עידן הניקיון

9.5
עידן רמתי
חברות ניקיון, צביעה וסיוד
אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה
כתובת העסק: מושב פורת

  97%

הגעה בזמן

  99%

מקצועיות

  87%

מחיר הוגן

10 חוות דעת מהימנות

, אוקטובר 2021

עידן הפתיע אותי לטובה! יצרתי איתו קשר בעקבות המלצות רבות של חברים והזמנתי אותו לניקיון בבטון מחוץ לביתי והוא היה פשוט מעולה מכל הבחינות. עידן עשה מהלב כל דבר שביקשתי ממנו גם אם זה לא סוכם מראש, וביצע עבודה יסודית, איכותית, מושקעת וזריזה והשאיר סביבה נקייה אחריו ומעבר לכך, נוכחתי לדעת שמדובר על בחור מקסים, נדיב וסובלני ברמות אחרות. אני ממליץ עליו בלי לחשוב פעמיים, מגיע לו ציון מכובד ביותר!
אורן, רמת פנקס

, אוקטובר 2021

עידן בעל מקצוע בכל רמח אבריו! הזמנתי אותו דרך המלצה של חברה לניקיון חלונות אצלי בדירה והוא ביצע עבודה פשוט תענוג. עידן הגיע אלי בדיוק במועד שסיכמנו ועבד בצורה מקצועית, יסודית, איכותית ויעילה וסיים את עבודה תוך זמן קצר ובסופו של יום, קיבלתי תוצאה ממש מושלמת! בנוסף, הוא היה קשוב לדגשים שלי ונתן לי מענה ענייני לכל שאלה ויצאתי מחוייכת שאין דברים כאלה, אני ממליצה עליו מהלב!
אביבית, גבעת שמואל

, ספטמבר 2016

עידן העניק לנו שירות מהיר, איכותי ונעים. העבודה שביקשתי ממנו הייתה ניקיון לפני כניסה לדירה, עידן שאל והתעניין לגבי גודל הדירה ומצב הלכלוך ונתן לי הצעת מחיר שמצאה חן בעיניי והחלטתי לסגור איתו את העבודה.
עידן התייצב על הבוקר בשעה שנקבעה עם איש צוות נוסף וכל הציוד הנדרש ויחד הם נתנו עבודה ברמה מאוד גבוהה, פשוט תענוג. מומלץ בחום.
שירלי.

, ספטמבר 2016

מדובר בניקיון דירה לפני כניסה, חיפשתי חברת ניקיון מקצועית, לקחתי הצעות מחיר, ההצעה של עידן הניקיון נראתה לי מאוד וסגרתי איתו יום ושעה לביצוע הניקיון. הצוות של עידן הגיע בשעה שסיכמנו, עברתי איתם על הבית להראות על מה חשוב לי הכי להתמקד, הם היו בסדר, הניקיון היה מקצועי והמחיר זהה למה שסוכם.
רן.

, אפריל 2016

עידן הגיע לראות את הדירה ולתת הצעת מחיר, מחיר ממש הוגן. הזמינות הייתה מעל ומעבר וגם שנאלצנו לשנות את המועד לא הייתה בעיה. הגיע בזמן, עבד ברצף, עדכן תוך כדי וזרם עם הנסיבות המיוחדות. עשו עבודה מצוינת. אמליץ על עידן לכל מי שיזדקק לשירותי ניקיון בעתיד.
העבודה שביקשתי ממנו הייתה ניקיון דירה אחרי שיפוץ, הכל מלא אבק, כתמי צבע, רובה וכו'... ביקשנו לערוך לשטח ניקיון כללי יסודי כולל פוליש. קבעתי עם עידן יום ושעה והוא התייצב עם הצוות המקצועי שלו על הבוקר בשעות שנקבעו עם כל הציוד הנדרש ויחד הם נתנו עבודה ברמה מאוד גבוהה. הם עבדו המון שעות על ניקיון הבית, התייצבו בשבע בבוקר וסיימו בארבע, עשו ניקיון מאוד מאוד יסודי שכלל: מרצפות, שירותים, משקופים, כלים סניטריים, עבודת קרצוף והסרת צבע מהמרצפות ולאחר מכן פוליש והברקה לרצפות, פשוט הכל מהכול.
הופתעתי מאוד מרמת הניקיון, לא ציפיתי לכזאת תוצאה. פשוט תענוג כאילו לא עברנו שיפוץ. מעבר לכך עידן הוא בעל-מקצוע אדיב מאוד, הוא עמד בכל מה שסוכם ואני ממליצה עליו ועל אנשי הצוות שלו בחום.
עדי.

