ד.ר.מ דודי שמש ואינסטלציה

9.4
אבי אברגיל
דודי שמש וחשמל, אינסטלטורים
אזור הגליל והעמקים
כתובת העסק: הדובדבן 8/1, מגדל העמק

  97%

הגעה בזמן

  97%

מקצועיות

  88%

מחיר הוגן

34 חוות דעת מהימנות

, מאי 2022

הזמנתי את אבי לצורך התקנת דוד שמש חדש מפאת הדירוג הגבוה שנתנו לו באתר וגם בזכות העובדה שהוא נשמע מאוד סובלני וסימפתי בשיחת הטלפון הראשונית. אבי אכן עמד בציפיות שלי! הוא הגיע אלי בשעה שסיכמנו ועשה את העבודה בזריזות, יעילות ומסירות והסביר לי הכל תוך כדי ומעבר לכך, השאיר אחריו סביבה נקייה, מסודרת ומופתית. אין לי ספק שמי שיקח את שירותיו יהיה מרוצה כמוני ומגיעות לו רק מחמאות, המלצה חמה ביותר!
אילן, מגדל העמק

, מאי 2022

ראיתי שכתבו המון חוות דעת חיוביות על אבי באתר שלכם והסתמכתי על זה לכן, הזמנתי אותו לתיקון פיצוץ בקולט ויצאתי הכי מרוצה שיש. אבי בדק את הקולט במסירות, יסודיות וקפדנות ואז הבין שאי אפשר לתקן אותו וגם ציין זאת בפניי ובסופו של יום, הוא החליף לי לאחד חדש אחרי שקיבל את הסכמתי וגבה ממני הוגן לחלוטין. זו הייתה החלטה נכונה לבחור בו ומבחינתי כל התהליך מולו היה מוצלח ואני מאחל לו רק דברים טובים, ממליץ עליו באמת מהנשמה!
דקל, עפולה

, פברואר 2022

אני בהחלט ממליצה על אבי! הרמתי אליו טלפון באקראי דרך האתר ולעוד כמה בעלי מקצוע והוא היחיד שהיה זמין עבורי מיידית לכן, קראתי לו לאיתור נזילה ותיקון פיצוץ בדירתי. אבי הגיע אלי עם כל הכלים הנחוצים ושידר לי ביטחון, הוא ניגש לעניינים במהירות ופתר את הבעיה בהצלחה ומעבר לכך, גבה ממני מחיר ראוי ביותר. בדרך כלל לא יוצא לי לפרגן לבעלי מקצוע אבל הוא באמת נתן לי אחלה שירות, מגיעות לו כל המחמאות!
רחל, רמת ישי

, פברואר 2022

אין לי מילה אחת רעה לומר על אבי! קראתי לו לא מזמן לעבודת אינסטלציה של איטום אמבטיה בעקבות נזילה שהייתה לי והוא עשה עבודה טובה. אבי הגיע אלי בשעה שסיכמנו ועבד באופן יסודי, מהיר, מקצועי והגון וגם הסביר לי את תהליך העבודה ובנוסף, הוא ענה על כל שאלותיי בענייניות וניכר היה שאכפת לו מאוד. את ההמלצה שלי הוא הרויח בכבוד וביושר ואני בטוח אקרא לו עוד הרבה פעמים, מגיע לו חוות דעת ממש טובה ודירוג גבוה באתר!
שרה, מגדל העמק

, נובמבר 2021

אבי שיפץ לי את ביתי הקודם וזכרתי אותו לטובה לכן, הזמנתי אותו שוב בתקופה הנוכחית לשיפוץ מקלחת ושירותים, ריצוף, התקנת דוד שמש, בניית ספריית גבס ותאורה בכל הדירה. סמכתי על אבי בעיניים עצומות! הוא עשה עבודה מושקעת, יסודית, נקייה, יעילה ומוצלחת וגם גבה ממני מחיר זול יותר ממה שבעלי מקצוע אחרים הציעו ובנוסף, הוא היה זמין עבורי בכל עת וגילה סובלנות ואדיבות. יצאתי הכי מרוצה ממנו שבעולם, ממליצה עליו בלי היסוס!
מושקה, מגדל העמק

