

  94%

הגעה בזמן

  98%

מקצועיות

  92%

מחיר הוגן

23 חוות דעת מהימנות

, אוגוסט 2021

הכרתי את אופיר עוד מלפני כן ובמקרה ראיתי את הפרסום שלו באתר שלכם לכן, יצרתי איתו קשר והזמנתי אותו לבניית שער חשמלי וגדר בכניסה לביתי. אופיר תותח על! הוא ביצע את העבודה בצורה מדוייקת, יסודית, איכותית ומהירה בדיוק כפי שדמיינתי וגם המחיר ששילמתי לו היה זול יותר משמעותית מבעלי מקצוע אחרים שבדקתי ובזכותו יצאתי עם חיוך מאוזן לאוזן, מי שישתמש בשירותיו לעולם לא יתחרט!
שי, באר טוביה

, אוגוסט 2021

אופיר התקין לי שער ידני בעבר והזמנתי אותו שוב לאחרונה כדי לתקן אותו והוא הגיע אלי בהתראה קצרה ותקתק את העבודה בלי בעיה. אופיר ביצע את העבודה באופן מסודר ובדק את השער בדקדוק, יסודיות ויעילות ותוך כדי חיזק אותו והוסיף לו כמה חלקים והכל חזר לעבוד פיקס! בנוסף, הוא הסביר לי כל צעד בתהליך וגם דרש ממני מחיר הגיוני לגמרי ויצאתי הכי מרוצה שיש ואני ממליץ עליו בלי לחשוב פעמיים!
שי, אשקלון

, מרץ 2021

אופיר בנה עבורי גדר מאלומיניום מסביב לבית והגעתי אליו דרך המלצות של חברים, על הדרך גם ביצעתי השוואת מחירים והוא נתן לי את ההצעה הזולה ביותר! מדובר על בעל מקצוע איכותי והגון. הייתה זו חוויה מדהימה להשתמש בשירותיו של אופיר! הוא עבד בצורה מהירה ויעילה ונתן פתרון לכל תקלה ומעבר לכך, הוא היה סבלני, רגוע ושקט ושמר על סביבה מסודרת, אני ממליץ עליו בלי לחשוב פעמיים!
עזריאל, בית שמש

, מרץ 2021

ראיתי עבודה שאופיר ביצע אצל אחד מלקוחותיו והתרשמתי לטובה לכן, צלצלתי אליו והזמנתי אותו גם כן להתקנת שער חשמלי בכניסה לביתי. אופיר בעל מקצוע משכמו ומעלה! הוא הסביר לי את תהליך העבודה וגם דיבר איתי בנימוס ובגובה העיניים והרגשתי שאפשר לסמוך עליו בביטחון מלא! בנוסף לכך, הוא ביצע את העבודה באופן מדוייק ומקצועי ואין ספק שקיבלתי תמורה גבוהה למחיר, אני ממליצה עליו בחום רב!
ליאורה, אשקלון

, דצמבר 2020

אופיר נתן לי את הצעת המחיר הזולה ביותר עבור התקנת פרגולה מאלומיניום וכששוחחנו בטלפון הוא מאוד הרשים אותי לכן, לא התלבטתי ומיד סיכמתי אתו מועד לביצוע העבודה! בסופו של יום, הוא ביצע עבודה טובה. אופיר היה מאוד נגיש וגמיש הן מבחינת הזמנים והן במחיר ובנוסף, כשביקשתי שינויים הוא קיבל אותם באהבה וגילה המון סובלנות ואחריות, הוא בעל מקצוע אחד למיליון ואני ממליץ עליו מכל הלב!
קובי, פתח תקווה

, דצמבר 2020

הייתי זקוק להתקנת שער חשמלי קונזולי מאלומיניום בכניסה למשק, משום שאין הרבה בעלי מקצוע שעוסקים בזה חבר שלי נתן לי המלצה על אופיר ומיד הזמנתי אותו! הוא בעל יחסי אנוש, מנומס ונעים הליכות. אופיר היה מאוד מקצועי ויסודי ואפילו עזר בדברים נוספים שעבורם הוא לא גבה תשלום ובנוסף, הוא ביצע את העבודה בשמחה ומכל הלב וכמובן שגם לא התלונן, אני ממליץ עליו באהבה רבה!
ארז, גבעתי