, אפריל 2016

מרוצה ממנו מאוד, עידן עובד מצוין והוא מאוד מקצועי בביצוע עבודות ניקיון וגם תחזוקה של דברים בבית (למשל חידוש דלתות רהיטים וכו'..) בעל מקצוע על -הכיפאק. ציון 10!
לעידן רמתי הגענו לפני כשנתיים, היו לנו עוזרות בית ועובדי ניקיון, אבל מישהו כמו עידן לא פגשתי! עידן יוצא דופן, מגדיל ראש, לא קטנוני, כמו שציינתי יש לו ידע גם בשימור ותחזוקה של הבית. לעומת עוזרות בית סטנדרטיות הוא ממש מציאה, יש לו מרץ רב, את העבודה הוא מתקתק ממש מהר, לא נמרח ולא מורח את הזמן בשביל שעות נוספות. בחור לעניין, מגיע בזמן ועובר על הכל באופן יסודי ומהיר, לא צריך לרדוף אחריו ולבקש ממנו כל הזמן לעבור על דברים, עידן יוזמתי, מבין עניין ומגדיל ראש. באמת תענוג לעבוד איתו.
אני נעזר בעידן באופן שוטף אחת לשבוע ובנוסף למקרים שונים של חידוש כל מיני דברים בבית, לעידן יש ידי זהב, יש לו גישה מאוד טובה וניסיון רב, כל מה שבקשתי ממנו בעבר בוצע באופן מקצועי ובמחיר הוגן, אני מאוד מאוד שמח שיצא לי להכיר אותו, מאז אני לא שובר את הראש ולא מחליף כל שנייה עוזרת. עידן מאוד מחוייב לעבודה וללקוחות שלו - יש לי ראש שקט בכל עניין ניקיון הבית ותחזוקה - ממליץ בחום.
רועי.

, אפריל 2016

עידן רמתי עושה את עבודתו נאמנה, דואג לנקות לנו את המשרד ונותן שירות אמין מקצועי ויסודי - ממליץ בחום!!! יש לנו משרד לא ענק אבל גם לא קטן ולפני כחודשיים חיפשנו חברת ניקיון שתתן לנו שירות לטווח הרחוק, ותטפל בכל עניין הניקיון ותחזוקה שוטפת.
בדקתי כמה וכמה חברות ניקיון ולקחתי הצעות מחיר - מבין הצעות המחיר שקיבלתי, עידן היה לא הכי זול אבל הפגין מקצועיות ואמינות ברמה גבוהה, נתן הרגשה טובה והחלטתי לסגור איתו את העבודה. עידן מגיע אלינו למשרדים פעם בשבוע ועושה עבודת ניקיון מוקפדת - אין תלונות! העבודה כוללת ניקוי אבק כנדרש, ניקוי חלונות ותריסים, מטבחון ושירותים באופן קבוע.
באופן כללי אני מרוצה מאוד מבחינת איכות הניקיון, עידן באמת מקפיד על עבודה מקצועית, לא מחפף ועובר על הכל כמו שצריך, אין צורך לעקוב אחריו. הזמינות לעבודה מעולה (עידן מגיע בזמן ומסיים יחסית מהר), השירות מעולה, ביצוע כמו שצריך. עד כה בהחלט התרשמתי לטובה, אנחנו מתכוונים להמשיך להיעזר בעידן ובהחלט ניתן להמליץ עליו.
אייל.

, אפריל 2016

עידן בחור מקסים ואמין, מנקה ממש טוב את הבית בצורה יסודית ומקצועית, מהיר, זריז, מבין עניין ומגדיל מהראש - ממליצה בחום!
אני רוצה לציין שלפני שהגענו לעידן, החלפנו מספר עוזרי ועוזרות ניקיון במהלך השנים. ברוב המקרים או שהניקיון מלכתחילה לא היה משביע רצון או שבחודש חודשיים הראשונים דאגו לניקיון טוב ויסודי ולאחר כמה חודשים מתחילות הבעיות, ובעצם בכל פעם נאלצתי לחפש עובד או עובדת ניקיון חדשה. מדובר בניקיון של בית פרטי וניקיון איכותי יסודי וקבוע הוא דבר הכרחי עבורנו.
לעידן הגעתי דרך המלצות מפה לאוזן ומהפעם הראשונה ועד ליום הזה אני מרוצה בהחלט מרמת הניקיון הכללית שהוא מספק לנו, בעבר הוא הגיע מידי שבוע וכיום אני זקוקה לו אחת לחודש למשימות ספציפיות. אין חיפופים ומריחות, לא מעגל פינות ולא מסתפק בניקיון למראית עין בלבד. מניסיון מצטבר מול הרבה אנשי ניקיון, אני בהחלט יכולה להמליץ על עידן רמתי וכמובן אמשיך להיעזר בשירותיו גם בעתיד.
רינת.