, נובמבר 2021

אבי בעל מקצוע מציאה! הרמתי אליו טלפון דרך אתר "מדרג" לצורך שיפוץ מקלחת ושירותים כי ראיתי שכתבו עליו את הכי הרבה חוות דעת טובות ולאחר מכן, גיליתי שהוא גר בשכונה שלי וגם קיבלתי המלצות עליו ממכרים אז לקחתי אותו. כבר מהרגע הראשון אבי עשה עלי רושם שהוא מקצוען! הוא הגיע אלי עם כל הכלים הנחוצים וביצע עבודה איכותית, מדוייקת, מסודרת וזריזה ושמר על אוירה נעימה ושקטה ובנוסף, גבה ממני מחיר הגון לחלוטין ואני ממליצה עליו בחום!
יוסף, מגדל העמק

, אוגוסט 2021

הייתי צריכה להחליף בדחיפות את הדוד שמש ואבי מהאתר שלכם היה הכי זמין, לכן בחרתי בו. הוא הגיע אלי יחד עם הצוות שלו תוך חצי שעה מהרגע ששוחחנו לבצע את העבודה. אבי וצוותו נתנו לי שירות כמו שצריך! הם עבדו בצורה יסודית, מקצועית ונקייה ושמרו על אוירה שקטה, רגועה ונעימה וגם היו נחמדים ואדיבים בצורה יוצאת דופן ובנוסף, היו קשובים להערות שלי ועמדו בכל מילה שלהם ואני ממליצה עליהם בשמחה גדולה!
לריסה, בת ים

, אוגוסט 2021

צלצלתי לאבי דרך האתר שלכם והבנתי שהוא מורשה לכרומגן וגם דרש מחיר זול יותר מבעלי מקצוע אחרים שבדקתי עבור החלפת דוד שמש אז בחרתי בו. אבי נתן לי שירות מעל ומעבר לציפיות! הוא עמד בזמנים כפי שסיכמנו וביצע את העבודה בזריזות, מקצועיות ויסודיות ושמר על סביבה נקייה ומסודרת ובנוסף, הוא ענה לי תשובות ענייניות והיה מסור וטוטאלי עד תום התהליך ואני ממליץ עליו באהבה רבה, הוא פשוט קנה אותי מכל הבחינות!
אביב, רמת ישי

, מאי 2021

הזמנתי את אבי דרך האתר שלכם לתיקון דוד שמש כי ראיתי שכתבו עליו המלצות חמות וגם מבחינת המחיר הוא היה הוגן אז לא חשבתי פעמיים. אבי היה מאוד ענייני ומקצועי! הוא בדק את דוד השמש בדקדוק וביסודיות ולאחר מכן, גילה שיש צינור קרוע בתוכו והחליף אותו ואז הדוד חזר לעבוד כרגיל! בנוסף, הוא שידר ביטחון ואמינות כך שלא הייתי צריך לעקוב אחריו והרגשתי ממש רגוע ושליו שהוא היה בסביבה, מגיע לו דירוג גבוה באתר!
סמאי, עפולה

, מאי 2021

אני מכיר את אבי היכרות אישית ויכול לומר בביטחון שהוא בעל מקצוע איכותי וישר כמו פלס! מעבר לכך, הזמנתי אותו להתקנת דוד שמש חדש וקיבלתי תוצאה לשביעות רצוני המלאה. מלבד העובדה שאבי גבה ממני מחיר הוגן לחלוטין הוא גם עבד בצורה יסודית, מהירה ויעילה! בנוסף, הוא הסביר לי מה הוא הולך לעשות ונתן פירוט על כל החלקים שהשתמש בהם וגם היה קשוב לבקשות שלי בכל הזדמנות, אני נותן לו את הציון המקסימלי וממליץ עליו בחום!
איציק, מגדל העמק