, יולי 2020

ראיתי עבודה של אופיר שהוא ביצע עבור השכן שלי והתרשמתי מאוד, מעבר לכך ביצעתי סקר שוק והוא גם נתן לי את הצעת המחיר הכי זולה וגם נח מבחינת התשלומים. אופיר איש סימפטי ומאוד חביב, הוא בנה עבורי שער חשמלי וגדר מאלומיניום וביצע את העבודה בצורה נקייה ומסודרת! יתרה מזאת, הוא התחשב בדרישות שלי ועדכן אותי בכל צעד במהלך העבודה וגם הראה לי נכונות לעזור מעל ומעבר.
יוסי, בית שקמה

, יולי 2020

אופיר נתן לי את הצעת המחיר הכי זולה לבניית שער ידני בכניסה לבית וגדר בחצר, אבל הסיבה האמיתית שבחרתי בו היא בגלל שקיבלתי עליו המון המלצות טובות והוא עשה עלי רושם של בעל מקצוע אמין. אופיר הגיע אלי במועד שקבענו וביצע עבודה מדוייקת! הוא נעים הליכות, ענייני ומנומס ואחד מבעלי המקצוע הכי מדהימים שאתם יצא לי לעבוד, אני אקרא לו לעבודות נוספות בעתיד זה בטוח!
שרונה, כפר אחים

, ינואר 2020

לאופיר הגעתי בעקבות עבודה שהוא ביצע עבור השכנה שלי, התלהבתי מהתוצאה והחלטתי להזמין אותו שיבנה עבורי סנטף לפרגולה שלי. ההתרשמות שלי מאופיר הייתה נהדרת, הוא זריז, כנה ואמין וביצע עבודה נקייה ויפה ואני באמת מודה לו על כך כי זה לא מובן מאליו. אופיר היה מאוד נאמן לעבודה, אם היה חסר משהו הוא ישר בא לטפל ולתת פתרון, מעבר לכך הוא עמד בזמנים ובכל הציפיות שלי. ביצעתי השוואת מחירים לפני כן אבל בגלל שראיתי את התוצאה המדהימה אצל השכנה שלי, פחות התייחסתי למחיר.
עליזה, אשקלון

, ינואר 2020

קיבלתי המלצה על אופיר מהשכנה שלי, הוא התקין עבורי שער כניסה ידני לבית, גדרות מאלומיניום מחוץ ותוך הבית ומעקה למדרגות. אופיר אדם מקסים ומקצועי, הזמנתי המון בעלי מקצוע בעבר אבל הבחירה בו הייתה הקלה והנכונה ביותר, אם משהו לא מצא חן בעיני הוא דאג לטפל בזה והיה לו חשוב שהתוצאה תהיה מושלמת. הוא עמד בזמנים כמו שציפיתי וכמו שהובטח לי וגם המחיר שהוא דרש היה הוגן ביותר, חשוב לי לציין שכל התקשורת עם אופיר הייתה מעולה והוא תמיד היה שם בשבילי.
דגנית, ראשון לציון

, יולי 2019

את אופיר כולם מכירים באזור שלי, שמו הולך לפניו והחלטתי להתקשר ולהזמינו לביצוע התקנת סורגים לחלונות בדירתי. הוא הגיע לפגישה מסודרת, הראה אלבום שלם של עבודות שביצע, ביצע מדידות וסגרנו תאריך לתחילת העבודה. כעבור כמה ימים אופיר התקשר ואמר שכל הסורגים מוכנים ומגיע להתקינם, הוא הגיע עם הציוד להתקנה, ביצע התקנה מדויקת, יציבה ובטוחה של הסורגים בחלונות בדירתי, איזה אדם מקסים, כל דבר שביצע הסביר לי בסבלנות, בסיום העבודה השאיר מקום מסודר כאילו לא היה שום בעל מקצוע בדירתי, גבה מחיר הוגן ונתן אחריות. אין בעל מקצוע כמותו, ישר וצנוע ואני ממליץ עליו בחום רב!
משה, אשקלון.