, יוני 2015

אני מאוד מאוד מרוצה מעידן, מרוצה מהשירות ומאיכות הניקיון שלו. עידן זמין מקצועי נגיש חביב, בחור מתוק, יורד לפרטים מקפיד לעבור על כל פינה ופינה ועובד באופן מסודר גם מבחינת חשבונית. באמת לא הייתה פעם אחת שלא הגיע - הוא באמת יוצא דופן מבחינת יציבות בעבודה מהסוג הזה ועברתי הרבה!
מדובר בניקיון בית פרטי ומשרד על בסיס קבוע אחת לשבוע.
אל עידן הגענו דרך האינטרנט וקיבלנו עליו גם המלצה - נאמר לנו כי הוא איש מקצוע טוב ואדם הוגן וישר וגילינו שכל מילה שנאמרה עליו מוצדקת! עידן דואג לנקות את הבית והמשרד אחת לשבוע, המחירים שלו סבירים, הזמינות שלו מצוינת, אמין איכותי ומקצועי. מה שחשוב בעיניי, זה שהוא באמת ובתמים - עושה עבודה טובה ולא מחפף גם לאחר תקופה דיי ארוכה שאנחנו עובדים איתו.
עידן הוא בן-אדם אמין, יעיל וטוב ומהניסיון האישי שלי איתו - אני ממליצה עליו בכל הלב!
קרן.

, יוני 2015

מרוצה מאוד, עידן ביצע אצלי עבודה מאוד נקייה יפה ומדויקת. אי אפשר היה לראות שהוא היה שם. סיים בדיוק בזמן שהוא אמר. ממש להיכנס וליהנות - הוא היה 10! אין מילה אחת רעה להגיד עליו!
לפני החגים של השנה, חיפשתי חברת ניקיון שמבצעת גם עבודות צבע וסיוד לרענן את הצבע בבית. הגעתי לעידן דרך המלצה מפה לאוזן, הוא הגיע אלי באופן מסודר, ישב ונתן הצעת מחיר. סיכמנו על צביעת קירות הבית ולאחר הצביעה, ניקיון כללי של חלונות, אבק, שטיפה וכו'.. הצעת המחיר הייתה הוגנת ומקובלת עלי ויצאנו לדרך.
אני רוצה לציין שמדובר בדירה מרוהטת לחלוטין והיה לי מאוד חשוב שתעשה עבודה מסודרת ונקייה ללא כתמי צבע. עידן דאג להגיע עם כל הציוד הנדרש כולל כיסויים לריהוט ולרצפה, הוא הזיז את הריהוט צבע והחזיר למקום. לאחר הצביעה ניקה את כל הבית והבריק לנו את החלונות. כשחזרתי הביתה ממש לא ניתן היה לראות שהוא היה שם, פשוט תענוג של עבודה! הייתי מרוצה מאוד ואני ממליצה עליו בשמחה.
שרה.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 06:00-20:00, ו' 06:00-14:00

התמחויות

חברות ניקיון

ניקיון דירות
ניקיון משרדים
שירותי פוליש וליטוש
שירותי ניקיון

צביעה וסיוד

צביעת דירה
סיוד דירה ועבודות שפכטל
צביעת עץ
צביעת מתכות
צביעת קירות חיצוניים

התמחויות

חברות ניקיון

ניקיון דירות
ניקיון משרדים
שירותי פוליש וליטוש
שירותי ניקיון

צביעה וסיוד

צביעת דירה
סיוד דירה ועבודות שפכטל
צביעת עץ
צביעת מתכות
צביעת קירות חיצוניים

תאור העסק

חברת עידן הניקיון מציעה ללקוחותיה ניסיון עשיר ומומחיות ייחודית בתחום שירותי ניקיון המשרדים, ניקיון לאחר שיפוץ, פוליש וצבע. החברה מספקת שירות יוקרתי ואיכותי לסקטור הפרטי והציבורי בכל היקף עבודה ובמחירים אטרקטיביים. חברתנו זמינה לכל צורך ותספק עבור לקוחותיה שירות אישי ברמה גבוהה על מנת שתוכלו לקבל את המבנה חדש ונוצץ – מוכן לשימושכם. דעת הלקוח חשובה לנו ונעשה כל שביכולתנו כדי לממש את רצונכם ובקשתכם, תוך הקפדה על כל הפרטים שיביאו את המבנה לרמת הניקיון והאחזקה הרצויה. באמצעות תכנית עבודה מסודרת שנבנה לאחר סיור במבנה, נוכל להגיש הצעת מחיר ועם אישורה – נתחיל לעבוד על מנת לשדרג את סביבתכם ולשמור עליה. המלצות ועבודות תמצאו באתרנו. **תבקרו אותנו בפייסבוק -"עידן הניקיון" **לא מבצעים משק בית וניקיון חדרי מדרגות**

אתר העסק: http://idan-hanikayon.co.il/

עידן הניקיון

עידן הניקיון

עידן רמתי


9.5

073-2301578
 

עידן הניקיון

עידן רמתי

9.5

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2301578 חייג