, פברואר 2021

אני מנהל אדמיניסטרטיבי והשתמשתי בשירותיו של אבי בעקבות המלצות רבות של חברים לצורך החלפת דודי השמש, מקלחונים ושירותים בפנימייה בה אני עובד וכבר בהתחלה הוא שידר לי אמינות, מקצועיות ויושר. אבי עמד בציפיות שלי! הוא שיקף איתי את כל המידע ונתן לי מענה מהיר ויעיל לכל בעיה ומעבר לכך, הוא גילה אחריות ורצינות וביצע את העבודה עם המון אהבה ומסירות, אני ממליץ עליו בחום!
איציק, מגדל העמק

, פברואר 2021

אני עובד בעמותה והזמנו את אבי דרך המלצה של מישהי להתקנת דוד שמש אצל אחד המטופלים שלנו והוא גם נתן לנו את הצעת המחיר הזולה ביותר. אבי ביצע את העבודה בצורה איכותית ומדוייקת! הוא הגיע לביתו של המטופל בזמן שנקבע ועבד באופן מסור ובנוסף, גילה המון איכפתיות ורצון לעזור וגם נתן לו יחס אישי ומכל הלב, אנו ממליצים עליו בחום וניקח אותו לעבודות נוספות בעתיד!
אבי, אחוזת ברק

, נובמבר 2020

אני מכיר את אבי כבר שנתיים והוא ביצע עבורי כמה עבודות, לאחרונה הוא החליף דוד שמש וברז בביתי והייתי מרוצה מכל הבחינות! העבודה התנהלה באופן חלק והוא עמד בכל הציפיות שלי ובנוסף, הוא מקצוען ומיומן בתחומו. אבי ביצע את העבודה באיכות גבוהה! הוא הקפיד על הפרטים הקטנים והיה אדיב וסבלני לכל בקשה לאורך כל התהליך ומעבר לכך, הוא שמר על סביבה נקייה ומסודרת, אפשר לסמוך עליו!
עומר, פתח תקווה

, נובמבר 2020

אבי התקין עבורי דוד שמש וקולטים בביתי בקיבוץ, ביצעתי סקר שוק והוא נתן לי הצעת מחיר סבירה וגם שירות מצוין! הוא חמד של בחור ובנוסף לזאת, אמין אחראי ואיכותי. אבי הגיע במועד שקבענו וישר התחיל בעבודה! הוא נתן מעצמו מעל ומעבר וגם שמר על סביבה שקטה ונקייה ומעבר לכך, ענה על כל הדרישות שלי ושיקף איתי את כל המידע שהייתי זקוק לדעת! אני בוודאות אשתמש בשירותיו שוב, ממליץ בחום רב!
דודיק, גבת

, נובמבר 2020

אני ועד בניין וזוכר את אבי רק לטובה, הוא התקין דודי שמש וקולטים בבניין בו אני גר וביצע עבודה מושלמת! בנוסף לזאת, הוא נתן הצעת מחיר הוגנת ביותר והמלצתי עליו לכולם. אבי מקצוען, אמין ואחראי! הוא הגיע בזמן עם הכלים הנחוצים וביצע את העבודה בחיוך ואוירה טובה מעבר לכך, כשאני זקוק לתיקון או ייעוץ הוא תמיד זמין ונגיש ואני מרוצה ממנו מאוד! מגיע לו את הדירוג הכי גבוה שיש!
יגאל, מגדל העמק

, נובמבר 2018

על אבי מחברת "ד.ר.מ דודי שמש ואינסטלציה" יש לי רק דברים טובים להגיד - בחור טוב, מקצועי ושירותי שעושה עבודה מצוינת. פניתי אליו לצורך החלפת דוד-שמש ללא קולט, הוא עשה את העבודה על הצד הטוב ביותר ואני מאוד מרוצה. אבי עמד בזמנים שקבענו, הגיע עם כל הציוד הנדרש, עלה לגג לבצע את העבודה ותוך זמן קצר הכל היה מאחורינו. הוא הסביר לי בכל שלב מה הוא עושה, ענה לי על כל שאלה בסבלנות וכשסיים ביצע בדיקה נוספת כדי לוודא שהכל עובד כמו שצריך. שירות יעיל, מהיר ואיכותי! מומלץ!
יבגני.