, יולי 2019

העבודה של אופיר מקצועית ואיכותית , אופיר בעל מקצוע מהמם מכל הבחינות ואני ממליץ עליו בכל דרך אפשרית. הוא בנה עבורי שער כניסה מאלומיניום בכניסה לביתי החדש וגדר אלומיניום מסביב לכל הבית. הוא הגיע עם עובד נוסף ביום שקבענו, הם עבדו במשך יום שלם בצורה מקצועית ובשיתוף פעולה מלא, אופיר בעל מקצוע רציני שלא משחק משחקים וכל מה שהבטיח קיים והתוצאה הסופית שווה כל מחיר. הכל בוצע בדיוק רב,הכל יושב במקום בצורה יציבה ובטוחה, כל אדם שעובר ליד הבית שלי מתפעל מהיופי של השער והגדר, השירות של אופיר עשר והמחיר שגבה היה הוגן לעומת כל המחירים שביררתי לפני, הכי מומלץ שיש!
ירון, באר, גנים.

, מרץ 2019

הכי טוב ומומלץ שיש!!! פשוט אין מילים להודות לבעל מקצוע נהדר כמו אופיר. הוא ביצע עבורי התקנה של שער כניסה לבית ושער לחניה, הכל יצא מדויק ומושלם כמו שתכננתי ורציתי. ביצע התקנה מדויקת, עמד בלוח זמנים שקבעתי איתו, וידא בשעת העבודה שהכל מורכב ומותקן כראוי, לא מרח את הזמן ועבד מכל הלב. המחיר היה הוגן ושווה כל שקל והתוצאה הסופית פשוט ראויה לכל מחמאה שיש בעולם, מומלץ!
משה, אשקלון.

, מרץ 2019

חיפשתי בעל מקצוע בתחום שערים ומעקות וראיתי המון המלצות חמות על אופיר. התקשרתי אליו והוא הגיע לפגישה בביתי, נתן יעוץ מה מתאים עבורי ולאחר שבחרנו את סוג השער ואת המעקה קבענו מועד לתחילת עבודה. בעל מקצוע פשוט מקסים מכל הבחינות, רמת שירות שלא נתקלתי מעולם, יחס חם ורמת עבודה גבוהה ביותר. אופיר הרכיב את השער החשמלי לחניה בביתי, התקין את המעקה בתוך הבית והכל פשוט יצא מושלם, בדק שהכל מורכב כראוי, גבה מחיר הוגן ופשוט נהנתי לעבוד עם בעל מקצוע כמותו, מומלץ ביותר.
פנינה, אשקלון.

, נובמבר 2018

אופיר מחברת "ערמונים" ביצע עבורי עבודה גדולה ומורכבת בצורה יוצאת-דופן ואני ממליץ עליו לכל מי שמחפש עבודה איכותית ברמה גבוהה! העבודה כללה - בניית שער כניסה לבית, בניית שער חשמלי לחניה ובניית גדר וחומה מסביב לגינה, יש לו ידי זהב ורואים שהעבודה איכותית ביותר. אופיר עבד איתי בשיתוף-פעולה מלא מהרגע הראשון ועד סיום העבודה, הוא הראה לי סגנונות שונים של שערים וגדרות, ייעץ לי ועזר לי לבחור את מה שהכי מתאים לי ובאמת קיבלתי בדיוק מה שרציתי. היחס שלו אליי כלקוח היה אדיב וסבלני, הוא הסביר לי בכל שלב מה הוא עושה, מדבר יפה ובגובה העיניים והיה תענוג לעבוד איתו. התוצאה הסופית נהדרת, מעל ומעבר למה שציפיתי ואין ספק שאפנה אליו שוב במידה ואצטרך עבודה נוספת בתחום.
ירון, באר-גנים.