, נובמבר 2018

אני מאוד מרוצה מהשירות של אבי מחברת "ד.ר.מ דודי שמש ואינסטלציה" וממליצה עליו בשמחה רבה! פניתי אליו בעקבות פיצוץ בצינור בתור הקיר באמבטיה, כמובן שהיה גם צורך לאתר את מקור הנזילה ואבי עשה זאת בצורה נהדרת! כבר בשיחה הראשונה עם אבי התרשמתי לטובה, הוא הבין את דחיפות המצב ולמזלי היה זמין להגיע בהקדם. הוא הגיע כפי שקבענו, הביא איתו את כל הציוד ובמשך מס' שעות עמל על איתור ותיקון הנזילה. אבי איתר את הצינור התקול במהרה, ביצע את ההחלפה שלו במיומנות וסגר את הקיר בצורה מאוד יפה, נקייה ומקצועית. מעבר למקצועיות, היחס שלו היה נעים וחיובי, הוא ענה על כל שאלה בסבלנות והיה תענוג לעבוד איתו. גם המחיר שלו היה הוגן ואין ספק שקיבלתי תמורה מלאה עבור הכסף שלי. שירות יוצא מן-הכלל, אני מאוד מרוצה ואפילו שמרתי את מס' הטלפון שלו למקרים הבאים בהם אצטרך. ממליצה בחום!
לאה.

, נובמבר 2017

אבי מחברת "ד.ר.מ דודי שמש ואינסטלציה" ביצע עבורי החלפת דוד חשמל, אני מרוצה מהשירות וממליץ עליו בחום! הגעתי אליו דרך האתר שלכם לפני מס' חודשים, קראתי המלצות חמות והחלטתי לפנות אליו טלפונית. מהרגע הראשון הוא היה חביב סבלני ונעים ועשה עליי רושם טוב. אבי הגיע בשעה שקבענו עם כל הציוד הנדרש, ביצע את החלפת הדוד במיומנות ותוך זמן קצר הכל היה מאחורינו. בסיום הוא דאג לפנות את הדוד הישן ורק לאחר מכן גבה תשלום שהיה בדיוק הסכום שקבענו מראש. בעל מקצוע אמין וישר, מומלץ בחום.
ארנסטו, נצרת-עילית.

, נובמבר 2017

לפני מס' חודשים הזמנתי את אבי מחברת "ד.ר.מ דודי שמש ואינסטלציה" לצורך התקנת דוד שמש ללא קולט, אני זוכר אותו לטובה וממליץ עליו בחום. הוא הגיע בשעה שקבענו, ביצע את החלפת הדוד במקצועיות ובמיומנות ותוך זמן קצר הכל היה מאחורינו. בסיום הוא ביצע בדיקה על-מנת לוודא שהדוד החדש עובד כמו שצריך ואף דאג לפנות את הדוד הישן מהגג. היחס טוב, שירות מצויין ומחיר הוגן - ממליץ ללא ספק.
רן, יקנעם.

, פברואר 2017

את אבי מחברת "ד.ר.מ דודי שמש ואינסטלציה" הזמנתי דרך האתר שלכם לצורך פתיחת סתימה. התקשרתי לאבי, הסברתי לו במה מדובר ותוך זמן קצר הוא כבר הגיע אליי. אבי הגיע במהרה, ביצע את פתיחת הסתימה בצורה טובה והבעיה נפתרה. המחיר שהוא גבה היה סביר, הוא אדם נעים שכיף לעבוד איתו. ממליץ בחום.
מיכאל.

, פברואר 2017

הזמנתי את אבי מחברת "ד.ר.מ דודי שמש ואינסטלציה" לביצוע תיקון דוד שמש שלא חימם. אבי הגיע בזמן, ביצע את העבודה בצורה טובה וגבה מחיר הוגן. היו כמה בעיות שאני לא רוצה לפרט אותן אך בסופו של דבר הכל הסתדר ואני מרוצה.
טל.

, אוקטובר 2016

נעזרנו בשירות של אבי כבר מספר פעמים, נהנו לעבוד מולו, אבי מבצע עבודה מקצועית נקייה ומסודרת, יחס נהדר. בפעם האחרונה לפני ערב חג, התפוצץ לנו צינור מים, התקשרנו לאבי בדחיפות, הוא היה מקסים, מיהר להגיע ולהספיק לסדר את התקלה לפני כניסת החג. ביצע החלפת הצינור התקול וגבה מחיר הוגן. יש לי רק ניסיונות טובים מולו - ממליץ בחום.
יגאל נוי.

, אוקטובר 2016

הייתה לי סתימה במקלחת וחיפשתי בעל מקצוע שיוכל לבוא ולפתוח אותה. אבי מחברת "ד.ר.מ דודי שמש ואינסטלציה" היה זמין לעבודה והגיע תוך זמן קצר. הוא הגיע עם כל הציוד והחל בעבודה לשחרור הסתימה. עבד בצורה מאוד יעילה, השאיר את המקום נקי אחריו, היה מאוד נחמד והמחיר שלקח על השירות לא היה הכי זול אבל גם לא הכי יקר, אני מאוד מרוצה מאופן ההתנהלות שלו.
פאני, מגדל העמק.

, אוגוסט 2016

היו לנו בעיות בצנרת של קו הביוב וחיפשתי אינסטלטור לביצוע קו חדש, לקחתי הצעות מחיר ממספר בלי מקצוע, אבי מחברת "ד.ר.מ דודי שמש ואינסטלציה" רצה מחיר הוגן עבור העבודה וסגרנו עניין.
מבחינת עמידה בזמנים, היה אפשר להתאמץ יותר, העבודה עצמה הייתה מקצועית, המחיר היה בסדר אם כי אפשר היה לקחת פחות לעניות דעתי. סה"כ אבי עשה עבודה מקצועית וטובה.
סטס.

, אוגוסט 2016

היינו מאוד מרוצים מחברת "ד.ר.מ דודי שמש ואינסטלציה", אבי הגיע אלינו מהר, היה ממש ענייני, חביב ועשה את העבודה באופן מהיר ומקצועי! הצעת המחיר הייתה הוגנת, אבי הגיע בדיוק בשעה שקבענו עם ציוד מקצועי, בחן את הדוד ביסודיות והתברר שהבעיה קשורה לאיזושהי נזילה פנימית, אבי הסביר לי במה מדובר, המחיר נשאר כמו שהבטיח, הדוד תוקן באופן מקצועי, לסיכום הכל היה עשר.
לירון.

, אוגוסט 2016

אבי הראה נכונות לפתור את הבעיה, גילה מקצועיות רבה ואדיבות, הסביר בסבלנות את מהות התיקון שיש לבצע, נתן הערכת מחיר סבירה, הגיע כבר למחרת, תיקן את מה שצריך ואף עמד בסביבות המחיר שהעריך מראש.
ברז הכיור שלנו דלף וניסיתי לתקן אבל לא הצלחתי ולכן היינו צריכים להזמין אינסטלטור שיפתור את הבעיה. אבי הגיע בדיוק בשעה שקבענו, בדק את מקור הדליפה, את העבודה הוא עשה דיי מהר ובצורה מקצועית - היו לו את כל הכלים והציוד הנדרשים והגיע מוכן ומסודר, בסיום העבודה בדק שהברז עובד כמו שצריך מבחינת זרם המים ושאין נזילות. השאיר אחריו נקי ומסודר וגבה מחיר הוגן.
דינה.

, אוגוסט 2016

התקשרתי לאבי מחברת "ד.ר.מ דודי שמש ואינסטלציה" היום בבוקר כדי שיגיע לבצע פתיחת סתימה אצלי בבית. הסברתי לו שהנושא מאוד דחוף לי והוא הרגיע אותי ואכן הגיע תוך זמן קצר. אבי ביצע את העבודה בצורה יעילה ומקצועית, ניסה להשאיר כמה שפחות בלגן, לקח מחיר סביר מאוד ואני ממליצה עליו בחום!
ג'קי.