, נובמבר 2018

אל אופיר מחברת "ערמונים גדרות ושערים" פניתי דרך האתר שלכם, קראתי עליו המלצות חמות והחלטתי ליצור איתו קשר. כבר בשיחה הראשונה התרשמתי ממנו לטובה ושמחתי לגלות שכל מילה המופיעה עליו - נכונה. הוא ביצע עבורי בניית שער כניסה לבית פרטי ואני מאוד מרוצה הן מאיכות העבודה והן מהשירות האדיב והמקצועי שלו. הוא עמד בזמנים שקבענו, הגיע עם כל הציוד הנדרש והתקין את השער בצורה מדויקת וטובה. השער נראה נהדר ואני מאוד מרוצה! מומלץ!
גבריאל.

, יוני 2018

בשתי מילים - אין עליו! הוא ביצע עבורי התקנת שערים - שער כניסה ושער חניה, ואני מאוד מרוצה! מדובר בבחור אמין, נעים לעבוד איתו, הוא הגון וכל מה שבקשתי עשה בחיוך ובכיף! ללא ספק אפשר להגיד שהייתי מרוצה מהיחס, האדיבות, המהירות והשירות הנהדר - אופיר עמד בזמנים שקבענו, סיפק את השערים במועד שסוכם ועבד על ההתקנה במרץ! הוא לא מורח את הזמן, עובד ברצינות המלאה והתוצאה הסופית פשוט נהדרת! מומלץ!
ניסים.

, יוני 2018

השירות של אופיר מחברת "ערמונים גדרות ושערים" פשוט על-הכיפאק! בחור נחמד, עומד בזמנים והוא ממש עם הפנים ללקוח, חשוב לו שהלקוח יהיה מרוצה! עשיתי שיפוץ גדול בביתי והזמנתי את אופיר לבצע התקנת גדר מסביב לבית, התקנת שער כניסה ידני ושער חניה חשמלי והתקנת מעקות מחוץ לבית ובתוך הבית - הכל בוצע בצורה נהדרת! חשוב לציין שאופיר שירותי מאוד, כשביקשתי ממנו להגיע לתקן משהו קטן הוא לקח אחריות והגיע מהר בלי שאצטרך להזכיר לו או להציק, הוא ביצע את התיקון ולא הלך לפני שווידא שאני שבעת-רצון. בחור צעיר, נמרץ וחרוץ, בעל ערכים טובים ויחס חם ללקוח - רואה רק את הלקוח מול עיניו וזה ממש לא מובן מאליו. מומלץ ללא ספק.
מאיה, אשקלון.

, ספטמבר 2016

היינו מאוד מרוצים, פלוס פלוס, אין מילים! בנינו בית חדש, חיפשתי בעל מקצוע בתחום שערים וגדרות. לאופיר הגעתי דרך המלצות מפה לאוזן. מהרגע הראשון שנפגשנו הבנתי שמדובר בנותן שירות יוצא דופן. עומד במילה שלו, נותן הסבר ואופציות, לא מנסה לדחוף סתם דברים, הצעת מחיר יחסית לשוק באמת אטרקטיבית. בעל מקצוע מאוד אמין.
מבחינת התנהלות העבודה אופיר והצוות היו עשר, ביצעו אצלנו הקמת גדר מחוברת לשער חניה חשמלי, התקנת שער כניסה ידני וביצוע שני מעקות לבמה גדולה בחצר. אופיר והצוות עמדו בלוח הזמנים, עבודות יפות מאוד ובאיכות גבוהה.
מרוצה וממליץ בחום - אורן.

, ספטמבר 2016

היינו מאוד מרוצים. אופיר ביצע אצלנו הכנה והתקנה של שני שערים לחנייה ולכניסה לבית (שער חשמלי עם קודן לבית ושער חשמלי לחנייה) ובנוסף הקים לנו 50 מטר של גדר אלומיניום.
אני יכול לספר שרמת השירות גבוהה, אופיר סבלני, מאוד נחמד ואדיב, לא מתלהם, מבצע כל מה שמבקשים ממנו ועומד בלוחות זמנים - מומלץ בחום!
אבשלום.