, אפריל 2016

לאבי מחברת "ד.ר.מ דודי שמש ואינסטלציה" הגעתי דרך חיפושים שערכתי באינטרנט, היה לנו דוד חשמלי ישן וככל שחלף הזמן היה לוקח לו יותר ויותר זמן כדי לספק מים חמים עד שהחלטנו להיפטר ממנו ולהתקין דוד חשמל חדש.
התקשרנו לאבי, הוא ענה לנו מאוד בנחמדות ובסבלנות, הסביר לי על סוגי הדוודים הנפח וכו', בעצתו בחרתי בדוד הספציפי וקבענו יום ושעה. אבי היה זמין לביצוע העבודה ביום המחרת. הוא נתן לנו הצעת מחיר וסגרנו על שעה. אבי הגיע בדיוק בשעה שקבענו, עם כל הציוד להתקנה וכמובן דוד החשמל בנפח שבחרתי, יחד עם עובד נוסף. הם עשו עבודה זריזה נקייה ויפה. פירקו את הדוד הישן ופינו אותו, חיברו צנרת וחשמל לדוד החדש, עשו ניקיון בבית ופינו את כל השאריות מהעבודה וסיימו את ההתקנה במהירות.
בסיום ההתקנה אבי גבה ממני בדיוק את המחיר שסוכם וצירף חשבונית ואחריות על הדוד, אני מרוצה מהדוד מההתקנה ומהשירות - ממליצה בחום!
רונה.

, אפריל 2016

הייתי מרוצה מאבי, הכל היה בסדר, ההתנהגות למופת, עמד במילה ובמחיר שסוכם - בהחלט ממליצה! הייתה לנו בעיה עם הדוד שמש שלקח לו שעות לחמם את המים - מדובר בדוד שמש מאוד ישן והייתה לי הרגשה שאצטרך להחליף אותו בדוד חדש. עשיתי סקר שוק קטן, ביררתי מחירים להתקנת דוד שמש חדש למקרה שאצטרך לבצע החלפה.
לאבי מחברת "ד.ר.מ דודי שמש" הגעתי דרך האתר שלכם, הוא נתן לי את הצעת המחיר הטובה ביותר וסגרתי איתו את העבודה. אבי הגיע בשעה שקבענו, עלה לגג בדק את מצב הדוד וכמו ששיערתי, הוא הודיע לי שאני צריכה להחליף את הדוד שמש לחדש. אבי כבר היה מצויד בדוד שמש חדש וקולטים - הוא היה מאוד זריז ויעיל, תיקתק עבודה, פירק את הדוד והקולטים, פינה אותם מהגג ולאחר מכן ביצע את ההתקנה של הדוד והקולטים החדשים. בסיום ההתקנה הוא בדק שאין נזילות ונשאר לוודא שהמים מתחממים כמו שצריך.
מבחינת המחיר - הוא לקח לי בדיוק את המחיר שסוכם וצירף לי חשבונית ואחריות כתובה על הדוד והקולטים. אני ממליצה עליו בחום!
יעל.

, נובמבר 2015

אבי אינסטלטור אמין, פתר לי את הבעיה במהירות ובמחיר סביר! זו פעם ראשונה שאני משתמש בשירותיו של אבי ואני יכול להגיד שהייתה לי התנסות טובה.
הזמנתי את אבי "ד.ר.מ דודי שמש ואינסטלציה" דרך האתר שלכם לאחר שהתגלתה אצלנו נזילה של מים וזכיתי למענה המהיר והיעיל ביותר שיכולתי לבקש ובנוסף המחיר היה מאוד הוגן וסביר ושונה מהצעות "מופרעות" אחרות ששמעתי קודם. ההתנהלות מול אבי הייתה נוחה מאוד. הוא הגיע בדיוק בזמן שהבטיח, עשה את העבודה ישר ולעניין, איתר את מקור הנזילה, פתח את מה שצריך בכדי להחליף את הצינור התקול, הוציא את הצינור הישן וחיבר במקומו קו חדש.
בסיום העבודה, אבי דאג להחזיר הכל למקומו כמו שהיה לפני, השתדל מאוד להשאיר אחריו נקי ומסודר וכמו שאמרתי גם גבה מחיר הוגן מאוד על החלפת צינור המים. מומלץ בחום.
רן.

, פברואר 2015

לקחנו את אבי אברגיל מחברת "ד.ר.מ דודי שמש ואינסטלציה" לעשות עבודה של שיפוץ מקלחת + שירותים ועוד חדר שירותים נוסף והיינו מרוצים מאוד מהתוצאה ולכן אנחנו ממליצים עליו מכל הלב.
הגעתי לאבי ממש במקרה דרך חיפוש באינטרנט, נכנסתי לחפש בעלי מקצוע בתחום השיפוצים ועלו מספר תוצאות. הרמתי טלפון לקבל מחירים וידענו מראש מה המחיר המצופה. גם לאבי הרמנו טלפון, ביקשנו הצעת מחיר - אבי הגיע באופן מסודר, ישב איתנו על הדברים, הציע מחיר סביר שתאם פחות או יותר את סכום הכסף שתכננו להוציא וקבענו שיגיע אלינו עוד באותו השבוע לעשות את העבודה.
אבי הגיע עם הצוות שלו וכל הציוד הנדרש ובעצם שינה את חדרי המקלחת והשירותים מאלף עד תף, הרסנו את הקיים ועשינו חדש לגמרי, כולל החלפת צנרת, כלים סניטריים, חיפוי קרמיקה וצבע.
העבודה נעשתה לשביעות רצוננו, בכלליות אפשר להגיד שהוא עבד נקי ומסודר ובדק גם בסיום וגם תוך כדי עבודה שאנחנו שבעי רצון, רואים שחשוב לו הדעה של הלקוח. נתנו לו את הכסף על העבודה, הוא לא ניסה להוציא יותר (כמו שהרבה בעלי-מקצוע אוהבים לעשות) והיה ישר והוגן. ממליצה בחום!
עדן.

, פברואר 2015

אנחנו מאוד מרוצים מאבי האינסטלטור, הוא הגיע אלינו מהר, היה ממש ענייני, חביב ועשה את העבודה עם מצב רוח טוב!!!
לאבי הגעתי דרך המלצה מפה לאוזן, הרמתי אליו טלפון לקבל הצעת מחיר כללית לגבי תיקון דוד שמש - הצעת המחיר הייתה הוגנת והחלטתי לקחת אותו בלי היסוס.
מדובר בתיקון שאף אחד לפניו לא הצליח לעלות או לטפל בבעיה, להפתעתי אבי הגיע, בחן את הדוד ביסודיות והתברר שהבעיה בכלל קשורה בנזילה פנימית של הצנרת בקולטים. אבי הסביר לי במה מדובר, המחיר נשאר כמו שהבטיח והוא החל בתיקון.
תוך כדי עבודה אבי הסביר לי מה הוא עושה, היה מאוד נחמד ומקצועי וכשסיים ניקה אחריו וסגר את המקום.
על התיקון הוא לקח לי סכום שעמד בטווח המחירים שהציג לי מראש, הייתי מרוצה מאוד מהעבודה שלו, כמו שאמרתי הוא הצליח לטפל בבעיה שאף אחד לפניו לא הצליח, הדוד עכשיו עובד מצוין וכמובן שאם בעתיד תהיה לנו איזושהי בעיית אינסטלציה, נשמח לקרוא לו בשנית.
ניצה.