, מאי 2016

אני מאוד מאוד מרוצה מאופיר וממליץ עליו מכל הלב! יחס מקצועי, אמינות ועבודה ברמה הגבוהה ביותר. רצינו להתקין שער כניסה מעוצב לביתנו וחיפשנו בעל מקצוע מתאים, מישהו המליץ לנו על אופיר מחברת "ערמונים גדרות ושערים", הוא עשה אצלו עבודה יפיפייה ולאחר שראיתי עבודות של בעלי מקצוע אחרים, הבנתי שאין בכלל מקום להשוואה - העבודות של אופיר בכמה רמות מעל כולם!!!
אופיר הגיע אלינו לפגישת ייעוץ, מלכתחילה ההתנהלות שלו מצאה חן בעינינו, הוא הגיע בזמן ישב איתנו זמן לא מבוטל, הקשיב לרצונות שלנו ונתן המלצות על עיצוב ופיתוחים - מאוד אהבנו את ההצעות שלו וגם את הצעת המחיר האטרקטיבית ובלי להסס סגרנו איתו את העבודה. מדובר בשער אלומיניום ענק, משהו מאוד גדול לכניסה לווילה, השער תוכנן בקפידה ע"י אופיר, בשער יש דלת כניסה מובנת חשמלית, בנוסף יש כניסה של רכב ושער שיוצא לחדר האשפה, משהו מאוד מורכב שלא רואים כל יום.
אופיר סיפק את השער בתאריך שסגרנו מראש ותיאם זמן התקנה, הוא הגיע עם השער מוכן - השער מהמם אין מילים, בדיוק מה שתכננו, גימור וצבע ברמה מאוד גבוהה, כמעט ולא רואים את הריתוכים וכך גם לגבי ההתקנה שנעשתה במקצועיות רבה. אני כל כך מרוצה מהתוצאה הסופית. עבודה בסטנדרטים אחרים - הן מבחינת החומרים והן מבחינת הגימורים - ממליץ בחום!!!!
אייל.

, מאי 2016

אופיר ביצע אצלנו עבודה יפה, עמד בלוח הזמנים, מדובר באיש אמין ישר, מאוד נעים לעבוד איתו, הגון מאוד, כל מה שבקשתי עשה בחיוך ובכיף - ממליצה בחום רב לכולם!
חיפשנו בעל מקצוע מתחום המסגרות שיתכנן לנו גדר אלומיניום כתוספת הגבהה מעל חומת בטון קיימת, הגעתי לחברת "ערמונים שערים וגדרות" דרך המלצה מפה לאוזן. קבעתי איתם שיגיעו לעשות מדידות ולתת הצעת מחיר. אופיר הבעלים הגיע אלינו לבית וביצע מדידות של שטח הגדר, הוא המליץ לי על גדר מאלומיניום ונתן לי הצעת מחיר מעולה (עשיתי השוואת מחירים) וסגרנו את העסקה.
בהחלט אפשר להגיד שהייתי מרוצה מהכול, מהיחס, מהשירות והמהירות - אופיר סיפק את השער אפילו לפני הזמן שסוכם, עבד על ההתקנה במרץ ובזריזות, לא מרח את הזמן, עבודת ההתקנה נהדרת והכל נעשה לשביעות רצוני המלאה. בסיום העבודה אופיר דאג לפנות מהשטח את כל השאריות והפסולת, הוא עמד במחיר שסוכם ואני מעניקה לו ציון 100 על הכל! לא מגזימה! מי שייקח אותו לעבודה יזכה!
אילנה.