, פברואר 2015

לאבי מחברת "ד.ר.מ דודי שמש ואינסטלציה" הגעתי דרך חיפושים שערכתי באינטרנט, היה לנו דוד שמש ישן וככל שחלף הזמן היה לוקח לו יותר ויותר זמן כדי לספק מים חמים עד שהחלטנו להיפתר ממנו ולהתקין דוד שמש חדש על הגג.
התקשרנו לאבי, הוא ענה לנו מאוד בנחמדות, הסביר לי על סוגי הדוודים הנפח וכו', בעצתו בחרתי בדוד הספציפי וקולט וקבענו יום ושעה. אבי היה זמין לביצוע העבודה ביום המחרת. הוא נתן לנו הצעת מחיר וסגרנו על שעה.
אבי הגיע בדיוק בשעה שקבענו, עם כל הציוד להתקנה וכמובן הדוד והקולט (דוד בנפח של 150 ליטר), יחד עם עובד נוסף. הם עשו עבודה זריזה נקייה ויפה. פירקו את הדוד הישן ופינו אותו, חיברו צנרת וחשמל לגג, התקינו את הקולט והדוד החדש במקום, עשו ניקיון בבית ובגג, פינו את כל השאריות מהעבודה וסיימו את ההתקנה במהירות.
בסיום ההתקנה אבי גבה ממני בדיוק את המחיר שסוכם וצירף חשבונית ואחריות על הדוד, אני מרוצה מהדוד מההתקנה ומהשירות - ממליץ בחום!
יהודה קריספין.

, פברואר 2015

אני מאוד מרוצה מחברת "ד.ר.מ דודי שמש ואינסטלציה" הם נתנו לי שירות מהיר אדיב ומקצועי - ממליץ בחום!
לפני כמה שבועות הזמנתי את אבי לבצע אצלנו התקנת דוד שמש חדש. הגעתי אליהם דרך האתר שלכם והשירות שקיבלתי מהם היה אדיב ומקצועי מראשית ועד סיום.
כבר בטלפון - ענה לי אבי באדיבות, כשהסברתי לו את הבעיה - ענה לי בצורה עניינית ולא מתחכמת - בדיוק מה אני צריך וכמה זה יעלה לי. בזכות הגישה המקצועית - גם החלטתי להזמין אותם לבצע התקנה של דוד שמש וקולטים.
יום למחרת, כבר התייצבו אצלי בבוקר אבי ואיש צוות נוסף עם דוד שמש חדש והקולטים. עשה את ההרכבה, וגם דאג להוריד את הישן והקולטים ולפנות אותם מהגג.
הרגשתי שאבי באמת עושה הכל כדי לבוא לקראתי גם מבחינת המחיר. קיבלתי מטעמו גם אחריות על הדוד, והבטחה מצידו להגיע ולתקן אם משהו אינו לשביעות רצוני.
ממליץ בחום - שמעון לוי.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור הגליל והעמקים

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

דודי שמש וחשמל

התקנת דוד שמש (ללא קולטים)
התקנת מערכות מובנות (דוד וקולטים)
התקנת דוד חשמל
תיקון דודים
תיקון דודי שמש
התקנת קולטים

אינסטלטורים

ביקור אינסטלטור
פתיחת סתימות
עבודות אינסטלציה
איתור נזילות מים
התקנת כלים סניטריים

התמחויות

דודי שמש וחשמל

התקנת דוד שמש (ללא קולטים)
התקנת מערכות מובנות (דוד וקולטים)
התקנת דוד חשמל
תיקון דודים
תיקון דודי שמש
התקנת קולטים

אינסטלטורים

ביקור אינסטלטור
פתיחת סתימות
עבודות אינסטלציה
איתור נזילות מים
התקנת כלים סניטריים

תאור העסק

בעל ניסיון של 17 שנה בתחום דודי השמש והאינסטלציה. מתמחה בכל עבודות האינסטלציה שכוללות: איתור נזילת מים, פתיחת סתימה, התקנת כלים סניטריים וכו' ובהתקנה ותיקון דודים מכל הסוגים. אנו נותנים שירות אמין, מקצועי, ואיכותי ועומדים בדרישות הלקוח ובלוח הזמנים!

ד.ר.מ דודי שמש ואינסטלציה

ד.ר.מ דודי שמש ואינסטלציה

אבי אברגיל


9.4

073-2721520
 

ד.ר.מ דודי שמש ואינסטלציה

אבי אברגיל

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721520 חייג