, מאי 2016

הייתי מרוצה מאוד מהתפקוד של אופיר, היה בסדר גמור מכל הבחינות, התוצאות נראות טוב ואני בהחלט יכול להמליץ עליו בחום. לאופיר מחברת "ערמונים גדרות ושערים" פניתי בעקבות המלצה מפה לאוזן, בכדי שיתקין לנו שער חשמלי לחניה, בנוסף התקשרתי לחברה נוספת בכדי לקבל הצעת מחיר לצורך השוואה. לאחר בירורים ופגישות, החלטתי לקחת את אופיר לעבודה, הוא הראה לי הכי הרבה רצינות, התנהל באופן מאורגן ומסודר - הוא הגיע להיפגש איתי, לקח מידות באופן מסודר, ישב הסביר, הראה סגנונות, היה קשוב מאוד לצרכים שלי כלקוח והעבודות שהוא הראה לי היו יפיפיות. מעבר לכך, הצעת המחיר שלו הייתה סבירה מאוד והתוצאה שקיבלתי הייתה שווה כל שקל.
אופיר סגר איתי תאריך לביצוע ההתקנה (סגרנו על שער חשמלי מתרומם מאלומיניום) וכמו שנאמר לי - כך גם היה!!! אופיר היה שקוף לאורך התהליך, הוא הזמין אותי לראות איך העבודה מתפתחת ויצר איתי קשר ברגע שסיים לעבוד על הפרטים. קבענו יום ושעה, ההתקנה נעשתה בזריזות ובמקצועיות, השירות של אופיר היה אדיב ומקצועי, נעשתה עבודה באמת יפה ואסתטית גם מבחינת הפרופילים עצמם וגם מבחינת ההתקנה. אופיר עמד בכל מה שסוכם, עבד לפי לוח זמנים, עשה עבודת מסגרות מאוד יפה ואסתטית גם בריתוכים עצמם ולקח מחיר הוגן תמורת העבודה שלו. מגיעות לו רק מילים טובות!
אפרים.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור השפלה, אזור הדרום

 א'-ה' 07:00-18:00, ו' 08:00-12:00

התמחויות

שערים

שערים חשמליים
שערים ידניים
מחסומים

בניית פרגולות

בניית פרגולה הצללה
בניית פרגולה מאלומיניום
בניית פרגולות עץ
בניית פרגולות לוחות פלסטיק

גדרות

בניית גדרות
הקמת גדר חיה

התמחויות

שערים

שערים חשמליים
שערים ידניים
מחסומים

בניית פרגולות

בניית פרגולה הצללה
בניית פרגולה מאלומיניום
בניית פרגולות עץ
בניית פרגולות לוחות פלסטיק

גדרות

בניית גדרות
הקמת גדר חיה

תאור העסק

"ערמונים" הינו בוטיק לעבודות אלומיניום המתמחה ביצור והתקנה של שערים גדרות ופרגולות מאלומיניום. מפעל החברה ממוקם באשקלון ומונה צוות עובדים מקצועי ומסור לעבודתו עם ותק של כ- 35 שנה בענף המתכת. צוות העובדים ב"ערמונים" והעומד בראשה אופיר אמידי -מייסד ומנכ"ל החברה מספקים מענה עם ראש פתוח ויכולת עיצוב אישית לטעמו האישי של הלקוח. "ערמונים" רואה בצרכי הלקוח ערך עליון, תוך שימת-לב מודגשת לנוחות, דקורציה וההתחדשות הטכנולוגית המתפתחת מיום ליום, הבאה ליידי ביטוי בקבלת מוצר סופי ברמה הגבוהה ביותר ובפתרונות שינוע החדשניים ביותר לנוחות ובטיחות מרבית. אצלנו ב"ערמונים" תוכלו למצוא מחלקה מיוחדת המספקת מענה לביצוע עבודות מסוגי מתכות נוספות לבנייה הפרטית כגון: נירוסטה, פלדה ופלדה מגולוונת. החברה דואגת למנף עצמה בחומרי הגלם הטובים ביותר בשוק, ומספקת מוצר "כחול-לבן". מוצרי הגלם ב"ערמונים" עוברים תהליכים שונים על מנת להגיע לתוצאה האיכותית ביותר החל מסוג האלומניום הייחודי, הריתוך,הפסיבציה,צביעה אלקטורסטטית בתנור וכלה ברמת ההתקנה המוקפדת באתר. אנו בערמונים נשמח לתת מענה

אתר העסק: http://www.armonim.biz

ערמונים גדרות ושערים

ערמונים גדרות ושערים

אופיר אמידי


9.5

073-2721833
 

ערמונים גדרות ושערים

אופיר אמידי

9.5

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721833 חייג